اجاره میکسر بتن در قزوین؛ ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

برای دریافت مشاوره رایگان و اجاره میکسر بتن در قزوین همین حالا با ما تماس بگیرید

بتن یکی از مهمترین مصالحی برای انواع ساخت و سازها در پروژه های عمرانی می باشد از این رو داشتن تجهیزاتی که امکان میکس بتن و آماده سازی و انتقال آن را فراهم کند، برای صاحبان پروژه امری لازم و انکار نشدنی است. اما از آنجایی که این دستگاه ها قیمت بالایی داشته، خرید آنها برای صاحبین پروژه نیازمند سرمایه ی زیادی است از این رو برخی شرکت ها اقدام به اجاره ی ماشین و دستگاه میکسر بتن و تراک میکسر کرده اند.

مجموعه میچینم یکی از مجهزترین شرکت هایی است که با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره ی انواع ماشین آلات مربوط به امور ساخت و ساز و ماشین میکسر بتن، تراک میکسر و انواع آن در خدمت همشهری های عزیز در قزوین می باشد.

قزوین یکی از شهرهای باستانی و زیبای ایران است که در زمان صفویان پایتخت کشور عزیزمان بوده است. این شهر با داشتن دو شهرک صنعتی دارای انواع کارخانجات شیشه، فولاد، سرامیک، کاشی و… بوده و دومین شهر صنعتی ایران می باشد.

اجاره میکسر بتن در شهر قزوین با شرکت میچینم

به محفظه هایی که عملیات ساخت و مخلوط مواد بتنی را انجام می دهند میکسر بتن گفته می شود و تراک میکسرها کامیون هایی هستند که دیگ های میکسر بتن را با خود حمل می کنند و در اتاق راننده، تجهیزاتی برای تغییر سرعت و جهت دوران محفظه وجود دارد.

به همین دلیل تراک میکسرها یکی از پرکاربردترین تجهیزات در اجرای پروژه های عمرانی بوده و وجودشان ضروری است اما این دستگاه ها از قیمت بالایی برخوردار هستند و خرید آنها برای صاحبین پروژه نیاز به سرمایه ی بالایی دارد، از این رو هزینه اجاره دستگاه نسبت به هزینه‌ خرید آن، بسیار به صرفه‌ تر خواهد بود.

شرکت میچینم با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره ی انواع ماشین آلات بتن ریزی و میکسر بتن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت مشتریان عزیز در قزوین می باشد.

برای مشاوره و سفارش اجاره میکسر بتن با ما تماس بگیرید.

انواع میکسرهایی که می توانید اجاره کنید

میکسر های بتن و ماشین های میکسر بتن (تراک) از لحاظ میزان حجم بتنی که می توانند آن را حمل کنند دارای انواع گوناگونی هستند. مجموعه ی میچینم دارای انواع ماشین آلات و کامیون های میکسر بتن است که صاحبین پروژه های مختلف در قزوین می توانند آنها را اجاره کنند برخی از این ماشین آلات عبارتند از:

اجاره ماشین (تراک) میکسر بتن

یکی از ماشین هایی که در شرکت میچینم برای همشهری های عزیز در قزوین امکان اجاره داشته ماشین (تراک) میکسر بتن است، این ماشین دیگ های مخصوص ساخت بتن ( میکسر بتن) را با خود حمل کرده و تراک میکسر نام دارند. صاحبین پروژه های مختلف می توانند این ماشین آلات را با بالاترین کیفیت از این مجموعه اجاره کنند.

اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ (میکسر بتونیر)

دستگاه های میکسر بتن از لحاظ آماده سازی و حجم بتنی که می توانند آن را حمل کنند دارای اندازه های گوناگون هستند، در مجموعه ی میچینم امکان اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ در شهر قزوین برای صاحبان پروژه های گوناگون فراهم شده است.

اجاره میکسر بتن در قزوین؛ ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

قیمت اجاره تراک میکسر و دستگاه میکسر بتن

همان طور که گفتیم تراک میکسر یکی از رایج ترین کامیون های مورد استفاده در ترکیب، ساخت و حمل و نقل بتن می باشد. اجاره تراک میکسر و دستگاه میکسر بتن با توجه به نوع کارایی و اندازه ی آن دارای قیمت های مختلفی هستند. شرکت میچینم انواع این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت ها در اختیار همشهریان عزیز در قزوین قرار می دهد برای دریافت قیمت از کارشناسان ما با شماره های شرکت تماس بگیرید.

آیا ارزش دارد که دستگاه میکسر بتن اجاره کنیم؟

با وجود قیمت بالای دستگاه های میکسر بتن و تراک میکسرها و الزامی بودن وجود آنها برای اجرای انواع پروژه های عمرانی، اجاره کردن این دستگاه ها می تواند به کار ساختمان سازی و سایر پروژه های ساخت کمک شایانی کرده و به آن سرعت بخشد و موجب کاهش هزینه های مربوط به خرید شود از سوی دیگر اجاره ی میکسر بتن موجب دستیابی به تنوع در حجم خواهد شد زیرا وقتی ساخت ‌و ساز های خود را با اجاره میکسر بتن انجام می دهید.

در این صورت می‌ توانید هر بار با توجه به حجم عملیات و مقدار بتنی که نیاز دارید، نوع میکسر بتن خود را انتخاب کنید. در این صورت در عملیات‌ های کم‌ حجم از انواع کوچک میکسر بتن و به تناسب در عملیات ‌های پرحجم نمونه ‌های سنگین از دستگاه را اجاره خواهید کرد.، از این رو همشهری های عزیز در قزوین می توانید انواع دستگاه میکسر بتن را برای مدت مشخص از شرکت میچینم اجاره کنید.

مزایای اجاره میکسر بتن از شرکت میچینم

اجاره ماشین های بتن ریزی و میکسر بتن یا مخلوط کن بتن از شرکت میچینم از مزایای زیادی برخوردار است که در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهیم شد:

دستگاه های به روز وآخرین مدل

تمام دستگاه ها و ماشین آلات شرکت میچینم از جمله ماشین میکسر بتن و تراک میکسر جدید وآخرین مدل بوده و صاحبین پروژه های مختلف با اجاره ی آنها می توانند به روند اجرای پروژه های خود سرعت بخشیده و موجب افزایش کیفیت آن و کاهش هزین های اضافی شوند.

دستگاه های سالم و بدون هدر رفت مصالح

تمامی قطعات دستگاه ها و ماشین های میکسر بتن در شرکت میچینم هر 6 ماه یک بار سرویس و چک می شوند و در صورت نیاز تعویض می شوند. برای تعمیر و نگهداری این دستگاه ها هم از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود از این رو در طی اجرای عملیات بتن ریزی با کنترل میزان مصالح مصرفی از هدر رفتن مواد و مصالح جلوگیری می شود.

مشاوره رایگان

کارشناسان و مشاوران مجموعه ی میچینم با تخصص و علم کافی در زمینه ی اجرای انواع ماشین میکسر بتن و تراک میکسر آماده ی پاسخ گویی به هرگونه سوالات شما در این زمینه هستند، برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.