بازسازی ویلا در لواسان

بازسازی ویلا در لواسان

بهمن ۶, ۱۴۰۰
اشتراک گذاری

لواسان یکی از مناطق خوش آب و هوای پایتخت شناخته می شود و به دلیل داشتن طبیعت بکر و زیبا همواره مورد استقبال و بازدید مسافران و گردشگران قرار داشته است. این منطقه زیبا به دلیل داشتن جاذبه های فراوانی که دارد همواره مورد توجه سرمایه گذاران و خریدارای ویلا قرار گرفته است.

غیر از بحث سرمایه گذاری بیشتر افراد ترجیح می دهند تا آخر هفته خود را در این منطقه خارق العاده سپری کنند. سفر و اقامت در لواسان اوقات خوشی را برای مسافران به همراه دارد. در کنار این زیبایی ها و شگفتی هایی که در این ناحیه وجود دارد، تصور کنید که اگر ویلایی داشتید که مختص به خودتان بود و می توانستید در آن اقامت چند روزه داشته باشید.

ویلاهای زیادی در این ناحیه وجود دارد که مدت زمان زیادی از ساخت آنها می گذرد. با وجود اینکه این ویلاها دارای طول عمر بالایی هستند ولی سالم و مقاوم به نظر می رسند البته در مورد برخی از آنها بازسازی اساسی صورت نگرفته است و ظاهری نامناسب به خود گرفته اند.

در این مطلب قصد داریم تا در مورد پروژه هایی که توسط شرکت بازسازی میچینم در این منطقه انجام شده را شرح دهیم و در مورد بازسازی ویلا لواسان بیشتر بدانیم.


 اگر شما نیز در لواسان مالک ویلا هستید و از بابت آسیب هایی که به آن وارد شده نگران هستید و به دنبال راهی برای بازسازی آن می گردید، کافیست تا کار را به پیمانکاران بازسازی ساختمان میچینم بسپارید. مجموعه ما قادرند تا تمام بخش های ویلای شما را مورد بازسازی اساسی قرار دهند. بازسازی ویلا قدیمی در تهران و مناطق دیگر آن جزء پروژه های روتین ما است. برای گرفتن مشاوره های رایگان بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را با شما شریک سازند.

شماره های تماس :


بازسازی اتاق خواب ویلا

 ویلا هر چقدر زیبا باشد و از مناظره خارق العاده برخوردار باشد باز هم نیاز است تا به مکانی آرام دسترسی داشته باشید تا بعد از تفریح و گردش به استراحت در آنجا بپردازید.

لواسان که به داشتن چنین مکان هایی معروف است نیز از این قائده مستثنا نیست. ساعاتی در روز را پس از سپری کردن اوقات پر هیجان، می توانید در اتاق خواب های راحت ویلای خود سپری کنید. در این مطلب قصد داریم تا در مورد پروژه بازسازی ویلایی که در این اواخر به مجموعه ما سپرده شده، صحبت کنیم.

قبل از بازسازی تیم پیمانکاران ما به ویلای مورد نظر رفتند و در بررسی های اولیه که انجام دادند، حق اولویت بازسازی را به اتاق خواب اختصاص داده و کار را از آنجا شروع کردند. با مشاهده اتاق خواب و مشورت های لازم به این نتیجه رسیدند که در این بخش طرحی سازنده لازم است تا ارائه شود تا این محل به مکانی توأم با آسایش و آرامش تبدیل شود.

برای رسیدن به این منظور ابتدا از جک های نگدارنده سقف استفاده شد تا پایداری بنا حفظ گردد در قدم بعدی قسمت های آسیب دیده دیوار تخریب گردید و نخاله های آن به بیرون انتقال یافت. بعد از انجام همه کارهای لازم اینک نوبت به این رسید که بخش های تخریب شده به گونه اساسی بازسازی شوند.

با تجربه و مهارتی که در تیم های بازسازی میچینم وجود دارد، خوشبختانه این پروژه مانند سایر پروژه هایی که تاکنون انجام داده بودند، با موفقیت به اتمام رسید.

همچنین تیم ما به مساله زیبایی شناختی در این بخش از خانه نیز توجه داشتند به این مظور از چارچوب های مقاوم به منظور نگهداری از سقف استفاده کردند و یکی از دیوارها که وجود آن تاثیری بر پایداری بنا نداشت را تخریب کرده و با جای آن از این چهارچوب استفاده نمودند تا هم منظره زیبای بیرون قابل مشاهده باشد و هم اتاق خواب از حالت دلتنگی خارج شود.

بازسازی پشت بام ویلا

بازسازی ویلا در لواسان

در پروژه دیگری که به تیم بازسازی ما سپرده شد، مالک ویلا از وضعیت نامساعد پشتبام ویلای خود گلایه داشت و همواره از چکه آب در هنگام بارندگی شکایت داشت.

با وجود چندین با قیرگونی کردن، مجدداً دچار مشکل شده و دردسرهای قبلی پشتبام، دوباره به سراغ مالک آمده بود. در اقدامی بجا و حساب شده، تیم ما بررسی کلی از پشتبام ویلای مورد نظر داشت و به این نتیجه رسیدند که یک بازسای اساسی نیاز است در خصوص این مکان آسیب دیده انجام شود.

بدین منظور مهندسان ما طرح های پیشنهادی خود را ارائه دادند و مطابق با خواست و بودجه در دسترس مالک، بازسازی پشتبام ویلا را شروع کردند. پیمانکاران ما در ابتدای امر به شرایط آب و هوایی حاکم در لواسان توجه داشتند تا سقف را به گونه ای بازسازی نمایند که در آینده مشکلی برای آن ایجاد نشود. اقدامات انجام شده به شرح ذیل است.

  • تخریب پشتبام آسیب دیده
  • بازسازی با مواد با کیفیت و مرغوب
  • عایق کاری اصولی پشتبام
  • پوشاندن پشتبام با مصالح بومی
  • طراحی و ایجاد دکوراسیون برای پشتبام

بازسازی سرویس بهداشتی ویلا

بازسازی ویلا در لواسان

در موردی دیگر به ویلایی برخوردیم که سرویس بهداشتی آن مشکل داشت و صاحب ملک از وضعیت نامساعد آن همواره شکایت می کرد. تیم بازسازی میچینم با بررسی هایی که انجام دادند دریافتند که بازسازی را باید از کفپوش شروع کنند.

بدین منظور توالت و سرویس بهداشتی قدیمی را از جای خود جداسازی نموده و به بیرون از محل انتقال دادند. کفپوش کهنه را تخریب کرده و به جای آن از کفپوشی مناسب با ویژگی های مدرن و امروزی استفاده کردند.

در دیوار نیز از سرامیک های جدیدی کار گرفتند که هماهنگی و هارمونی مناسبی با کفپوش سرویس بهداشتی داشته باشد. با توجه به کوچک بودن سرویس بهداشتی این ویلا، پیمانکاران ما نهایت توجه خود را به آن مبذول داشتند تا رنگ ها به گونه مناسبی در کنار یکدیگر قرار بگیرد تا در نهایت این مکان از ظاهر خوبی برخوردار شود.

اهمیت لواسان

لواسان در دامنه رشته کوه البرز واقع شده است و با همین ویژگی که دارد دارای آب و هوای بسیار مطبوع و دلپذیری است. از جاذبه های طبیعی این منطقه هر چقدر که بگوییم باز هم کم گفته ایم اما اگر بخواهیم این منطقه را از لحاظ مزیت های جغرافیایی  بررسی نماییم به نکات مثبت زیادی برمیخوریم.

این منطقه در شمالی ترین نقطه تهران قرار دارد و دارای مکان های تفریحی بسیاری است. لواسان دارای پیست های اسکی، کوه، دریاچه و آبشار است که سالانه تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود جلب می کند.

با توجه به دوری از شهر و آسوده بودن از هر گونه شلوغی، این ناحیه مناسب گشت و گذر آخر هفته است. لواسان به دلیل نزدیکی به مرکز تهران و موقعیت جغرافیایی منحصر بفردش دارای اهمیت زیادی است که همین امر موجب شده تا از لحاظ اقتصادی در بهترین وضعیت خود قرار داشته باشد.

محدوده جغرافیایی لواسان

لواسان دارای موقعیت جغرافیایی ویژه ای است که از چند جهت با بسیاری از شهرهای اطراف تهران در مجاورت است. در جنوب این منطقه تهران قرار دارد. از سمت شمال با مازندران، در قسمت شرق آن دماوند و از قسمت غرب نیز با کرج همسایه است.

این ویژگی مثبت باعث می شود تا این منطقه با بسیاری از نقاط مهم و توریست پذیر کشورمان هم مرز باشد که همین ویژگی مثبت موجب شده تا جایگاه برتری را به خود اختصاص دهد.

شرایط اقلیمی لواسان چگونه است

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد لواسان در شمال تهران قرار دارد. این منطقه زیبا یک دره با منظره عالی و شگفت انگیز است که در منطقه ای کوهستانی قرار دارد. به واسطه بهرمندی از همین مزیت، آب و هوای بی نظیر و جان بخشی در آن حاکم است.

لواسان در هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد و منظره های غافل گیر کننده ای را برای میهمانان خود به ارمغان می آورد. فصل بهار و تابستان اینجا بسیار سرسبز و بی انتها زیبا است.

در این منطقه در فصل زمستان برف زیادی می بارد و به ارتفاع چندین متر نیز می رسد. میزان سرما در ارتفاعات این منطقه به مقداری زیاد است که حتی در فصل تابستان هم این برف ها آب نمی شوند و باقی می مانند. این برف ها سرچشمه اصلی بسیاری از رودخانه ها و جویبارهای منطقه را تشکیل می دهد.

خرید و فروش ویلا در لواسان

با توجه به اهمیت جغرافیایی و طبیعی لواسان، این منطقه برای خرید و فروش ویلا بسیار مناسب است. با توجه به افزایش قیمت ویلا در این اواخر، این منطقه نیز از افزایش قیمت ها بی بهره نبوده است. به دلیل داشتن مکان های توریست پذیر، لواسان و ویلاهایش بیشتر مورد توجه مسافران و گردشگران قرار می گیرد و همواره مایل هستند اوقات خوش خود را در این ویلاها سپری کنند و مناظر زیبای این منطقه را از نزدیک نظاره گر باشند.

توصیه ما به سرمایه گذاران این است که این منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند و پتانسیل های موجود در آن را بررسی نمایند. مطمئناً بعد از بررسی هایی که انجام می دهند به نتایج مثبتی در مورد انتخاب خود می رسند و لواسان را به عنوان یک منطقه مناسب برای سرمایه گذاری بر می گزینند.

اهمیت بازسازی ویلا در لواسان

شرایط ویژه و منحصر بفرد لواسان را از منظر اقتصادی و جغرافیایی بررسی کردیم. چنین منطقه ای سرمایه گذاران زیادی را از بابت خرید ویلا به سمت خود جلب می کند و نیاز است تا فروشندگان ویلا، نسبت به بازسازی ملک خود اقدامات لازم را انجام دهند تا استحکام و پایداری ویلایشان حفظ شود. بازسازی ویلا تاثیر مثبتی بر روی ظاهر آن دارد و انجام اقدامات این چنینی، باعث جذب بیشتر خریداران و سرمایه گذاران می شود.

کلام آخر

لواسان از مناطق خوش آب و هوای تهران محسوب می شود و دارای مناظر زیبا و طبیعی بسیاری در فصول گرم و سرد سال است. به دلیل داشتن چنین ویژگی های مثبت، همواره گردشگران زیادی به این ناحیه سفر می کنند. خرید و فروش ویلا نیز در لواسان بسیار رونق دارد.

ویلاها بیشتر در مناطق زیبای آن ساخته شده است. ویلاها نیز به بازسازی و انجام تعمیرات احتیاج دارند تا پایداری خود را همچنان حفظ کنند. افرادی که قصد فروش ویلای خود را دارند بایستی به بازسازی آن نیز توجه داشته باشند تا مشتری های بسیاری برای خرید ویلا، به نزدشان مراجعه کنند.

سوالات متداول

بازسازی ویلا در لواسان چقدر هزینه را در بر می گیرد؟

قیمت بازسازی ویلا با توجه به پارامترهای فراوانی تعیین می شود. مساحت کار و میزان آسیب های موجود از عوامل تعیین کننده در قیمت بازسازی ویلا است. البته نباید قیمت مصالح مصرفی را نیز فراموش کرد که بر قیمت تمام شده بازسازی تاثیر می گذارد.

عوامل تعیین کننده بر قیمت ویلا چیست؟

عوامل مختلفی مانند بهره مند بودن از امکاناتی نظیر آب، برق و گاز تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده ویلا دارد. همچنین دوری و نزدیکی به فروشگاه ها و مراکز مهم نیز در قیمت تاثیر گذار است.

نکات مهم در خرید ویلا چیست؟

در هنگام خرید ویلا به سند دار بودن ویلا توجه داشته باشید و همواره سعی کنید تا از افراد مطمئن ویلا را خریداری نمایید. در این اواخر کلاهبرداری هایی در این خصوص انجام شده که به موجب آن نیاز است تا توجه خود را بیشتر به این نکات مبذول داشته باشید.

اشتراک گذاری