بازسازی ویلا در شرق تهران

بازسازی ویلا در شرق تهران

بهمن ۶, ۱۴۰۰
اشتراک گذاری

اگر به شرق پایتخت کشور عزیزمان تهران سفر کرده باشید، حتماً متوجه وجود ویلاهای مختلف در گوشه و کنار آن شده اید. ویلاهایی با ظاهر و نمای زیبا در این منطقه وجود دارد. بیشتر این ویلاها از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

با وجود اینکه بیشتر این بنا ها در قدیم ساخته شدند ولی از کیفیت استحکامی بالایی برخوردار هستند. این مساله بیان می کند که دست پیمانکاران حرفه ای در بازسازی آن دخیل بوده است.

به طور یقین می توان گفت که در بیشتر پروژه های بازسازی ویلا در شرق تهران نام شرکت بازسازی میچینم می درخشد. این شرکت با سابقه طولانی که در این امر دارد توانسته پروژه ها را بصورت موفقیت آمیز به اتمام برساند و تا سالها مالکین ویلا را از بازسازی آن آسوده خاطر نماید.


اگر شما نیز مالک ویلا هستید و از وضعیت نامناسب در آن شکایت دارید، نگران هیچ چیز نباشید، کافیست کار بازسازی را به  میچینم بسپارید. شرکت بازسازی میچینم در حوزه بازسازی خانه قدیمی ، نوسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان در تهران فعالیت می کند و بیشتر تمرکز خود را به خدمت رسانی به پایتخت اختصاص داده است. بازسازی ویلا قدیمی در تهران یکی از کارهای روتین این مجموعه است و همواره متقاضیان زیادی به ما مراجعه می کنند. برای دریافت مشاوره های رایگان بهتر است با ما تماس بگیرید و از راهنمایی های همکاران ما بهره مند گردید.

شماره های تماس :


عکس یک – بازسازی آشپزخانه ویلا

آشپزخانه از بخش های مهم در ویلاها شمرده می شود و ظاهر زیبا و استحکام آن در اولویت قرار دارد. از اهمیت آشپزخانه در ویلا صحبت کردیم، بگذارید شما را به یکی از پروژه های بازسازی آشپزخانه که توسط پیمانکاران زبر دست مجموعه میچینم انجام شده، آشنا نماییم. همانطور که مستحضر هستید در بیشتر ویلاهای ما ایرانی ها آشپزخانه با سبک بخصوصی وجود دارد و این سبک از آشپزخانه سالهاست که در معماری ویلاها جا خوش کرده است.

پیشخوان از بخش های مهم در این نوع از آشپزخانه ها شمرده می شود. پروژه ای که می خواهیم راجبش صحبت کنیم دارای یک پیشخوان جزیره ای بود که قبل از بازسازی یک ظاهر زشت و آسیب دیده داشت. به گونه ای که روحیه این بخش از ویلا را افسرده کرده بود. ساکنین ویلا در طی مدت اقامت خود در آنجا حق دارند تا از تمام امکانات لازم بهره مند شوند. در صورتی که یکی از بخش های آن دچار مشکل باشد، آسایش را از آنها می گیرد. آشپزخانه نیز از همان قسمت ها محسوب می شود.

راجب اجرای عملیات بهتر است چند نکته را ذکر کنیم. پیمانکاران ما آشپزخانه را مورد بررسی دقیق قرار دادند و دریافتند که پیشخوان جزیره ای که در آشپزخانه ویلای مذکور قرار دارد، از وضعیت نامساعدی برخوردار است و اگر همین طور به حال خودش رها شود، به زودی دچار آسیب های جدی می شود و آشپزخانه را به محیطی غیر قابل تحمل، تبدیل می نماید.

تیم ما در هنگام بررسی ها متوجه حضور حشرات موزی در بخش های آسیب دیده پیشخوان شدند. بخش های آسیب دیده در آشپزخانه شرایط مساعدی را برای حظور چنین جانورانی در خود فراهم می کند. تیم بازسازی مجموعه میچینم با انجام تدابیر خاص پیشخوان مورد نظر را با بالاترین کیفت در زمان مناسب مورد بازسازی قرار دادند. بخش های دیگر مثل کفپوش و دیوارها نیز به یک بازسازی اساسی نیاز داشتند که افراد ما توانستند از عهده انجام آن برآیند.

عکس دوم – بازسازی استخر ویلا

عکس شماره 2

کمتر ویلایی را می توان یافت که فاقد استخر باشد. در پروژه دیگری که به تیم بازسازی میچینم سپرده شد، استخر ویلایی بود که حداقل استانداردهای موجود در آن رعایت نشده بود و تمام بخش های آن کیفیت پایینی داشتند. با شروع به کار در این قسمت ویلا، تصمیم بر این شد که در ابتدا یک بازسازی معیاری در خصوص آن انجام شود و بعد از آن به زیبا سازی ظاهر آن بپردازند.

در اقداماتی به جا و حساب شده، نشتی ها و آسیب های موجود در کف و جداره استخر گرفته شد. در قدم های بعدی عایق کاری و بازسازی محوطه اطراف استخر در دستور کار قرار گرفت. بعد از بازسازی، یک استخر خوب که مورد انتظار همه است تحویل صاحب ویلا داده شد. شما نیز اگر از وضعیت نامناسب استخر ویلای خود به ستوه آمده اید، نگران هیچ چیز نباشید کافیست کار را به پیمانکاران بازسازی حرفه ای بسپارید.

عکس سوم – بازسازی دیوارها و سقف

عکس شماره 3

دیوار و سقف نقش مهمی را در زیبایی و ظاهر ویلا دارد. این دو بخش طبق روش های ماهرانه و حرفه ای بازسازی می گردند. بازسازی باید به گونه ای انجام شود که هیچ آسیبی به دیگر بخش های سالم بنا وارد نشود. اگر بخواهیم به طور مشخص درباره پروژه ای که در تصویر مشاهده می کنید صحبت کنیم بایستی این مطلب را خاطر نشان بسازیم که بخش های مذکور قبل از بازسازی یک ظاهر نامناسب داشتند و روی آنها هیچ حسابی نمی شد باز کرد.

هم از لحاظ زیبایی و هم از نظر استحکام، در یک وضعیت بحرانی قرار داشت. اگر عملیات بازسازی در اسرع وقت انجام نمی شد، خطر جدی اتاق ها و پذیرایی ویلا را تهدید می کرد. خوشبختانه تیم بازسازی میچینم در اسرع وقت به ویلای مورد نظر حضور یافتند و بازسازی را در خصوص آن انجام دادند. بعد از بازسازی دیوار مورد نظر شاهد ایجاد یک هماهنگی بین آن و سایر بخش های مجاورش شدیم.

اهمیت بازسازی ویلا

گذر زمان تاثیر خود را بر روی بخش های مختلف ویلا می گذارد و آنها را دچار فرسودگی و آسیب می کند. در ویلا بخصوص ویلاهای قدیمی که مدت زمان زیادی از ساخت آنها می گذرد بایستی بررسی های همه جانبه ای در خصوص آنها انجام شود و بخش های آسیب دیده در آن مشخص گردد. دیوار، سقف، استخر، آشپزخانه و سایر بخش های ویلا دچار آسیب های گسترده ای می شوند و هر چه زودتر باید یک فکر اساسی در خصوص آنها شود.

اگر ویلا بصورت مرتب مورد بررسی قرار بگیرد و به آسیب های جزئی در آن اجازه پیشروی داده نشود، در نهایت شاهد ویلایی سالم و مستحکم خواهید بود که تمام پارامترهای زیبایی شناختی در مورد آنها رعایت شده باشد.

اهمیت شرق تهران

شرق تهران از اهمیت زیادی برخوردار است و نمی توان این ویژگی مثبت آن را انکار کرد. این منطقه دارای جاذبه های فراوانی است که سالانه تعداد زیادی مسافر و گردشگر را به سمت خود جلب می کند. این منطقه به دلیل محبوبیتی که بین مردم دارد، بیشتر از سایر نقاط تهران طرفدار دارد.

تمام مناطق تهران را نمی توان شبیه هم دانست. این منطقه از شرایط آب و هوایی خوبی برخوردار است. وجود چنین ویژگی هایی در این منطقه باعث شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران به این منطقه بیایند و در بخش های مختلف سرمایه گذاری نمایند. شرق تهران منطقه وسیعی را در بر میگیرد و شامل مناطق زیادی می شود.

اگر از آلودگی هوای بخش های دیگر پایتخت خسته شده اید، شرق تهران را به شما پیشنهاد می دهیم. با وجود فضاهای سبز طبیعی و وجود باغ ها و ویلاها در این منطقه، شاهد آب و هوای پاک و تمیزی هستیم. در ادامه این بخش شرق تهران را از لحاظ جغرافیایی، سیاسی و تاریخی  مورد بررسی قرار می دهیم تا با ویژگی های هریک از آنها آشنا شویم.

ویژگی های جغرافیایی

بخش هایی از شرق تهران در مجاورت رشته کوه های البرز قرار دارد و به همین خاطر هم از شرایط آب و هوایی ویژه ای برخوردار است. چنین ویژگی باعث شده تا شرایط لازم برای رشد انواع درختان فراهم شود و در شهری که وجود درخت و سرسبزی لازم است، چنین نیازی از این طریق برآورده می شود.

به دلیل موقعیت مکانی که این منطقه در آن قرار دارد، بسیاری از پارک ها و مناطق گردشگری در آنجا تاسیس شده تا مسافرانی که به این منطقه می روند بتوانند از تمام جاذبه های آنجا بهره و لذت ببرند.

مزیت سیاسی

تهران به جهت اینکه پایتخت کشورمان می باشد دارای مزیت های بیشماری است. شرق تهران نیز از این قائده مستثنا نیست و مزیت های بیشماری شامل حال آن گردیده است. مکان های تفریحی زیادی در آنجا وجود دارد و به واسطه همین مزیت سیاسی که دارد توانسته انواع پروژه های تجاری را به سمت خود جذب کند. تعداد زیادی پاساژ و مراکز خرید در این منطقه وجود دارد که نیاز ساکنین و گردشگران را به نحو احسن جواب می دهد.

مزیت تاریخی

این منطقه از تهران دارای مزیت های تاریخی بیشماری است. غیر از اماکن تاریخی که در این منطقه وجود دارد، اکتشاف برخی از اشیاء قدیمی و ماقبل تاریخ در این نقطه، سابقه تاریخی شرق تهران و در کل پایتخت را نشان می دهد.

اگر بخواهیم در مورد اماکن تاریخی آن توضیح دهیم باید این موضوع را خاطر نشان بسازیم که این امکان در حد بینظیری است و اگر جایگاهی بالاتر از سایر شهرهای تاریخی کشورمان نداشته باشد، پایین تر نیز نیست. از این مکان های جذاب تاریخی می توان به مسجد جامع نارمک و کلیسای ارامنه ترکمنچای و گریگور اشاره کرد.

خرید ویلا در شرق تهران

شرق تهران دارای ویژگی های مثبت زیادی است. از هوای خنک و مطبوع آن گرفته تا جاذبه های طبیعی و تاریخی آن یکی از مناسب ترین گزینه ها در حوزه خرید و فروش ویلا می باشد. افرادی که به سراغ سرمایه گذاری در این بخش می روند انتظار دارند تا ویلایی که خریداری می کنند از شرایط مناسبی بهره مند باشد و سکونت در آن لحظات خوشی را برای آنها به ارمغان بیاورد.

در بحث خرید ویلا به دو موضوع می پردازیم یکی در خصوص افرادی صحبت می کنیم که به دید سرمایه گذاری وارد این حوزه می شوند و دومی راجب به خریدارانی حرف می زنیم که زندگی در ویلا آنها را مجذوب خود کرده است و به همین جهت نیز تمایل به خرید ویلا در آنها به غلیان درآمده و مشتاقند تا سریعاً به آرزوی خود برسند. در ادامه این بخش به هریک از این اهداف می پردازیم و با ویژگی های آنها بیشتر آشنا می شویم.

به دید سرمایه گذاری

اگر از دید سرمایه گذاری به قضیه نگاه کنیم درخواهیم یافت که مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری محسوب می شود. بسیاری از افراد در سال هایی که قیمت ویلا ارزان تر از امروز بود به این منطقه آمدند و اقدام به خرید ویلا نمودند. امروزه قیمت ویلاها سر به فلک کشیده است و هر روز نیز بر قیمت آن افزوده می شود. سالهایی که بازار ویلا در این منطقه راکد است را باید شناسایی کنید و در آن موقع اقدام به خرید ویلا نمایید. قطعاً در آینده برای سرمایه گذاران این بخش سال های پر سودی خواهد بود.

استفاده شخصی

به مزیت های موجود در شرق تهران در مطالب فوق پرداختیم و در مورد اهمیت آن بیشتر دانستیم. منطقه ای را تصور کنید که چندین مزیت را یکجا در کنار هم دارد. از یک سو به عنوان یکی از مناطق پایتخت شناخته می شود و از جهت دیگر اماکن گردشگری و تفریحی و تاریخی بیشماری را در دل خود جای داده است. آیا چنین منطقه ای برای خرید ویلا مناسب نیست؟ قطعاً مناسب است. تصور کنید که در نزدیکی ویلای خود تمام این امکاناتی را دارید و برایتان قابل دسترس است. استفاده شخصی و اقامت در چنین ویلاهایی نهایت جذابیت و لذت را با خود به همراه دارد.

کلام آخر

شرق تهران یکی از مناطق جذاب و توریست پذیر است که به واسطه آب و هوای خوب و دلپذیرش، سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می کند. در این منطقه باغ ها و فضاهای سبز بیشماری وجود دارد که از جاذبه های اصلی این منطقه بشمار می رود. چنین مکانی با این ویژگی های منحصر بفرد، قطعا برای خرید ویلا و سرمایه گذاری مناسب است.

سوالات متداول

قیمت بازسازی ویلا در شرق تهران چقدر است؟

قیمت ویلا با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. مساحت و میزان آسیبی که به ویلا وارد شده است، از پارامترهای اصلی بحساب می آید که در قیمت نهایی بازسازی تاثیر گذار است.

بازسازی ویلا چقدر زمان را در بر می گیرد؟

بازسازی با توجه به میزان کار و پیچیدگی آن، زمان های مختلفی را در بر می گیرد. کار هرچقدر پیچیده تر باشد، زمان بیشتری نیاز دارد تا بازسازی شود.

اشتراک گذاری