آسفالت کاری در کرج؛ خدمات، اجرا و پیمانکار آسفالت

خدمات و اجرای آسفالت کاری در کرج و پیمانکار آسفالت برای مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

خدمات و اجرای آسفالت کاری باید توسط شرکت و پیمانکارهایی انجام شود که دارای مهارت و تجربه ی کافی در این زمینه هستند. به همین خاطر آسفالت کاری در کرج هم با توجه به شرایط و بسته به نحوه ی اجرای آن در انواع مختلفی انجام می شود.

شرکت میچینم شرکت رسمی پیمانکاری بوده که خدمات راه و ساختمانی ارائه می دهد این شرکت با بهره گیری از مدیران و نیروهای مجرب و برخورداری ازماشین آلات تخصصی و تجهیزات به روز دنیا توانسته در طراحی و اجرای پروژه های مختلف بسیار موفق عمل کرده و رضایت کارفرما را بدست آورد.

انجام آسفالت کاری شرکت میچنیم در استان البرز (کرج)

شرکت میچینم پیمانکار رسمی آسفالت در کرج خدمات آسفالت کاری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب با استفاده از بهترین متریال های مورد نیاز روز دنیا انجام میدهد.

این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی خدمات آسفالت کاری تمامی پروژه های محوله مانند خدمات آسفالت کاری، اجرای زیر سازی و آسفالت پارکینگ، کوچه، پیاده رو، محوطه، پشت بام، خیابان و سایر سطوح مشابه را با بالاترین کیفیت برای همشهری های خود در کرج انجام داده و و سعی دارد پروژه های واگذار شده را به بهترین شکل ممکن، در مدت زمان مشخص شده انجام دهد و رضایت کارفرما را جلب کند

شماره تلفن اسفالت کار در کرج (استان البرز)

خدمات آسفالت در کرج با شرکت میچینم

اجرای آسفالت به صورت مکانیزه و دستی از جمله خدمات شرکت میچینم می باشد، این شرکت عملیات آسفالت کاری را به صورت مکانیزه با استفاده از به روزترین ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت انجام می دهد. همچنین آسفالت کاری به صورت دستی از دیگر خدمات شرکت میچنیم بوده که توسط گروه مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردهای پخش آسفالت برای مشتریان انجام می دهد.


آسفالت کاری کرج (استان البرز) در مناطق زیر:


برخورداری از بهترین مصالح استاندارد و با کیفیت برای انجام پروژه آسفالت کاری یک موضوع اصلی و مهم در این زمینه می باشد، در واقع استفاده از آسفالت مناسب با کیفیت بالا و درصد قیر مناسب در اجرای یک پروژه و موفقیت آن بسیار تاثیرگذار است.

شرکت ما خدمات آسفالت را در کرج با استفاده از بهترین مواد اولیه مورد نیاز آسفالت کاری انجام می دهد. نیروهای متخصص و مجرب و همچنین تجهیزات پیشرفته در این شرکت در عملکرد مطلوب این شرکت تا به حال کمک شایانی داشته است.

آسفالت کاری کارخانه

اجرای مراحل آسفالت کاری در کارخانه دارای مراحل گوناگون و عملیات مختلفی مانند زیرسازی، قیرپاشی و در آخر آسفالت کاری می باشد که این خدمات هم به صورت دستی و هم مکانیزه قابل انجام است، در آسفالت کاری کارخانه علاوه بر وجود نیروی کار ماهر در این زمینه، برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن هم برای خدمات زیرسازی، پخش و متراکم سازی آسفالت و اجرای آن بسیار ضروری میباشد.

آسفالت محوطه های بزرگ

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم آسفالت محوطه های بزرگ می باشد که شما می توانید برای آسفالت محوطه های بزرگ مثل باند فرودگاه ها، دانشگاه ها، ویلاها و مکان های دیگر از این شرکت خدمات دریافت کنید.

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو ها جز خدمات شرکت ما می باشد. این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری در این زمینه پروژه ی آسفالت خیابان ها و کوچه ها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

آسفالت کف پارکینگ و پشت بام ها

مراحل اجرای آسفالت و آسفالتکاری کف پارکینگ و پشت بام ها نیز مانند دیگر فضاها دارای مراحل و عملیات مختلفی از قبیل زیرسازی، قیرپاشی و سپس آسفالت کاری می باشد که هم می تواند به صورت دستی و هم مکانیزه انجام شود.

همچنین برای آسفالت کف پارکینگ علاوه بر وجود نیروی کار ماهر و کاربلد و تجهیزات مدرن برای زیرسازی و…. توجه به شیب بندی نیز از اصول بسیار مهم در آسفالتکاری پارکینگ می باشد که این عملیات و اصول مهم آن توسط متخصصین آسفالتکار انجام خواهد شد. برای بهره مندی از چنین خدماتی، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

زیر سازی آسفالت

اجرای آسفالت کاری نیاز به سطحی صاف و استاندارد دارد تا از نشست و ترک خوردگی آن و همچنین جابه جایی جلوگیری شود. حال برای اینکه یک سطح مناسب برای پخش آسفالت داشته باشیم باید قیل از آسفالت کاری عملیات زیرسازی آسفالت را انجام دهیم. زیرسازی آسفالت یکی از مهم ترین قسمت های جاده سازی و راهسازی محسوب می شود که با استفاده از ماشین آلات گریدر و غلطک انجام میگردد .

مصالح و مواد اولیه که در زیرسازی استفاده می شود شامل مخلوط و بیس و قلوه سنگ و سیمان و آهک و دیگر مواد است. زیرسازی نقش مهم و ضروری در پروژه های جاده سازی و راه سازی دارد و یکی از مهم ترین عملیات هایی است که پیمانکاران راه و ساختمان باید آن را اجرا کنند..

  • زیرسازی آسفالت از دو لایه زیراساس و اساس راه تشکیل شده است. مراحل زیرسازی آسفالت شامل موارد زیر می شود:
  • در مرحله ی اول باید خاکریزی و خاکبرداری و رفع پستی و بلندی های محل مورد نظر انجام شود
  • دمای هوا در زمان اجرای زیرسازی آسفالت بسیار مهم بوده و نباید آسفالت ریزی در روزهای خیلی سرد و دارای رطوبت بالا انجام شود.
  • قبل ازاجرای خدمات آسفات ریزی باید سطح محل آسفالت قیر ریزی مناسب شود تا قیر باعث چسبندگی آسفالت به زمین شود.
  • اگر سطح زیرین از قبل آسفالت داشته باشد، ابتدا باید سطح آسفالت کامل تمیز و خشک شود تا آسفالت جدید قدرت چسبندگی به سطح قبلی را داشته باشد.
خدمات و اجرای آسفالت کاری در کرج و پیمانکار آسفالت

تفاوت آسفالت سرد و گرم

آسفالت سرد

آسفالت سرد یا Cold Mix از به هم خوردن سنگ‌ دانه‌‌‌‌‌‌‌ ها با قیرهای محلول یا قیرابه‌‌‌‌‌‌‌ ها در دمای محیط به وجود ‌می‌ آید. تمامی این مواد در دمای محیط با هم ترکیب می شوند و چون داخل آن رطوبت وجود دارد قابلیت حمل و پخش در مسیرهای طولانی را دارند.

حال پس از اینکه با استفاده از آسفالت سرد هموارسازی مسیر انجام شد، با گرمای محیط رطوبت داخل آن از بین رفته و برای استفاده مهیا می شود.

از آسفالت سرد به دلیل مواد به کار برده شده در آن در لایه های روسازی و برای قشرهای رویه و آستردار استفاده می شود، آسفالت سرد در جاده هایی که ترافیک سنگین نداشته و برای مسیرهایی که دارای ترافیک سبک می باشد استفاده می شود، از دیگر کاربردهای آسفالت سرد استفاده از آن در مکان های ورزشی مانند زمین های بازی یا لکه گیری جاده ها و پرکردن ترک های جاده و چاله ها می باشد.

آسفالت گرم

به صورت کلی آسفالتی که به شیوه ی گرم تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد آسفالت گرم گفته می شود. در طول پروسه ی ساخت آسفالت گرم مواد اولیه آن مثل شن و ماسه در دمایی به میزان 105 تا 163 درجه سانتیگراد با قیر ترکیب شده و به‌ صورت یک خمیر داغ، در محلی که از قبل تعیین شده، استفاده می شود.

از آسفالت گرم به دلیل وجود حجم زیادی از مخلوطهای سنگی در جاهایی مانند مسیرهای پر ترافیک و سنگین مانند فرودگاه ها واتوبان ها استفاده می شود.

حرارت لازم برای آسفالت ریزی حداقل به میزان 10 درجه ی سانتی گراد می باشد به همین دلیل آسفالت کردن راه ها در دمای پایین و زمستان ها توصیه نمی شود و بهترین زمان تابستان و با درجه حرارت بالای 25 درجه می باشد.

پس به طور کلی برای استفاده از بهترین نوع آسفالت از نظر سرد و گرم آن باید به مکان مورد نظر توجه داشته و باید به نکات ضروری یعنی طراحی مناسب برای سطح موردنظر و همچنین زیرسازی مناسب و اجرای صحیح عملیات توجه لازم شود.

قیمت آسفالت در کرج

هزینه اجرای خدمات آسفالت کاری به عوامل گوناگونی مانند نوع آسفالت مورد استفاده، هزینه حمل و نقل، نوع مواد مورد نیاز، ضخامت آسفالت و همچنین متراژ و … بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

چرا آسفالت کاری با شرکت میچینم به نفع شماست؟

شرکت میچینم در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری، صفر تا صد کار را یعنی فرایند تهیه ی مواد اولیه مورد نیاز، حمل مصالح و اجرای آن را با استفاده از بهترین متریال های روز دنیا به طور کامل انجام میدهد. دلیل اینکه آسفالت کاری با شرکت ما به نفع شما بوده آن است که برای شرکت ما اجرای خدمات آسفالت ریزی استاندارد و بی عیب و نقص بسیار مهم بوده و مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار پس از خدمات انجام شده جز تعهداتمان می باشد.

مشاوره رایگان

شرکت ما در تلاش است که هر زمان که مشتریان به دنبال خدمات با کیفیت و قیمت مناسب هستند بهترین خدمات را به آنها ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خدمات رسانی شرکت میچینم شما می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان شرکت ما در محل مورد نظر حاضر شده و با ارائه ی مشاوره رایگان، اطلاعات لازم راجب مراحل اجرای خدمات و قیمت آسفالت ریزی پروژه ی شما را در اختیارتان قرار می دهند.

کاهش هزینه ها

شرکت میچینم با تجربه ی دراز مدت در زمینه ی آسفالت کاری تمامی پروژه های شما را با استفاده از بهترین متریال و قیمت مناسب انجام خواهد داد. آسفالت کاران شرکت ما به نحوی عملیات اجرای آسفالت را انجام می‌ دهند که با توجه به بهترین کیفیت از مناسب‌ ترین قیمت آسفالت کاری برخوردار باشید. شرکت ما با عملکرد مناسب و در نتیجه کاهش هزینه های مجدد آسفالت کاری مثل ترمیم آسفالت هزینه شما را به حداقل میزان ممکن کاهش داده است.

دوام و ماندگاری بالا

انتخاب آسفالت مناسب و مرغوب برای مکان مورد نظر با درصد قیر مناسب برای یک پروژه اهمیت به سزایی دارد، متخصصان زبده و کاربرد شرکت میچینم با علم و تخصصی که دارند تشخیص خواهند داد که کدام یک از انواع آسفالت برای سطح مورد نظر مناسب بوده و چه زمانی از سال برای اجرای آسفالت ریزی مناسب است که با توجه به هزینه ی انجام شده دوام و ماندگاری بالایی را برای شما به ارمغان بیاورند.

این شرکت با سالها تجربه در عرصه آسفالت کاری به خوبی میداند که چطور با به حداقل رساندن هزینه های شما بهترین و مطلوب ترین خدمات را به شما ارائه داده و موجب کسب رضایت کارفرما شود.