سفارش ساخت جرثقیل سقفی (خرید، طراحی و نصب)

خرید، ساخت و نصب جرثقیل سقفی

برای سفارش ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

جرثقیل های سقفی در صنایع و درون کارخانه ها یکی از اصلی ترین وسایل در جابه جایی انواع مواد و قطعات بسیار سنگین از یک مکان به مکان دیگر می باشند. از این رو علم مکانیک و جرثقیل های سقفی به کمک صنایع و صنعت گران آمده تا علاوه بر جابه جایی راحتر وسایل سنگین، ریسک کار و هزینه های اضافی نیروی انسانی را کاهش داده و امنیت و راحتی کار را بالا ببرد.

اما ساخت این جرثقیل های سقفی امری تخصصی بوده و تنها در حیطه ی فعالیت شرکت های متخصص در طراحی، ساخت و نصب جرثقیل های سقفی می باشد.

شرکت میچینم به پشتوانه چندین سال فعالیت مستمر و تکیه بر علم مهندسی و رعایت کردن استاندارهای روز دنیا در مبحث تولید و ساخت انواع جرثقیل های سقفی پیش قدم بوده و با به کارگیری کادر اجرایی مجرب و آموزش دیده در زمینه ساخت سازه و تجهیزات جرثقیل های سقفی رضایت حداکثر مشتریان را به خود جلب کرده و در این امر تخصصی سخنی برای گفتن دارد.

شماره شرکت ساخت و نصب جرثقیل ثقفی

جرثقیل سقفی چیست؟

جرثقیل سقفی یک نوع سازه است که در داخل سوله ها، انبارها، کارگاه ها، کارخانه ها و سایر محیط های سرپوشیده جهت حمل و نقل بار و اجسام سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل های سقفی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد و هر یک از آنها کاربرد خاصی دارند که شامل انتقال مواد اولیه برای فرآیند تولید، بارگیری و تخلیه بار در داخل یک تاسیسات ،حیاط، یا در راه‌ آهن یا بندر کشتیرانی و… می باشد.

تولید و ساخت انواع جرثقیل های سقفی در شرکت میچینم

جرثقیل های سقفی انواع گوناگونی دارند و هر یک دارای کارایی متفاوتی می باشند. از جمله خدمات شرکت میچینم طراحی، ساخت و نصب انواع جرثقیل های سقفی از جمله جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی جفت پل یا دو پل، جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل سقفی نیم دروازه، و… می باشد.

جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل های سقفی تک پل دارای یک پل (ستون فلزی) بوده و طول کمتر از 25 متر دارند. کارایی این نوع از جرثقیل ها برای انتقال و جا به جایی مواد در سالن های با دهانه ی کم بوده و برای جا به جایی بار با حداکثر وزن 20 تن مورد استفاده قرار می گیرند.

جرثقیل های سقفی تک پل بهترین کیفیت را داشته و دارای قیمت پایین تری هستند، این نوع از جرثقیل می تواند طوری طراحی شود که وزن خالص کمتری داشته باشد و نصب سریع و آسانی دارد. از این رو با این سازه هزینه های حمل و نقل نیز کاهش می یابد

جرثقیل سقفی دو پل

جرثقیل های سقفی دو پل همانطور که از نامشان پیداست از دو پل در طراحی آنها استفاده شده است، استفاده از دو پل در این نوع از جرثقیل ها باعث شده که قابلیت جا به جایی وزن های بسیار بالایی را داشته باشند. به همین دلیل این سازه نسبت به جرثقیل سقفی تک پل توانایی جابه جایی وزن بالاتری را دارند، از این رو هزینه های ساخت جرثقیل دو پل از تک پل بیشتر است.

جرثقیل های دو پل به دلیل ظرفیت بالای باربری و ایمنی بیشتر در بسیاری از کارخانه ها مورد استفاده قرار گرفته و این سازه می تواند تا وزن 320 تن را بلند کرده و به جای دیگری منتقل کند.

جرثقیل سقفی آویز

این نوع از جرثقیل ها در سالن ها و سوله های با ارتفاع کم مورد استفاده قرار می گیرند و با راه اندازی این سیتم شما می توانید در محوطه سالن به راحتی اجسام را جا به جایی کنید. این سیستم برای جابجایی مواد با دهانه ای بین 4 الی 10 متر و ظرفیتی بین 0.5 الی 10 تن کاربرد دارد، در میان صنعتگران این نوع جرثقیل بیشتر در صنعت منو ریل کاربرد داشته و در دو نوع جرثقیل آویز مستقیم و منحی موجود است.

جرثقیل سقفی دروازه ای

جرثقیل های سقفی دروازه ای هم مانند دیگر جرثقیل های سقفی دارای انواع گوناگونی هستند و در مکان هایی چون راه آهن ها، بنادر، صنایع ذوب آهن و… مورد استفاده قرار می گیرند. جرثقیل سقفی دروازه ای به دو نوع دسته تک پل و دو پل بالابر سیم بکسل تقسیم بندی شده است. در جرثقیل های دروازه ای تک پل می توان تا تناژ 10 تن و دهانه ی 24 متر استفاده کرد، جرثقیل‌ دروازه ای دو پل نیز برای ظرفیت‌ های بالاتر از ۵ تن و دهانه‌ های بیشتر از ۱۲ متر کاربرد دارند.

جرثقیل سقفی بازویی

یکی از ویژگی های مهم جرثقیل های سقفی بازویی قابلیت استفاده و اجرا در فضاهای بسیار محدود می باشد. این سازه در ظرفیت های زیر 10 تن و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل بازویی دارای ۴ حرکت بالا، پایین و ۲ حرکت عرضی بوده و این توانایی را دارد که حول محور ستون خود از ۳۶۰ درجه چرخش نماید.

خرید، ساخت و نصب جرثقیل سقفی

مزایای جرثقیل سقفی تولید شده در شرکت میچینم

  • شرکت میچینم با گردآوری تیم مهندسی قوی توانایی ساخت بهینه ترین جرثقیل های سقفی را بالاترین کارایی دارد.
  • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در ساخت محصولات شرکت میچینم الویت اصلی می باشد
  • سفارش تولید جرثقیل های سقفی به شرکت میچینم موجب کاهش آسیب دیدگی نیروی انسانی و بار، بهبود سیستم گردش کار و کاهش حوادث غیر مترقبه در محل و افزایش ایمنی خواهد شد.
  • سفارش طراحی، تولید و نصب جرثقیل های سقفی با شرکت میچینم مقرون به صرفه بوده و به هزینه ی کمتری برای نگهداری نیاز است.
  • استفاده ازجرثقیل سقفی تولید شده در شرکت میچینم موجب صرفه جویی در انرژی خواهد شد.

مراحل طراحی و ساخت جرثقیل های سقفی

طراحی و ساخت جرثقیل های سقفی در شرکت میچینم از چند مرحله مختلف تشکیل شده است که این مراحل شامل:

بازدید از محل سایت: با درخواست پیمانکار، کارشناسان شرکت ما به محل نصب اعزام و بررسی های لازم را جهت ساخت و نصب جرثقیل های سقفی انجام داده و فرآیند طراحی و آماده سازی نقشه اولیه را آغاز می کنند و تمامی موارد را روی نقشه ی اولیه آورده و تحویل کارفرما می دهند.

نقشه برداری و طرح اولیه: بعد از آماده سازی اولیه و تهیه نقشه، فرآیند طراحی آغاز شده و سالن تولید برای طراحی جرثقیل برای دهانه مورد نظر آماده می شود، شرکت میچینم با بهره مندی از فناوری روز دنیا جرثقیل را طراحی کرده و بر اساس همان استانداردها اقدام به ساخت جرثقیل توسط افراد متخصص می کند.

مرحله ی ساخت و نظارت بر ساخت: در طول پروسه ی ساخت جرثقیل در شرکت میچینم کارشناسان ما همواره بر انجام صحیح تمام مراحل پروژه نظارت دقیق داشته و به صورت لحظه ای گزارش های لازم را به کارفرما می دهند و از این رو موجب جلوگیری از وقوع خسارت های جبران ناپذیر می شود.

مشتریان در این مرحله می توانند در جریان تمام کارها باشند و روند تولید جرثقیل های سقی را بازرسی کنند، در مرحله ی ساخت سازه، کیفیت جرثقیل ها بر اساس نقشه های اولیه توسط واحد کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد.

مونتاژ و نصب: پس از آماده سازی تمام قطعات جرثقیل سقفی، مرحله ی مونتاژ قطعات آغاز می شود و تمام قطعات به یکدیگر متصل می شوند و تمام قطعاتی که قابل نصب شدن است را بر روی پل های جرثقیل به یک دیگر متصل کرده و قطعاتی که باید در محل نیز نصب شوند آماده سازی می شود.

قبل از حمل و آماده سازی اولیه کارشناسان تست های لازم را انجام می دهند و چک لیست را به واحد فنی تحویل می دهند. قبل از نصب هم باید آماده سازی سالن صورت گرفته و این امر شامل نصب کنسول و براکت برای مقاوم سازی سالن و نصب ریل جرثقیل به صورت کامل می باشد.

حمل و نصب جرثقیل های سقفی: پس از فرآیند مونتاژ در مرحله ی آخر جرثقیل از کارگاه آماده ی حمل به درب کارخانه می شود. پس از رسیدن محموله ی جرثقیل به کارخانه و آماده سازی سالن، فرآیند نصب جرثقیل روی کنسول ها آغاز می شود و جرثقیل به صورت موقت نصب و کارشناسان برق و مکانیک تست های اولیه را انجام داده و پس از تحویل دائمی جرثقیل وارد دوران خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت میچینم می شود.

به طور کلی ویژگی های یک طراحی خوب عبارتند از:

  • طول عمر بالا و کارایی بهینه سازه
  • استحکام سازه در شرایط کاری سنگین
  • عدم نیاز به تعمیر و هزینه های اضافی
  • تناسب با فضای تولید و شرایط سالن

چرا ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما به نفع شماست؟

در شرکت میچینم تمامی مراحل محاسبات طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی جرثقیل های سقفی بر اساس استانداردهای روز دنیا از صفر تا صد کار در داخل کارگاه های شرکت زیر نظر کارشناسان متخصص برق و مکانیک انجام می پذیرد.

جرثقیل های سقفی پس از ساخت با مجهز ترین تجهیزات و پیشرفته ترین ماشین آلات وارد مرحله ی نصب شده و مورد تست و بررسی قرار گرفته و پس از تایید نهایی با بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت به کارفرما و صاحبین پروژه تحویل داده می شود. به همین دلیل باید گفت ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با شرکت میچینم به نفع شماست.

خدمات نصب و پشتیبانی جرثقیل سقفی از سوی شرکت میچینم

در طول فرآیند ساخت و نصب جرثقیل شرکت میچینم متعهد به ارائه ی خدمات زیر می باشد:

تست و بررسی

تست اصولی جرثقیل های سقفی پس از نصب یکی از اصول و خدمات شرکت میچینم بوده و پس از نصب جرثقیل در محل، در حضور کارفرما این سازه با ضریبی بیش از توان جرثقیل مورد تست و بررسی قرار گرفته و پس از تایید نهایی گواهی سلامت را دریافت می کند.

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش

قطعات یدکی یکی از عوامل مهم در نگهداری انواع جرثقیل های سقفی می باشند، کاربران جرثقیل باید بدانند همواره برخی از قطعات جرثقیل مصرفی بوده و برخی به دلایل مختلف مانند شرایط محیط کار و نحوه ی کارکرد اپراتورها دچار مشکل می شوند و باید تعویض شوند. شرکت میچینم توانایی تعمیر و یا تعویض بیشتر قطعات جرثقیل های سقفی را دارد و قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت تامین می کند.

مشاوره

شرکت ما در تمامی مراحل مختلف تولید جرثقیل های سقفی اعم از طراحی، تولید، بهره برداری، تعمیرات، تست و بررسی و تامین قطعات یدکی آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات به مشتریان و صنعت گران گرامی و صاحبین پروژه های مختلف می باشد، شما می توانید برای کسب راهنمایی های بیشتر و مشاوره با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.