ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در کرج

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در کرج

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش جرثقیل سقفی در کرج همین حالا با ما تماس بگیرید

شاید برای خیلی از صنعت گران پیش آمده باشد که در محیط های صنعتی و کارخانه ها نیاز داشته باشند که در طول فضای کارخانه بار یا قطعه ای را جا به جا کنند، وسایلی که جا به جا کردن آن توسط نیروی انسانی تقریبا غیر ممکن است، اینجا هست که علم مکانیک و جرثقیل های سقفی به کمک نیروی انسانی آمده و باعث جابه جایی آسان وسایل و قطعات، ریسک کمتر جابه جایی، امنیت و راحتی بیشتر و کاهش هزینه های اضافی خواهند شد.

البته ساخت جرثقیل سقفی نیازمند دانش تخصصی و مهارت بالا می باشد که باید توسط شرکت های تخصصی در این زمینه صورت گیرد.

شرکت میچینم با بهره مندی از علم و دانش روز دنیا و به واسطه ی کارشناسان و متخصصین این زمینه تمامی مراحل طراحی، ساخت و نصب انواع جرثقیل های سقفی را در کرج بر عهده گرفته و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی و… با بالاترین سطح کیفی ساخت در کرج می باشد.

کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران می باشد و از نظر بزرگی چهارمین شهر بزرگ ایران می باشد.

معرفی جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی سازه ای است که در داخل کارگاه ها و سوله های سرپوشیده روی سقف نصب شده و برای جابجایی و حمل بار و قطعات سنگین استفاده می شود. جرثقیل سقفی در انواع مختلفی وجود دارد:

 • جرثقیل سقفی تک پل
 • جرثقیل سقفی دو پل
 • جرثقیل سقفی آویز
 • جرثقیل سقفی دروازه‌ ای
 • جرثقیل سقفی ستونی یا بازوئی

هر یک از این جرثقیل های سقفی کاربرد خاص خودشان را دارند.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی خود در کرج

شرکت میچینم با سال ها سابقه ی درخشان در زمینه ی ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با بهره مندی از متخصصان و کارشناسان زبده در خدمت شما مشتریان عزیز در کرج می باشد.

شرکت ما به پشتوانه سال ها فعالیت مستمر و تکیه بر دانش مهندسی، بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و مدرن و به کارگیری استاندارهای روز دنیا در زمینه ی ساخت و نصب انواع جرثقیل های سقفی رضایت حداکثری مشتریان را به عنوان هدف مهم خود قرار داده و در این زمینه پیش قدم می باشد. برای مشاوره و تعیین قیمت ساخت اناع جرثقیل با ما تماس بگیرید.

شماره شرکت شاخت و تولید جرثقیل سقفی در کرج

ما چگونه به شما در جرثقیل سقفی کرج کمک می کنیم؟

امروزه به هر صنعتی بنگریم حضور انواع جرثقیل های سقفی را برای جا به جایی اجسام سنگین خواهیم دید، حال تصور کنید که کیفیت ساخت این جرثقیل ها به اندازه ای مناسب نباشد که بتواند این نیروی وارده را تحمل کند، از این رو موجب وقوع فاجعه و ایجاد خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری خواهد شد.

به همین دلیل ساخت این جرثقیل ها تنها در حوزه ی کاری شرکت های متخصص در این زمینه می باشد. درشرکت میچینم ساخت انواع مختلف جرثقیل های سقفی توسط کدهای محاسباتی و نرم افزارهای خاص طراحی و شبیه سازی انجام گرفته و برای کنترل مجدد توسط نرم افزارهای خاص مورد تست و بررسی قرار می گیرند.

از این رو شرکت ما در خدمت مشتریان عزیز در کرج می باشد برای ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی می توانید با شماره های درج شده داخل سایت تماس بگیرید.

تولید، ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی در کرج

جرثقیل های سقفی انواع گوناگونی دارد که شرکت میچینم به ساخت و نصب آنها مسلط است.

جرثقیل های سقفی تک پل در کرج

در این نوع جرثقیلها از یک تیر به عنوان پل استفاده شده است، جرثقیل سقفی تک پل به دو دسته رونشین و آویز تقسیم بندی شده است. نوع رونشین این نوع از جرثقیل ها بر روی ریل نصب شده و بر روی آن حرکت می کنند ، اما نوع آویز آن در زیر ریل به حالت آویزان می باشد. این نوع جرثقیل سقفی از کارایی بالایی برخوردار بوده و وزن کمتری داشته و قیمت پایین تری نیز دارد.

جرثقیل سقفی دو پل در کرج

این نوع جرثقیل از آن جهت که دارای قدرت و سرعت زیادی بوده توانایی بیشتری در مقابل فشار بار دارد. از جرثقیل های سقفی دو پل در صنایع مختلف استفاده شده و این سازه با محیط های گوناگون سازگاری داشته و در جا به جا کردن قطعات از ایمنی بالایی برخوردار است. این سازه قابلیت حرکت با سرعت بالا داشته و هزینه این جرثقیل بالاتر از جرثقیل های تک پل میباشد.

جرثقیل سقفی آویز در کرج

چنان چه امکان نصب ستو ن‌ ها و تیرهای حمال‌ ها را نداشته باشید جرثقیل های سقفی آویز گزینه ی مناسب برای جابه جایی اجسام می باشد. جرثقیل‌ های آویزی به آن دلیل که به تیر حمال نیاز ندارند نام مونو ریل را به خود گرفته و در دو نوع مستقیم و منحنی طراحی و ساخته می شوند.

جرثقیل سقفی دروازه‌ ای در کرج

کارایی اصلی جرثقیل های سقفی دروازه ای جابجایی اجسام سنگین در فضاهای باز و هم چنین داخل سالن می باشد و دارای دارای دو دسته بندی اصلی تک پل و دو پل می باشد. جرثقیل دروازه ای تک پل بیشتر برای ظرفیتهای زیر ۱۰ تن و دهانه های کمتر از ۲۰ متر و جرثقیل دروازه ای دو پل نیز برای ظرفیتهای بالاتر از ۵ تن و دهانه های بیشتر از ۱۲ متر استفاده می شوند.

جرثقیل سقفی ستونی یا بازوئی در کرج

از این نوع جرثقیل سقفی می توان هم در محیط سرپوشیده و هم در فضای باز استفاده کرد، روی ستون جرثقیل سقفی ستونی یا بازوئی یک بازو نصب شده و قابلیت حرکت در شش جهت مختلف را دارد. این جرثقیل ها هم به صورت دستی و هم اتومات موجود بوده و تک پل می باشد.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در کرج

ویژگی جرثقیل های سقفی تولید شده در شرکت میچینم در کرج

 1. کاهش هزینه های اضافی: یک جرثقیل سقفی می تواند به جای چند لیفتراک کارایی مفید داشته باشد و می تواند در ارتفاع بالا و بدون نیاز به مسیر رفت و آمد اجسام سنگین را جا به جا کند.
 2. امکان تنظیم قابلیت سازه: جرثقیل های سقفی تولید شده در شرکت میچینم قابلیت تنظیم در هر ارتفاعی را دارند و کارفرما و کارگران می توانند در هر سطحی از آن استفاده کنند.
 3. هزینه های پایین نگهداری و تعمیر: به دلیل آنکه جرثقیل های سقفی در محیط های کارگاهی و سوله ها به منظور حمل اجسام سنگین ساخته می شوند نسبت به دیگر انواع جرثقیل ها مقاومت بالاتری داشته و هزینه ی نگهداری و تعمیر آنها به نسبت کمتر است.
 4. به حداقل رساندن خطاهای انسانی: از آن جهت که بالا بردن اجسام سنگین برای نیروی انسانی بسیار دشوار بوده و احتمال آسیب به اجسام و نیز کارگران وجود دارد، با به کار گیری جرثقیل سفقی مناسب از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری خواهد شد.
 5. عدم نیاز به اپراتور یا نیروی کار ویژه: کنترل جرثقیل سقفی با یک ریموت دستی ساده می باشد و حرکت دادن آن نیاز به داشتن هیچ مهارت ویژه یا نیروی انسانی مخصوص نمی باشد..فقط لازم است ابتدا بار را به آن قلاب کنید تا بلند کند و سپس وقتی در جایش قرار گرفت قلاب را باز کنید.
 6. قابلیت موقعیت یابی: جرثقیل‌های سقفی تولید شده توسط شرکت میچینم مجهز به سیستم موقعیت‌ هستند و این امکان وجود دارد که با دادن برنامه‌ هایی از قبل، از عملکرد موقعیت یابی اتومات آنها بهره برد.
 7. ایمنی بیشتر: به دلیل این که جرثقیل های سقفی روی سقف و در یک منطقه ی خاص نصب و حرکت میکنند نسبت به لیفتراک ها، با ترافیکی رو به رو نبوده و در صورت برخورد به سالن ، دیوارها ، ماشین آلات یا سایر موانع، صدای آژیر خطر به صدا در می آید.

مراحل نصب و راه اندازی جرثقیل سقفی تولیده شده در شرکت میچینم در کرج

پس از آنکه قطعات جرثقیل آماده شد کارشناسان نصب شرکت میچینم آماده ی تجزیه و تحلیل محل نصب و بازدید از آن محل در کارگاه و یا محل مورد نظر مشتری خواهند شد. در طی فرآیند نصب جرثقیل سقفی، کارشناس نصب باید نقشه های ساختمان را مشاهده کرده تا بهترین تخمین را برای نصب جرثقیل سقفی در پروژه مشتری ارائه دهد. بررسی های کارشناسان نصب شامل موارد زیر است:

 • تجزیه و تحلیل نقشه پروژه و محل نصب خطوط برق و گاز، وسایل روشنایی، لوله کشی و…
 • آماده سازی ریل های جرثقیل
 • آماده سازی پل ها و سایر تجهیزات مورد نیاز برای شروع کار جرثقیل سقفی

کارشناسان نصب شرکت میچینم اجزای مختلف جرثقیل را هنگام نصب تست و بررسی کرده تا با نقشه های واحد طراحی و محاسبات منطبق باشد و پروسه ی نصب کاملا با برنامه و رعایت اصول ایمنی انجام شده باشد. برای نصب انواع جرثقیل سقفی می توانید با شماره های درج شده داخل سایت شرکت میچینم تماس بگیرید.

چرا ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در کرج با ما به نفع شماست؟

شرکت میچینم به واسطه ی بهره مندی از کارشناسان کارآمد و متخصص در این زمینه و دانش روز دنیا و به کارگیری تجهیزات مدرن، صفر تا صد خدمات طراحی، ساخت و تولید انواع جرثقیل های سقفی را برعهده گرفته و با ارائه خدمات نصب جرثقیل سقفی در کرج به همراه آموزش کار به اپراتورهای کاربلد شرکت، در خدمت مشتریان و صنعت گران می باشد و نتیجه ی ساخت را با بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت به صاحبین پروژه تحویل می دهد از این رو باید گفت ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما به نفع شماست.

خدمات نصب و پشتیبانی جرثقیل سقفی از سوی شرکت میچینم در کرج

شرکت میچینم در تمامی پروژه های طراحی، ساخت و نصب جرثقیل متعهد به ارائه ی خدمات زیر می باشد:

تست و بررسی

تست و بررسی جرثقیل های سقفی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید پس از نصب انجام شود، انجام تست و بازرسی دوره ای توسط کارشناسان شرکت طرف قرارداد انجام خواهد شد، در واقع این تست و بررسی در یک بازه ی زمانی مشخص برای ایمنی سازه، محیط کار و کارکنان انجام می شود. در شرکت میچینم بررسی و تست تمام اجزای جرثقیل های سقفی بر اساس اصول و قواعد مشخص انجام شده و در صورت تایید سلامت جرثقیل، گواهی نامه سلامت صادر می گردد.

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش

یکی از عوامل مهم در نگهداری انواع جرثقیل های سقفی، در دسترس بودن قطعات یدکی آن می باشد، تعویض به موقع قطعات جرثقیل های سقفی عاملی مهمی در جلوگیری از توقف کار جرثقیل،ایمنی و جلوگیری از خسارات بیشتر دستگاه می باشد. شرکت میچینم پس از نصب، توانایی تامین قطعات یدکی لازم صنایع و خدمات پس از فروش را داشته و در صورت درخواست مشتریان گرامی با کیفیت ترین محصولات را در اختیارشان قرار خواهد داد.

مشاوره

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم آماده ی پاسخگویی، مشاوره، ارائه ی خدمات به شما همشهریان عزیز در کرج می باشند. از این رو برای دریافت هر گونه خدمات مربوط به جرثقیل های سقفی می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.