سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه + قیمت

سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه + قیمت

انتخاب درست کابینت و چیدمان درست آنها مهم ترین عامل در حصول اطمینان از ایجاد یک فضای کاربردی در فضای آشپزخانه است. چه آشپزخانه ی شما کوچک و تنگ باشد و یا بزرگ و وسیع باشد اگر طراحی و چیدمان کابینت آشپزخانه هوشمندانه باشد می توان یک فضای چشم نواز را به قلب خانه هدیه داد.

از این رو یک مجموعه ای که خدمات طراحی و ساخت کابینت را برعهده دارد باید نیازهای مشتری را به خوبی درک کند و با استفاده از دانش و مهارت خود سبکی متناسب با نیازهای مشتری تولید کند.

شرکت میچینم با بهره مندی از ماهرترین و مجرب ترین کابینت کاران ساخت کابینت های کلاسیک و مدرن را با استفاده از بهترین متریال مانند MDF، هایگلاس و ممبران بر عهده دارد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته به تمامی جزئیات پروژه توجه کرده و علاوه بر تولید و ارائه ی یک کابینت زیبا و مستحکم باعث افزایش طول عمر و استفاده ی بهینه از کابینت می شود.

طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه با میچینم

همان طور که می دانید سفارش کابینت یکی از تصمیمات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی برای هر خانه است، طراحی کابینت آشپزخانه باید به نحوی باشد که تمام وسایل آشپزخانه را در خود جای دهد.

کابینت سازی یک صنعت و هنر به حساب می آید و انجام آن نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد. و هرگونه اشتباهی در مراحل ساخت و نصب کابینت، ممکن است موجب هدر رفتن هزینه و زحماتی باشد که برای طراحی کابینت کشیده شده است از این رو باید طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه را به افراد حرفه‌ای و باتجره سپرد تا نتیجه‌ ی پایانی کار، مناسب و باکیفیت باشد.

شرکت میچینم با برخورداری از دانش فنی، مهارت در طراحی، تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته، دقت بالا در کار، خدمات طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه را با بهره مندی از ماهرترین و مجرب‌ ترین کابینت کاران به بهترین شکل انجام داده و یک نتیجه‌ ی عالی و مطابق با نیاز و سلیقه مشتری را ارائه می دهد.

شما می توانید با حذف واسطه ها مستقیما کابینت مورد نظر خود را به شرکت میچینم سفارش دهید، با سپردن کار به شرکت میچینم خیالتان از بابت کیفیت کابینت راحت بوده و یک قیمت به صرفه را پرداخت خواهید کرد، در مجموعه ی میچینم کابینت ها به صورت سفارشی تولید شده و هر کابینت قبل از نصب ارزیابی شده و از استحکام و استاندارد لازم برخوردار است.

برای تماس با ما و دریافت مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید

آشنایی با مراحل کابینت سازی

برای اینکه طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه به صورت اصولی و بر اساس استانداردهای لازم انجام شود باید مراحل ساخت آن توسط افرادی ساخته شود که از مهارت و تخصص کافی برخوردار هستند. در ادامه مراحل ساخت کابینت را خواهید خواند:

مرحله ی اول: اندازه گیری فضای مورد نظر

قدم اول در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه اندازه گیری فضای آشپزخانه و محل قرار گیری کابینت است، به این ترتیب که طول و عرض فضای مورد نظر را اندازه گرفته و محل قرارگیری سینک، گاز، پنجره و… در این اندازه گیری مشخص می شود.

مرحله دوم: طراحی کابینت

قدم بعدی در پروسه ی ساخت کابینت آشپزخانه، طراحی است، در این مرحله صاحب پروژه باید طرح و مدل کابینت مورد نظر را مشخص کند. پس از اینکه طرح کابینت مشخص شد، طراح بر اساس سلیقه ی شما طراحی سه بعدی کابینت مورد نظر شما را انجام خواهد داد. در مرحله ی طراحی قیمت نهایی کابینت مشخص خواهد گردید.

در شرکت میچینم پس از نهایی کردن ثبت سفارش کابینت، طراحی کابینت به صورت رایگان انجام خواهد شد.

مرحله سوم: انتخاب و تهیه ی متریال مصرفی

برای ساخت بدنه ی کابینت ها لازم است که متریال مصرفی مشخص شود، انتخاب متریال بخش مهمی در طراحی و ساخت کابینت می باشد. معمولا متریال مصرفی برای ساخت بدنه کابینت ها پانل‌ های لایه‌ ای، تخته چوب و MDF می باشد. برای ساخت صفحه ی رویی کابینت هم از پانل هایی با ضخامت ۳۶ تا ۴۰ میلی متر با روکش هایی از جنس فرمیکا MPL و دیگر روکش های مقاوم استفاده شده که در برابر نفوذ آب، سائیدگی، حرارت و دیگر عوامل فرسایشی مقاوم باشد.

مرحله چهارم: آماده سازی کابینت و ساخت در‌ها، کشو‌ها و طبقات داخل آن

پس از اینکه طرح و مدل کابینت مورد نظر مشخص شد و بر اساس آن، متریال مصرفی تهیه شد، ساخت کابینت در کارگاه آغاز می شود. در مرحله ی آماده سازی، کابینت ساز بدنه های کابینت را با متریالی که تهیه شده، طبق اندازه گیری های انجام شده تهیه کرده و برای نصب در آشپزخانه آماده می کند.

در قسمت ساخت درها هم پس از اندازه‌ گیری محل مورد نظر، درها، کشو‌ها و طبقات داخل کابینت، برش‌ کاری و لبه چسبانی آن‌ها انجام می‌ گیرد.

مرحله پنجم: نصب کابینت

آخرین مرحله کابینت سازی مربوط به نصب آن در آشپزخانه است. در این مرحله تیم حرفه ای نصب به محل مورد نظر آمده و کابینت های ساخته شده را نصب می کنند، در این مرحله بدنه های کابینت به وسیله ابزارها و اتصالات قوی نصب می شوند، نصب بدنه ی کابینت ها در دو مرحله انجام می شود، مرحله ی اول کابینت های زمینی وصل شده و توسط پیچ در کنار هم فیکس می شوند و پس از آن بدنه ی کابینت های دیواری روی دیوار نصب شده و توسط اتصالات قوی در کنار یکدیگر فیکس می شوند. پس از نصب بدنه ی کابینت ها، درهای کابینت، کشوها و طبقات در داخل بدنه نصب می شوند.

در مرحله آخر هم، باید صفحه رویی کابینت زمینی نصب شود. توجه به این نکته لازم است که در هنگام نصب صفحه رویی، ابتدا با توجه به محل سینک و گاز، صفحه را نصب کرده و سپس اقدام به نصب سینک و گاز می شود.

توجه داشته باشد که که کار طراحی و ساخت کابینت، فرآیندی کاملا تخصصی است، بنابراین اگر می خواهید کابینتی زیبا و استاندارد برای آشپزخانه خود داشته باشید، از متخصصین شرکت میچینم کمک بگیرید.

سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه + قیمت

خدمات ما در کابینت آشپزخانه (کابینت سازی)

مجموعه میچینم انواع خدمات طراحی و اجرا آشپزخانه را برای مشتریان محترم ارائه می کند در ادامه خدمات ما را در کابینت سازی بخوانید:

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت مدرن به سبکی از دکوراسیون و طراحی کابینت گفته می شود که در آن سادگی اولین معیار در ساخت این نوع سبک از کابینت می باشد. از این رو ویژگی اصلی این سبک از کابینت سادگی بوده و دقیقا نفطه ی مقابل کابینت کلاسیک می باشد.

سه نوع کابینت روکش هایگلاس، روکش لمینت و رنگ پلی اورتان جز کابینت های مدرن می باشند. کابینت مدرن یکی دیگر از مجموعه تولیدات شرکت میچینم می باشد که شرکت ما در ساخت این نوع کابینت ها از مرغوب ترین و کمیاب ترین مواد اولیه استفاده می کند و شما با خیال راحت می توانید طراحی و ساخت این سبک از کابینت را به شرکت میچینم بسپارید.

ویژگی های شاخص کابینت مدرن آشپزخانه عبارتند از:

سادگی

همان طور که گفتیم اصلی ترین ویژگی کابینت مدرن، سادگی است. کابینت های مدرن در نهایت سادگی طراحی و ساخته می شوند و در این سبک خبری از طرح های پیچیده و سخت نیست.

امتداد تا سقف

کابینت های مدرن از کابینت های کلاسیک بلندتر بوده و معمولا تا نزدیک سقف ارتفاع دارند. این سبک از کابینت ها معمولا بدون دستگیره یا با دستگیره های ساده می باشند و به جای آن از مگنت های قوی استفاده شده و با یک فشار باز یا بسته می شوند.

جا دار و کاربردی

کابینت های مدرن به صورت یکپارچه و از زمین تا سقف کشیده شده و تنها جز شکاف حد فاصل آنها چیز دیگری دیده نمی شود به همین دلیل طبقات زیادی در آن جای گرفته و بسیار جادار هستند. این سبک از کابینت ها در فضاهای کوچک بسیار پرفایده هستند.

قیمت مناسب

با وجود اینکه قیمت کابینت بستگی به جنس و متریال به کار برده شده در آن دارد اما کابینت های مدرن عموما ساده و بی‌ آلایش هستند و قیمت تمام شده‌ی آن، از انواع کابینت کلاسیک که پر از نقش و نگارهای اشرافی و سلطنتی است، کمتر است. البته انواع بسیار گران قیمت کابینت مدرن نیز در بازار وجود دارد.

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت های کلاسیک امروزه از پرطرفدارترین سبک کابینت ها به شمار می آیند. کابینت های کلاسیک یکی از لوکس ترین و جدیدترین ایده های طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشند. ویژگی اصلی کابینت کلاسیک کاربرد ستون و سرستون های منبت کاری شده در کنار تاج و زیر چراغ ابزار خورده می باشد که همین امر این سبک از کابینت را از کابینت های مدرن متمایز کرده است.

کابینت کلاسیک یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت آشپزخانه به حساب می‌آید، شما می توانید سفارش طراحی و ساخت انواع مختلف کابینت های کلاسیک را به شرکت میچینم دهید و از کیفیت عالی، طراحی زیبا و اجرای صحیح و اصولی آن لذت ببرید.

کابینت آشپزخانه کلاسیک به چهار دسته ی اصلی کابینت کلاسیک چوبی، کابینت کلاسیک ممبران، کابینت کلاسیک روکش چوب و کابینت کلاسیک رومی تقسیم شده است. ویژگی های اصلی کابینت های کلاسیک عبارتند از:

استفاده از رنگ های خنثی و رنگ های سنگین

استفاده از رنگ‌ های خاص، رنگارنگ و پر انرژی، مختص کابینت مدرن است. در کابینت های کلاسیک معمولا از رنگ های سنگین مانند سفید، خاکستری، قهوه‌ای، کرم، مشکی و رنگ‌هایی ازین دست استفاده می شود.

استفاده از ویترین و بخش هایی برای تزئین

در کابینت های کلاسیک جنبه ی ظاهری و تزوینات بسیار با اهمیت است و حتما بخشی از این کابینت ها برای نمایش اشیاء تزئینی تعبیه شده است.

استفاده از دستگیره های پر زرق و برق

همان طور که گفتیم کابینت های کلاسیک بسیار پر زرق و برق هستند و دستگیره های آنها هم از جنس فلزات با ارزشی چون مس، برنج، برنز و حتی نقره می باشد. به همین ترتیب استفاده از دستگیره‌ های ساده و کشیده برای کابینت‌ های کلاسیک مناسب نبوده و نباید مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از سنگ در کانتر و پیشخوان

در کابینت های کلاسیک برای ساخت صفحه‌ی روکابینتی و پیشخان معمولا از سنگ استفاده می شود. نوع سنگ،با توجه به جنس کابینت‌ ها و رنگ آن‌ ها متفاوت بوده و ممکن است از سنگ‌ های مصنوعی یا سنگ های طبیعی تشکیل شده باشد.

توجه به نظم و قرینگی کابینت ها

در طراحی کابینت های کلاسیک نظم و قرینگی بسیار مهم است و در طراحی این سبک نمی توان از طرح‌ های شلخته استفاده نمود. به همین دلیل هر یک از تزئینات باید به شکل قاعده مند و به شکل قرینه در جای مشخص خود قرار گیرد.

ساخت کابینت آشپزخانه در انواع جنس ها و سبک ها با شرکت میچینم

تمامی خدمات طراحی، ساخت و نصب کابینت از هر سبکی اعم از مدرن و کلاسیک و از هر نوع و جنسی توسط شرکت میچینم قابل انجام است.

انواع کابینت هایی که توسط تیم حرفه ای شرکت میچینم قابل سفارش و طراحی است:

 • کابینت ام دی اف MDF
 • کابینت هایگلاس
 • کابینت ملامینه
 • کابینت ممبران
 • کابینت انزو
 • کابینت روکش چوب
 • کابینت تمام چوب
 • کابینت پلی اورتان

از این رو هر متریالی که در ساخت کابینت آشپزخانه به کار برده می شود، مراحل نصب متفاوتی خواهد داشت و این کار نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد و هرگونه اشتباه موجب به هدر رفتن هزینه خواهد شد. ازین رو، حتما نصب کابینت آشپزخانه را به افراد ماهر و باتجربه بسپارید تا به یک نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید.

سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه + قیمت

قیمت کابینت آشپزخانه با شرکت میچینم

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ساخت، طراحی و نصب کابینت دخیل هستند که عبارتند از:

 • طراحی کابینت
 • جنس کابینت ( ازقبیل فلز، ام دی اف، هایگلاس، ممبران …)
 • تعداد، اندازه و متراژ کابینت
 • هزینه نصب کابینت
 • هزینه حمل ونقل کابینت
 • هزینه ابزارالات و دستگیره های کابینت

از این رو مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت کابینت، نوع مواد اولیه و متریال به کار برده شده می باشد. از آنجا که قیمت کابینت آشپزخانه به طور دقیق مشخص نیست شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق هر سبکی از کابینت و جنس های مختلف آن، با کارشناسان شرکت میچینم مشورت کنید.

چرا سپردن کار کابینت آشپزخانه به شرکت میچینم به نفع شماست؟

تمامی خدمات طراحی، ساخت و نصب کابینت از هر نوعی که باشند، توسط شرکت میچینم قابل انجام است، با توجه به اینکه ساخت کابینت آشپزخانه مستلزم به کار گیری امکانات و ماشین آلات پیشرفته است تا در مدت زمان مشخص سفارش مشتری طراحی، اجرا و نصب شود، در شرکت میچنم امکان ساخت و تولید انواع سبک های کابینت با هر متریالی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ابزآلات به روز فراهم است.

تیم حرفه ای شرکت میچینم با استفاده از دانش علمی و نرم افزارهای روز دنیا، سبک مورد نظر مشتری محترم را در مدت زمان مشخص و با کیفیت عالی طراحی و به مرحله ی اجرا و نصب می رساند به همین دلیل به جرات می توان گفت سپردن کار کابینت آشپزخانه به شرکت میچینم به نفع شماست.

طراحی، ساخت و نصب کابینت به صورت اصولی و دقیق مستلزم به کارگیری مهارت و تجربه است و هرگونه سهل انگاری و خطا در هر یک از مراحل ساخت کابینت آشپزخانه منجر به ایجاد مشکلات در بهره برداری خواهد شد و در نهایت باعث می شود که کابینت آشپزخانه ی شما کیفیت مناسب و ظاهری زیبا نداشته باشد به همین دلیل برای طراحی، ساخت و اجرای کابینت باید از افراد ماهر، متخصص و باتجربه در این زمینه کمک گرفت.

در شرکت میچینم ما به مشتریان خود امکاناتی بسیار مناسب ارائه می دهیم که عبارتند از:

 • ارائه طراحی بسیار زیبا و کاربردی برای کابینت های شما
 • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و متریال برای ساخت کابینت
 • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای ساخت کابینت
 • مشاوره رایگان در زمینه طراحی و ساخت کابینت
 • خدمات پس از فروش و پشتیبانی

برای کسب راهنمایی های مفید و مشاوره رایگان با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.