خدمات مشارکت در ساخت؛ خانه آپارتمان و ویلا

برای مشاوره رایگان و خدمات مشارکت در ساخت همین حالا با ما تماس بگیرید

مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا یعنی یک نفر تصمیم دارد با ساخت خانه یا آپارتمان سرمایه گذاری کرده اما سرمایه ی کافی و تخصص آن را ندارد و از شرکت های پیمانکاری کمک می گیرد.

ساخت و ساز یک کار کاملا تخصصی بوده و برای موفقیت در اجرای پروژه باید از افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه کمک بگیریم. گاهی ممکن است برخی تصور کنند که می توانند تمام مراحل ساخت و ساز را انجام دهند اما در زمان اجرا با مشکلاتی چون کمبود سرمایه یا عدم توانایی در اجرای صحیح پروژه و رعایت قوانین مواجه می شوند.

شرکت میچینم به عنوان یکی از شرکت های پیمانکاری با در اختیار داشتن یک تیم حرفه ای متشکل از متخصصان عمران و معماری، بهترین طراحان دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان محیطی را ایجاد کرده که صاحبان زمین و املاک بتوانند در قالب استانداردها و در چارچوب قانون به مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا بپردازند.

مشارکت در ساخت چیست؟

مشارکت در ساخت یک نوع قرارداد پیمانکاری است که صاحب ملک یا زمین با سازنده یا سازندگان توافق می کنند به نسبت مقدار سرمایه ای که اعلام می کنند با هم شریک شوند و این توافق با عقد یک قرارداد رسمی آغاز می‌ شود.

در واقع مالک یک قطعه زمین یا ساختمان تصمیم دارد واحدهای مسکونی یا تجاری ایجاد کند اما برای اجرای طرح خود سرمایه و تخصص کافی را در این زمینه ندارد، به همین دلیل در چنین شرایطی قرارداد مشارکت در ساخت به یاری مالک می آید و مالک می تواند از خدمات و سرمایه پیمانکار بهره مند شود.

مشارکت در ساخت با شرکت میچینم

شرکت مهندسی شرکت میچینم با داشتن تیم تخصصی پیمانکاری و طراحی پلان آماده ی همکاری با مالکان زمین و املاک قدیمی می باشد، در مجموعه ی ما پروژه های مشارکت در ساخت با رعایت تمام استاندارد ها و قوانین ساخت و ساز انجام شده و پیمانکاران از بهترین مصالح و متریال مرغوب برای انجام پروژه ها استفاده می کنند.

همچنین گاهی ممکن است صاحبان املاک قدیمی و کلنگی به دنبال این باشند که ملک یا ویلای خود را نوسازی کنند اما هزینه ی آن را نداشته باشند، در این صورت هم با استفاده از روش ساخت مشارکتی با شرکت میچینم می توانند به نوسازی ملک قدیمی خود پرداخته و ساختمان خود را به روز کنند و یا حتی خانه ی قدیمی خود را به آپارتمان چند طبقه تبدیل کنند.

اگر می خواهید موقعیت زمین و ملک خود را ارزیابی کنید می توانید از تخصص کارشناسان شرکت میچینم بهره ببرید.

شماره شرکت و پیمانکار مشارکت در ساخت


خدمات مشارکت ساخت ما در استان های:


مزایای مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت و ساز امروزه بسیار رواج پیدا کرده و یک راه کار عالی برای تبدیل زمین و خانه های قدیمی به خانه، آپارتمان های مسکونی و تجاری است این کار مزایای بی شماری دارد که در اینجا به آنها پرداخته ایم:

افزایش ارزش ملک و افزایش سرمایه

زمین های خالی و یا ساختمان های قدیمی از نظر مالی ارزش زیادی نداشته و با ساخت بنای جدید و یا نوسازی، ارزش ملک افزایش پیدا کرده و به همان اندازه سرمایه ی مالک افزایش پیدا کرده و هم برای سازنده و هم برای مالک زمین سود به همراه دارد.

عدم نیاز به سرمایه ی نقدی

با عقد قرارداد مشارکت با شرکت های ساخت و ساز مالک زمین هزینه ای برای ساخت پرداخت نکرده و بدون نیاز به آوردن سرمایه ی نقدی صاحب یک خانه ی جدید، آپارتمان و یا ویلا می شود. به این صورت هزینه ها بین سازنده و مالک تقسیم شده و سازنده هم پولی برای زمین پرداخت نمی کند و به این شکل برای هر دو سود آفرین است.

ساخت و ساز بر اساس اصول مهندسی و ارتقای زیبایی

با عقد مشارکت در ساخت با شرکت ها مالک زمین می تواند پروژه ی ساخت زمین خود را بر اساس استانداردها و قوانین ساخت و ساز اجرا کند و یک ساختمان زیبا، مقاوم و مستحکم در برابر زلزله و… داشته باشد.

درگیر نشدن مالک در فرآیند اجرای پروژه

با تنظیم قرارداد مشارکت، مالک زمین یا ملک بدون اینکه در مراحل اداری و قانونی مختلف ساخت ملک و همچنین فرآیند اجرای پروژه درگیر شود به نتیجه ی مطلوب دست پیدا خواهد کرد.

مدت زمان کوتاه برای ساخت یا نوسازی ملک قدیمی

هنگام عقد قرارداد، زمان اتمام پروژه به صورت دقیق مشخص می شود و سازنده می بایست پروژه را در مدت زمان قانونی به مالک تحویل دهد و از این رو در یک مدت زمان مشخص و کوتاه، مالک زمین صاحب یک خانه یا آپارتمان جدید خواهد شد.

حصول سریع نقدینگی

فروش یک خانه یا ویلای کلنگی کار سخت و دشواری است اما اگر شما یک خانه ی جدید و نوساخت و زیبا داشته باشید و برای تبدیل ملک خود به پول نقدی عجله داشته باشید به راحتی می توانید ملک خود را به پول نقد تبدیل کنید.

خدمات مشارکت در ساخت؛ خانه آپارتمان و ویلا

خدمات میچینم در مشارکت در ساخت

شرکت میچینم در مشارکت در ساخت خانه، ساختمان و ویلا به مشتریان خود خدمات بسیاری ارائه می دهد که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

مشارکت در ساخت خانه و آپارتمان

اگر صاحب زمینی هستید و قصد دارید یک خانه ی مستحکم و زیبا و یا یک آپارتمان چند واحدی بسازید می توانید ملک خود را به شرکت میچینم بسپارید. تیم حرفه ای مجموعه ی ما متضمن می شود که در یک مدت زمان مشخص با طراحی یک پلان ویژه و بهترین متریال یک خانه ی زیبا و مستحکم و یا یک آپارتمان مسکونی یا تجاری به شما تحویل دهد.

مشارکت در ساخت ویلا

یکی از راه های سرمایه گذاری ساخت ویلا در مناطق خوش و آب و هوا است، شما برای سرمایه گذاری روی زمین خود می توانید از شرکت پیمانکاری شرکت میچینم کمک گرفته و زمین خود را بدون سرمایه ی نقدی به یک ویلای زیبا و مقاوم تبدیل کنید.

مشارکت در ساخت برج

تیم حرفه ای شرکت میچینم با سابقه ی طولانی در اجرای پروژه های عمرانی آماده است که در زمینه ی مشارکت در ساخت برج با شما همکاری کند.

مراحل اجرای کار

به طور کلی مراحل اجرای مشارکت در ساخت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • دریافت دستور نقشه توسط مالک از دفاتر خدمات الکترونیک
 • پیدا کردن یک شرکت سازنده ی رسمی و معتبر
 • امضای قرارداد
 • اعطای وکالت کاری از سوی مالک به سازنده
 • اخذ دستور نقشه
 • تهیه ی پلان معماری و نقشه ی محاسبات ساختمان
 • اخذ تاییدیه های لازم از شهرداری، نظام مهندسی و …
 • اخذ جواز ساخت
 • انجام فرآیند ساخت و ساز
 • اتمام عملیات ساختمانی و تحویل آپارتمان های نوساز به مالکین
 • انتقال بخشی از سند به نام سازنده
 • اخذ پایان کار
 • اخذ اسناد تک برگ و تحویل به مالکین
 • دوره تضمین

نکاتی که در قراداد مشارکت در ساخت باید به آن دقت کرد:

مالکین زمین و خانه های قدیمی باید برای اجرای پروژه های خود بتوانند شرکت های عمرانی معتبر و رسمی را برای این کار انتخاب کنند، از این رو باید دقت کافی را در انتخاب شرکتی که می خواهند کار را به او بسپارند داشته باشند.

در قرارداد مشارکت در ساخت باید به تمام جزئیات مانند درصد سود مشارکت دو طرف، نحوه ی اجرای پروژه، کیفیت مصالح و… توجه کرد.

قبل از تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت، باید از مالکیت زمین و امکان اخذ مجوزهای ساخت و ساز مطمئن شد.

به دلیل اینکه فسخ قرارداد مشارکت امری پیچیده و گاهی غیر ممکن است باید در تنظیم قرارداد دو طرف توجه کافی داشته و موضوعات مختلف را در قرارداد لحاظ کنند.

چرا مشارکت در ساخت با شرکت میچینم به نفع شماست؟

اگر شما کار ساخت و ساز را به شرکت های رسمی و فعال در این زمینه بسپارید می توانید مطمئن باشید که مشارکت در ساخت برای شما سود بالایی خواهد داشت، یکی از مزایای مشارکت در ساخت با شرکت میچینم بهره مندی از تخصص افراد حرفه ای و مسلط به ساخت است.

زیرا فرآیند ساخت و ساز پیچیده بوده و نیاز به دانش بالایی دارد. مزیت دیگر سپردن کار به مجموعه ی ما مقاوم سازی ساختمان است، شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای با مشارکت در مجموعه ی ما ملک قدیمی خود را به یک بنای محکم تبدیل کرده و از سوی دیگر بدون آورده ی نقدی ارزش ملک خود را بالا برده و سرمایه ی خود را افزایش دهید و با بروزرسانی، هزینه های تعمیرات و نگهداری ساختمان را به حداقل رسانده و از امکانات رفاهی به روز نهایت استفاده را ببرید و در کل موجب صرفه جویی در زمان، هزینه، انرژی می شود.

ارائه ی مشاوره رایگان از سوی کارشناسان شرکت میچینم

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه ی مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا هستند، برای دریافت مشاوره ی رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.