مشارکت در ساخت در کرج؛ خانه، آپارتمان و ویلا

برای مشارکت در ساخت کرج و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

امروزه عقد قرارداد مشارکت ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا میان مالکان زمین و سازندگان ملک نسبت به گذشته بسیار رونق پیدا کرده است. عقد چنین قراردادهایی نه تنها به نفع سازندگان است بلکه برای مالکان نفع و امتیازات بسیاری به همراه دارد.

اما سوالی که پیش می آید این است که مشارکت در ساخت چیست؟ مشارکت در ساخت توافقی است دو طرفه میان صاحب یا مالک زمین و کسی که کار ساخت و ساز را انجام می دهد. در این میان سرمایه ی طرف اول زمین و آورده ی طرف دوم سرمایه و علم و تخصصی او می باشد.

مشکلاتی از قبیل گرانی مواد اولیه، عدم دسترسی به مهندسان و معماران متخصص در این زمینه، وجود دلالان و سود جویان باعث شده که شرکت میچینم با تجربه ای ارزشمند و تیم حرفه ای و مجرب، آماده ی پذیرش پروژه های ساخت و ساز شما همشهری های عزیز در کرج باشد.

کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران است که به دلیل نزدیکی اش به تهران جز شهرهای مهاجرپذیر ایران است. کرج در کوهپایه ی رشته کوه البرز و در حاشیه ی غربی رودخانه ی کرج قرار گرفته است.

مشارکت در ساخت کرج با شرکت میچینم

گاهی ممکن است که مالکین زمین های بزرگ و کوچک، ویلایی و همچنین صاحبین خانه و یا ویلاهای قدیمی و فرسوده در کرج سرمایه و تخصص کافی را برای ساخت و نوسازی نداشته باشند در این صورت مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا می تواند در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی و تبدیل بافت های فرسوده به محیط نو یک راه کار مناسب باشد.

شرکت میچینم با سابقه ی طولانی در شراکت در ساخت از جمله شرکت های ساختمانی رسمی در کرج بوده که شما می توانید برای تکمیل انواع پروژه های عمرانی به آن مراجعه کنید.

شرکت میچینم در کرج با بهره مندی از تیم طراحی متخصص و مهندسان و پیمانکاران خبره در این زمینه به یاری کسانی می آید که مالک زمین یا ساختمان بوده و قصد احداث واحدهای مسکونی یا تجاری را دارند اما سرمایه ی کافی در اختیار ندارند. در چنین شرایطی با عقد قرارداد مشارکت در ساخت مالک زمین در اجرای پروژه ی ساخت و ساز خود از خدمات و سرمایه ی شرکت میچینم بهره مند خواهد شد.

شماره شرکت و پیمانکار مشارکت ساخت در کرج

آیا مشارکت ساخت در کرج خوب است؟

بی شک مشارکت در ساخت برای مالکین زمین و کسانی که صاحب خانه و ویلاهای قدیمی هستند محاسن و مزایای بی شماری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

مهم ترین مزیت مشارکت در ساخت رشد سرمایه ی مالک و رسیدن به سود است

زمین خالی یا ویلاها و ساختمان های کلنگی از ارزش زیای برخوردار نیستد. اما با ساخت بنای جدید یا نوسازی هم برای مالک زمین و هم سازنده ارزش آفرینی خواهد شد.

عدم نیاز به سرمایه و نقدینگی زیاد

با عقد قرارداد مشارکت در ساخت، هزینه ها بین مالک و سازنده تقسیم می شود در واقع مالک پولی برای ساخت و ساز پرداخت نمی کند و به این شکل نقدینگی کمتری برای ساخت بنا لازم است.

افزایش استحکام و ارتقای زیبایی

مشارکت در ساخت این امکان را برای مالک فراهم می کند که یک خانه، آپارتمان و یا ویلای محکم و اصولی طبق معیارهای شهرسازی و نظام مهندسی در اختیار داشته باشد و از سوی دیگر از نظر ظاهر و زیبایی ساختمان های نوساز قابل قیاس با ساختمان های کلنگی نیستند و با مشارکت در ساخت و نوسازی میتوان صاحب یک بنای زیبا شد.

حصول سریع نقدینگی

فروش زمین خالی و یا بناهای کلنگی به راحتی امکان پذیر نیست در حالی که اگر صاحبان این املاک با مشارکت در ساخت، صاحب خانه و آپارتمان های نوساز شوند به راحتی در صورت نیاز می توانند بنای خود را به فروش رسانده و آن را تبدیل به پول نقد کنند.

مشارکت در ساخت در کرج؛ خانه، آپارتمان و ویلا

خدمات شرکت میچینم در مشارکت ساخت در کرج

شرکت میچینم در مشارکت در ساخت خانه، ساختمان و ویلا درکرج به مشتریان خود خدمات بسیاری ارائه می دهد که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

مشارکت در ساخت خانه در کرج

یکی از خدمات شرکت میچینم مشارکت در ساخت خانه در کرج می باشد. اگر قصد دارید زمین خود را تبدیل به یک خانه یا آپارتمان و یا ویلای مستحکم و زیبا کنید می توانید این کار را به شرکت میچینم بسپارید تا مجموعه ی ما با بهره مندی از تیم تخصصی طراحی نقشه ی داخلی و پیمانکاری ساختمان خدمات مشارکت در ساخت خانه را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند.

مشارکت در ساخت آپارتمان در کرج

اگر شما صاحب یک زمین یا یک بنای قدیمی هستید ممکن است به این فکر بیفتید که در آن یک آپارتمان چند واحدی ساخته و یا آپارتمان خود را نوسازی و نو کنید. اما در این زمینه نه تخصص این کار را دارید و نه سرمایه ی ساختنش را، در این صورت شرکت میچینم سرمایه و تخصصش را با شما شریک شده و زمین و خانه ی کلنگی شما را تبدیل به یک آپارتمان مسکونی یا تجاری می کند.

مشارکت در ساخت ویلا در کرج

شهر کرج دارای مناطق بسیار خوش آب و هوا و زیبا برای ویلا سازی است، اگر قصد دارید که با ساخت ویلا در این مناطق خوش آب و هوا سرمایه گذاری کنید می توانید از شرکت میچینم کمک بگیرید.

مشارکت در ساخت برج در کرج

اگر تصمیم دارید که زمین خود را در کرج به یک برج مستحکم و مقاوم تبدیل کنید اما سرمایه و تخصص کافی در این زمینه را ندارید، می توانید اجرای این پروژه ی ساختمانی را به شرکت میچینم سپرده تا با تسلط کافی و به بهترین نحو ممکن به مرحله ی اجرا برساند، به ویژه که در این صورت در خرید لوازم ساختمانی و مصالح اولیه نیز صرفه جویی خواهد شد.

چرا مشارکت ساخت در کرج با شرکت میچینم به نفع شماست؟

همان طور که گفته شد تنظیم قرارداد های مشارکت برای دو طرف قرارداد همراه با سودآوری و ارزش آفزینی است. حال همکاری با شرکت میچینم در زمینه ی مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در کرج علاوه بر مزایای کلی، امتیازات و منافع دیگری برای مالک به همراه دارد که با آنها آشنا خواهید شد:

طراحی پلان به صورت ویژه

برای مشارکت در ساخت خانه و آپارتمان اگر طرح و نقشه ی قبلی در دسترس نباشد شرکت میچینم با تیم حرفه ای متشکل از مهندسان و طراحان پلان و دکورسیون داخلی کمک می کنند که طراحی نقشه ی سازه به طور ویژه انجام شود.

تنظیم قرارداد مشخص بین مالک و سازنده

قرارداد مشارکت ساخت و ساز در شرکت میچینم به طور دقیق میان دو طرف مالک و سازنده تنظیم شده و تمام جزئیات اعم از کیفیت مصالح، نحوه ی اجرا، زمان اتمام پروژه و… به صورت دقیق مشخص می شود.

استفاده از امکانات روز

شرکت میچینم در رابطه با ساخت زمین شما از امکانات به روز و بهترین مصالح و متریال برای ساخت پروژه های گوناگون شما استفاده می کند که موجب افزایش مقاومت بنای شما خواهد شد.

افزایش سرمایه بدون سرمایه گذاری نقدی

یکی دیگر از نکات مثبت همکاری با شرکت میچینم افزایش سرمایه بدون سرمایه گذاری نقدی است، اگر شما سرمایه ی لازم برای ساخت و ساز زمین مورد نظر خود را ندارید با عقد قرارداد مشارکت در ساخت می توانید بدون سرمایه گذاری نقدی ارزش زمین خود را بالا برده و در این صورت سرمایه ی شما افزایش پیدا می کند.

تعیین زمان به پایان رسیدن ساخت ملک

تعیین زمان به پایان رسیدن ساخت ملک یکی دیگر از موارد مهمی است که توسط شرکت میچینم در قرارداد منعقد شده و اجرای پروژه ی مورد نظر باید در زمان مشخص به اتمام رسیده و تحویل مالک داده شود.

مشاوره ی رایگان

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه ی مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در کرج هستند، برای دریافت مشاوره ی رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.