آسفالت کاری در تهران؛ پیمانکار و اجرای آسفالت

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش خدمات آسفالت کاری در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید

آسفالت یک نوع ماده ی ترکیبی مخلوطی از شن، ماسه و قیر بوده که در اجرای پروژه های مسکونی و تجاری بسیار محبوب و پر کاربرد است. اما همان طور که می دانید انجام آسفالت کاری یک عمل تخصصی بوده و مستلزم رعایت استاندارد های لازم در این زمینه است و باید توسط شرکت ها و پیمانکارانی انجام شود که علم و تخصص کافی را در این زمینه دارند.

از این رو خدمات و اجرای آسفالت کاری در تهران توسط شرکت هایی که پیمانکار رسمی آسفالت و ارائه دهنده خدمات آسفالت کاری هستند قابل انجام است.

شرکت میچینم پیمانکار رسمی آسفالت در استان تهران است که خدمات و اجرای آسفالت کاری را با تکیه بر سال ها تجربه در عرصه ی خدمات آسفالت کاری با به کار گیری مجهز ترین تجهیزات به وسیله ی نیروی کار مجرب و متخصص در این زمینه با استفاده از بهترین متریال و با ارائه ی مقرون به صرفه ترین قیمت ها برای همشهریان عزیر در تهران انجام می دهد.

تهران پایتخت ایران و بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر کشورمان می باشد. این شهر به عنوان دومین کلان شهر پر جمعیت خاورمیانه شناخته شده است و دارای 22 منطقه و 370 محله است، دو برج مهم به نام آزادی و برج میلاد در این شهر واقع شده است.

انجام آسفالت کاری در تهران با شرکت میچینم

شرکت میچینم پیمانکار رسمی آسفالت در استان تهران و ارائه دهنده خدمات محوطه سازی و آسفالت کاری در این شهر می باشد که اجرای پروژه های مختلف اعم از آسفالت کاری جاده، خیابان ها، پیاده روها، کوچه، پارکینگ ها، پشت بام ها و سایر سطوح را در کلیه مناطق تهران برعهده دارد.

مجموعه ی میچینم با سالیان سال تجربه در زمینه ی اجرای خدمات آسفالت کاری با بهره گیری از مدیران متخصص و پرسنل مجرب و کارآمد و همچنین برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات تخصصی کیفیت ارائه ی خدمات و مواد اولیه خود را تضمین می کند و در خدمت همشری های عزیز در استان تهران و سایر شهرها می باشد.


شماره تلفن اسفالت کار در تهران

خدمات آسفالت کاری شرکت میچینم در تهران

اجرای خدمات آسفالت کاری در تهران و دیگر مناطق در شرکت میچینم توسط نیروی کار مجرب و به کارگیری دستگاه های پیشرفته به صورت حرفه ای انجام می شود. تیم حرفه ای آسفالت کاری شرکت میچینم پس از رویت محل مورد نظر و ارائه ی مشاوره های لازم، با اعلام دقیق قیمت زیرسازی و آسفالت کاری در صورت تائید چگونگی اجرای زیرسازی و آسفالت کاری محل را شرح داده و با توجه به شرایط محیط و محل مورد نظر خدمات آسفالت کاری را در تهران آغاز می کند.


خدمات آسفالت کاری ما در تهران:


برخی از خمات آسفالت کاری در تهران با شرکت میچینم شامل اجرای آسفالت محوطه های بزرگ، اجرای آسفالت کوچه و خیابان، اجرای آسفالت جاده، اجرای آسفالت پارکینگ ها و… می باشد که در ادامه به شرح هر یک پرداخته ایم:

آسفالت محوطه های بزرگ در تهران

آسفالت محوطه های بزرگ در تهران

آسفالت کاربردهای فراوانی دارد که اجرای خدمات آسفالت کاری و آسفالت محوطه های بزرگ، کف کارخانه ها و سالن ها یکی از خدمات شرکت میچینم می باشد که شامل زیرسازی، آب پاشی، غلتک زنی، پخش مواد آسفالت برای زیرسازی، پخش آسفالت گرم و سرد و قیر پاشی زیر آسفالت می باشد که توسط بهترین متریال و تجهیزات مدرن انجام می پذیرد.

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو ها در تهران

بیشتر جاده هایی که در سراسر جهان وجود دارند توسط آسفالت پوشش داده شده اند، زیرا آسفالت با دوام بالایی که دارد در شرایط ترافیک سنگین به خوبی عمل کرده و در هر شرایط آب و هوایی، یکپارچگی جاده را حفظ می کند و کمک زیادی به صنعت جاده سازی کرده است. مجموعه ی میچینم با استفاده از مصالح مرغوب آسفات کاری خیابان ها، کوچه ها و پیاده رو ها را برعهده گرفته و این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

آسفالت پشت بام ها و پارکینگ ها در تهران

آسفالت پشت بام ها یکی از روش های عایق کردن در برابر رطوبت و نم باران است. شما می توانید از خدمات شرکت میچینم در زمینه ی اجرای آسفالت در پشت بام منزل، آپارتمان، برج و مجتع های اداری و مسکونی، اداره ها، سازمان ها، پل های زیر گذر بهره ببرید.

یکی دیگر از سطوحی که برای پوشاندن آن از آسفالت استفاده می شود، پارکینگ ها می باشد. اجرای آسفالت در پارکینگ ها، تقریبا مثل آسفالت کاری جاده و دیگر سطوح است اما اجرای آن مانند دیگر سطوح نیاز به تخصص و برخورداری از اطلاعات کافی در این زمینه دارد، شرکت میچینم با داشتن تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب آسفالت با کیفیت را در سطوح مختلف در اختیار شما قرار می دهند.

مراحل آسفالت کاری در تهران

مراحل اجرای آسفالت و آسفالتکاری در تهران یا کرج و هر منطقه ای دیگر شامل بخش های گوناگونی است که اجرای صحیح هریک از آنها، نیازمند رعایت استانداردهای تعیین شده و دقت کافی در این زمینه می باشد. در غیر این صورت آسفالت کاری انجام شده از کیفیت کافی برخوردار نبوده و پس از مدت کوتاهی دچار ترک خوردگی و نشست می شود. در ادامه مراحل اجرای اسفالت و آسفالت کاری را شرح داده ایم:

مرحله ی زیرسازی

آماده سازی و یا زیر سازی سطح مورد نظر اولین و مهم ترین مرحله برای اجرای آسفالت می باشد که یکی از مهم ترین کارها برای داشتن یک بستر مناسب قبل از آسفالت کاری محسوب می شود. در مرحله ی زیرسازی آسفالت برای اجرای این پخش ابتدا سطحی که قرار است آسفالت شود از شن و ماسه ی مخصوص پوشیده شده و توسط گریدر صاف می شود و سپس عملیات آب پاشی و غلتک زنی انجام شده و سطح مورد نظر برای مرحله ی بعدی یعنی قیرپاشی آماده می شود.

آسفالت در تهران

مرحله ی قیرپاشی

پس از انجام مرحله ی زیرسازی، نوبت به مرحله ی قیرپاشی می رسد قیرپاشی در این مرحله توسط دستگاه های قیرپاش روی سطحی که در مرحله ی قبل از شن و ماسه پوشیده شده بود ریخته می شود. قیرپاشی علاوه بر پر کردن منافذ و به وجود آوردن یک سطح صاف باعث چسبندگی بهتر مواد آسفالت در مرحله ی بعد هم خواهد شد.

مرحله ی آسفالتکاری

پس از آماده سازی سطح مورد نظر و قیرپاشی نوبت مرحله ی اصلی یعنی آسفالت کاری می رسد، در این مرحله ابتدا مقداری آسفالت توسط دستگاه های فینیشر روی سطح مورد نظر ریخته شده که به آن لایه ی آستر گفته می شود و پس از آن لایه ی اصلی آسفالت روی آستر کار ریخته می شود.

مرحله ی غلتک زنی و کوبیدن

پس از انجام مرحله ی آسفالت کاری نوبت به مرحله ی آخر یعنی غلتک زنی و کوبیدن می رسد که در این مرحله با استفاده از غلتک های مخصوص عملیات متراکم سازی، کوبیدن و فشرده سازی مواد آسفالت در دمای مخصوص توسط افراد متخصص و طبق قوانین مشخص انجام می پذیرد.

آسفالت کاری در تهران؛ پیمانکار و اجرای آسفالت

قیمت آسفالت در تهران

با توجه به متفاوت بودن شرایط هر پروژه برای اسفالت کاری بهتر است ابتدا با مشاوران ما مشورت کرده و سپس قیمت ها را دریافت کنید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

چرا آسفالت کاری با شرکت میچینم در تهران به نفع شماست؟

یکی از دلایلی که میتوانیم بگوییم آسفالت کاری با شرکت میچینم در تهران به نفع شماست این است که در شرکت میچینم اجرای خدمات آسفالت کاری با بهترین مصالح و مواد مرغوب توسط تیم با تجربه و حرفه ای و به با کارگیری دستگاه های مجهز و پیشرفته به گونه ای انجام می شود که صاحبین پروژه های مختلف با بهره مندی از بهترین کیفیت در زمینه ی آسفالت کاری یک قیمت مناسب و مقرون به صرفه را هم پرداخت خواهند کرد.

مزایای سپردن کار آسفالت کاری به شرکت میچینم در تهران

اجرای آسفالت کاری در تهران توسط شرکت میچینم از مزاییا بی شماری برخوردار است که در ادامه به برخی از انها اشاره کرده ایم:

مشاوره رایگان

شعار اصلی شرکت میچینم ارائه ی برترین خدمات به مشتریان است شما می توانید در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری در تهران با کارشناسان شرکت ما ارتباط برقرار کرده، متخصصین ما در محل مورد نظر حاضر شده و اطلاعات و راهنمایی های کافی و لازم را به صورت رایگان راجب تمامی مراحل اجرای خدمات آسفالت کاری و سطح مورد نظر شما در اختیارتان قرار می دهند و شما به راحتی میتوانید از خدمات شرکت ما بهره مند شوید

قیمت اجرای آسفالت کاری با مصالح مرغوب

یکی از عوامل تعیین کننده ی قیمت اجرای خدمات آسفالت کاری کیفیت متریال و نحوه ی اجرای آن است یعنی هرچقدر کیفیت مواد به کار برده شده بیشتر باشد قیمت خدمات هم افزایش پیدا می کند اما مجموعه ی میچینم با وجود به کار گیری مرغوب ترین مصالح و بهترین کیفیت، نازل ترین قیمت ها را در اختیار شما همشهری های عزیز در تهران قرار داده است.

پیمانکار آسفالت در تهران

اجرای صحیح هر یک از مراحل مختلف عملیات آسفالت کاری مستلزم رعایت استاندارد های تعیین شده و دقت کافی در این زمینه می باشد و تنها در صورتی می توان مطمئن شد که تمامی مراحل آسفالت کاری و زیر سازی به درستی انجام شده است که پیمانکار آسفالت در تهران و نیروی با تجربه آن را انجام دهد، در غیر این صورت پس از مدتی سطح آسفالت حتما دچار مشکلات بسیاری مانند نشست، جا به جایی، شکستگی و… خواهد شد.

مجموعه ی میچینم پیمانکار آسفالت در تهران است که با به کارگیری نیروی های با تجربه و کاربلد خدمات آسفالت کاری را به شکل مطلوب انجام داده و موجب کسب رضایت مشتری شده است.

آلبوم تصاویر آسفالت کاری های انجام شده در تهران