زیرسازی آسفالت؛ خدمات و اجرای با دوام و به صرفه (مشاوره رایگان)

خدمات زیرسازی آسفالت؛ با دوام و به صرفه برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

مرحله ی اول در اجرای عملیات آسفالتکاری یک خیابان، جاده و سطح مورد نظر مرحله ی زیرسازی یا آماده سازی سطح مورد نظر برای اجرای آسفالتکاری می باشد. اجرای این مرحله یکی از مهم ترین اقدامات پیش از آسفالتکاری بوده و هرگونه سهل انگاری در این مرحله موجب نشست آسفالت، جا به جایی، ترک خوردگی و از بین رفت آسفالت پس از گذشت زمان خواهد شد.

به همین علت لازم است عملیات زیرسازی آسفالت را شرکت های تخصصی با استفاده از دستگاه های مخصوص و با به کارگیری مواد اولیه مرغوب و رعایت تمام نکات انجام دهند.

از عمده مشکلات آسفالت جا به جایی، فرو رفتگی، تکه تکه شدن، نشست در بخشی از آسفالت محیط می باشد، از این رو برای جلوگیری از ایجاد مشکلات قید شده باید عملیات زیرسازی آسفالت را شرکت های تخصصی با ابزارآلات مخصوص و مصالح با کیفیت انجام دهند.

شرکت میچینم با بهره مندی از دانش روز دنیا و برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و افراد متخصص و کاربلد پروژه های مختلف را مطابق با استانداردها انجام داده و باعث افزایش عمر مفید آسفالت می شود.

اجرای زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم

همان طور که گفتیم برای داشتن یک آسفالت مناسب باید به زیرسازی آن توجه ویژه ای کرد. به طور مثال اگر زیرسازی آسفالت یک جاده مرطوب باشد پس از مدتی آسفالت سطح دچار شکستگی می شود. در این هنگام در سطوحی که از رطوبت برخوردار است باید از زهکشی مناسب استفاده کرد تا آب در آن منطقه مسیری برای خروج پیدا کرده و با کاهش رطوبت سطح مورد نظر، عمر جاده افزایش پیدا کند.

با وجود اهمیت مرحله ی زیرسازی آسفالت بدون وجود یک شرکت معتبر و متخصص نمی توان انتظار داشت که سطح مورد نظر از آسفالت خوبی برخوردار بوده و طول عمر مفیدی داشته باشد. از این رو بهتر است پروژه‌ های جاده سازی توسط افرادی صورت گیرد که تجربه کافی داشته و مهارت بالایی در این زمینه دارند.

شرکت میچینم عملیات زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری را به صورت مکانیزه با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و به صورت دستی با بهره گیری از تیم حرفه ای و کاربلد با رعایت تمامی قواعد و استاندارد های زیرسازی و پخش آسفالت انجام می دهد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان


خدمات زیرسازی آسفالت ما در استان های زیر :

مراحل زیرسازی آسفالت

زیرسازی اولین مرحله در آسفالتکاری بوده و عملیات زیرسازی نیز خود دارای مراحل مختلفی است که در ادامه با آن آشنا می شویم:

مرحله ی خاکبرداری:

خاک محلی که قرار است آسفالت شود باید مورد بررسی قرار گیرد، به طور معمول زمین طبیعی در حالت عادی مقاومت و تراکم کافی را نداشته به همین دلیل خاک نامرغوب طی عملیات خاکبرداری با توجه به نوع خاک دارای کیفیت پایین و شرایط محیط از 30 تا 60 سانتی‌ متر از سطح خاک برداشته شده و سطح برای مرحله ی بعد آماده می شود.

شرکت میچینم این مرحله از زیرسازی را با استفاده از ابزارآلات برداشتن خاک و حمل خاک انجام می دهد. عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل خاک نامرغوب به بیرون همگی جز مرحله ی خاکبرداری می باشد.

مرحله ی خاکریزی:

پس از انجام مرحله ی خاکبرداری، لازم است سطح مورد نظر توسط خاک جدید که شامل شن، ماسه و خاک مخصوص است پوشیده شود. پس از پخش خاک استاندارد در محل عملیات آب پاشی و کوبیدن صورت گرفته و سطح آماده ی مرحله ی بعدی می شود..

با انجام مراحل خاکبرداری در صورت نیاز و خاکریزی سطح مورد نظر برای اجرای آسفالت آماده شده و با انجام این عملیات احتمال بروز مشکلات در طولانی مدت و پرداخت هزینه های ترمیم و بازسازی آسفالت به حداقل می رسد.

لایه های اصلی زیرسازی آسفالت در صنعت راه سازی

امروزه بیشتر راه ها از دو قسمت تشکیل شده است، بخش زیرسازی و روسازی.

بخش زیرسازی خود شامل دو لایه ی زیراساس و اساس راه و بخش روسازی هم شامل دو لایه ی آستر و رویه می باشد. در بخش زیرسازی اولین لایه، زیر اساس (Sub base) نامیده می شود و در تمام پروژه ها طراحی و احداث آن اجباری نیست و در دوحالت از این لایه استفاده می شود:

 1. جاده اصلی باشد.
 2. زیرسازی راه بسیار ضعیف باشد.

بعد از لایه ی زیراساس، لایه ی اساس (Base) نام دارد كه بر روي قشر زير اساس اجرا می شود. اجرای لایه اساس در تمامی پروژه ها الزامی است. مواد به کار رفته در لایه ی اساس، شن و ماسه با کیفیت بالا می باشد.

انواع قشر اساس شامل:

 1. اساس شنی و یا سنگی
 2. اساس ماکادامی
 3. اساس قیری

عوامل مخرب آسفالت کاری

عواملی که باعث از بین رفتن آسفالت در اثر گذر زمان می شود شامل موارد زیر است:

 • زیرسازی نامناسب سطح مورد نظر
 • استفاده از مصالح و مواد بی کیفیت
 • شرایط نامناسب محیط
 • ترافیک سنگین و بار زیاد وسایل نقلیه

اشکال مختلف خرابی آسفالت:

 • شکستگی و ترک خوردگی سطح
 • جابه جایی و فرورفتگی
 • چاله و ایجاد نشست در سطح آسفالت
 • ورم آسفالت
 • از بین رفتن لایه ی روساز آسفالت
 • بیرون زدگی قیر آسفالت
خدمات و اجرای زیرسازی آسفالت؛ با دوام و به صرفه (مشاوره رایگان)

خدمات زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم

شرکت میچینم به صورت یک شرکت رسمی پیمانکاری خدمات زیر سازی آسفالت و اجرای عملیات آسفالت کاری را به مشتریان خود ارائه می دهد. برخی از خدمات شرکت میچینم شامل موارد زیر است:

زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها

در زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها، در مرحله ی اول باید نوع آسفالت مناسب برای معابر مورد نظر و روش مناسب زیرسازی تشخیص داده شود زیرا این امکان وجود دارد که در برخی از کوچه ها و معابر نیاز به نوعی از آسفالت و به همان نسبت زیرسازی بوده و در برخی از خیابان های دیگر نوع دیگری از آسفالت مورد نیاز باشد. زیرسازی مناسب آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها یکی از خدمات شرکت میچینم می باشد صاحبین پروژه های مختلف می توانند از آن استفاده کنند.

زیرسازی آسفالت پشت بام ها

انجام روش های زیرسازی و آسفالت پشت بامی یکی از روش های مناسب و پرتقاضا به جهت عایق کردن در برابر رطوبت و نم باران سقف در تمام فصول سال می باشد. اگر شما قبلا پشت بام خانه یا ساختمان مورد نظر خود را آسفالت کرده اید و اکنون نیاز بازسازی دارد می توانید از شرکت میچینم و تیم حرفه ای و با تجربه ی ما کمک گرفته و در عین حال که بهترین کار را با بهترین کیفیت تحویل خواهید گرفت از قیمت های مناسب و مقرون به صرفه نیز برخوردار خواهید شد.

زیرسازی محوطه های بزرگ مانند کارگاه ها، کارخانه ها، انبارها، کف حیاط مدرسه ها و…

خدمات زیرسازی محوطه های بزرگ مانند سوله های ورزشی، انبارها، کارخانه ها، باند فرودگاه ها و… یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات لازم راجب محل مورد نظرتان و سطحی که قرار است آسفالت شود و فرمول محاسبه ی انجام خدمات زیرسازی و آسفالتکاری با پیمانکاران شرکت ما تماس بگیرید.

قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت

عوامل مهمی که در تعیین قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت نقش دارند در الویت اول کیفیت انجام کار و مواد و مصالح به کار رفته در آن می باشد. از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت هزینه ی زیرسازی آسفالت متراژ کار، جنس و ضخامت خاک محل مورد نظر، تعداد نیروی کار لازم، نوع روش زیرسازی آسفالت اعم از دستی یا مکانیزه همگی روی قیمت زیرسازی و آسفالتکاری تاثیرگذار است.

شرکت می چینم به صورت تخصصی صفر تا صد عملیات آسفالت کاری و مراحل آن اعم از زیرسازی و… را انجام داده به همین دلیل ارائه دهنده ی قیمت های بسیار مناسب و منصفانه می باشد. در واقع در این مجموعه تلاش می شود که در عین استفاده از مصالح و مواد مرغوب و درجه یک و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین هزینه از صاحبین پروژه اخذ شود.

چرا زیرسازی آسفالت با ما به نفع شماست؟

درصورتی‌ که زیرسازی جاده به صورت اصولی و بر اساس استاندارد های موجود در این زمینه انجام نشود بعد از گذشت مدت‌ زمانی راه یا جاده دچار مشکلات فرورفتگی و شکستگی می شود. بنابراین شرکت پیمانکار باید شناخت کافی و لازم درباره عملیات زیرسازی جاده را داشته باشد.

شرکت میچینم با سال ها تجربه عملیات زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری را به دو شیوه ی مکانیزه و دستی با استفاد ازتجیزات مدرن و پیشرفته و نیروی کار متخصص و ماهر با استفاده از بهترین متریال مورد نیاز طبق اصول و قواعد مشخص انجام داده و بدین ترتیب رضایت کارفرما را به خود جلب می کند. به همین دلیل می توانیم بگوییم که زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم به نفع شماست.

استفاده از مصالح با کیفیت

بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و مصالح مرغوب برای انجام پروژه های راه سازی و زیرسازی آسفالت امری ضروری است، شرکت میچینم با استفاده از بهترین متریال مورد نیاز در زمینه ی آسفالت کاری پروژه های محوله را به شکل مطلوب، در مدت زمان مشخص شده اجرا نموده و رضایت کارفرما را به خود جلب می کند.

بهره گیری از افراد متخصص

ارائه ی خدمات با کیفیت بدون بهره گیری از افراد متخصص و ماهر امکان پذیر نمی باشد، زیرا اگر اقدامات اولیه و مراحل مختلف آسفالتکاری به نحو صحیح و اصولی انجام نشود پس از مدتی دچار ترک خوردگی می شود، به همین دلیل دقت در انجام کار و بهره گیرری از افراد با تجربه و متخصص لازمه ی کار است. شرکت میچینم با بهره گیری از افراد خبره و ماهر انواع روش های زیرسازی آسفالت و آسفالتکاری محوطه های شما را به نحو احسن انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

شرکت میچینم به عنوان پیمانکار رسمی آسفالت و زیرسازی آسفالت جهت انجام انواع پروژه های زیرسازی و آسفالت محوطه های بزرگ، جاده ها، خیابان ها و راه ها، پشت بام ها در خدمت مشتریان است. از دیگر خدمات شرکت میچینم بازدید از محل، کارشناسی پروژه، ارائه ی مشاوره ی رایگان، برآورد هزینه های زیرسازی و آسفالتکاری و ارائه ی پیش فاکتور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، اخد راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.