زیرسازی آسفالت در رشت؛ خدمات کامل و اجرای حرفه ای

برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات زیرسازی آسفالت در رشت هم اکنون با ما تماس بگیرید

آسفالت کاری احتیاج به سطحی دارد که استانداردهای لازم را داشته باشد تا در طولانی مدت از جا به جایی، ترک خوردگی و نشست جلوگیری شود.

بدین ترتیب برای اینکه یک سطح مناسب برای اجرای آسفالت داشته باشیم، باید عملیات زیرسازی آسفالت را انجام داده و سپس آسفالت روی آن سطح اجرا شود. مرحله ی زیرسازی یا آماده سازی سطح مورد نظر برای انجام عملیات آسفالت کاری قدم اول در آسفالتکاری یک خیابان، جاده و یا هر سطح دیگر است.

با وجود اهمیت بالای زیرسازی آسفالت، بدون بهره گیری از نیروی متخصص امکان از بین رفتن آسفالت در طول زمان وجود دارد. از این رو لازم است پروژه های راه سازی و جاده سازی توسط شرکت های پیمانکاری با تجربه و ماهر در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم عملیات زیرسازی آسفالت و خدمات آسفالت کاری سطوح مختلف را در رشت توسط نیروی متخصص و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و بهترین متریال برای همشهری های خود انجام می دهد و در تلاش است که پروژه های شما را در مدت زمان مشخص با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام داده و رضایت کارفرما را به خود جلب کند.

شهر رشت یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای شمال ایران میان مازندران، گیلان و گلستان می باشد.

اجرای زیرسازی آسفالت در رشت با شرکت میچینم

اجرای عملیات زیرسازی یکی ازمهم ترین و برجسته ترین تخصص هایی است که یک شرکت پیمانکاری باید داشته باشد. علاوه بر دقت در اجرای درست هر یک از مراحل آسفالت کاری، اعم از زیرسازی، رعایت نکات اجرایی آسفالت کاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت میچینم عملیات زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری را به صورت مکانیزه با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و به صورت دستی با بهره گیری از تیم حرفه ای و کاربلد با رعایت تمامی قواعد و استاندارد های زیرسازی و پخش آسفالت انجام می دهد.

شرکت ما پروژه های مختلف راه سازی و اقدامات زیرسازی آسفالت و پخش آسفالت را با استفاده از بهترین مواد اولیه و مصالح با کیفیت مورد نیاز به شکل مطلوب انجام داده و با بهره گیری از نیروهای متخصص کمک شایانی در عملکرد مطلوب خود داشته است.

شماره شرکت و پیمانکار زیر سازی آسفالت در رشت

خدمات زیرسازی آسفالت شرکت میچینم در رشت

اجرای با کیفیت پروژه های راه سازی، زیرسازی آسفالت و پخش آن، تجربه و تخصص کاری، بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات مناسب و نیروی کار بلد و زبده، شعار اصلی شرکت میچینم می باشد. شرکت میچینم به عنوان یک شرکت رسمی پیمانکاری خدمات زیرسازی آسفالت و اجرای عملیات آسفالت کاری را برای همشهریان خود در رشت فراهم کرده است، برخی خدمات شرکت میچینم از این قرار است:

زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها در رشت

اجرای عملیات آسفالت کاری و زیرسازی در معابر، خیابان ها و جاده ها متفاوت بوده و زیرسازی یک جاده ی پر تردد و شلوغ با یک خیابان خلوت تر بسیار متفاوت و با روش های مختلفی انجام پذیر است، به طور مثال ممکن است در بعضی از خیابان ها نیاز به آسفالت خاصی داشته باشید. آسفالت کاری و زیرسازی جاده، خیابان ها و کوچه ها از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که شما می توانید از این خدمات بهره ببرید.

زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ (کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، سوله های ورزشی و…) در رشت

به طور کلی برای داشتن آسفالت خوب باید به زیربنای آن توجه ویژه ای داشت تا از خرابی احتمالی در آینده جلوگیری کرد. حال اهمیت زیرسازی آسفالت در محوطه های بزرگ دو چندان می باشد که شرکت های پیمانکاری باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، سوله های ورزشی و… از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که شما می توانید انجام این خدمات را به شرکت ما بسپارید.

زیرسازی آسفالت پشت بام ها در رشت

از دیگر خدمات شرکت میچینم زیرسازی آسفالت پشت بام ها بوده که یکی از از خدمات پرتقاضا می باشد که جهت عایق کاری و محافظت پشت بام منازل، آپارتمان، برج و مجتمع های مسکونی و تجاری، اداره ها، سازمان ها، پل های زیر گذر و سایر موارد دیگر از رطوبت و نم باران مورد استفاده قرار می گیرد. انجام زیرسازی این بخش هم مانند سطوح دیگر نیازمند رعایت اصول و قواعد خاص خود می باشد که شرکت های پیمانکاری ملزم به رعایت آن هستند.

خدمات و اجرای زیرسازی آسفالت در رشت

مراحل زیرسازی آسفالت در رشت

عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل مواد حاصل از خاکبرداری به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن همگی از مراحل زیرسازی به شمار می آید. دو مرحله ی اصلی زیرسازی آسفالت به شرح زیر است:

مرحله ی خاکبرداری:

اگر سطحی که قرار است آسفالت شود از خاک نباتی و نامرغوب پوشیده شده باشد در ابتدا باید عملیات خاکبرداری صورت گیرد، زیرا وجود این خاک در سطحی که قرار است آسفالت شود موجب نشست و جا به جایی آسفالت خواهد شد. میزان خاکبرداری با توجه به نوع خاک و ضخامتی که دارد از 20 تا 60 سانتی متر متغیر است. این مرحله شامل عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل خاک نامرغوب به بیرون می باشد. در مرحله ی خاکبرداری باید تجهیزات و ابزار مناسب برای خاکبرداری وجود داشته باشد و پس از اتمام عملیات خاکبرداری، خاک حاصل از خاکبرداری به جای دیگری منتقل شود.

مرحله ی خاکریزی:

پس از اینکه عملیات خاکبرداری انجام شد باید سطحی که قرار است آسفالت شود با خاک مناسب مانند شن، ماسه، سنگ پوشیده شود. پس از پخش این مواد بر اسا استاندارهای مورد نظر روی زمین عملیات آب پاشی و کوبیدن انجام می شود.

زمین طبیعی در حالت عادی مقاومت، تراکم کافی و قابلیت تحمل وزن چرخ های وسایل نقلیه را ندارد، در نتیجه پس از انجام عملیات خاکبرداری خاک نباتی، لایه های خاکریز با ضخامت های محدود تعریف شده، پخش و کوبیده می شوند تا به ارتفاع مشخصی رسیده و سطح مورد نظر برای اجرای آسفالت آماده شود.

لایه های زیرسازی آسفالت

ترتیب لایه های اصلی زیرسازی و روسازی راه از پایین ترین نقطه تا بالاترین نقطه شامل موارد زیر است:

 1. بستر طبیعی زمین
 2. بستر تقویتی
 3. لایه های خاکریزی سنگی (راکفیل)
 4. لایه های خاکریزی با تراکم های 90، 95، 100 درصد
 5. خط سابگرید یا بستر روساز
 6. زیراساس
 7. اساس
 8. بلک بیس
 9. اندود نفوذی (پریمکت)
 10. آسفالت بیندر (آستر)
 11. اندود سطحی ( تک کت)
 12. آسفالت توپکا (رویه)

قیمت و هزینه زیرسازی آسفالت در رشت

اجرای عملیات زیرسازی و چگونگی انجام آن نقش مهمی در تعیین قیمت و هزینه ی آسفالت دارند. همان طور که گفتیم آماده کردن بستر مناسب برای آسفالت کاری نیازمند انجام عملیاتی مانند شیب سازی، مسطح سازی، کندن ریشه گیاهان و پاک‌سازی سطح از انواع سنگ و ناهمواری ها می باشد. انجام هر یک از این کارها هزینه های مختلفی داشته که در انتهای کار روی قیمت زیرسازی و آسفالتکاری تاثیر می گذارد.

از سوی دیگر با بهره گیری از نیروی انسانی بیشتر و صرف انرژی بیشتر جهت هموار سازی و آماده کردن سطح مورد نظر هزینه های بیشتری را باید صرف کرد، به همین دلیل است که زیرسازی تاثیر مهمی در تعیین قیمت آسفالتکاری دارد. شرکت می چینم به صورت تخصصی صفر تا صد عملیات آسفالت کاری را انجام داده به همین دلیل میتواند قیمت های بسیار مناسب و منصفانه ای را ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت زیرسازی در رشت با شماره های شرکت تماس بگیرید.

چرا زیرسازی آسفالت با ما در رشت به نفع شماست؟

یکی از تعهدات شرکت میچینم اجرای استاندارد و بی عیب و نقص زیرسازی آسفالت و تضمین کار در طولانی مدت می باشد. شرکت ما در هنگام اجرای پروژه های محوله با داشتن دستگاهها و تجهیزات پیشرفته به همراه تامین مواد اولیه استاندارد و مرغوب با ارائه ی خدمات با کیفیت، هزینه های اضافی و ترمیم را به حداقل رسانده و این گونه باعث افزایش عمر مفید آسفالت می شود. به همین دلیل باید گفت که اجرای عملیات زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم در رشت به نفع شماست.

مصالح با کیفیت

استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد برای انجام پروژه ی راه سازی و زیرسازی آسفالت یک امر ضروری است که حتما باید رعایت شود. شرکت میچینم پروژه های مختلف جاده سازی و زیرسازی آسفالت را با استفاده از بهترین مواد مورد نیاز آسفالت کاری و مصالح با کیفیت انجام میدهد و همین امر کمک ویژه ای در عملکرد مطلوب شرکت ما داشته است.

افراد متخصص در رشت

در صورتی می توان از نتیجه ی انجام زیرسازی آسفالت مطمئن بود که بدانیم یک اکیپ کاربلد زیر نظر افراد متخصص در این زمینه با استفاده از تجهیزات پیشرفته، عملیات زیرسازی آسفالت را انجام داده اند. شرکت میچینم در رشت با به کارگیری تیم حرفه ای و زبده زیر نظر افراد متخصص و بهره گیری از دستگاه های پیشرفته توانسته نسبت به دیگر مجریان کار آسفالت کاری پیش قدم باشد و رضایت کارفرما را به خود جلب کند.

مشاوره رایگان

بازدید از محل مورد نظر، کارشناسی، مشاوره، برآورد هزینه زیرسازی و آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان همگی از خدمات شرکت میچینم به مشتریان گرامی در رشت می باشد، برای دریافت راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و هزینه ی زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری محل مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهند.