زیرسازی آسفالت در کرج؛ خدمات کامل و اجرای حرفه ای

خدمات و اجرای زیرسازی آسفالت در کرج برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

مرحله ی زیرسازی آسفالت یا آماده سازی سطح مورد نظر اولین بخش از اجرای عملیات آسفالت کاری می باشد که یکی از مهم ترین اقدامات برای ایجاد یک بستر مناسب قبل از اجرای آسفالت به حساب می آید.

به همین دلیل به آماده سازی سطح مورد نظر برای آسفالت کاری زیر سازی آسفالت می گویند. هدف از اجرای این عملیات جلوگیری از بروز مشکلات آتی مانند ترک خوردگی، نشست، جا به جایی، فرو رفتگی و…می باشد. از این رو اجرای زیرسازی آسفالت امری تخصصی بوده و باید توسط شرکت های متخصص و توسط ماشین آلات مخصوص انجام شود.

شرکت میچینم خدمات و اجرای عملیات آسفالت کاری و مراحل آن اعم از زیرسازی محل مورد نظر را در کرج با بهره مندی از نیروهای ماهر و با تجربه زیر نظر متخصصین با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته با بهترین متریال و مصالح با کیفیت برای همشهری های خود انجام می دهد و در تلاش است پروژه های محوله را در مدت زمان مشخص با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه انجام داده و رضایت کارفرما را به خود جلب کند.

شهر کرج مرکز استان البرز و یکی از از شهرهای مرکزی و کوهپایه ای می باشد. این شهر به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت ایران شناخته شده و اولین شهر مهاجرپذیر ایران است.

اجرای زیرسازی آسفالت در کرج با شرکت میچینم

اجرای صحیح هر یک از مراحل آسفالت کاری نیازمند رعایت استانداردها و قوانین مشخص و دقت بالا می باشد. اگر در غیر این صورت باشد سطح آسفالت شده از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار نبوده و بدون شک پس از مدتی دچار نشست، ترک خوردگی، فرو رفتگی، جابه جایی و… می شود، به همین دلیل قبل از آغاز عملیات آسفالت کاری باید به مرحله ی زیرسازی توجه ویژه ای داشت.

یک شرکت پیمانکاری باید در زمینه ی شناخت و محاسبه ی عملیات زیرسازی دارای تخصص کافی و اطلاعات بالا باشد، زیرا ممکن است برخی از شرکت های پیمانکاری فقط بخشی از مراحل ساخت راه ها و جاده ها را برعهده داشته و تخصص زیرسازی راه و جاده را نداشته باشند.

با این حال شما در صورتی می توانید مطمئن باشید که تمام جزئیات مراحل آسفالتکاری و زیرسازی آسفالت به دقت اجرا شده که یک تیم حرفه ای و کاربلد این عملیات را انجام داده است. شرکت میچینم زیرسازی آسفالت و آماده سازی بستر را در کرج با استفاده از بهترین متریال های روز دنیا به طور کامل انجام داده و با ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه رضایت کارفرما را به خود جلب می کند.

شماره شرکت و پیمانکار زیرسازی آسفالت در کرج

خدمات زیرسازی آسفالت شرکت میچینم در کرج

همانطور که گفتیم اجرای صحیح هر یک از مراحل اجرای آسفالت کاری اعم از زیرسازی و آماده سازی بستر ، قیرپاشی آسفالت، غلتک زنی و کوبیدن آسفالت و در نهایت عملیات آسفالت کاری نظر مستلزم رعایت قوانین خاص خود است. شرکت میچینم به صورت یک شرکت رسمی پیمانکاری خدمات زیر سازی آسفالت و اجرای عملیات آسفالت کاری را به مشتریان خود در کرج ارائه می کند. برخی از خدمات شرکت میچینم شامل موارد زیر است:

زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ (کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، سوله های ورزشی و….) در کرج

یکی از خدمات شرکت میچینم اجرای آسفالت و زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ مانند کف کارخانه ها، انبارها، سوله های ورزشی، باند فرودگاه ها، کف دانشگاه ها، ویلاها و… می باشد. صاحبین محوطه های بزرگ می توانند از این خدمات شرکت میچینم بهره ببرند.

زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها در کرج

با توجه به اینکه آسفالت انواع مختلفی دارد، در اولین مرحله باید نوع آسفالت مناسب را برای معابر، خیابان ها و جاده ها تشخیص داده شده و سپس اجرا شود. آسفالت کاری و زیرسازی جاده، خیابان ها و کوچه ها و همچنین ترمیم آسفالت آسیب دیده خیابان ها و جاده ها از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد.

زیرسازی آسفالت پشت بام ها در کرج

آسفالت کاری و زیرسازی پشت بام ها یکی دیگر از انواع روش ها برای عایق کردن در برابر رطوبت و نم باران سقف می باشد. آسفالت انواع گوناگونی ام از آسفالت سرد، آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی دارد که آسفالت مناسب برای پشت بام ها آسفالت حفاظتی می باشد، علاوه بر استفاده از آسفالت حفاظتی در پشت بام منزل و ساختمان ها میتوان در معابر یا پیاده روهایی که نیاز به تحمل فشاربالایی ندارد از آسفالت حفاظتی استفاده کرد. با شرکت میچینم می توانید زیرسازی آسفالت پشت بام ها را با بهترین مصالح انجام دهید.

خدمات و اجرای زیرسازی آسفالت در کرج

مراحل زیرسازی آسفالت در کرج

اجرای زیرسازی آسفالت شامل دو مرحله ی خاکبرداری قبل از اجرای آسفالت و مرحله ی خاکریزی پیش از اجرای آسفالت می باشد.

خاکبرداری قبل از اجرای آسفالت در کرج

در صورت وجود خاک نباتی بایستی خاکبرداری صورت گیرد، زیرا این خاک با جذب آب حالت خمیری پیدا کرده و باعث نشست و ترک خوردگی آسفالت میگردد. به برداشت هر گونه خاک نباتی و نا مرغوب و گل و لای و لجن از زمین های نا مناسب در بستر راه ها و انجام تراکم روی آن برای اجرای آسفالتف خاکرداری گفته می باشد.

عملیات خاکبرداری بر اساس نوع خاک و ضخامتی دارد از مقدار 20 تا 60 سانتی متر متغیر می باشد. در این مرحله ابتدا باید تجهیزات و ابزار مخصوص خاکبرداری در محل حاضر شود و پس از اتمام خاکبرداری خاک حاصل از آن به منطقه ی دیگر انتقال یابد.

به صورت کلی عملیات حفاری، خاکبرداری، حمل نخاله به بیرون در این مرحله انجام می شود.

خاکریزی پیش از اجرای آسفالت

پس از اجرای عملیات خاکبرداری باید سطحی که قرار است اسفالت شود با خاک مناسب مانند شن، ماسه، خرده سنگ پر شود و بر اساس استاندارهای مخصوص روی زمین پخش شده و سپس عملیات آب پاشی و کوبیدن انجام شود.

با انجام عملیات خاکبرداری در صورت نیاز از سطح مورد نظر و خاکریزی، بستر مناسب برای آسفالت کاری آماده شده و با این کار احتمال بروز مشکللات در طولانی مدت و پرداخت هزینه های اضافی کاهش می یابد.

لایه های زیرسازی آسفالت

اگر بخواهیم به صورت کلی توضیح دهیم لایه های ساخت آسفالت که لایه های زیرسازی آسفالت را در بر دارد به ترتیب از پایین شامل موارد زیر است:

  1. بستر تقویتی (اگر نیاز باشد)
  2. لایه اول خاکریزی
  3. لایه دوم خاکریزی
  4. ساب گرید (لایه آخر خاکریزی)
  5. لایه زیر اساس
  6. لایه اساس
  7. پریمکت
  8. بیندر
  9. تک کت
  10. توپکا

قیمت و هزینه زیرسازی آسفالت در کرج

زیرسازی و مراحل مقدماتی پیش از شروع عملیات آسفالت تأثیر عمده‌ ای در قیمت آسفالت خواهد داشت، مهم ترین عامل تاثیرگذار در قیمت زیرسازی آسفالت کیفیت اجرای آن و مواد اولیه به کار رفته می باشد.

علاوه بر این عواملی مانند نیاز به انجام عملیات حفاری، خاکبرداری در صورت وجود خاک نباتی، استفاده از روش دستی یا مکانیکی، متراژ کار و… در تعیین قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت موثر هستند. شرکت می چینم به صورت تخصصی صفر تا صد عملیات آسفالت کاری را انجام داده به همین دلیل میتواند قیمت های بسیار مناسب و منصفانه ای را ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت زیرسازی در کرج با شماره های شرکت تماس بگیرید.

چرا زیرسازی آسفالت در کرج با ما به نفع شماست؟

شرکت میچینم پروژه های مختلف آسفالت کاری و زیرسازی محوطه های بزرگ، خیابان ها و جاده ها، پشت بام ها و… را با استفاده از بهترین متریال با سالها تجربه به صورت دستی و مکانیزه توسط اکیپ مجرب آسفالت کاری با رعایت استانداردها انجام داده و با ارائه ی خدمات با کیفیت، هزینه های اضافی و ترمیم را به حداقل می رساند.

آنچه برای شرکت میچینم اهمیت زیادی دارد اجرای استاندارد و بی عیب آسفالت کاری با ضمانت کار برای آینده است به همین دلیل به جرات باید گفت که زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم در کرج به نفع شماست.

مصالح با کیفیت و افراد متخصص

استفاده از مصالح و مواد اولیه با کیفیت برای انجام عملیات زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری یک امر ضروری می باشد که باید رعایت شود، شرکت میچینم در کرج پروژه های مختلف را با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه انجام می دهد. در شرکت ما فرایند تهیه، حمل مصالح و اجرا به صورت یکجا انجام می شود و داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته همگی کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

مشاوره رایگان

بازدید از محل، کارشناسی، مشاوره رایگان، برآورد و محاسبه ی هزینه محوطه سازی و آسفالت کاری و ارائه پیش فاکتور رایگان همگی از خدمات شرکت میچینم در کرج می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر و هزینه آسفالت کاری و زیرسازی پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.