مشارکت در ساخت در رشت؛ خانه، آپارتمان و ویلا

برای مشاوره رایگان و مشارکت در ساخت در رشت همین حالا با ما تماس بگیرید

مشارکت در ساخت یک نوع قرارداد دو طرفه است که در حوزه ی ساخت و ساز و پیمانکاری بین مالک زمین و سرمایه گذار یا سازنده تنظیم می شود و به این صورت است که کسی که مالک زمین یا ساختمان است قصد دارد که واحدهای مسکونی یا تجاری احداث کند اما برای اجرای پروژه اش سرمایه ی کافی ندارد، در اینجا قرارداد مشارکت در ساخت چاره ی کار است که بر اساس آن مالک زمین در اجرای پروژه ی ساخت و ساز خود از سرمایه و خدمات شرکت پیمانکار بهره می برد.

حال شرکت میچینم به عنوان یکی از شرکت های پیمانکاری و ساخت و ساز در رشت محیطی را ایجاد کرده که صاحبان املاک و دیگر افراد بتوانند در آن طبق استانداردها و در چارچوب قانون به مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا در رشت بپردازند.

برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در بهترین مناطق رشت هستند و می خواهند سرمایه ی خود را در مسیر درست هدایت کنند، روش مشارکت در ساخت ویلا در رشت یک راه کار عالی در این زمینه است.

در اینجا با عقد قرارداد بین مالک و مجری ساخت یعنی شرکت میچینم مالک زمین را تامین کرده و مجریان ساخت شرکت میچینم هزینه های ساخت پروژه را تامین می کنند و هر دو طرف با توجه به آورده شان با هم شریک می شوند و از این پروژه سود می برند.

رشت یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان گیلان و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه ی دریای خزر می باشد.

مشارکت در ساخت در رشت با شرکت میچینم

در شرکت میچینم قراردادهای مشارکت در ساخت یکی از مهم ترین توافقاتی است که بین شرکت و مالک تنظیم می شود و برای هر دو طرف امتیازاتی را به همراه دارد. مجموعه ی ما با در اختیار داشتن بهترین تیم شامل متخصصان معماری و عمرانی، بهترین طراحان نقشه و طراحان داخلی و دکوراسیون اقدام به ارائه ی خدمات متنوع به همشهری های عزیز در رشت نموده است.

از این رو اگر به دنبال مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا در رشت هستید و قصد دارید نقشه ی پروژه ی خود را به صورت تخصصی طراحی و اجرا کنید شرکت میچینم با تیم حرفه ای خود مناسب ترین گزینه برای شما است.

در شرکت میچینم پروژه های مشارکت در ساخت با رعایت تمام استاندارد های ساخت و ساز انجام شده و پیمانکاران از بهترین مصالح و متریال مرغوب برای انجام پروژه ها استفاده می کنند.

همچنین ممکن است بسیاری از صاحبان خانه، آپارتمان و یا ویلاهای قدیمی و کلنگی قصد نوسازی ملک خود را داشته اما سرمایه ی کافی برای آن ندارند که در این صورت هم با کمک گرفتن از روش ساخت مشارکتی به نوسازی ملک کلنگی پرداخته و با عقد قراداد مشارکت در ساخت هر دو طرف یعنی مالک و سازنده سود می برند.

اگر شما صاحب زمینی در رشت هستید که قصد ارزیابی زمین خود را داشته و می خواهید برای ملک خود نقشه طراحی کنید می توانید از کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم در رشت کمک بگیرید.

شماره شرکت و پیمانکار مشارکت در ساخت در رشت

آیا مشارکت در ساخت در رشت خوب است؟

همان طور که مشخص است مشارکت در ساخت نوعی توافق دو طرفه است که هر یک از طرفین در آن آورده ای دارند و به نسبت آورده شان با هم شریک می شوند و از انجام پروژه سود می برند. از این رو مشارکت در ساخت هم برای مالک هم برای مجری ساخت و سازنده مزایای زیادی دارد که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد:

 1. عدم نیاز به نقدینگی زیاد: با عقد قرارداد مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا در رشت هزینه ها بین سازنده و مالک تقسیم می شود، به این صورت که مالک زمین هزینه ای برای ساخت نمی پردازد و با نقدینگی کمتر صاحب خانه، آپارتمان و ویلا می شود.
 2. افزایش سرمایه و ارزش ملک: با مشارکت در ساخت خانه ی جدید یا نوسازی ملک قدیمی شما سرمایه ی خود را افزایش داده اید و هنگام فروش خانه ی جدید، سودی بیشتر از زمینی که در ابتدا داشته اید نصیب شما می شود.
 3. افزایش استحکام و ارتقای زیبایی: مشارکت در ساخت این امکان را برای مالکان زمین فراهم می کند تا یک خانه، ساختمان و ویلای مقاوم و زیبا منطبق بر اساس معیارهای شهرسازی و نظام مهندسی در اختیار داشته باشند و استحکام بنای خود را افزایش دهند.
 4. مدت زمان کوتاه برای ساخت یا نوسازی ملک قدیمی: هنگام عقد قرارداد، زمان اتمام پروژه به صورت دقیق مشخص می شود و سازنده باید پروژه را در مدت زمان قانونی به مالک تحویل دهد.
 5. حصول سریع نقدینگی: فروش یک خانه ی مقاوم، مستحکم و زیبا از فروش یک زمین خالی و یا یک خانه یا ویلای قدیمی بسیار سریع تر است اگر برای حصول نقدینگی و تبدیل ملک خود به پول نقد عجله دارید بهترین روش مشارکت در ساخت خانه و ویلا است.
مشارکت در ساخت در رشت

خدمات شرکت میچینم در مشارکت ساخت در رشت

شرکت میچینم در مشارکت در ساخت خانه، ساختمان و ویلا در رشت به مشتریان خود خدمات بسیاری ارائه می دهد که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

مشارکت در ساخت خانه در رشت

اگر مالک زمین هستید و می خواهید یک خانه ی مستحکم و زیبا بسازید، می توانید ملک خود را به سازنده ای متبحر و کاردان یعنی شرکت میچینم بسپارید، شرکت میچینم متضمن می شود که خانه ای که قرار است بسازد مطابق آنچه که در قرارداد قید شده است باشد و متعهد می گردد که خانه را در زمان تعیین شده به شما تحویل دهد، در مقابل هر دو طرف قرارداد توافق می کنند که در سود حاصل از ساخت خانه ی جدید شریک باشند.

مشارکت در ساخت آپارتمان در رشت

یکی دیگر از خدمات شرکت میچنم مشارکت در ساخت آپارتمان است، اگر مالک یک زمین هستید که قصد دارید در آن یک آپارتمان مسکونی و یا تجاری چند طبقه بسازید اما سرمایه ی کافی برای ساخت ندارید می توانید از شرکت میچینم کمک گرفته تا تیم مهندسی شرکت میچینم از صفر تا صد کار را انجام داده و یک آپارتمان مستحکم و زیبا به شما تحویل دهند.

مشارکت در ساخت ویلا در رشت

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در رشت ساخت ویلا می باشد، شما در این زمینه می توانید از شرکت پیمانکاری شرکت میچینم کمک بگیرید و با ایجاد یک قرارداد رسمی، کار را آغاز کنید.

مشارکت در ساخت برج در رشت

تیم حرفه ای شرکت میچینم با سابقه ی طولانی در اجرای پروژ های عمرانی آماده است که در زمینه ی مشارکت در ساخت برج با شما همکاری کند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

نکاتی که در قراداد مشارکت در ساخت باید به آن دقت کرد:

 • همان طور که گفتیم سیر تحول ساخت و ساز برای تکمیل انواع پروژه های ساخت خانه، آپارتمان و ویلا نیاز به انتخاب شرکت های ساختمانی معتبر و رسمی دارد، به همین دلیل در انتخاب شرکتی که قرار است کار ساخت را به او بسپارید بسیار دقت کنید.
 • قبل از تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت، باید از مالکیت زمین و امکان اخذ مجوزهای ساخت و ساز در آن مطمئن شوید.
 • از آنجایی که فسخ قرارداد مشارکت دارای ضوابط و قوانین خود می باشد ، طرفین در امضای قرارداد باید به موضوعات مختلف توجه کافی داشته باشند.
 • در هنگام تنظیم قرارداد باید درصد مشارکت هر یک از طرفین به طور دقیق و رسمی مشخص شود.

مراحل انجام کارمشارکت ساخت در رشت

 • دریافت دستور نقشه توسط مالک از دفاتر خدمات الکترونیک
 • پیدا کردن یک شرکت سازنده ی مناسب
 • عقد قرارداد مشارکت در ساخت میان مالکین و سازنده
 • اعطای وکالت کاری به سازنده از سوی مالک
 • تهیه و تصویب نقشه‌ های ساخت و تایید مالک
 • اخذ جواز ساخت توسط سازنده
 • تحویل ملک از مالک به سازنده
 • عملیات ساختمانی پروژه
 • تحویل ملک جدید به مالک
 • دریافت پایان کار و سندهای تک برگی

چرا مشارکت در ساخت با شرکت میچینم در رشت به نفع شماست؟

همان طور که گفته شد مشارکت در ساخت با شرکت میچینم در رشت دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آنها افزایش استحکام بنای ساختمان و زیبای ملک شماست.

مزیت دیگر همکاری با شرکت میچینم افزایش سرمایه و رشد ملک شما بدون آورده ی نقدی بوده و مزیت دیگر نوسازی بافت های فرسوده است.

پس از آن اگر شما به دنبال تبدیل ملک خود به پول نقد هستید با این کار زودتر و راحت تر می توانید ملک جدید خود را به فروش رسانده و به پول برسید.

از سوی دیگر با نوسازی بافت ها فرسوده هزینه های تعمیر و نگهداری ساختمان تا میزان قابل توجهی پایین می آید. به همین دلیل به جرات می توان گفت که مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا با شرکت میچینم در رشت به نفع شماست.

ارائه ی مشاوره رایگان از سوی کارشناسان شرکت میچینم

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه ی مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در رشت هستند، برای دریافت مشاوره ی رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.