مشارکت در ساخت در قزوین؛ خانه، آپارتمان و ویلا

برای مشارکت در ساخت قزوین و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

از گذشته ساخت و ساز یک کار تخصصی بوده و کلید موفقیت آن سپردن به افراد حرفه ای و کاربلد است. مشکلاتی چون گرانی متریال و مواد اولیه، عدم دسترسی به مهندسان و معماران کاربلد باعث شده که مالکان زمین های مسکونی، سرمایه گذاران و دیگر افراد به دنبال مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا باشند.

وجود تمام این مشکلات، شرایط اقتصادی حاکم و وجود دلالان و سود جویان موجب شده تا شرکت میچینم به عنوان یکی از گروه های عمرانی حرفه ای در قزوین اقدام به ایجاد محیطی کرده که بتوان در آن طبق استاندارد ها و در چارچوب قانون به مشارکت در ساخت پرداخت.

در واقع مشارکت در ساخت یعنی یک توافق دو نفره برای سرمایه گذاری مشترک با هدف ساخت یک خانه، آپارتمان و ویلا. این توافق بین مالک و مجریان ساخت منعقد می گردد که مالک، زمین را تامین کرده و مجریان ساخت، هزینه های ساخت پروژه را تامین می کنند و هر دو طرف با توجه به آورده شان با هم شریک می شوند.

قزوین یکی از شهر های ایران است که در غرب کشورمان قرار دارد. این شهر تاریخی در زمان حکومت صفویان برای مدتی پایتخت ایران بوده و به دلیل دارای اماکن و موزه های تاریخی بسیاری است.

مشارکت در ساخت با شرکت میچینم در استان قزوین

اگر به دنبال مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در قزوین هستید و در نظر دارید که نقشه ی ساختمان خود را به صورت حرفه ای طراحی و اجرا کنید شرکت میچینم با تیم کارشناسی متخصص مناسب ترین انتخاب برای شما می باشد.

همچنین ممکن است ساختمان یا ویلاهای شما بعد از گذشت یک مدت دچار افت و فرسودگی شده باشد و نیاز به نوسازی داشته باشد. کارشناسان و طراحان شرکت میچینم در این زمینه به کمک شما می آیند و تمام فرآیندهای نوسازی ملک شما را بر عهده می گیرند.

تیم تخصصی طراحی پلان و پیمانکاری ساختمان شرکت میچینم به شما کمک می کند تا کار مشارکت در ساخت را در یک مسیر امن انجام داده و پروژه ی خود را به پایان برسانید. اگر شما صاحب زمینی هستید که می خواهید آن را ارزیابی کرده و یک نقشه ی حرفه ای برای زمین خود طراحی کنید می توانید همین حالا از مشاوران و کارشناسان شرکت میچینم در قزوین کمک بگیرید.

شماره شرکت و پیمانکار مشارکت ساخت در قزوین

آیا مشارکت ساخت در قزوین خوب است؟

از نام مشارکت به خوبی مشخص است که مشارکت در ساخت یک نوع توافق دو طرفه است که هر یک از طرفین در آن آورده‌ ای دارند و با توجه به نسبت آورده‌ شان با هم شریک می‌ شوند. حال مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا در قزوین برای مالک زمین و همچنین سازنده ی مزایای زیادی دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

  1. مشارکت در ساخت این امکان را برای مالکان زمین فراهم می کند تا یک خانه، ساختمان و ویلای مقاوم و زیبا منطبق بر اساس معیارهای شهرسازی و نظام مهندسی در اختیار داشته باشند و استحکام بنای خود را افزایش دهند.
  2. از آنجا که خانه های قدیمی و ویلاهای کهنه از نظر مالی ارزش چندانی ندارند با مشارکت در ساخت و انجام نوسازی و ساخت بنای جدید برای مالکان و سازندگان آن ارزش آفرینی می شود.
  3. ایجاد توافق و قراداد مشارکت در ساخت بین مالک و سازنده باعث می شود که هزینه ها بین آن دو تقسیم شده و به این صورت نقدینگی کمتری برای ساخت و ساز و داشتن یک ساختمان یا ویلا لازم است.
  4. با مشارکت در ساخت خانه، ساختمان و ویلا شرکت سازنده موظف است که پروژه را در مدت زمان مشخص انجام داده و تحویل دهند از این رو مدت زمان کوتاهی برای آماده سازی و ساخت نیاز است و در این صورت اگر مالک قصد فروش داشته باشد زودتر می تواند به نقدینگی برسد.
  5. با انتخاب مکان مناسب و مشارکت ساخت خانه یا ویلا میزان سود مالک و سازنده افزایش پیدا می کند. به طور مثال در برخی مناطق شهر قزوین خانه سازی و ویلا سازی سود زیادی را به دنبال خواهد داشت.
مشارکت در ساخت در قزوین؛ خانه، آپارتمان و ویلا

خدمات شرکت میچینم در مشارکت در ساخت قزوین

شرکت میچینم در مشارکت در ساخت خانه، ساختمان و ویلا در قزوین به مشتریان خود خدمات بسیاری ارائه می دهد که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

مشارکت در ساخت خانه در قزوین

اگر قرار است که در زمینی که در اختیار دارید برای خود خانه بسازید آن را به شرکت میچینم بسپارید تا مجموعه ی ما با تیم تخصصی طراحی پلان و پیمانکاری ساختمان یک خانه ی زیبا و مستحکم را در مدت زمان مشخص به شما تحویل دهند. مشارکت در ساخت خانه با شرکت میچینم در قزوین باعث می شود که شما به روش مشارکتی با کاهش هزینه ها صاحب خانه ی مورد علاقه ی خود شوید.

مشارکت در ساخت آپارتمان در قزوین

ساخت آپارتمان بدون داشتن یک نقشه ی مناسب و مهندسی شده امکان پذیر نیست، اینکه بتوان از حداکثر زمین بیشترین استفاده را برد تنها در صورتی میسر است که یک تیم مهندسی قوی نقشه ی آپارتمان را طراحی کرده باشد با سپردن کار به شرکت میچینم در قفزوین می توانید صاحب یکی از این آپارتمان های مستحکم شوید.

مشارکت در ساخت ویلا در قزوین

اگر تصمیم دارید با ساخت ویلادر قزوین سرمایه گذاری کنید می توانید از شرکت پیمانکاری شرکت میچینم کمک بگیرید و با ایجاد یک قرارداد رسمی، کار را آغاز کنید.

مشارکت در ساخت برج در قزوین

اگر مالک زمینی هستید و به دنبال سازنده برای مشارکت در ساخت برج در قزوین هستید ما به شما شرکت پیمانکاری شرکت میچینم را معرفی می کنیم که به صورت تخصصی بدون نیاز به هزینه ی بسیار زیاد می توانید انواع برج را با شرکت ما بسازید.

مراحل انجام کار مشارکت ساخت در قزوین

برای آغاز یک مشارکت حرفه ای باید مراحل مشارکت در ساخت را بدانید، برای آشنایی با تمامی مراحل مشارکت در ساخت با ما همراه باشید.

مرحله ی اول: دریافت دستور نقشه توسط مالک: در ابتدای کار باید دستور نقشه توسط مالک تهیه شود.

مرحله ی دوم: پیدا کردن یک شرکت مناسب برای ایجاد قراداد مشارکت در ساخت: . این مورد یکی از مهمترین مراحل مشارکت در ساخت است و باید بسیار این موضوع را جدی گرفت. شرکت میچینم یک شرکت معتبر رسمی در زمینه ی ساخت و ساز انواع خانه، آپارتمان، ویلا و برج در قزوین می باشد.

مرحله ی سوم: عقد قرارداد مشارکت در ساخت: در این مرحله به صورت رسمی قرارداد مشارکت در ساخت آغاز شود.

مرحله ی چهارم: مشخص کردن درصد مشارکت در ساخت و ساز: در این مرحله پس از عقد قراداد باید درصد مشارکت مشخص شود تا بعد ها اختلافی پیش نیاید. به این صورت که سرمایه های دو طرف توسط یک کارشناس ارزش گذاری شده و سپس مبلغ به دست آمده بر سرمایه تقسیم خواهد شد. پس از آن قیمت ملک مالک تعیین و بعد از تعیین سرمایه های مالک نوبت به تخمین هزینه های ساخت و ساز می رسد و در این صورت جمع سرمایه های مالک و سازنده ارزش کل پروژه را تعیین می کنند.

مرحله ی پنجم: اعطای وکالت کاری به سازنده: پس از تعیین درصد مشارکت، مالک باید یک وکالت کاری در اختیار سازنده قرار دهد تا سازنده بتواند کارهای اداری مربوطه را انجام دهد.

مرحله ی ششم: تهیه و تصویب نقشه‌ های ساخت

مرحله ی هفتم: اخذ جواز ساخت توسط سازنده: در این مرحله سازنده برای اخذ جواز ساخت اقدام کرده و مراحل اداری آن را با استفاده از وکالت کاری که از مالکین دریافت کرده است، انجام خواهد داد.

مرحله ی هشتم: تحویل ملک از مالک به سازنده

مرحله ی نهم: عملیات ساختمانی پروژه: آغاز عملیات اجرایی پروژه در این مرحله است و معمولا بیشتر زمان پروژه در این مرحله سپری می شود.

مرحله ی دهم: تحویل ملک جدید به مالک

مرحله ی یازدهم: دریافت پایان کار و سندهای تک برگی

چرا مشارکت ساخت در قزوین با ما به نفع شماست؟

همان طور که گفتیم مشارکت در ساخت با شرکت میچینم مزایای بی شماری دارد که مهم ترین آن صرفه جویی در زمان، انرژی و بودجه ی مالی صاحب ملک است.

زیرا زمانی که مالک زمین یک شرکت پیمانکاری معتبر و متخصص در زمینه ی ساخت و ساز مانند شرکت میچینم را انتخاب می کند، پروژه ی ساختمانی به بهترین نحو ممکن انجام شده و مالک خاطر جمع است که در هزینه ی خرید لوازم ساختمانی و مصالح اولیه نیز صرفه جویی خواهد شد. به همین دلیل به جرات می توان گفت که مشارکت در ساخت با شرکت مچینم در قزوین به نفع شماست.

با دیگر مزایای همکاری با شرکت میچینم در مشارکت در ساخت آشنا شوید:

افزایش سرمایه بدون سرمایه گذاری نقدی

در مشارکت در ساخت؛ خانه، آپارتمان و ویلا در قزوین برای مالک زمین این امکان وجود دارد که بدون سرمایه گذاری نقدی و آورده ی نقدی از طریق مشارکت در ساخت با شرکت میچینم سرمایه ی خود را افزایش دهد. در زمینه ی نوسازی ملک قدیمی هم به همین صورت مالک به راحتی ملک خود را نوسازی کرده و به دلیل افزایش بهای ملک، سرمایه ی قابل توجهی عایدش خواهد شد.

تنظیم قرارداد مشخص بین مالک و سازنده

در شرکت میچینم در قرارداد مشارکت ساخت و ساز به تمامی جزئیات نظیر کیفیت مصالح، نحوه اجرا و… به صورت دقیق پرداخته و توضیح داده خواهد شد.

طراحی پلان مشخص ساختمان به طور ویژه

برای مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در قزوین اگر طرح و نقشه قبلی در دست نباشد، شرکت میچینم کمک می‌ کند تا طراحی پلان ساختمان به طور ویژه انجام شود، که در این صورت سود زیادی را برای هر دو طرف سازنده و مالک به همراه خواهد داشت.

مشاوره رایگان

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه ی مشارکت در ساخت خانه، آپارتمان و ویلا در قزوین هستند، برای دریافت مشاوره ی رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.