ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در زنجان

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش جرثقیل سقفی در زنجان همین حالا با ما تماس بگیرید

جرثقیل های سقفی یکی از انواع جرثقیل ها هستند که در داخل سوله ها، کارخانه ها، کارگاه ها و سایر مکان های سرپوشیده در قسمت بالای سوله و زیر سقف نصب شده و برای جا به جایی و حمل بار مورد استفده قرار میگیرند. به طور معمول در تمامی محیط های صنعتی و صنایع مختلف هنگامی که وزن تجهیزات بیش از یک تن باشد، برای جابه جایی و حمل بار از جرثقیل های سقفی استفاده می شود. از آنجا که طراحی، ساخت و نصب جرثقیل سقفی نیاز به دانش، مهارت و تجربه ی اجرایی بالا دارد باید توسط شرکت های تخصصی انجام شود.

شرکت میچینم یکی از مهم ترین و بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات ساخت، تولید و نصب انواع جرثقیل سقفی اعم از تک پل ، دو پل ، بازویی و … در زنجان می باشد که با بهره مندی از دانش فنی تخصصی و تجربه ی اجرایی بالا مهندسین و نیروی کار متخصص در این زمینه آماده ی خدمت رسانی به صنعتگران و کارفرمایان گرامی در زنجان می باشد.

شهر زنجان مرکز استان زنجان است و در شمال غربی ایران قرار گرفته است، این شهر پرجمعیت ترین شهر در استان زنجان بوده و بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت محسوب می‌ شود و از طریق خطوط ریلی و جاده ای به شهر تهران متصل شده است.

معرفی جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی یک نوع ماشین برای جابجایی بار و قطعات بسیار سنگین از یک مکان به مکان دیگر است، به این صورت که جرثقیل ابتدا در بالای اجسام قرار گرفته و به کمک قلاب و وسایل نگهدارنده ویژه اجسام را بلند می کند، بر روی ریلهای از قبل ساخته شده، حرکت کرده تا اجسام و قطعات را به محل مورد نظر انتقال و بار را بر روی مکان مورد نیاز قرار دهد.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی خود در زنجان را به ما بسپارید

شرکت میچینم به واسطه ی تجربه ی اجرایی بالا و تخصص مهندسین مجرب در حوزه ی ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی مهارت بالایی در این زمینه داشته و یک از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات ساخت جرثقیل های سقفی با کارایی های مختلف در شهر زنجان می باشد.

شرکت میچینم با به کار گیری پرسنل متخصص و مجرب و همکاری با شرکت های اروپایی کلیه خدمات طراحی، ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی را با رعایت تمام استاندارهای معتبر بین المللی با بالاترین سطح کیفی ساخت، نصب و راه اندازی بر عهده گرفته و در این زمینه پیش قدم می باشد. شما با خیال راحت می توانید ساخت و نصب جرثقیل سقفی مورد نیاز خود را به شرکت میچینم بسپارید.

شماره شرکت ساخت و تولید جرثقیل ثقفی در زنجان

ما چگونه در جرثقیل سقفی در زنجان به شما کمک می کنیم

انتخاب طرح مناسب جرثقیل سقفی بر اساس نیاز صاحبین صنایع و صنعت گران موجب جا به جایی آسان تر و افزایش بهره وری از جرثقیل سقفی خواهد شد.

به همین دلیل عوامل مختلفی میتواند در انتخاب های شما تاثیر بگذارد که از مهم ترین آنها می توان به نوع کاربری و محیطی که قرار است از این دستگاه استفاده شود، اشاره کرد.

شرکت میچینم در زنجان با سال ها سابقه ی درخشان در زمینه ساخت، تولید و نصب انواع جرثقیل سقفی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد، شما میتوانید با ارتباط با راه های ارتباطی برای دریافت مشاوره خرید یا ثبت سفارش اقدام نمایید. و تمام تلاش ما این است که بتوانیم بهترین و جدید ترین محصولات روز دنیا را با بهترین قیمت در شهر زنجان برای شما تولید کنیم.

تولید و ساخت انواع جرثقیل سقفی در زنجان

همان طور که گفتیم جرثقیل های سقفی انواع گوناگونی داشته و هر یک کارایی متفاوتی خواهند داشت، تولید و ساخت انواع جرثقیل های سقفی از جمله جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی جفت پل یا دو پل، جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل سقفی نیم دروازه، و… از جمله خدمات شرکت میچینم در زنجان می باشد که در ادامه به توضیح مختصر هر یک می پردازیم:

جرثقیل سقفی تک پل در زنجان

در این نوع جرثقیل، از یک پل (ستون فلزی) استفاده شده است. جرثقیل سقفی تک پل در انواع کارگاه ها و انبارها مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع جرثقیل به راحتی می تواند در فضاهای با وسعت کم جا به ا شده و اجسام سنگین را جا به جا کند. این نوع جرثقیل به دلیل وزن کمتر و نصب سریع تر و قیمت کمتر بیشتر از دو پل مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل سقفی تک پل برای دهانه‌ هایی کمتر از ۲۰ متر کارایی داشته و برای جا به جایی بارهایی با حد اکثر وزن ۲۰ تن مناسب می‌ باشد.

جرثقیل سقفی دو پل در زنجان

جرثقیل های سقفی جفت پل دارای دو پل می باشند،این نوع جرثقیل بیشتر در سالن و سوله‌ هایی با دهانه‌ های عریض و ارتفاع بالا استفاده می شوند در واقع جرثقیل سقفی دو پل به دلیل ظرفیت بالای باربرداری و ایمنی بیشتر در بسیاری از انبارها و کارخانه ها کارایی دارند. یک جرثقیل سقفی جفت پل می‌ تواند تا ۳۲۰ تن وزن را بلند کرد و آن را جا به‌ جا نماید.

جرثقیل سقفی آویز در زنجان

بسیاری از انبارها و سالن ها با محدودیت ارتفاع بوده و خطوط مونتاژ آنها 5 تن می باش در این مکان ها برای جا به جایی اجسام، جرثقیل های سقفی آویز بهترین گزینه می باشد. در میان صنعتگران ابن نوع جرثقیل با نام جرثقیل مونوریل شناخته شده و در دو دسته جرثقیل آویز مستقیم و منحنی تقسیم بندی شده اند.

جرثقیل سقفی دروازه ای در زنجان

از جرثقیل های سقفی دروازه ای برای جا به جایی اجسام سنگین و بار در فضا و محیط‌ های باز و هم چنین داخل سالن استفاده می شود. از این جرثقیل بیشتر در فضاهای باز استفاده می شود و می توان با آن تا ۳۰ تن بار را جابجا کرد جرثقیل سقفی دروازه ای به دو نوع دسته تک پل و دو پل بالابر سیم بکسل تقسیم بندی شده است.

جرثقیل سقفی ستونی در زنجان

جرثقیل های سقفی ستونی بر روی یک ستون قرار گرفته و قابلبت حرکت در شش جهت مختلف را داشته و همین امر موجب شده که علاوه بر محیط داخلی بتوان از آن در فضای باز و خارجی نیز استفاده کرد، جرثقیل های سقفی ستونی در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شوند.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در زنجان

مزیت های جرثقیل های سقفی تولیده شده در شرکت میچینم در زنجان

 • شرکت میچینم از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در ساخت محصولات خود استفاده می کند.
 • با بهره مندی از تیم مهندسی قوی قابلیت ساخت بهینه ترین تجهیزات با بالاترین کارایی وجود دارد.
 • سفارش طراحی، ساخت و نصب جرثقیل های سقفی با شرکت میچینم مقرون به صرفه بوده و به هزینه ی کمتری برای نگهداری نیاز است.
 • استفاده ازجرثقیل سقفی تولید شده در شرکت میچینم موجب صرفه جویی در انرژی خواهد شد.
 • استفاده از جرثقیل سقفی نیازی به مهارت خاصی نداشته و متخصصین شرکت میچینم نحوه ی کار با دستگاه را به اپراتور دستگاه آموزش خواهند داد.

مراحل طراحی جرثقیل سقفی در زنجان

به طور کلی طراحی جرثقیل سقفی از چند مرحله مختلف تشکیل شده است که این مراحل عبارتند از:

 • محاسبه میزان وزنی که جرثقیل سقفی باید آن را جابه جا کند
 • محاسبه ی میزان باری که به جرثقیل وارد می شود
 • محاسبه ی طول و ارتفاع جرثقیل با توجه به نوع کاربری و نیاز کارخانه
 • انتخاب یک سیم بکسل مناسب با توجه به شرایط کاری و شدت نیروی وارده
 • انتخاب گیربکس مناسب با توجه به وزنی که قرار است جرثقیل جا به جا کند
 • طراحی سیستم برق رسانی جرثقیل سقفی
 • ارزیابی و دخالت ضریب اطمینان
 • محاسبه ی قطر و ابعاد تیرهای جرثقیل به صورت عمودی و افقی

مرحله نصب و راه اندازی جرثقیل سقفی تولیده شده در شرکت میچینم در زنجان

عملیات نصب و راه اندازی جرثقیل های سقفی تولید شده در شرکت میچینم توسط مهندسین کارآمد و با تجربه و توسط ابزارهای تخصصی انجام می گیرد. یکی از مهم ترین خصوصیات تیم حرفه ای شرکت میچینم تسلط بر بخش های مختلف جرثقیل اعم از قسمت های مختلف الکتریکی و مکانیکی با قابلیت کار در ارتفاع می باشد. کارشناسان اجزای مختلف جرثقیل را حین نصب تست و بررسی کرده تا با نقشه های واحد طراحی و محاسبات، کاملا تطابق داشته باشد. برای نصب انواع جرثقیل سقفی می توانید با شماره های درج شده داخل سایت شرکت میچینم تماس بگیرید.

چرا ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما در زنجان به نفع شماست؟

در شرکت ما تمامی محاسبات و مراحل طراحی، تولید و نصب جرثقیل سقفی از صفر تا صد کار انجام می گیرد، پس از نصب نیز جرثقیل با حداکثر بار مجاز تست و بررسی می شود و پس از تایید، دستورالعمل های مربوط به تعمیرات، نگهداری و بازرسی دوره ای به همراه دستورالعمل استفاده صحیح و راهنمای اپراتور برای نحوه ی کار با جرثقیل و تجهیزات جانبی آن با بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت به کارفرما و صاحبین پروژه تحویل داده می شود. از این رو به جرات باید گفت ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما به نفع شماست.

خدمات نصب و پشتیبانی جرثقیل سقفی از سوی شرکت میچینم در زنجان

شرکت میچینم در تمامی پروژه های ساخت و نصب جرثقیل متعهد به ارائه ی خدمات زیر می باشد:

تست و بررسی

تست و بررسی جرثقیل های سقفی از الزامات هر صنعتی می باشد. به همین دلیل جرثقیل های سقفی، جدید یا قدیمی نصب شده نیاز به بررسی داشته و باید دارای گواهینامه سلامت باشند. بررسی این ماشین آلات باید مطابق با استاندارهای جهانی باشد. در تست و بازرسی جرثقیل های سقفی توسط کارشناسان شرکت میچینم تمام اجزای جرثقیل به طور دقیق بازرسی و در صورت وجود نقص به سرعت مشکل برطرف شده و در صورت تایید سلامت جرثقیل، گواهی نامه سلامت صادر می شود.

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش در زنجان

یکی از مهم ترین عوامل در نگهداری انواع جرثقیل های سقفی و جلوگیرری از خرابی و توقف کار جرثقیل، تامین قطعات یدکی و در دسترس بودن آن می باشد. زیرا اگر به هر دلیلی فرآیند کار جرثقیل متوقف شود می تواند تاثیر مستقیم بر تولید داشته و خسارات مالی و جانی را به کارفرما تحمیل کند، ازاین رو شرکت میچینم بعد از نصب و راه اندازی انواع جرثقیل های سقفی، مجموعه ای از قطعات یدکی جرثقیل را به مشتریان خود پیشنهاد داده و قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت برای صنعت گران محترم تامین می کند.

مشاوره

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم با تکیه بر دانش مهندسی و فنی خود همواره در تمامی مراحل مربوط به ساخت جرثقیل سقفی اعم از طراحی، تولید و نصب، تعمیرات، تست و بررسی آماده ی پاسخگویی، مشاوره، ارائه ی خدمات به شما همشهریان عزیز در زنجان می باشند. از این رو برای دریافت هر گونه خدمات مربوط به جرثقیل های سقفی می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.