ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در رشت

برای مشاوره رایگان و سفارش جرثقیل سقفی در رشت همین حالا با ما تماس بگیرید

جرثقیل سقفی یک نوع ماشین برای جابه جایی و حمل انواع مواد و قطعات بسیار سنگین در سوله و سالنهای بزرگ می باشد. این جرثقیل با توانایی های مختلفی در مدلهای مختلفی از جمله جرثقیل سقفی، دروازه ای و بازویی میباشند. ساخت، تولید و نصب جرثقیل های سقفی علاوه براینکه در جابجایی و حمل و نقل وسایل و قطعات مورد استفاده قرار می گیرند از مزایای دیگری هم برخوردارند. از آنجا که طراحی و ساخت جرثقیل سقفی نیاز به دانش، مهارت و تجربه ی بالایی دارد، ساخت آن باید توسط شرکت های تخصصی در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم به واسطه ی به کارگیری کارشناسان و متخصصین مجرب و تجربه ی بالا تمامی مراحل طراحی، ساخت و نصب انواع جرثقیل های سقفی را در رشت بر عهده داشته و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات طراحی و ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای و… در رشت می باشد.

شهر رشت به دلیل همسایگی اش با دریای خزر شهری سر سبز با آب وهوای عالی می باشد که در مرکز استان گیلان واقع شده است. از این لحاظ رشت پایتخت بزرگ گیلان بوده و در میان دیگر شهرهای شمالی یکی از پرجمعیت ترین و یکی از جذاب ترین شهرهای شمال ایران می باشد.

جرثقیل سقفی چیست؟

جرثقیل سقفی نوعی ماشین برای جا به جایی مواد و قطعات سنگین از جایی به جای دیگر می باشد. به این صورت که برای جابجایی قطعات در کارخانه ها جرثقیل ابتدا در قسمت بالای اجسام قرار گرفته و به کمک قلاب اجسام را بلند کرده، سپس بر روی ریلهایی که از قبل تعبیه شده حرکت کرده تا اجسام و مواد اولیه را به محل مورد نظر منتقل کند.

جرثقیل سقفی از سه بخش تقسیم شده است:

 • بالابر جهت حرکت بالا و پایین برای بلند کردن اجسام و بار
 • ترولی برای حرکت به سمت چپ و راست برای بالابر و بلند کردن بار
 • پل برای حرکت عقب و جلو و بلند کردن بارو ترولی

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی خود در رشت را به ما بسپارید

شرکت میچینم با بهره گیری از دانش فنی تخصصی همراه با تجربه ی اجرایی بالا در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل های سقفی و به کار گیری پرسنل متخصص و مجرب کلیه خدمات طراحی، ساخت، تولید و نصب را در رشت با رعایت تمام قوانین و قواعد بین المللی بر عهده گرفته و تمامی خدمات پشتیبانی، تامین قطعات یدکی و تعمیرات جرثقیل را برای صنعت گران و مشتریان خود انجام می دهد.

شماره شرکت ساخت و تولید جرثقیل ثقفی در رشت

ما چگونه به شما در جرثقیل سقفی در رشت کمک می کنیم؟

طراحی و ساخت جرثقیل های سقفی از حوزه های کاربردی و تخصصی است که به دانش، مهارت و تجربه کافی در امر جابجایی اجسام و قطعات نیاز دارد. به همین دلیل این مساله بسیار حائز اهمیت بوده و هرگونه خطا در عملکرد جرثقیل ممکن است باعث ایجاد حوادث ناگوار و خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری شود. شرکت ما بر اساس سابقه و تجربه ی موفق در زمینه ی طراحی و ساخت انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای، تولید این ماشین آلات را با حداکثر بهره وری و جلوگیری از هرگونه توقف احتمالی جرثقیل انجام می دهد.

به همین دلیل ساخت انواع مختلف جرثقیل های سقفی توسط کدهای محاسباتی و نرم افزارهای خاص طراحی و شبیه سازی انجام گرفته و برای کنترل مجدد توسط نرم افزارهای خاص مورد تست و بررسی قرار می گیرند.

تولید و ساخت انواع جرثقیل سقفی در رشت

تولید و ساخت انواع جرثقیل های سقفی از جمله جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی جفت پل یا دو پل، جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی، جرثقیل سقفی سوله و کارگاهی کوچک و بزرگ و… از جمله خدمات شرکت میچینم می باشد که در ادامه به شرح مختصر هر یک پرداخته ایم:

جرثقیل سقفی تک پل در رشت

در این نوع جرثقیل ها از یک تیر به عنوان پل استفاده شده است. از این نوع جرثقیل برای دسترسی در دو جهت طولی و عرضی در سالن استفاده شده و قابلیت نصب در سوله ها تا دهانه ی 40 متر و ظرفیت 25 تن را دارد.

جرثقیل سقفی دو پل در رشت

جرثقیل سقفی دو پل همان طور که از نامش پیداست از دو پل تشکیل شده و استفاده از دو پل باعث شده که قابلیت جا به جایی وزن های بسیار بالایی را داشته باشد. از آنجا که هزینه ی ساخت جرثقیل های دو پل به قابلیت آنها در جابجایی میزان بار، اندازه و طول جرثقیل وابسته بوده به همین علت هزینه ساخت جرثقیل های دو پل بالاتر از جرثقیل های تک پل میباشد.

جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی در رشت

از جرثقیل های سقفی آویز مستقیم و منحنی برای جابجایی مواد با دهانه ای بین 4 الی 10 متر و ظرفیتی بین 0.5 الی 10 تن استفاده می شود.

جرثقیل دروازه ای در رشت

از جرثقیل های دروازه ای جهت جا به جایی بار در محیط های باز و در داخل سالن ها استفاده می شود. این جرثقیل ها قابلیت نصب بالابرهای سیم بکسلی تک و جفت پل را در گروه های شغلی مختلف را دارا می باشند.

انواع مختلف دیگر جرثقیل سقفی عبارتند از:

 • جرثقیل سقفی سوله و کارگاهی کوچک و بزرگ
 • جرثقیل نیمه دروازه ای
 • جرثقیل بازویی
 • جرثقیل دیواری و…

کاربرد جرثقیل های سقفی

جرثقیل های سقفی که در شرکت میچینم طراحی و ساخته می شوند دارای انواع مختلفی بوده و هر یک دارای کاربردهای مختلفی می باشند که در ادامه به ذکر چند نمونه از این کاربردها پرداخته ایم:

 • بارگیری، جا به جایی و تخلیه اجسام و قطعات سنگین و حمل و نقل آنها
 • جا به جایی اجسام در مسیرهای تعبیه شده
 • درآوردن پیچ، مهره و… از ماشین های پرسی
 • جا به جایی اجسام و قطعات به شکل کنترل شده و صحیح در خطوط مونتاژ
 • انتقال وسایل سنگین در سوله انبارها و دیگر سوله های تولیدی که قطعات سنگین تولید می کنند
ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در رشت

ویژگی جرثقیل های سقفی تولید شده در شرکت میچینم در رشت

 1. کارایی و راندمان بالا ماشین آلات
 2. طول عمر بالا
 3. مقاومت در شرایط کاری سنگین و استحکام سازه
 4. هزینه نگهداری پایین و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری دائمی
 5. متناسب با فضا و شرایط کاری کارخانه

مراحل نصب جرثقیل سقفی در رشت با شرکت میچینم

پس از اینکه مراحل تولید جرثقیل سقفی در شرکت میچینم به پایان رسید نوبت به نصب این ماشین خواهد رسید. از این رو جرثقیل سقفی به محل مورد نظر منتقل و عملیات نصب جرثقیل سقفی آغاز خواهد شد.

قبل از شروع فرآیند نصب، نصابان جرثقیل های سقفی باید اطلاعات کامل از محل نصب جرثقیل داشته باشند . در هنگام نصب توجه به این نکات الزامی است که آیا قبلا در آن محل جرثقیل سقفی نصب شده بود یا برای بار اول است که جرثقیل در آن محل نصب می شود. در هنگام نصب جرثقیل سقفی در ابتدا نصابان نیاز به نقشه پروژه و محل نصب خطوط برق و گاز، بتن یا سایر بناها، وسایل روشنایی، لوله کشی و مجاری کار و سقف را دارند تا کار را آغاز کنند.

پس از رسیدن جرثقیل سقفی ساخته شده به کارخانه و فرایند آماده سازی سالن، مستقیما فرآیند نصب جرثقیل سقفی بر روی کنسول ها و تیر کرین ها آغاز خواهد شد.

ما در شرکت میچینم، در مراحل نصب جرثقیل سقفی تمامی موارد را تست و بررسی می کنیم و روند کار را به صورت منظم و به طور مداوم به کارفرما ارائه می دهیم و پس از نصب جرثقیل سقفی تکمیل شده و وارد دوران خدمات گارانتی و پس از فروش شرکت میچینم می شود.

چرا ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در رشت با ما به نفع شماست؟

شرکت میچینم خدمات صفر تا صد طراحی، ساخت و نصب جرثقیل های سقفی، جرثقیل سقفی سوله و کارگاهی کوچک و بزرگ، دروازه ای، نیمه دروازه ای و… را در انجام می دهد. در شرکت ما با بهره مندی از تجهیزات مدرن و جدیدترین ماشین آلات، خدمات ساخت و نصب جرثقیل را به صورت کامل انجام می پذیرد، پرسنل و نصابان زبده و با تجربه شرکت میچینم با سرعت عملی که در نصب دارند خدمات نصب را در کمترین زمان به مشتریان خود تحویل می دهند. یکی از مهم ترین الویت های ما ایمنی بالا در نصب جرثقیل سقفی می باشد و نصب جرثقیل با کمک تجهیزات پیشرفته و نصاب های آموزش دیده صورت می گیرد، به همین دلیل به جرات می توان گفت که ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما به نفع شماست.

خدمات نصب و پشتیبانی جرثقیل سقفی از سوی شرکت میچینم در رشت

شرکت میچینم در رشت در تمامی پروژه های ساخت و نصب جرثقیل متعهد به ارائه ی خدمات زیر می باشد:

تست و بررسی

تست اصولی و صحیح جرثقیل های سقفی پس از نصب یکی از خدمات شرکت میچینم می باشد به این صورت که

پس از نصب جرثقیل در محل، جرثقیل توسط نصاب و در حضور اپراتور و کارفرما با ضریبی بیش از توان جرثقیل تست می شوند. به طور مثال در صورتی که ظرفیت جرثقیلی 10 تن است جهت تست این جرثقیل باید باری با حدود 20 تا 27 تن تست شود تا از جهت کارکرد جرثقیل اطمینان کامل حاصل شود. توجه فرمایید در هنگام تست جرثقیل باید از بارهایی استفاده شود که ارزش و قیمت چندانی ندارند.

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش در رشت

قطعات یکی از مهم ترین اقلام برای صنعتگران و صاحبان جرثقیل می باشد، زیرا ممکن است هنگامی خرابی جرثقیل های سقفی، تهیه و تعویض قطعات بسیار مشکل و یا حتی تامین آنها غیر ممکن باشد. قطعات جرثقیل سقفی شامل درام، گیربکس، ترمز، آهنربا، تسمه جرثقیل و … می باشد، شرکت میچینم با تکیه بر دانش فنی خود توانایی تعمیر و یا تعویض بیشتر قطعات جرثقیل های سقفی را دارد و قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت تامین می کند.

مشاوره

شرکت میچینم در امور مختلف مرتبط با جرثقیل اعم از طراحی، تولید، بهره برداری، تعمیرات، تست و بررسی و تامین قطعات یدکی آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات به مشتریان خود می باشد، ما با ارائه خدمات نصب جرثقیل سقفی در رشت به همراه آموزش کار منصب به اپراتورهای کاربلد که معرفی شده توسط شرکت هستند در خدمت صنعت گران و صاحبین پروژه های مختلف هستیم برای دریافت راهنمایی ها و مشاوره رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.