ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در قزوین

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در قزوین

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش جرثقیل سقفی در قزوین همین حالا با ما تماس بگیرید

جرثقیل سقفی یکی از اصلی ترین وسایل در کارخانه ها، کارگاه ها، سوله ها و سایر محیط های صنعتی سرپوشیده برای جا به جایی بار و قطعات در ابعاد و وزن های سنگین می باشد.

در واقع در کارخانه ها زمانی که وزن مواد اولیه و تجهیزات بیش از یک تن است نیاز به جرثقیل سقفی است. به این صورت که جرثقیل ابتدا در در بالای اجسام قرار می گیرد و به کمک قلابی که مخصوص نگه داشتن اجسام است آن را بلند می کند و سپس جرثقیل روی ریل هایی که ساخته شده حرکت کرده تا اجسام و وسایل را به محل مورد نظر انتقال دهد و بار را در محل مورد نظر تخلیه کند.

طراحی و ساخت جرثقیل سقفی نیاز به دانش، مهارت و تجربه ی بالا دارد زیرا هرگونه خطا در عملکرد جرثقیل و جا به جایی مواد منجر به وقوع حوادث جبران ناپذیر و خسارات جانی و مالی گردد.

شرکت میچینم یکی از مهم ترین و بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی را در قزوین می باشد. شرکت ما با ارائه خدمات نصب جرثقیل سقفی در قزوین به همراه آموزش کار با این دستگاه در خدمت مشتریان و صنعت گران می باشد.

شهر قزوین در قسمت مرکزی ایران واقع شده و به دلیل قرارگیری در مسیر ارتباطی شرق به غرب و جنوب به شمال کشور، نزدیکی به تهران و کرج و دارا بودن شهرک صنعتی های گوناگون و کارخانه های مختلف از موقعیت مناسبی در ایران برخوردار است.

معرفی جرثقیل سقفی

از جرثقیل های سقفی در صنایع مختلف به منظور جابجایی محصول و ماشین آلات و یا به عنوان ابزاری جهت تعمیرات تجهیزات سنگین استفاده می شود. جرثقیل سقفی انواع گوناگونی دارد که به صورت یک پل و یا دو پل می باشد که به حالت افقی در طول سوله یا انبار در مدوده ای که برایش تعریف شده حرکت می کند. سیستم این ماشین ها دارای شش حرکت بالا، پایین، چپ، راست و جلو عقب می باشد.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی خود در قزوین را به ما بسپارید

شرکت میچینم با به کار گیری پرسنل متخصص و مجرب و همکاری با شرکت های اروپایی کلیه خدمات طراحی، ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی را با رعایت تمام استاندارهای بین المللی بر عهده دارد.

شرکت ما با دانش فنی تخصصی همراه با تجربه اجرایی در ارائه خدمات ساخت و نصب جرثقیل سقفی در قزوین به همراه آموزش کار با این دستگاه به اپراتورهای منتخب پیش قدم بود و در خدمت مشتریان و صنعت گران قزوینی می باشد.

شماره شرکت ساخت و تولید جرثقیل ثقفی در قزوین

ما چگونه به شما در جرثقیل سقفی در قزوین کمک می کنیم

ابتدا مشتریان و صنعت گران که به قصد خرید و ساخت جرثقیل سقفی به شرکت میچینم مراجعه می کنند اطلاعات کامل راجب مراحل ساخت و هزینه های تولید و نصب را به همراه کاتالوگ های شرکت دریافت می کنند.

شرکت ما اطلاعات لازم را از مشتریان مانند تناژ جرثقیل، ارتفاع، درب ورودی و دهانه سالن و طول مسیر را به وسلیه ی نرم افزار طراحی جرثقیل سقفی بررسی کرده و تیم ارزیابی را به محل نصب ارسال می کند تا با بررسی شرایط محیطی سالن، نوع گروه کاری و جرثقیل مناسب را برای ساخت، تولید و نصب مشخص و طراحی کنند.

ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در قزوین

تولید و ساخت انواع جرثقیل سقفی در قزوین

شرکت میچینم با داشتن تیم مهندسی و متخصص با تجربه بالا امکان طراحی و تولید جرثقیل های خاص و جرثقیل سقفی را دارا می باشد. به طور معمول ساخت جرثقیل های سقفی به دو صورت جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دو پل صورت می گیرد.

تولید و ساخت انواع جرثقیل های سقفی از جمله جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی جفت پل یا دو پل، جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی، جرثقیل سقفی سوله و کارگاهی کوچک و بزرگ و… از جمله خدمات شرکت میچینم می باشد.

جرثقیل سقفی تک پل (مونوریل) در قزوین

جرثقیل‌ های سقفی تک پل معمولا برای جابجایی و حمل مواد در سالن های با دهانه های کوچک و تناژ های کمتر از ۱۰ تن کاربرد دارند.

جرثقیل سقفی جفت پل یا دو پل در قزوین

جرثقیل های سقفی دوپل همانطور که از نامش مشخص است، از دو پل در جرثقیل استفاده شده است. جرثقیل های سقفی دو پل برای جا به جایی مواد در سالن‌ هایی هستند که دهانه ای بین 10 الی 50 متر و ظرفیتی بین 1 الی 100 تن به کار برده می شوند.

این جرثقیل ها نسبت به جرثقیل های تک پل توانایی جابه جایی اجسام با وزن بالاتری را دارا می باشند. از مزایای این جرثقیل علاوه بر کارایی این دستگاه برای دریافت بهترین کلاس کاری و بیشترین ارتفاع کاری، امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ‌ های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق‌ رسان فراهم کرده است.

جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی در قزوین

جرثقیل سقفی آویز مستقیم و منحنی در مواردی که قادر به نصب ستون ها و تیرهای حمال نباشیم کارایی دارد. از این سیستم برای جابجایی مواد با دهانه ای بین 4 الی 10 متر و ظرفیتی بین 0.5 الی 10 تن استفاده می شود. این نوع جرثقیل بیشتر در صنعت منو ریل کاربرد داشته و در دو نوع جرثقیل آویز مستقیم و منحی می باشد.

جرثقیل سقفی سوله و کارگاهی کوچک و بزرگ در قزوین

در شرکت میچینم جرثقیل های سقفی در اندازه های کوچک نیز ساخته می شوند. این جرثقیل ها نسبت به جرثقیل های سقفی شناخته شده اندازه های کوچکتری دارند. از این نوع جرثقیل های سقفی کوچک معمولا در کارگاههای کوچک ،انبارها وهمچنین در ساخت خانه استفاده می شود.

انواع مختلف دیگر جرثقیل سقفی عبارتند از:

 • جرثقیل دروازه ای
 • جرثقیل نیمه دروازه ای
 • جرثقیل بازویی
 • جرثقیل دیواری

مزیت های جرثقیل های سقفی شرکت میچینم در قزوین

 • شرکت میچینم با بهره گیری از تیم مهندسی قوی قابلیت ساخت بهترین و بهینه ترین تجهیزات را باب بالاترین کارایی را دارد
 • شرکت میچینم از برترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در تولیدات خود استفاده می کند.
 • شرکت میچینم از به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات در خط تولید خود استفاده می کند.

ویژگی های جرثقیل های سقفی تولید شده توسط شرکت میچینم در قزوین

جرثقیل های سقفی ساخته شده در شرکت میچینم دارای ویژگی های زیر می باشند:

قابلیت تنظیم: جرثقیل های سقفی با استفاده از طراحی سازه های فلزی و ابزارهای خاص به صورت سفارشی ساخته می شوند و قابلیت تنظیم در شکل های مختلف را دارند.

قابلیت سازگاری: با توجه به اینکه جرثقیل ها روی سقف کارخانه ها نصب می شوند می تواننند با توجه به شرایط محیطی و نیاز متقاضی تنظیم شده و دارای انعطاف پذیری بالایی هستند .

ارگونومی: یکی از مزایای استفاده از جرثقیل های سقفی کاهش نیاز به حضور اپراتور در محل می باشد و از این رو خطر آسیب به اشخاص به حداقل می رسد.

هزینه های تعمیر و نگهداری پایین: در ساخت جرثقیل های سقفی از انواع مختلف ظرفیت و آخرین فناوری استفاده شده به همین دلیل در مقایسه با سایر دستگاه های بالابر به هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند.

قابلیت موقعیت یابی: سیستم های خودکار جرثقیل های سقفی بسیار حساس است و با دقت موقعیت و سرعت مکان را نمایش می دهد.

کاهش هزینه های نیروی کار: یک جرثقیل سقفی به تنهایی کار چندین لیفتراک را در یک مکان کاری بزرگ انجام می دهد.

امکان کنترل بار: هنگام حمل بار، کنترل از راه دور امکان مشاهده ی بهتر و تسلط بیشتر را برای کاربر جرثقیل ایجاد کرده و باعث می شود که خطرات حمل بار با میزان ظرفیت بالا کاهش پیدا کند.

کاهش خسارات محصول: هنگام استفاده از جرثقیل های سقفی در یک خط مستقیم محصولات در حین حرکت کنترل می شوند و آسیب دیدگی آنها به حداقل می رسد.

مراحل طراحی جرثقیل سقفی در قزوین

طراحی جرثقیل سقفی از چند مرحله مختلف تشکیل شده است که عبارتند از:

 1. محاسبه ی میزان وزنی که قرار است جرثقیل جا به جا کند.
 2. محاسبه ی باری که به جرثقیل وارد خواهد شد.
 3. محاسبه ی ارتفاع و طول جرثقیل متناسب با نوع نیاز کارخانه
 4. انتخاب یک سیم بکسل متناسب با شدت نیروی وارده
 5. انتخاب گیربکس متناسب با قطر سیم بکسل و وزن وارد شده
 6. طراحی سیستم برق رسانی جرثقیل
 7. محاسبه ی ضریب اطمینان
 8. محاسبه ی قطر و ابعاد تیرهای عمودی و افقی

مراحل نصب جرثقیل سقفی در قزوین

پس از ساخت و اتمام مراحل تولید و انجام تمامی فرآیند مونتاژ جرثقیل از کارگاه به همراه بالابر و متعلقات آن آماده حمل می شود و به درب کارگاه یا کارخانه شما منتقل می شود.

پس از آن جرثقیل سقفی نیز به صورت موقت نصب شده و توسط کارشناس مکانیک و برق تست های اولیه لازم انجام شده و سپس جرثقیل آماده انجام تست داینامیک و استاتیک می شود و در صورت زمان تحویل دائم، جرثقیل سقفی تکمیل شده و وارد دوران خدمات گارانتی و پس از فروش شرکت میچینم می شود.

چرا ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی در قزوین با ما به نفع شماست؟

شرکت میچینم از مهم ترین و بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ساخت و نصب جرثقیل سقفی در قزوین است. شرکت ما تمامی محاسبات و مراحل طراحی جرثقیل سقفی را از صفر تا صد کار انجام می دهد، در ابتدا برای طراحی جرثقیل سقفی تمام نیروهای وارده، میزان ساعت استفاده از جرثقیل و فشار وارده بر جرثقیل را اندازه گیری و محاسبه می کند. شرکت ما با بهره مندی از دانش فنی تخصصی و تجربه ی اجرایی و داشتن پرسنل مجرب و تجربه ی تخصصی تمام پروژه های ساخت و نصب جرثقیل سقفی را به بهترین شکل ممکن انجام داده و به جرات می توان گفت ساخت، تولید و نصب جرثقیل سقفی با ما به نفع شماست.

خدمات نصب و پشتیبانی جرثقیل سقفی از سوی شرکت میچینم در قزوین

شرکت میچینم در تمامی پروژه های ساخت و نصب جرثقیل متعهد به ارائه ی خدمات زیر می باشد:

تست و بررسی

تست و بررسی جرثقیل ها به خصوصو جرثقیل های تک پل و جرثقیل دو پل نیاز به دانش تخصصی و تجربه ی کاری کارشناسان جرثقیل دارد و گاهی لازم است براي بازرسی های دقیق قطعات حساس برای اطمینان از عدم وجود خوردگی ، ترك و قطعاتی که فشار زیادی را تحمل می کنند بررسی های تخصصی و حساس تری انجام شود که شرکت میچینم این خدمات را برای صنعت گران و مشتریان خود به نحو احسن انجام می دهد.

مشاوره

شرکت میچینم در امور مختلف مرتبط با جرثقیل اعم از طراحی، تولید، بهره برداری، تعمیرات، تست و بررسی آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات به مشتریان خود می باشد، برای کسب اطلاعات لازم و مشاوره رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.

قطعات یدکی و خدمات پس از فروش در قزوین

یکی از عوامل مهم در استفاده و نگهداری انواع جرثقیل صنعتی و جلوگیری از خرابی دستگاه، در دسترس بودن قطعات یدکی جرثقیل ها می باشد. از این رو تعویض به موقع قطعات جرثقیل عاملی مهم در ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدگی و خسارات بیشتر است. شرکت میچینم مجموعه ای کامل از قطعات یدکی جرثقیل را در اختیار داشته و قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت به سراسر کشور ارسال می نماید.