آسفالت کاری در بوئین زهرا؛ خدمات و اجرای آسفالت

برای خدمات آسفالت کاری در بوئین زهرا و مشاوره رایگان تماس بگیرید

آسفالت ماده ای است ترکیبی از قیر، شن و ماسه که به عنوان محبوب ترین مواد برای انجام پروژه های مختلف تجاری و مسکونی به کار گرفته می شود. در واقع آسفالت یک نوع عایق و پوشش ماندگار و با دوام است که در شرایط آب و هوایی مختلف و نامساعد کاربرد دارد. مدت طولانی است که برای آسفالت کاری پشت بام، خیابان ها، کوچه، باند فرودگاه و محوطه سازی از آسفالت استفاده می کنند که اجرای صحیح آن نیازمند رعایت استاندارهای تعیین شده و دقت بالا در انجام عملیات می باشد.

آسفالت کاری در قزوین و آسفالت کاری در بوئین زهرا به صورت گسترده توسط شرکت میچینم در حال حاضر به بهترین شکل ممکن در حال انجام است.

بوئین زهرا یک از شهرستان های استان قزوین با ارتفاع 1500 متر از سطح دریا در 55 کیلومتری جنوب قزوین قرار گرفته است که بخش عمده ی دشت قزوین در این شهرستان واقع شده است.

انجام آسفالت کاری با شرکت میچینم در بوئین زهرا

شرکت میچینم یک شرکت رسمی پیمانکاری است که انواع خدمات راه و ساختمانی از جمله خدمات و اجرای آسفالت کاری را در بوئین زهرا ارائه می دهد. مجموعه میچنم با سالیان سال فعالیت و بهره مندی از کارشناسان متخصص و نیروی کار مجرب با توسعه ی سیستم مدیریتی و به کار گیری ماشین آلات مجهز و تخصصی توانسته در اجرای پروژه های مختلف و خدمات مربوط به آسفالت کاری در قزوین و … نسبت به دیگر شرکت ها پیش قدم باشد.

شماره تلفن اسفالت کار در بوئین زهرا

به طور معمول چند نوع آسفالت وجود دارد؟

آسفالت با توجه به نحوه ی کاربرد و ترکیب به صورت کلی به سه دسته آسفالت گرم، سرد و حفاظتی تقسیم می‌ شود.

آسفالت گرم

به آن دسته از آسفالت هایی گرم گفته می شود که ترکیبات آن ( مصالح سنگی و قیر) در دمای بالا مخلوط شده و به صورت گرم روی زمین پخش و مورد استفاده قرار می گیرند. از میان انواع مختلف آسفالت ها، آسفالت گرم یکی از رایج ترین و پرکاربردترین نوع آسفالت است به همین دلیل مواد به کار برده شده در آسفالت گرم باید از مرغوب ترین مواد و مصالح باشد که در آینده مشکلی در آسفالت جاده و یا هر سطح دیگری ایجاد نشود.

آسفالت گرم بر اساس نوع قیر به کار برده شده در آن در دمایی بین ۱۰۵ تا ۱۶۳ درجه سانتیگراد در کارخانه تولید شده و برای استفاده روی سطح مورد نظر فرستاده می‌ شود. این ماده به صورت خمیری داغ روی ناحیه ی مورد نظر ریخته و با دستگاه‌ های مخصوصی کوبیده و فشرده می‌ شوند و پس از سرد شدن به شکل جامد و بسیار مقاوم در میایند. کاربرد آسفالت گرم در جاهایی مانند کف جاده ها و خیابان ها، فرودگاه ها و بسیاری از پشت بام ها و…. می باشد. آسفالت گرم به چند قسمت تقسیم می شود:

  • آسفالت رویه
  • آسفالت آستر
  • اساس قیری
  • ماسه آسفالت

آسفالت سرد

آسفالت سرد که با اصطلاح Cold Mix معروف است مانند آسفالت گرم از ترکیب مصالح سنگی و قیر خالص به دست آمده و تفاوتش با آسفالت گرم در آن است که مواد ترکیبی در آسفالت سرد در دمای محیط با هم مخلوط شده و پس از کوبیدن در دمای عادی محیط مورد استفاده قرار گرفته و به صورت جامد در می آیند.

یکی از مزایای استفاده از آسفالت سرد این است که شما می‌ توانید در مسافت های طولانی این آسفالت را حمل کرده و سپس آن را روی ناحیه ی مورد نظر پخش کرده و با فشرده سازی و کوبیدن به یک آسفالت مناسب دست پیدا کنید بدون آن که خراب شود و یا دیگر قابل استفاده نباشد. از آسفالت سرد در ساختن و پوشش راه ها و تعمیر و نگهداری تمامی لایه های روساز و کف سازی سالن ها و مکان های ورزشی استفاده می شود.

آسفالت محافظتی

آسفالت حفاظتی هم مانند انواع دیگر آسفالت ترکیب سنگ های خرده شده با قیر می باشد با این تفاوت که در این نوع آسفالت اندازه ی سنگ ها کوچک تر بوده و هدف از تولید این آسفالت حفاظت از محدوده ی مورد نظر می باشد.

کاربرد آسفالت حفاظتی در پشت بام ها برای حفاظت و به عنوان روکش برای ایزوگام برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن است و یا معابری است که فشار در آنها کمتر است. مقاومت این نوع آسفالت نسبت به انواع دیگر آن زیاد نیست و در ترکیبات آن از قیر زیادی استفاده شده و ضخامت آن 2.5 میلی متر است.

آسفالت خوب چه نوع آسفالتی است؟

به آسفالتی خوب و مناسب گفته می شود که در ساخت انواع مختلف آن از مواد اولیه ی با کیفیت و مرغوب استفاده شده باشد. نمی توان گفت در بین آسفالت گرم، سرد و حفاظتی کدام یک بهتر هستند، چون هر یک از آن‌ ها کاربرد خاص خودشان را دارند و در جای مخصوص خود بهترین عملکرد را دارند. اما به طور کلی آسفالتی مناسب است که در تولید آن از قیر طبیعی با کیفیت و یا مصالح سنگی مرغوب استفاده شده باشد.

شرکت میچینم در بوئین زهرا در تولیدات آسفالت خود در انواع مختلف از متریال با کیفیت از جمله ماسه ی مرغوب و قیر طبیعی استفاده می کند که ترکیب ماسه ی مناسب و قیر طبیعی باعث می شود که یک آسفالت مرغوب و خوب تولید شده و در عوامل محیطی مانند بارش ها و یخبندان مقاومت بالایی داشته باشد.

قیمت اجرای عملیات آسفالت کاری در بوئین زهرا شرکت میچینم

برای تعیین قیمت خدمات و اجرای آسفالت کاری عوامل و فاکتورهای مختلفی دخیل هستند به طور مثال هر چقدر مساحت فضایی که قرار است آسفالت شود بیشتر باشد مقدار آسفالت به کار برده شده بیشتر می شود و به همان میزان هزینه ی بیشتری را باید پرداخت. از سوی دیگر عواملی مانند مواد مورد نیاز، هزینه ی اقداماتی مانند زیرسازی و… همگی در تعیین قیمت اجرای خدمات آسفالت کاری موثر هستند.

برای اطلاع ازمقرون به صرفه ترین قیمت آسفالت کاری در قزوین و بوئین زهرا، می توانید با کارشناسان ما در شرکت میچینم تماس بگیرید. در مجموعه ی ما تلاش می شود که در عین استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین هزینه از مشتریان عزیز دریافت شود.قابل ذکر است که خدمات شرکت میچینم تنها محدود به یک شهر نیست و برای اجرای آسفالت در تمامی مناطق قزوین و حومه، کرج، رشت و زنجان می توانید از همکاران ما کمک بگیرید.