آسفالت کاری در زیباشهر (محمدیه)؛ خدمات و اجرای آسفالت

برای خدمات سفالت کاری در زیباشهر (محمدیه) و مشاوره تماس بگیرید

آسفالت یک ماده ی سیاه رنگ است که از ترکیب شن، ماسه و قیر به دست می آید و در ساخت جاده ها، خیابان ها، پشت بام ساختمان ها، باند فرودگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای صحیح عملیات آسفالت کاری امری ضروری بوده و باید توسط تیم حرفه ای و با تجربه و با بهره مندی از ماشین آلات و زیر نظر کارشناسان و پیمانکار متخصص در این زمینه انجام شود.

انجام آسفالت کاری با شرکت میچینم زیباشهر (محمدیه)

برای انجام خدمات آسفالت کاری در قزوین و راه سازی باید زیرسازی مناسب صورت گیرد زیرا در غیر این صورت سطحی که از آسفالت پوشیده شده کیفیت و ماندگاری بالایی نخواهد داشت و بعد از مدتی ترک خورده و از هم جدا می شود. شرکت میچینم تمامی مراحل زیرسازی و اجرای عملیات آسفالتکاری را با مجهزترین تجهیزات به دو صورت مکانیزه و دستی و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و به کارگیری نیروی متخصص با رعایت تمام استانداردها به بهترین شکل ممکن برای همشهریان زیباشهر انجام می دهد.

زیبا شهر یا محمدیه شهری در بخش محمدیه شهرستان البرز استان قزوین واقع شده است. این شهر در مسیر آزاد راه کرج قزوین و 14 کیلومتری شرق قزوین و 100 کیلومتری شهر تهران قرار دارد.

شماره تلفن اسفالت کار زیباشهر (محمدیه)

مراحل عملیات آسفالت کاری و اجرای آن زیباشهر (محمدیه)

آسفالتکاری از مراحل مختلفی تشکیل شده که اجرای صحیح و اصولی آن نیازمند رعایت قوانین و استاندارهای مخصوص است که در صورتی که مراحل آن به دقت و بر پایه ی اصول و قوانین انجام نشود سطح آسفالت پس از مدتی دچار ترک خوردگی، نشست و جا به جایی خواهد شد. مراحل انجام عملیات آسفالتکاری عبارتند از:

مرحله ی زیرسازی زیباشهر (محمدیه)

یکی از مهم ترین مراحل عملیات آسفالت کاری مرحله ی زیرسازی یا آماده سازی سطح مورد نظر برای اجرای عملیات آسفالت کاری می باشد. برای اجرای مرحله ی زیرسازی ابتدا پستی ها و بلندی ها هموار شده و سطح مورد نظر به وسیله ی شن و سنگ ریزه مخصوص پوشانده و به وسیله ی گریدر صاف می گردد. پس از انجام این عملیات جاده یا سطحی که قرار است آسفالت شود آب پاشی شده و با عبور غلتک از روی جاده یا خیابان برای مرحله ی بعدی آماده می شود.

مرحله ی قیرپاشی

از دیگر مراحل انجام خدمات آسفالت کاری پس از اتمام مرحله ی زیرسازی سطح مورد نظرريال قیرپاشی می باشد. در این مرحله قیر توسط دستگاه قیرپاش روی سطحی که آماده شده ریخته شده و با این کار علاوه بر پر شدن منافذ باز و به وجود اوردن سطحی یکدست باعث چسبندگی بهتر آسفالت نیز می گردد.

مرحله آسفالت کاری

پس از آماده سازی سطحی که قرار است آسفالت شود و قیر پاشی نوبت به مرحله ی اصلی یعنی آسفالت کاری می رسد، مرحله ی آسفالتکاری خود دارای دو مرحله است که ابتدا مقداری آسفالت به وسیله ی فینیشر روی سطح آماده شده ریخته شده که به آن آستر گفته می شود و سپس لایه ی دوم به عنوان روکش اصلی روی آستر کار ریخته می شود و سطح مورد نظر برای مرحله ی آخر آماده می شود.

مرحله ی غلتک زنی و کوبیدن

در آخرین مرحله از اجرای خدمات آسفالت کاری نوبت به مرحله ی غلتک زنی و کوبیدن می رسد به این ترتیب که با استفاده از غلتک های مخصوص فرآیند کوبیدن و فشرده سازی مواد آسفالت ریخته شده انجام می شود. این مرحله باید توسط غلتک های مخصوص و استاندارد با حضور افراد متخصص و کاربلد در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم در زیباشهر تمامی مراحل مختلف اجرای خدمات آسفالت کاری را با استفاده از ماشین آلات مجهز و زیر نظر کارشناسان و متخصصین این زمینه انجام می دهد.

انواع آسفالت و ویژگی های یک آسفالت خوب

آسفالت با توجه به نحوه ی کاربرد و ترکیبات خود به سه دسته ی آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد تقسیم می شود،

آسفالت گرم: مواد تشکیل دهنده ی آسفالت گرم در دمای بالا بین 105 تا 163 درجه سانتی گراد ترکیب شده و در همان دما هم مورد استفاده قرار می گیرند.

آسفالت سرد: مواد اولیه آسفالت سرد در دمای محیط مخلوط شده و در همان دما مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل آسفالت سرد این قابلیت را دارد که در مسافت های طولانی حمل و مورد استفاده قرار گیرد.

آسفالت حفاظتی: آسفالت حفاظتی همان مخلوط قیر با سنگ های خرد شده می باشد که اندازه ی سنگ ها در آن بسیار کوچکتر است و هدف از تولید این آسفالت، حفاظت از سطح مورد نظر می باشد.

یک آسفالت خوب دارای ویژگی های زیر است:

  • زیرسازی آسفالت و زهکشی مناسب
  • استفاده ی مناسب از شن و ماسه به نسبت اندازه
  • کیفیت بالای قیر استفاده شده در ترکیب آسفالت
  • عمر طولانی و داشتن مقاومت بالا دربرابر ترک خوردگی، نشست و جا به جایی

قیمت اجرای عملیات آسفالتکاری زیباشهر (محمدیه)

در تعیین قیمت اجرای خدمات آسفالت کاری عوامل گوناگونی تاثیر گذار هستند، اما کیفیت مواد اولیه ی به کار رفته در آسفالت و نحوه ی اجرای آسفالتکاری روی قیمت آن تاثیر مستقیم و مهمی خواهند گذاشت. از سوی دیگر نحوه ی اجرای هر یک از مراحل انجام عملیات آسفالتکاری روی قیمت آن تاثیر گذار است. از دیگر عوامل تاثیر گذار روی قیمت آسفالت کاری می توان به دانه بندی شن و ماسه در ترکیبات آسفالت، نوع قیر استفاده شده در آسفالت، درصد مواد به کار برده شده در آن، کیفیت مواد اولیه آسفالت، مقدار آسفالت مصرفی برای پوشش سطح مورد نظر و هزینه های حمل و نقل و… اشاره کرد.

شرکت میچینم عملیات آسفالت کاری و اجرای مراحل مختلف زیرسازی اعم از زیرسازی، قیرپاشی و سپس آسفالت کاری را در زیباشهر به صورت مکانیزه و دستی انجام داده و تلاش می کند به گونه ای اجرای این عملیات را انجام دهد که با مناسب ترین و به صرفه ترین قیمت، بهترین خدمات را از نظر کیفی به صاحبین پروژه ارائه دهد.

برای ارتباط با کارشناسان ما، هماهنگی برای بازدید از محل، ارائه ی مشاوره و برآورد هزینه با شماره های شرکت تماس بگیرید.