آسفالت کاری در رشت؛ خدمات، اجرا و پیمانکار آسفالت

خدمات و اجرای آسفالت کاری در رشت و پیمانکار آسفالت برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ماتماس بگیرید

آسفالت یک نوع پوشش ترکیبی بوده که از ترکیب شن، ماسه و ماده ی چسباننده به نام قیر به دست می آید. از این پوشش برای کف خیابان ها و جاده ها، کف پارکینگ ها، پشت بام ها و.. استفاده می شود. خدمات و اجرای آسفالت کاری روش های مختلفی دارد.

آسفالت از قرن بیستم به عنوان یک پوشش برای روسازی مورد استفاده قرار گرفته است. مخترع این ماده یک فرد بلژیکی به نام ادوارد دی سمت می باشد. آسفالت ریزی، عملیات زیرسازی و اجرای صحیح آن یک عمل تخصصی می باشد که باید توسط شرکت هایی انجام شود که دارای تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه بوده و این خدمات را با بهترین اکیپ و با کیفیت ترین متریال به مشتری ارائه می دهند.

شهر رشت یکی از کلان شهر های کشورمان می باشد. این شهر مرکز استان گیلان بوده و یکی از پرجمعیت ترین شهر های شمال ایران است.

آسفالت کاری در رشت با شرکت میچینم

شرکت میچینم خدمات و اجرای آسفالت کاری در شهر رشت را با استفاده از مواد و مصالح مرغوب و ماشین آلات پیشرفته در سطوح مختلف انجام می دهد.

این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و تخصص کافی در این زمینه تمامی پروژه های محوله مانند خدمات آسفالت کاری، اجرای زیر سازی و آسفالت جاده ها و اتوبان ها، کف پارکینگ ها و فرودگاه ها و دیگر سطوح را با بهترین متریال برای همشهری های خود در رشت انجام داده و با توجه به تخصص و مهارت لازم در این زمینه رضایت مشتری را به سمت خود جلب کرده است.

شماره تلفن اسفالت کار در رشت

خدمات آسفالت در رشت با شرکت میچینم

خدمات آسفالت ریزی در رشت از خدمات اصلی شرکت ما می باشد که به دو صورت مکانیزه و دستی انجام می پذیرد.

آسفالت کاری به روش دستی با استفاده از بهترین متریال و نیروهای کاربلد با توجه به استاندارهای مربوط به زیرسازی و پخش آسفالت برای همشهریان عزیز انجام می شود. آسفالت کاری به صورت مکانیزه هم با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای ارائه ی خدمات آسفالت کاری و پخش آن صورت می پذیرد.

یکی از اهداف مهم شرکت میچینم این است که علاوه بر استفاده از مواد و مصالح مرغوب، قیمت مناسب و به صرفه هم برای همشهریان عزیز لحاظ شود.

برخی از خدمات و اجرای آسفالت کاری در رشت شامل موارد زیر است:

آسفالت محوطه های بزرگ در رشت

آسفالت کاری محوطه های بزرگ شامل مواردی چون آسفالت اتوبان ها، فرودگاه ها، دانشگاه ها، پشت بام ها و دیگر سطوحی از این قبیل می باشد که شرکت میچینم در رشت می تواند این خدمات را به صاحبین پروژه ارائه دهد.

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو ها در رشت

ما با استفاده از مواد و مصالح مرغوب و اجرای صحیح خدمات آسفالت کاری خیایان ها، کوچه و پیاده روها را انجام می دهیم.

البته آسفالت کاری خیابان ها از آسفالت کوچه ها و مسیر درب منازل بسیار دشوارتر است زیرا که آسفالت خیابان ها باید در برابر ترافیک و عبور و مرور خودروها و شرایط آب و هوایی متفاوت و روزهای خیلی گرم و خیلی سرد مقاومت بالای داشته و به گونه ای باشد که دوام بالایی داشته باشد.

برای اینکه آسفالت کاری سطوح مختلف از جمله آسفالت خیابان ها به بهترین شکل ممکن انجام شود و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشد رعایت سه امر زیر ضروری است:

برنامه ریزی و طراحی دقیق و مناسب

  • استفاده از متریال با کیفیت و مصالح مرغوب
  • انجام دقیق خدمات و اجرای صحیح عملیات زیرسازی و نظارت دقیق روی اجرای تمام مراحل آسفالت کاری
  • آسفالت کف پارکینگ ها و پشت بام ها

اسفالت پشت بام ها و پارکینگ ها در رشت

اجرای عملیات آسفالت کف پارکینگ ها و پشت بام ها مانند دیگر سطوح می باشد، اما در آسفالت کف پارکینگ ها توجه به شیب بندی ضروری است که در این مورد متخصصین و کارشناسان ما این عملیات را با رعایت قوانین استاندارد برای مشتریان انجام می دهند.

خدمات و اجرای آسفالت کاری در رشت و پیمانکار آسفالت

زیرسازی آسفالت چه مراحلی دارد؟

آسفالت کاری سطوح مختلف در شهر رشت نیازمند یک سطحی است که استاندارد های لازم را داشته تا از مشکلاتی که ممکن است در آینده پیش آید جلوگیری شود، این مشکلات شامل نشست، ترک خوردگی و… می باشد.

به همین دلیل مرحله ی زیرسازی در اجرای آسفالت کاری بسیار مهم بوده و باید قبل از آسفالت ریزی مرحله ی آماده سازی و زیرسازی سطح مورد نظر به طور دقیقو با رعایت استاندارهای لازم انجام شود.

زیرسازی با استفاده از ماشین آلات گریدر و غلطک انجام می شود. در مرحله ی زیرسازی، شیب سازی، پل گذاری، جدول بندی و… بر روی سطح خیابان یا جاده ها انجام می شود که یکی از مهم ترین اقدامات برای داشتن یک سطح و بستر مناسب برای انجام مراحل بعدی است.

از این رو یک شرکت پیمانکاری آسفالت خوب در رشت در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری باید در تمامی زمینه های مربوط به آماده سازی و زیرسازی سطح مورد نظر، تخصص کافی و مهارت لازم را داشته باشد.

اقدمات لازم جهت انجام مراحل زیرسازی:

از بین بردن پستی بلندی ها: در مرحله ی اولیه زیر سازی انجام مراحل خاکریزی و خاکبرداری محل مورد نظر با استفاده از سنگ ریزه مخصوص برای جلوگیری ترک خوردگی و نشست در مراحل بعدی انجام می شود

توجه به دمای هوای مناسب برای انجام زیرسازی: در زمان اجرای عملیات زیرسازی دما نباید خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.

قیر پاشی: قبل انجام آسفالت کاری باید سطح محل آسفالت قیر ریزی مناسب شود، قیرپاشی علاوه بر پر کردن منافد و ایجاد سطحی یکدست، باعث چسبندگی بهتر آسفالت نیز می شود.

خشک و تمیز کردن سطح مورد نظر برای آسفالت کاری: اگر سطح زیرین از قبل آسفالت داشته باشد، ابتدا باید سطح آسفالت کامل تمیز و خشک شود تا آسفالت جدید بتواند به سطح زیری بچسبد.

مرحله ی آماده سازی سطح یا زیرسازی

اولین بخش از مراحل اجرای آسفالت مرحله ی آماده سازی سطح مورد نظر یا زیرسازی می باشد. این مرحله شامل خدماتی چون پل گذاری، شیب سازی و… بر روی سطح مورد نظر می باشد که یکی از مهم ترین بخش ها برای ایجاد یک بستر مناسب، قبل از آسفالت ریزی به شمار می آید.

در این مرحله در ابتدا سطح مورد نظر با استفاده از شن و ماسه ی مخصوص پوشانده شده و صاف می شود و پس از آب پاشی و غلتک کشی روی این مواد، سطح مورد نظر برای مرحله ی بعدی آماده می شود.

مرحله ی قیر پاشی

قیرپاشی توسط دستگاه های قیرپاش روی سطحی که در مرحله ی قبل (زیرسازی) از شن و سنگ ریزه پوشانده شده بود، ریخته می شود. کارایی قیر به این صورت است که علاوه بر پر کردن منافذ باز و یکدست کردن سطح، موجب چسیاندن مواد و چسبندگی آسفالت می شود.

مرحله آسفالت کاری

بعد از اجرای مراحل آماده سازی و زیر سازی سطح مورد نظر و سپس مرحله ی قیرپاشی نوبت به مرحله ی آسفالت کاری می رسد، مرحله ی آسفالت کاری شامل دو مرحله می شود.

در مرحله ی اول ابتدا مقداری از آسفالت بروی سطح مورد نظر ریخته و پخش می شود که به این لایه آستر گفته می شود و سپس، لایه دوم روی لایه اول (آستر) ریخته می شود که به آن روکش اصلی گفته می شود که این مرحله آماده سازی قبل از مرحله ی پایانی است.

پس از مرحله اول و ریختن لایه ی دوم، در بخش پایانی مرحله ی آسفالت کاری با استفاده از دستگاه های مخصوص به نام غلتک که دارای انواع مختلفی مانند لاستیکی، فولادی و… است، عملیات کوبیدن و فشرده سازی آسفالت در دمای مخصوص به صورت کاملا استاندارد و دقیق انجام می شود.

انواع مختلفی آسفالت؛ سرد، گرم

آسفالت سرد

آسفالت سرد یا (Cold Mix) به ترکیب مصالح سنگی و قیر محلول (قیرآبه) گفته می شود. مواد اولیه آسفالت سرد در دمای محیط آماده شده و در برخی موارد خاص ممکن است قیر بر حسب ضرورت داغ شود. اما به طور کلی در ترکیب آسفالت سرد مصالح سنگی بدون گرم شدن و در دمای محیط با قبر مخلوط می شوند.

به همین دلیل آسفالت سرد را می توان در مسیرهای طولانی حمل کرده و در محل مورد نظر ریخته و پخش کرد، این نوع آسفالت محدودیت زمانی نداشته و حتی می شود این مواد را در یک جا انبار کرد و در زمان نیاز استفاده کرد.

آسفالت سرد به دلیل طرزتهیه و مواد به کار برده در آن کاربرد زیادی در لایه‌ های روساز دارد و گاها برای قشرهای رویه به عنوان آستر استفاده می شود.

این نوع آسفالت، مناسب خیابان ها و مسیرهایی با ترافیک سبک و کم تردد است. از دیگر کاربردهای آسفالت سرد در کف زمین های ورزشی، لکه گیری و روسازی جاده‌ ها و همچنین پرکردن فضاهای خالی شده، چاله‌ ها و ترک‌ های جاده می باشد.

آسفالت گرم

آسفالت گرم به ترکیب چندین ماده ی مختلف مانند شن و ماسه با قیر گفته می شود. این نوع آسفالت در دمایی بین 105 تا 163 درجه سانتیگراد در کارخانه ساخته می شود. آسفالت گرم به صورت گرم در سطح مورد نظر پخش شده و متراکم می گردد.

آسفالت گرم یک نوع خمیر داغ بوده که با دستگاه های مخصوص ریخته، کوبیده و فشرده می شود و بعد از سرد شدن به شکل جامد و مقاوم در می آید. از این نوع آسفالت در کف خیایبان های پرتردد با ترافیک بالا و فرودگاه ها و برخی از پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع مهم آسفالت گرم، بتن آسفالتی می باشد که از ترکیب سنگ های مرغوب به صورت شکسته و قیر خالص تهیه می شود.

تفاوت آسفالت گرم و سرد

تفاوت های آسفالت سرد و گرم در مواد به کار برده شده در آن و نحوه ی ساخت آنها می باشد. آسفالت گرم از ترکیب سنگ های ریز و قیر که در کارخانه‌ ها وجود دارند تولید می شود اما آسفالت سرد، ترکیب سنگ‌ دانه‌ ها با قیر محلول یا همان قیرابه می باشد.

آسفالت سرد را می توان در کارخانه تولید کرد و برای استفاده در یک مسافت طولانی حمل کرد اما آسفالت گرم باید بلافاصله پس از تهیه مورد استفاده قرار بگیرد و نباید زمان زیادی از ترکیب مواد آن با یکدیگر بگذرد.

فرق دیگر آسفالت سرد و گرم دمای ساخت آنها می باشد. ساخت و تهیه آسفالت سرد در دمای محیط انجام شده و با همان دما، در سطح موردنظر مورد استفاده قرار می‌ گیرد اما برای ساخت و استفاده آسفالت گرم، نیاز به استفاده از دمای نسبتاً بالایی است.

قیمت آسفالت در رشت

با توجه به متفاوت بودن شرایط هر پروژه برای اسفالت کاری بهتر است ابتدا با مشاوران ما مشورت کرده و سپس قیمت ها را دریافت کنید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

چرا آسفالت کاری با شرکت میچینم در رشت به نفع شماست؟

یکی از دلایلی که آسفالت کاری با شرکت میچینم در رشت به نفع شماست این است که برای شرکت ما اجرای خدمات آسفالت ریزی توسط نیروهای متخصص و کارآمد و تجهیزات پیشرفته با استفاده از مصالح و مواد مرغوب مورد نیاز آسفالت کاری در این زمینه امری ضروری و جز قوانین شرکت می باشد.

آسفالت کاران شرکت ما به گونه ای عملیات اجرای آسفالت کاری را انجام می‌ دهند که صاحبین پروژه علاوه بر برخورداری از یک قیمت آسفالت کاری مناسب از بهترین کیفیت نیز برخوردار شوند.

مشاوره رایگان

یکی از اصول مهم و اساسی در شرکت میچنم ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان است. شما می توانید در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری در رشت با کارشناسان شرکت ما ارتباط برقرار کرده، متخصصین ما در محل مورد نظر حاضر شده و اطلاعات و راهنمایی های کافی و لازم را به صورت رایگان راجب تمامی مراحل اجرای خدمات آسفالت کاری و سطح مورد نظر شما در اختیارتان قرار می دهند و شما به راحتی میتوانید از خدمات شرکت ما بهره مند شوید.

قیمت اجرای آسفالت کاری با مصالح مرغوب

یکی از موارد مهم در تعیین قیمت اجرای آسفالت و خدمات آسفالت ریزی کیفیت متریال و نحوه اجرای آن است و هرچقدر کیفیت متریال و خدمات بالاتر رفته قیمت هم افزایش پیدا میکند، اما شرکت ما سعی دارد با وجود استفاده از بهترین متریال و مصالح مرغوب، مقرون به صرفه ترین قیمت اجرای خدمات آسفالت را در اختیار مشتریانن گرامی قرار دهد.

پیمانکار آسفالت و نیروی با تجربه در رشت

در هنگام اجرای صحیح هریک از مراحل اجرای آسفالت و آسفالتکاری، رعایت نکات اجرایی آسفالت نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است که فقط از این طریق می توانید مطمئن باشید که تمام استاندارهای عملیات آسفالتکاری به دقت اجرا شده اند که یک شرکت با تجربه با بهره مندی از یک تیم حرفه ای و کارکشته این عملیات را انجام داده اند. که در این صورت نیاز به تقبل هزینه های بیشتر و دوباره کاری نخواهید شد.