آسفالت کاری در زنجان؛ خدمات، اجرا و پیمانکار آسفالت

خدمات و اجرای آسفالت کاری در زنجان و پیمانکار آسفالت برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

خدمات و اجرای آسفالت کاری شامل مراحل آماده سازی و زیر سازی سطح مورد نظر، حمل و پخش ترکیب آسفالتی و فشرده سازی و کوبیدن آن می باشد.

انجام عملیات آسفالت کاری و اجرای آن یک کار تخصصی بوده که باید توسط شرکت های مربوط به این خدمات انجام شود که نیروهای آن دارای تخصص و مهارت کافی در این زمینه بوده و عملیات آسفالت کاری را با استفاده از بهترین مواد و مصالح و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز آنجام می دهند.

زنجان مرکز استان زنجان است که در قسمت شمال غربی کشور ایران قرار گرفته و یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای ایران می باشد.

آسفالت کاری در استان زنجان با شرکت میچینم

شرکت میچینم خدمات و اجرای آسفالت کاری در شهر زنجان را با پیشرفته ترین تجهیزات و با استفاده از متریال درجه یک و مرغوب در سطوح مختلف مانند اتوبان ها و جاده ها، خیابان ها و پیاده رو ها، کف پارکینگ ها و انجام شیب بندی مناسب، پشت بام ها و کف مکان های ورزشی و… را با استفاده از نیروهای زبده و متخصص برای همشهری های خود در شهر زنجان انجام می دهد.

شماره تلفن اسفالت کار در زنجان

خدمات آسفالت در زنجان با شرکت آسفالت میچینم

خدمات آسفالت و اجرای آسفالت کاری در زنجان یکی از خدمات شرکت ما می باشد که به دو صورت مکانیزه و دستی قابل انجام است.

آسفالت محوطه های بزرگ، آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو ها، آسفالت کف پارکینگ ها و پشت بام ها برخی از خدمات شرکت ایکس در زمینه ی انجام عملیات آسفالت کاری و اجرای آن در شهر زنجان می باشد.

آسفالت کاری به شیوه ی دستی با استفاده از مواد و مصالح مرغوب و درجه یک توسط نیروهای ماهر و متخصص در این زمینه با به کارگیری استاندارهای مربوط به زیرسازی و پخش آسفالت برای همشهریان عزیز در شهر زنجان انجام می شود.

آسفالت کاری به شیوه ی مکانیزه هم با استفاده از ماشین آلات پیشرفته برای انجام عملیات آسفالت کاری و اجرای آن صورت می گیرد.

شرکت ما یک شرکت رسمی پیمانکاری بوده که خدمات راه و ساختمانی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از مدیران و پرسنل ماهر و متخصص در این زمینه و همچنین بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات تخصصی توانسته است در طراحی و اجرای پروژه های ملی نسبت به شرکت های دیگر خدمات با کیفیت تری را به مشتریان ارائه دهد.

آسفالت کف پارکینگ و پشت بام در زنجان

یکی از خدمات شرکت میچینم در زنجان خدمات و اجرای آسفالت کاری از جمله آسفالت کف پارکینگ و پشت بام ها می باشد. در آسفالت پارکینگ ها یکی از قوانین لازم جهت آسفالت کاری توجه به شیب مناسب می باشد که در تخصص نیروهای کاربلد ما بوده که انجام این خدمات را با رعایت قوانین استاندارد برای صاحبین پروژه انجام می دهند.

آسفالت محوطه های بزرگ در زنجان

یکی دیگر از خدمات ما در زنجان آسفالت کاری محوطه های بزرگ می باشد که شامل مراحلی چون آماده سازی سطح مورد نظر، قیرپاشی و سپس آسفالت کاری می باشد که به دو صورت دستی و مکانیزه انجام می شود. آسفالت کاری محوطه های بزرگ شامل آسفالت باند فرودگاه ها، مکان های ورزشی، آسفالت اتوبان ها و دانشگاه ها و… می باشد.

آسفالت خیابان، کوچه و پیاده رو ها در زنجان

آسفالت نقش به سزایی در صنعت راه‌ سازی و جاده ها دارد و کیفیت آنها تاثیر بسزایی در صنعت حمل‌ و نقل، جا به جایی و رفت‌ وآمد خودروها دارد. در واقع یک آسفالت مناسب آسفالتی است که مشکلاتی مانند چاله شدن سطح آسفالت، آب‌ گرفتگی، موج برداشتن، نشست، ترک‌ برداشتن سطح، روان شدن قیر، جدا شدن مواد و سنگ‌ دانه های آسفالت، قیر رفتگی، آسفالت کندگی، خشن شدن سطح راه ها و جاده ها و … را نداشته باشد.

خدمات و اجرای آسفالت کاری در زنجان و پیمانکار آسفالت1

مراحل آسفالت کاری در زنجان

مرحله ی زیرسازی سطح مورد نظر

مرحله ی آماده سازی یا زیرسازی سطح مورد نظر اولین مرحله از عملیات آسفالت کاری می باشد که این مرحله شامل خدماتی چون پل گذاری، شیب سازی و… بر روی سطح مورد نظر می شود. مرحله ی زیرسازی یکی از مهم ترین بخش های آسفالت کاری بوده که باعث به جود آمدن یک بستر مناسب برای انجام مراحل بعدی می شود.

در مرحله ی زیرسازی باید ابتدا سطحی که قرار است آسفالت شود از شن و ماسه ی مخصوص پوشش داده و صاف شود و پس از غلتک کشی روی این مواد، سطح برای مرحله ی قیرپاشی آماده شود.

مرحله ی قیر پاشی

پس از مرحله ی زیرسازی نوبت به مرحله ی قیر پاشی می رسد. ابتدا با توجه به سطح مورد نظر که قرار است آسفالت کاری شود، قیر مناسب با استفاده از دستگاه های قیرپاشی روی سطحی که در مرحله ی قبل آماده شده، ریخته می شود و با پر کردن منافذ باز و یکدست کردن سطح موجب چسبندگی مواد آسفالت به یکدیگر می شود.

مرحله ی آسفالت کاری در زنجان

بعد از انجام مرحله ی زیرسازی و قیرپاشی نوبت به مرحله ی سوم یعنی آسفالت کاری می رسد. مرحله ی آسفالت کاری خود شامل دو مرحله می شود.

در مرحله ی اول مقداری از مواد آسفالت روی سطح مورد نظر ریخته و پخش می شود که به این لایه آستر گفته می شود و سپس، لایه دوم روی آستر ریخته می شود که به آن روکش اصلی گفته می شود . حال پس از اینکه لایه ی دوم ریخته شد با استفاده از ماشین آلات مخصوص به نام غلتک مواد ریخته شده کوبیده و فشرده می شود و عملیات آسفالت کاری به پایان می رسد.

ویژگی های یک آسفالت مناسب و مرغوب

از مهم ترین مشخصات آسفالت مناسب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

زیرسازی آسفالت مناسب

یکی از ویژگی های آسفالت مناسب و خوب، داشتن یک زیرسازی مناسب و مرغوب می باشد. در مرحله ی زیرسازی آسفالت مهم ترین فاکتورها مواردی چون میزان مقاومت در برابر ضربه و وزن زیاد، میزان مقاومت در برابر سایش و استهلاک، میزان رطوبت، قدرت چسبندگی با قیر،استحکام و… می باشد.

به همین دلیل مرحله ی زیرسازی و آماده سازی سطح مورد نظر باید به دقت و رعایت استانداردها انجام شود که مراحل زیر سازی شامل موارد زیر می شود:

  • خاک‌ ریزی و خاک‌ برداری
  • رفع پستی و بلندی ها
  • انجام زیرسازی در شرایط آب و هوایی مناسب
  • قیرریزی سطح مورد نظر برای بالا بردن چسبندگی آسفالت به زمین و …

از این رو یک شرکت پیمانکاری آسفالت خوب در زنجان در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری باید در تمامی زمینه های مربوط به آماده سازی و زیرسازی سطح مورد نظر، تخصص کافی و مهارت لازم را داشته باشد که شرکت ما این عملیات را به بهترین شکل ممکن برای صاحبین پروژه انجام خواهد داد.

مقاومت در برابر ترک‌ خوردگی

یکی دیگر از ویژگی های مهم آسفالت مناسب و خوب داشتن مقاومت زیاد در برابر مشکلات و ترک‌ خوردگی ها می باشد و این ویژگی زمانی امکان پذیر است که قیر استفاده‌ شده در تولید آسفالت از ویسکوزیته بالایی برخوردار باشد که قیرهای معدنی و طبیعی نسبت به قیرهای پالایشگاهی بیشتر دارای این قابلیت می باشند.

کیفیت بالای قیر استفاده شده در مخلوط آسفالت

از اصلی‌ ترین مواد ترکیب آسفالت‌ ها قیر است و اگر از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد مشکلات مختلفی را در اجرای عملیات آسفالت کاری و پس از آن به وجود می آورد. همان طور که قبلا هم به آن اشاره شد امروزه به دلیل مقاومت بیشتر آسفالت در برابر ترک خوردگی و مشکلات دیگر از قیرهای پالایشگاهی برای تولید آسفالت‌ ها استفاده می شود البته می‌ توان با اضافه کردن بیتومن به مواد ترکیبی آسفالت کیفیت آن را بیشتر هم کرد.

استفاده ی مناسب از ماسه و شن به نسبت اندازه

از مشخصه های لازم در تعیین کیفیت آسفالت‌ ها دانه‌ بندی درست شن و ماسه آن می باشد. در واقع در تولید آسفالت‌ ها می توان از سنگ دانه های مختلف در ترکیب آن استفاده کرد که شامل شن و ماسه‌ های موجود در معادن، گرد گوشه که از بستر رودخانه‌ ها تهیه می شود، می باشد.

استفاده ی مناسب از ماسه و شن به نسبت اندازه باعث چسبندگی بهتر قیر می شود و مواد ترکیب شده در آسفالت بهتر به خورد هم رفته و مانع از نفوذ آب به داخل خود می شود.

داشتن مقاومت بالا و عمر طولانی

یک آسفالت مناسب آسفالتی است که از عمر طولانی برخوردار باشد. البته طول عمر آسفالت‌ ها بستگی به عواملی چون میزان رفت‌ و آمد ها روی سطح آسفالت، کیفیت قیر، میزان رطوبت و شرایط آب و هوایی و …دارد.

امروزه آسفالت طبیعی یکی از بهترین نوع آسفالت در جهان است که ماده اصلی آن را قیر طبیعی تشکیل داده است. از مهم‌ترین مشخصات آسفالت خوب می‌ توان مقاومت در برابر ترک‌ خوردگی، داشتن زیرسازی مناسب، استفاده ی مناسب از ماسه و شن به نسبت اندازه ، کیفیت قیر بالا و … اشاره کرد.

خدمات و اجرای آسفالت کاری در زنجان و پیمانکار آسفالت1

انواع آسفالت

آسفالت انواع مختلفی دارد که به طور کلی به سه نوع اسفالت سرد، آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی تقسیم می شود.

آسفالت سرد

آسفالت سرد یکی از انواع آسفالت ها می باشد که از مخلوط کردن قیر و مصالح سنگی در دمای محیط ساخته می شود. این نوع آسفالت از مقاومت متوسطی برخوردار است و می تواند برای پر کردن و ترمیم محدوده‌ های آسیب دیده استفاده شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های اسفالت سرد نسبت به دیگر انواع آن حمل در مسافت‌ های طولانی و امکان انبار کردن آن و استفاده در زمان نیاز است. این نوع از آسفالت‌ ها برای کاربرد های روسازی مورد استفاده قرار می‌ گیرند و برای مسیرهایی که تردد زیاد بوده و ترافیک سنگین است، مناسب نمی باشد.

آسفالت گرم

آسفالت گرم به آسفالتی گفته می شود که مواد آن در دمای بالا ترکیب شده باشد و با همان دما مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع آسفالت گرم بلافاصله پس از ترکیب و تهیه باید مورد استفاده قرار بگیرد. آسفالت گرم در دمای 105 تا 163 درجه سانتی‌ گراد به حالت خمیری و به شکل ذوب شده در می‌ آید و بلافاصله بر روی سطوح مورد نظر کشیده شده و توسط ماشین آلات مخصوص فشرده و کوبیده می شود. از آسفالت گرم برای عایق پشت‌ بام‌ ها، کف خیابان و جاده‌ ها، فرودگاه‌ ها و …استفاده می شود.

آسفالت گرم شامل موارد زیر می شود:

  • آسفالت رویه بخشی
  • آسفالت آستر
  • آسفالت قیری
  • آسفالت ماکادام
  • آسفالت حفاظتی

آسفالت حفاظتی

همان طور که از اسم آسفالت حفاظتی مشخص است نوعی آسفالت است که برای حفاظت از یک بخش خاص استفاده می‌ شود. این نوع آسفالت از مقاومت بالایی برخوردار نیست و برای صنعت راه‌ سازی و آسفالت کاری جاده ها استفاده نمی شود و از آن به عنوان رویه محافظتی بتن آسفالتی استفاده می شود.

برای تولید این آسفالت از قیر استفاده نشده و برای اجرای آن به تجهیزات کمی نیاز است به همین دلیل آسفالت حفاظتی و استفاده از آن بسیار به صرفه می باشد.

قیمت آسفالت در زنجان

برای استعلام قیمت و یا همکاری با شرکت میچینم می توانید با شماره تماس های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما همشهری های عزیز قرار دهند.

چرا آسفالت کاری در زنجان با شرکت میچنم در زنجان به نفع شماست؟

آسفالت کاری با شرکت میچینم در زنجان به نفع شما است زیرا که اجرای خدمات آسفالت ریزی توسط نیروهای متخصص و کارآمد و تجهیزات پیشرفته با استفاده از مصالح و مواد مرغوب مورد نیاز آسفالت کاری در این زمینه امری ضروری و جز قوانین شرکت می باشد، از این رو شما می توانید پروژه های مختلف خود را در هر حجم کاری به ما سپرده، تا برای راه اندازی عملیاتی کارآمد به ارائه ی خدمات به شما همشهری های عزیز بپردازد.

آسفالت کاران شرکت میچینم بهترین خدمات اجرای آسفالت را با استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و به گونه ای عملیات اجرای آسفالت کاری را انجام می‌ دهند که صاحبین پروژه علاوه بر پرداختن یک هزینه ی مقرون به صرفه مناسب از بهترین کیفیت نیز برخوردار شوند.

مشاوره رایگان

یک شرکت خوب باید در درجه ی اول بتواند در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریانش پیش قدم باشد، ارائه ی مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم به صاحبین پروژه یکی از اصول مهم در شرکت ما می باشد.

شما می توانید قبل از انجام هر کاری در زمینه ی خدمات و اجرای آسفالت کاری در زنجان با کارشناسان شرکت ما ارتباط برقرار کرده، کارشناسان ما در محل مورد نظر حاضر شده و راهنمایی های کافی و لازم را در رابطه با پروژه های شما به صورت رایگان راجب تمامی مراحل اجرای خدمات آسفالت کاری و سطح مورد نظر شما در اختیارتان قرار می دهند و شما می توانید تصمیمات لازم را اخذ کرده و از خدمات ما با بالاترین کیفیت بهره مند شوید.

قیمت مقرون به صرفه

در تعیین قیمت آسفالت کاری عوامل گوناگونی دخیل می باشد که یکی از این عوامل، کیفیت مواد به کار رفته شده و یکی دیگر از این عوامل نحوه ی اجرای خدمات آسفالت کاری در شهر زنجان و همچنین متراژ سطح مورد نظر می باشد که هر چه میزان کیفیت این دو عامل و همچنین متراژ ارتقا یابد مسلما در قیمت نهایی هم تاثیر گذار است، حال در این میان شرکت میچینم در تلاش است که با وجود استفاده از بهترین مواد اولیه و مصالح مرغوب به صرفه ترین هزینه و قیمت را در اختیار مشتریان قراردهد.