خدمات بتن ریزی؛ سقف و کف، ساختمان، بتن آماده و میکسر

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش خدمات بتن ریزی همین حالا با ما تماس بگیرید

بتن یک نوع مواد مصرفی پرکاربرد و اساسی در صنعت ساختمان سازی می باشد که ترکیبی از مصالح مختلف مانند شن، ماسه و… بر پایه ی سیمان است. حال باید بگوییم بتن ریزی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عملیات ها در ساخت سازه های بتنی می باشد. به فرآیند ریختن بتن در قسمت های مختلف یک سازه مانند کف سازه، سقف سازه، فونداسیون سازه، زیرسازی و…. بتن ریزی گفته می شود و به دلیل حساسیت و پیچیدگی که دارد باید توسط شرکت های تخصصی در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم تمامی مراحل بتن ریزی را با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته با بالاترین کیفیت با تکیه بر علم کارشناسان و متخصصان در این زمینه و توسط نیروی کار آموزش دیده در این زمینه انجام می دهد. مجموعه ی ما در تلاش است که با ارائه ی کیفیت بالا و استاندارد در انجام عملیات بتن ریزی یک قیمت مقرون به صرفه را به مشتریان محترم ارائه دهد.

خدمات بتن ریزی شرکت میچینم

اجرای طرح بتن ریزی انواع سقف ها از جمله سقف وافل، سقف اسکلت فلزی، سقف تیرچه بلوک، سقف تیرچه کرومیت، سقف تیرچه یونولیت و… و انواع کف شامل کف سوله، کف حیاط، کف استخر، کف پارکینگ، کف سالن، کف سردخانه ها، کف اتاق، کف ساختمان و… از خدماتی است که شرکت میچینم به بهترین شکل ممکن و با نظارت ماهر ترین مهندسان انجام می دهد که در ادامه به توضیح هر یک از این خدمات خواهیم پرداخت.

برای دریافت مشاوره رایگان و تماس با ما همین حالا اقدام کنید

بتن ریزی سقف

بتن ریزی سقف یک از مهم ترین مراحل ساخت و ساز می باشد که نباید اهمیت آن را نادیده گرفت زیرا نحوه ی صحیح بتن ریزی سقف تاثیر مستقیم روی پایداری و مقاومت سازه های بتنی در مقابل زمین لرزه و دیگر فشار های وارده دارد. از این رو این عملیات باید توسط شرکت های تخصصی در این زمینه با دقت کافی و تجهیزات مدرن انجام شود. بتن ریزی سقف یکی از خدمات شرکت میچینم می باشد که این خدمات به صورت جزئی تر شامل موارد زیر می شود:

بتن ریزی سقف به صورت دستی

بتن دستی که نام دیگر آن خلاطه می باشد در محل کارگاه ساختمانی شرکت میچینم توسط متخصصین این زمینه بر اساس استانداردها انجام می شود.

بتن ریزی سقف وافل

بتن ریزی سقف وافل یکی از مراحل اجرای سقف وافل بوده و بسیار حساس است و هرگونه اشتباه برگشت ناپذیر است و تنها راه تخریب سازه است. در بتن ریزی سقف وافل ابتدا بتن مرغوب مطابق با مشخصات طح پروژه و مقاومت آن به محل منتقل شده و به صورت یکپارچه روی سقف ریخته می شود.

بتن ریزی سقف اسکلت فلزی

سقف اسکلت فلزی یکی از پرکاربردترین سقف ها می باشد که بتن ریزی آن موجب حفظ تعادل و مقاومت بیشتر در برابر انواع فشار های وارده می شود.

بتن ریزی سقف تیرچه بلوک

بتن ریزی این سقف ها یکی از مراحل مختلف ساخت و ساز انواع ساختمان و سقف آن می باشد و از مهم ترین مزایای بتن ریزی سقف تیرچه بلوک مقاومت بالا در برابر فشارهای وارده می باشد.

بتن ریزی سقف تیرچه کرومیت

در این سطح عملیات بتن ریزی پس از جاگذاری تیرچه ها و بلوک ها صورت می گیرد. باید توجه داشت در حین بتن ریزی نیز، بتن حتما ویبره شود تا بطور کامل درون تیرچه ها نفوذ کند. بتن به کار برده از لرزش سقف تا حد قابل توجهی می کاهد.

بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت

یکی دیگر از روش های مرسوم سقف زنی در ساخت و ساز، استفاده از یونولیت است. برای بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت از دورترین قسمت شروع کرده و مخلوط بتنی در بخش‌های مختلف ریخته شده و سپس پخش شود و در نهایت باعث افزایش مقاومت سقف می شود. این سقف ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشند و از مقاومت بالایی برخوردارند.

بتن ریزی سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی امروزه یکی از کاربردی ترین انواع روش های اجرای سقف در ساختمان سازی است، برای اجرای سقف عرشه فولادی در ابتدا روی عرشه فولادی بتن ریخته و شبکه ی آرماتوری درون آن قرار می گیرد و در نهایت عملیات نازک کاری روی سطح بیرونی بتن انجام می شود.

خدمات بتن ریزی؛ سقف و کف، ساختمان، بتن آماده و میکسر

بتن ریزی کف

بتن ریزی کف یکی از بخش های ثابت در اجرای پروژه های مختلف می باشد و شیوه ی صحیح اجرای آن و رعایت نکات لازم در این مورد از اهمیت بسیاری برخوردار است چون کیفیت نهایی پروژه تا حد بسیاری به کیفیت بتن و بتن ریزی کف بستگی دارد. انجام اصولی عملیات بتن ریزی کف موجب می شود که ایمنی و استحکام سازه تضمین شود و در برابر انواع فشارهای وارد مقاوم باشد. از خدمات شرکت میچینم در بتن ریزی کف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بتن ریز کف با ماله پروانه ای

ماله ی پروانه ای که نام دیگر آن ماله ی برقی و ماله ی موتوری هم می باشد یک نوع دستگاه به شکل پروانه است که در اجرای عملیات بتن ریزی کف و در هموار کردن سطح و یکنواخت کردن آن بسیار کاربرد دارد.

بتن ریزی کف سوله

بتن به کار برده شده در کف سوله باید از مقاومت بالاییی برخوردار بوده تا در برابر انواع فشارها بدون اینکه آسیبی ببیند مقاوم باشد.

بتن ریزی کف حیاط

بتن ریزی کف حیاط یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم می باشد که توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

بتن ریزی کف استخر

یکی از مهم ترین قسمت ساخت استخر، بتن ریزی کف استخر می باشد. در بتن ریزی استخر به روش قالب گیری، ابتدا کف استخر را با سیمان می پوشانیم تا سطحی هموار برای آرماتوربندی به وجود آوریم و پس از آرماتوربندی و ایجاد ضخامت 15 سانتی متری، با استفاده از بتن 350 عیار داخل شبکه هارا پر کرده و عملیات ویبره ی مواد بتنی را انجام می دهیم تا محل مورد نظر مقاوم و مستحکم شود.

بتن ریزی کف پارکینگ

مراحل انجام بتن ریزی کف پارکینگ به این ترتیب است که ابتدا نحوه ی اجرای آرماتورها بررسی شده در مرحله ی بعدی تعداد، قطر و فاصله ی بین آرماتورها چک می شود و در مرحله ی آخر کف سطح مورد نظر به صورت کامل پاکسازی شده و برای اجرای عملیات بتن ریزی کف پارکینگ، مگرریزی کف انجام می شود.

بتن ریزی کف سالن

بتن ریزی کف سال از دیگر خدماتی است که شرکت میچینم مجری اجرای این عملیات می باشد و مراحل انجام آن مانند دیگر سطوح می باشد.

بتن ریزی کف سردخانه ها

یکی دیگر از حساس ترین سطوح، سردخانه ها می باشند که انجام خدمات بتن ریزی آن باید بر اساس اصول و قواعد خود انجام شود.

بتن ریزی کف اتاق

بتن ریزی کف اتاق هم مانند دیگر سطوح باید طوری انجام شود که گویی این سطح دیگر نیاز ندارد در آینده به وسیله سرامیک و یا سنگ کف سازی شود و همین موضوع باعث کاهش هزینه ها و سرعت اجرای کار خواهد شد.

بتن ریزی کف ساختمان

بتن ریزی کف ساختمان باید به گونه ای انجام شود که سطح نهایی آن کاملا صاف و یکدست باشد و در نهایت از دوام و استحکام بالا در برابر انواع فشارهای وارده برخوردار باشد.

بتن آماده

بتن آماده یکی از با ارزش ترین مواد ساختمانی است که در فضای کارگاهی یا کارخانه های مخصوص توسط دستگاه های پیشرفته تولید می شود و سپس توسط کامیون های میکسر بتن به محل کار منتقل می شود. این مواد مانند هر بتن دیگری از موادی همچون سیمان، سنگ آهک، شن و ماسه، آب و… تشکیل شده است.

شرکت میچینم یکی از تهیه کنندگان بتن در سطح کشور است که با داشتن جدیدترین تجهیزات و دستگاه ها به تهیه بتن می پردازد. در شرکت میچینم تمام مواد تشکیل دهنده ی مورد استفاده برای تولید بتن به طور کامل از لحاظ کیفیت و خواص فیزیکی در آزمایشگاه ها بر اساس استانداردهای بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تایید به مرحله ی ترکیب و تولید می رسد، از این رو تولید بتن با بهترین کیفیت، سرعت تشکیل تولید و ارسال به محل پروژه از ویژگی های منحصر به فرد شرکت میچنم می باشد.

خدمات بتن ریزی؛ سقف و کف، ساختمان، بتن آماده و میکسر

اجاره میکسر بتن ریزی

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم اجاره ماشین میکسر بتن ریزی یا مخلوط کن بتن می باشد. ماشین میکسر بتن یکی از ماشین آلات صنعتی است و به ترکیب آب، سیمان و سنگدانه ها کمک می کند و در کار ساختمان سازی و دیگر پروژه های ساخت و ساز کاربرد زیادی داشته و سرعت آن را افزایش داده است.

وظیفه ی میکسر بتن ریزی مخلوط مواد، ساخت بتن، حمل و نقل و جا به جایی بتن می باشد و از کارایی این ماشین می توان در صنعت ساختمان سازی، پل سازی و سد سازی، شهرسازی و تونل سازی و… نام برد.

شما برای اجاره ی ماشین میکسر بتن ریزی می توانید با شرکت میچینم در ارتباط باشید شرکت ما با سال ها تجربه در زمینه ی ساخت و اجراه ی ماشین آلات صنعتی در خدمت مشتریان عزیز می باشد. مجموعه ی ما انواع ماشین آلات میکسر بتن و… را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز و صاحبین پروژه قرار می دهد. برای اجاره با کارشناسان ما از طریق شماره تماس های قید شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه های بتن ریزی

عوامل بسیاری در تعیین قیمت و هزینه های بتن ریزی تاثیرگذار هستند که مهم ترین آنها محل انجام بتن ریزی است، مثلا قیمت بتن ریزی سقف، کف، فونداسیون سازه و یا ستون با یکدیگر متفاوت هستند.

همچنین ضخامت بتن ریزی و عیار بتن تولیدی در تعیین قیمت آن تاثیر می گذارد و با افزایش ضخامت هزینه ی آن هم افزایش پیدا کرده و با تغییر عیار بتن قیمت از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه مساحت محل مورد نظر است. دستگاه ها و وسایل بتن ریزی و همچنین فاصله ی کارگاه تولید بتن با محل پروژه ی مورد نظر همگی در تعیین قیمت بتن ریزی دخیل هستند.

چرا بتن ریزی با مجموعه ی میچینم به نفع شماست؟

شرکت میچینم با سال ها فعالیت مستمر و تجربه ی بالا در زمینه ی بتن ریزی کف سازه، فونداسیون سازه، سقف سازه، زیرسازی و … اقدام به انجام این عملیات کرده است. مجموعه ی ما با بهره مندی از کارشناسان متخصص و نیروی کار آموزش دیده در این زمینه و به کارگیری دستگاه های پیشرفته مانند ماله ی پروانه ای، ماله برقی و… عملیات بتن ریزی را با برترین کیفیت ها و قیمت مقرون به صرفه انجام داده و توانسته رضایت کارفرما و صاحبین پروژه های مختلف را کسب کند به همین دلیل می توان به جرات گفت بتن ریزی با مجموعه ی میچینم به نفع شماست.

خدمات شرکت میچینم به مشتریان محترم و صاحبین پروژه

شرکت میچینم در رابطه با ارائه ی خدمات بتن ریزی تضمین کننده ی ارائه ی خدمات مختلفی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

مشاوره رایگان

در مجموعه ی میچینم کارشناسان و مشاوران ما در رابطه با ارائه ی خدمات مختلف ساخت و ساز و بتن ریزی آماده ی ارائه ی هرگونه راهنمایی، مشاوره ی رایگان، بازدید از محل و… در این زمینه هستند. برای دریافت این اطلاعات با شماره های شرکت تماس بگیرید.

سرعت انجام کار

از مزایای سپردن کار انواع پروژه های ساختمانی و بتن ریزی به شرکت میچینم سرعت اجرای کار است، مجموعه ی ما با بهره مندی از متخصصان کارکشته و دستگاه های پیشرفته عملیات بتن ریزی را در کوتاه ترین زمان و بالاترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

بهره مندی از نیروی کار متخصص و دستگاه های پیشرفته

همان طور که گفتیم مجموعه ی ما با بهره مندی از کارشناسان متخصص و نیروی کار مجرب و استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز برترین کیفیت را در ارائه ی انواع خدمات بتن ریزی به مشتریان خود ارائه میدهد.

ارائه ی قیمت مناسب

شرکت میچینم مفتخر است که بتن ریزی سطوح مختلف را اعم از سقف و کف پروژه های مختلف مورد نیاز کارفرمایان محترم را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت ها و بالاترین کیفیت توسط تجهیزات مدرن با کادری مجرب اجرا می نماید.