خاکبرداری در قزوین؛ خدمات خاکبرداری ساختمان، جاده و استخر

خدمات خاکبرداری در قزوین؛ خاکبرداری ساختمان، جاده و استخر

خدمات خاکبرداری در قزوین برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

خاکبرداری یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل ساخت و ساز می باشد که اگر به درستی انجام نشود می تواند مخاطرات زیادی را با خود همراه داشته باشد. به همین دلیل اقداماتی مانند خاکبرداری را نمی توان بدون یک شرکت تخصصی و بدون کمک یک تیم حرفه ای در عملیاتی که نیازمند ماشین آلات و تجهیزات مخصوص به خود است انجام داد.

از این رو شرکت میچینم به عنوان یکی از تخصصی ترین و مجهزترین شرکت رسمی پیمانکاری خاکبرداری در قزوین خدمات خاکبرداری را با تجهیزات کامل و با سرعت بالا به همشهریان خود ارائه می دهد.

قزوین یکی از شهرهای بسیار قدیمی کشورمان می باشد که از لحاظ جغرافیایی بین دامنه های البرز و تهران قرار گرفته و در مسیر شمال کشور و غرب می باشد. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده و به همین دلیل دارای اماکن تاریخی و موزه‌ های بسیاری است.

انجام خاکبرداری در قزوین با میچینم

شرکت میچینم به عنوان یک شرکت رسمی پیمانکاری تخصصی و حرفه ای آماده ی ارائه خدمات صفر تا صد تخریب، خاکبرداری و گودبرداری و… بسته به نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.. خدماتی مانند خاکبرداری و گودبرداری حرفه ای باید مطابق استاندارد انجام شود و کار باید طبق برنامه پیش رود تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود.

شرکت میچینم با داشتن ماشین آلات پیشرفته و تیم متخصص، پروژه های مختلف ساخت و ساز را در شهر قزوین به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

این شرکت با تجربه ی بالا در زمینه ی پیمانکاری ساختمان و خدمات خاکبرداری در قزوین پروژه های محوله را با رعایت استاندارهای مخصوص و ایمنی بالا در مدت زمان مشخص انجام داده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین تجهیزات پیشرفته و به روز سعی دارد پروژه های مختلف ساخت و ساز را در اسرع وقت، به بهترین شکل ممکن و با قیمت مناسب انجام دهد.

شماره شرکت و پیمانکار خاکبرداری در قزوین

خدمات خاکبرداری در قزوین با تجهیزات کامل و با سرعت

خدماتی که شرکت خاکبرداری میچینم در قزوین انجام میدهد

عملیات خاکبرداری یک کار بسیار خطرناک بوده و این فرایند باید با رعایت قوانین و مقررات اجتناب ناپذیر، ایمنی و امنیت بالا و همچنین با مهارت و تجربه ی زیاد صورت گیرد. کلیه مراحل عملیات خاکبرداری بایستی تحت نظر افراد متخصص و کارآمد و در یک فضای کاملا ایمن انجام پذیرد.

رعایت اصول و قواعد خاکبرداری باعث میشود که تمامی مراحل اجرا و ساخت و ساز در سلامت کامل صورت گرفته و نتیجه ی مطلوب حاصل شود.

در شرکت میچینم عملیات خاکبرداری با تجهیزات پیشرفته از جمله خاکبرداری با لودر و کامیون، بابکت، بیل میکانیکی یا بیل بکهو انجام می شود و همچنین خاکبرداری ساختمان، خاکبرداری و خاکریزی جاده، خاکبرداری استخر از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

خاکبرداری ساختمان در قزوین

خاکبرداری ساختمان یکی از اصول اولیه و مهم در ساخت و ساز است که به منظور آماده سازی محل پی ساختمان انجام می شود. عملیات خاکبرداری و گودبرداری ساختمان یکی از حساس ترین مراحل ساختمان سازی می باشد که باید انجام درست و اصولی این عملیات تحت نظارت افراد متخصص و در یک فضای استاندارد و قانونی صورت پذیرد.

خاکبرداری ساختمان یکی از فعالیت های شرکت میچینم در قزوین بوده که توسط کارشناسان و متخصصین در این زمینه انجام می شود. رعایت اصول و قوانین خاکبرداری ساختمان در سلامت روند پروژه ساختمانی و یک نتیجه مناسب در پایان کار تاثیر بسزایی داشته و شامل مراحل زیر می شود:

 1. نقشه برداری از زمین
 2. تحقیقات ژئوتکنیک و مهندسی
 3. تایید ساختمان برای شروع خاکبرداری
 4. پاکسازی سایت پروژه ساختمانی
 5. درجه‌ بندی خاک زمین
 6. نصب نشانه‌ های استاندارد برای خاکبرداری
 7. .شروع خاکبرداری ساختمان

خاکبرداری و خاکریزی جاده در قزوین

به طور کلی «عملیات خاکی» فرآیند خاکبرداری و خاکریزی بخشی از سطح زمین، به منظور آماده‌سازی محل برای اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و معدنی است. حال عملیات خاکبرداری و خاکریزی جاده ها هم یکی از اقدامات لازم و به عنوان یکی از مهمترین مراحل اجرایی در پروژه‌ های راه‌ سازی و احداث بزرگراه ها می باشد.

در پروژه های راه سازی عملیات خاکبرداری و خاکریزی جاده ها به منظور دستیابی به مسیری با شیب و راستای مناسب انجام می‌ گیرد.

خاکبرداری استخر در قزوین

یکی دیگر از فعالیت های شرکت میچینم عملیات خاکبرداری استخر می باشد. در شرکت ما عملیات خاکبرداری استخر بوسیله لودر ها و در مواردی بوسیله بیل های مکانیکی انجام می شود.

شکل و نحوه خاکبرداری در انواع استخرها متفاوت است به همین دلیل در مراحل خاکبرداری باید دقت داشت که هرکدام از مراحل اجرایی به شیوه ی درست و استاندارد صورت گیرد.

خدمات خاکبرداری در قزوین؛ خاکبرداری ساختمان، جاده و استخر

ماشین آلات و تجهیزاتی که شرکت خاکبرداری میچینم در قزوین استفاده می کند

عملیات خاکبرداری و گودبرداری یکی از عملیات مهم ساختمانی است که با برداشتن خاک از سطح و عمق زمین برای هدف های خاص و گوناگون انجام میشود. شرکت میچینم به عنوان یکی از مجهزترین شرکت های رسمی پیمانکاری در قزوین عملیات خاکی را با استفاده از ماشین آلات استاندارد و مخصوص انجام می دهد.

به طور کلی تجهیزات عملیات خاکی با عناوین دیگری مثل ماشین آلات عمرانی، ماشین آلات راه سازی، ماشین آلات سنگین و… شناخته می شوند. با استفاده صحیح از این ماشین آلات و بهره برداری بهینه از این دستگاه ها هزینه ی پروژه تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و سرعت عملیات اجرایی افزایش پیدا می کند.

خاکبرداری با بولدوزر در قزوین

بولدوزر یکی از مطمئن ترین و قوی ترین ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی و عملیات خاکی می باشد. از بولدوزر به منظور جابه جایی خاک در مسافت های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین به دلیل وزن سنگینی که دارد باعث خرد شدن آسان تخته سنگ های موجود در طول مسیر می شود، کارایی بولدوزر برای آماده سازی سطوح، جابه جایی تپه های خاکی و… می باشد.

خاکبرداری با لودر در قزوین

لودر یکی دیگراز ماشین آلات سنگین در عملیات تخریب و خاکبرداری ساختمان می باشد که متشکل از یک ماشین شبیه بیل مکانیکی در بخش جلویی و یک پشتوانه در عقب است. همان طور که گفتیم انتخاب بهترین تجهیزات برای عملیات خاکبرداری اهمیت به سزایی دارد و لودر یکی دیگر از شناخته شده ترین و متداول ترین این ماشین آلات است که در صنعت راه سازی و عملیات عمرانی و خاکی مورد استفاده قرار می گیرد.

خاکبرداری با بابکت یا مینی لودر در قزوین

بابکت یک ماشین شبیه لودر است که در سایز و ابعاد بسیار کوچک و قدرتمند ساخته شده است. مینی لودر به راحتی در کوچه ها و خیابان ها حرکت می کند و به دلیل جثه ی کوچکی که دارد قدرت مانور و حرکت بالایی دارد، به همین ترتیب کوچکی و در عین حال قدرتمند بودن این ماشین، آن را به یکی از محبوب ترین ماشین آلات راهسازی و عملیات عمرانی تبدیل کرده است.

از بابکت در خاکبرداری پروژه های ساختمانی، راهسازی و شهرسازی، پاک کردن برف های انباشته در معابر و اتوبان ها و در جنگلداری در جمع آوری برگ ها از سطح زمین و همچنین شخم زدن استفاده می شود.

خاکبرداری با بیل مکانیکی در قزوین

در عملیات خاکبرداری داشتن یک بیل مکانیکی امری ضروری میباشد. در واقع این دستگاه خارق العاده امروزه تمامی خواسته های یک پروژه گودبرداری را انجام داده و یکی دیگر از ماشین آلات ضروری و محبوب در عملیات خاک برداری و گود برداری می باشد.

این ماشین از سطل ، بازو ، کابین دوار و مسیر های متحرک تشکیل شده است. این اجزا قدرت و حرکات برتری را برای حفر و جابه جایی خاک به این ماشین داده اند و این تجهیزات سنگین قادر به عملکردهای مختلفی هستند .از کارایی بیل مکانیکی می توان به حفر سنگ و شکستن و سوراخ کردن سنگ های سخت تا جابه جایی خاک و مواد موجود در خاک در خاکبرداری اشاره کرد.

خاکبرداری در قزوین

مراحل اجرای خاکبرداری در قزوین

آماده سازی و زیرسازی خاک

عملیات خاکبرداری تا زمانی که زمین به یک مقاومت کافی برسد باید ادامه داشته باشد. حال اگر در این فرایند در صورتی که زمین مورد نظر برای رسیدن به تراز لازم نیاز به خاکریزی داشته باشد، ابتدا خاک های نباتی را برداشته و پس از آن عملیات خاکریزی انجام می گیرد.

آماده سازی بستر خیابان

در این مرحله هم قبل از اینکه زیرسازی خیابان انجام شود ابتدا باید نسبت به اجرای عملیات خاکی تا تراز تعیین شده در نقشه های اجرایی اقدام شود. در این فرآیند هم چنانچه برای رسیدن به تراز موردنظر نیاز به خاکریزی باشد، پس از اینکه خاک نباتی برداشته شد، باید خاکریزی با استفاده از خاک حاصل از عملیات خاک برداری یا خاک قرضه مناسب، با ضخامت حداکثر 15 سانتیمتر صورت گیرد. حال اگر خیابان از مسیرهای سنگی عبور کرده باشد باید برای دست یابی به یک سطح هموار و مقاوم سطح خیایان با ماسه یا مصالح مناسب پر شود.

مصالح خاکریزی

مصالح خاکریزی مصالح حاصل از گودبرداری و خاکبرداری می باشد. از این رو خاکی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد به دو دسته ی خاک های درشت دانه و ریزدانه تقسیم می شود. خاک مناسب برای انواع خاکریزها شامل خاکریزهای محل سازه ها، راه های دسترسی، پر کردن پشت دیوارها، اطراف پی ساختمان ها، ابنیه فنی، تأسیسات محوطه، کانال های لوله ‌های آب و فاضلاب و کابل‌ کشی ها می باشد.

همچنین تمامی خاک های گچی، نمکی، نباتی، لجنی، خاک های دارای مواد آلی،خاک های زراعی قابل تورم، قابل انقباض جزء خاک های نامرغوب و نامناسب هستند که باید از مصرف آنها خودداری شود. تشخیص کیفیت خاک مناسب برای خاکریزی به عهده ی دستگاه نظارت و تصویب کارفرما می باشد.

اصلاح مصالح

خاکی که از عملیات خاکبرداری و گودبرداری به دست آمده اگر از مقاومت بالایی برخوردار نباشد باید اصلاح شود که در این صورت از خاک هایی مانند خاک رس و مصالح مورد تایید برای خاکریزی استفاده می شود. از این رو ابتدا باید از خاک های به دست آمده از عملیات خاکبرداری استفاده شود و اگر خاک به اندازه ی کافی موجود نبود از خاک قرضه بهره برد.

آماده سازی بستر خاکریزی

پس از اینکه مرحله ی خاکبرداری به پایان رسید باید بستر خاکریزی آماده شود، در مرحله ی خاکریزی باید مناطق مشخص شده از مصالح نامناسب، ریشه ی گیاهان و… پاکسازی شود. اگر در این مسیر آب های زیرزمینی وجود داشته باشد باید ابتدا عملیات زهکشی صورت گیرد.

این نکته حائز اهمیت است که بین عملیات خاکریزی و آماده‌سازی بستر نباید هیچگونه فاصله زمانی باشد و باید بلافاصله بعد از آماده‌سازی، عملیات خاکریزی انجام شود.

خاکبرداری

تفاوت خاکبرداری و گودبرداری

خاکبرداری و گودبرداری از اولین عملیات عمرانی برای ساخت یک سازه می باشند که معمولا این دو عملیات به اشتباه یکسان تلقی می شوند. در حالی که باید گفت این دو عملیات با اهداف گوناگونی اجرا شده و تفاوت بسیاری در اجرا دارند.

خاکبرداری چیست؟

خاکبرداری به برداشت مصالح و هموار کردن قسمتی از زمین گفته می شود که در این فرآیند برآمدگی ها برداشته شده و فرورفتگی‌ ها با سطح زمین هم سطح می‌ شود. در خاکبرداری تمامی پستی و بلندی‌ های زمین اصلاح شده و در این عملیات مجاز بوده که خاکبرداری حداکثر تا عمق 60 سانتی‌ متر انجام گیرد. خاکبرداری بر اساس معیارهایی مانند مصالح به انواع زیر طبقه بندی می شود:

 • حفاری زمین: در این نوع از خاکبرداری لایه های زیرین خاک سطحی برداشته می شود.
 • حفاری سنگ: در این نوع لایه‌های مقاوم با استفاده از روش‌های حفاری یا انفجار برداشته می شود.
 • حفاری زمین نرم: در این نوع مصالح مرطوب با پایداری نامناسب برداشته می شود.
 • حفاری طبقه بندی نشده: در این نوع از خاکبرداری هم ترکیبی از مواد بالا (غیر قابل تمایز) برداشته می شود.

سه نکته ی مهم در عملیات خاکبرداری:

 • در خاک برداری حداکثر تا عمق 60 سانتی متری می توان زمین را حفر کرد.
 • هدف اصلی از خاکبرداری هموار کردن زمین و از بین بردن بلندی هاو پر کردن پستی ها می باشد.
 • عملیات خاکبرداری بیشتر در پروژه های راهسازی و جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

گودبرداری چیست؟

گودبرداری هم مانند خاکبرداری به هموار و هم سطح کردن بخشی از زمین گفته می شود که در آن‌ عملیات حفاری تا بیش از عمق 60 سانتی‌ متری صورت می گیرد. عملیات گودبرداری همانند عملیات خاکبرداری با توجه به جنس زمین و با استفاده از ماشین‌ آلات مخصوص در این زمینه صورت میگیرد.

به طور کلی تفاوت خاکبرداری و گوبرداری در این است که عملیات خاکبرداری به هم‌ سطح سازی برآمدگی‌ ها و فرورفتگی‌ ها پرداخته و عمق کنده‌ کاری کمتر از 60 سانتی‌ متر است ولی در عملیات گودبرداری هم‌ سطح سازی پستی و بلندی‌ ها مانند خاکبرداری صورت گرفته اما عمق حفاری به بیش از 60 سانتی‌ متر خواهد رسید.

قیمت و استعلام قیمت خاکبرداری در قزوین

عوامل زیادی بر روی هزینه نهایی خاکبرداری تاثیر می گذارد که برخی از این عوامل شامل موقعیت جغرافیایی زمین، ارتفاع وعمق گودی، جنس زمین و تعداد ماشین آلات مورد نیاز و… می باشد. در واقع قیمت خاکبرداری در قزوین بر اساس هر مترمکعب از سطح زمین تعیین می‌شود.

این موضوع به عوامل دیگری چون محل قرارگیری پروژه، نوع پروژه، متراژ و وضعیت خاک بستگی دارد. با این حال شرکت میچینم در قزوین سعی دارد عملیات خاکبرداری پروژه های مختلف را با قیمت پایین و کیفیت بالا برای همشهریان عزیز انجام دهد. برای اطلاع از قیمت و استعلام قیمت خاکبرداری در قزوین تماس بگیرید.

چرا خاکبرداری با شرکت خاکبرداری میچینم در قزوین به نفع شماست؟

عملیات خاکی به خصوص خاکبرداری با توجه به اصول اجرایی، مسائل ایمنی و رعایت قوانین و ضوابط ساخت و ساز بسیار حساس و مهم می باشد و باید توسط متخصصین با تجربه و کارآمد انجام گیرد.

از سوی دیگر ساختمان‌ های قدیمی و کهنه ساخت ممکن است به دلایل متعددی مثل پایه‌های ضعیف، تعمیرات اساسی، تغییر در قوانین دولتی و یا تغییر کاربری برای انجام عملیات خاکی و خاکبرداری نیاز به متخصصین خاکبرداری و گودبرداری داشته باشند.

از این رو جهت انجام این عملیات باید از ماشین آلات و ابزار مخصوصی هم چون بیل مکانیکی، لودر، مینی لودر و … استفاده شود، شرکت ما با داشتن ماشین آلات پبشرفته، تیم حرفه ای کاربلد و با تجربه در مراحل خاکبرداری ساختمان کنارشما بوده و از این رو به راحتی می توان گفت که خاکبرداری با شرکت ما در قزوین به نفع شما می باشد.

سرعت در انجام کار

یکی از معیارهای شرکت میچینم در قزوین سرعت در انجام کار است، شرکت ما با داشتن نیروهای کار بلد و دستگاه های پیشرفته و مدرن پروژه های محوله را در مدت زمان مشخص و به موقع با رعایت حساسیت و پیچیدگی خاص مربوط به این عملیات به صاحبین پروژه و کارفرمایان تحویل خواهد داد. شرکت ما در خصوص پروژه های وسیع با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و برزگ عملیات خاکبرداری و خاکریزی و اجرای آن را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.

مشاوره رایگان

در پروژه های ساختمانی به ویژه در مقیاس های بزرگ نظارت و کنترل بر مراحل مختلف پروژه اهمیت بسیار زیادی دارد، از این رو مهندسین مشاور نقش مهمی در پروژه های ساختمانی و عملیات عمرانی دارند.. مشاوران ساختمانی در پروژه های عمرانی طبق علم و تخصص فنی بالایی که داشته به صاحبین پروژه و سرمایه گذاران کمک می‌ کنند که در طی اجرای پروژه طبق برنامه‌ های تعیین شده پیش بروند و در انتهای پروژه مطلوب ترین نتیجه را به دست بیاورند. به همین خاطر مشاوران ساختمانی پروژه‌های ساختمانی صاحب مسئولیت های مختلفی هستند و می توانند خدمات مختلفی را به کارفرمایان و سرمایه گذاران ارائه دهند.

برخی خدماتی که مشاوران ساختمانی به کارفرمایان ارائه می دهند به شرح زیر است:

 • ارائه مشاوره فنی، اقتصادی و اجرایی
 • ارزیابی عملیات فنی و اقتصادی پروژه
 • ارائه جدول زمانی مشخص برای اجرای پروژه
 • ارائه ی بهترین و مناسب ترین روش تخریب، نوسازی، بازسازی و یا ساخت
 • بررسی امکان خاکبرداری و گودبرداری و هزینه های تقریبی آن

کاهش هزینه ها

عوامل گوناگونی در تعیین هزینه های عملیات خاکی و عملیات خاکبرداری تاثیرگذار است به طوری که هزینه ی این عملیات به عواملی چون موقعیت جغرافیایی، شرایط جوی هوا، نوع کار، مقیاس پروژه و… بستگی دارد. از این رو هرچقدر پروژه ی شما بزرگتر باشد نیاز به کارگران بیشتری دارد.

با این حال شرکت خاکبرداری میچینم در تلاش است که با ارائه ی بهترین خدمات هزینه های صاحبین پروژه را به حداقل برساند. شما می توانید برای اطلاع از هزینه صفر تا صد ساختمان سازی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان در محل مورد نظر پروژه ی شما حاضر شده و هزینه ی انجام پروژه ی شما را در اختیارتان قرار دهند.

چگونه یک شرکت خاکبرداری مناسب انتخاب کنیم؟

همان طور که بالاتر هم گفته شد عملیات خاکبرداری از جمله خاکبرداری مستلزم داشتن تجربه، علم و تخصص لازم در این زمینه و تجربه ی بالا می باشد، زیرا که این عملیات برای ساخت و سازهای بزرگ انجام می شود و عملیات خاکبرداری پایه و پی اصلی کل پروژه را تشکیل میدهد و کوچکترین سهل انگاری در این زمینه خطرات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

از این رو شرکت ها و پیمانکاران رسمی در این زمینه باید با استفاده از تکنیک های پیشرفته، ابزارها و ماشین آلات پیشرفته این عملیات را به درستی انجام دهند.

حال انتخاب کردن چنین شرکت هایی که کار را به درستی انجام می دهند موجب کسب بهترین نتیجه در انجام پروژه های حفاری و عملیات خاکی خواهد شد، شرکت میچینم یکی از این شرکت ها در قزوین می باشد که به کیفیت در کار مشهور بوده و تجربه بالایی در انجام عملیات حفاری و خاکبرداری دارد و بهترین نتایج را برای پروژه خاکبرداری شما حاصل خواهد کرد.