آرماتوربندی در کرج؛ خدمات و اکیپ آرماتوربندی

خدمات آرماتوربندی و اکیپ آرماتوربندی در کرج برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

در آرماتوربندی میلگردها به شکل های مختلف خم شده، به هم جوش داده یا با سیم به هم وصل می شوند و در آخر یک سازه اسکلتی تولید می کنند. علت استفاده از آرماتور در بتن این است که بتن در اصل شکننده بوده و در برابر نیروهای کششی مقاوت پایینی دارد و آرماتوربندی استحکام کششی بتن را بالا برده و مقاومت آن را در برابر تنش های محیطی بیشتر می کند.

آرماتوربندی یکی از حساس ترین و با دقت ترین مراحل ساختمان های بتنی است به همین خاطر آرماتوربندی کاری تخصصی بوده و دقت و نظارت روی آن بسیار مهم است، زیرا تحمل تمام نیروهای کششی یک ساختمان بر روی آرماتورها می باشد.

کرج مرکز استان البرز و و یکی از کلان شهرهای ایران بوده و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته شده است. در واقع کرج جز بیست و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

انجام آرماتوربندی، اکیپ و پیمانکار با شرکت میچینم در استان کرج

یک شرکت ارائه دهنده ی خدمات آرماتوربندی باید دارای تجهیزات پیشرفته به خصوص وسایل خم کاری و برش کاری باشد و تخصص کافی برای اجرای آرماتور را داشته باشد.

شرکت میچینم با چندین سال تجربه در امور ساختمانی و سازه های عمرانی در کرج با بهره مندی از اکیپ قوی آرماتوربندی و ابزارهای پیشرفته و مخصوص آماده ی اجرای خدمات پیمانکاری آرماتوربندی و آرماتورگذاری می باشد که با به کارگیری تجهیزات و دستگاه های به روز این کار را با کیفیت بالا در مدت زمان کوتاه به کارفرما تحویل می دهد.

شرکت ما مفتخر است تا مجری صفر تا صد ساختمان سازی و سازه های عمرانی با بکار گیری تکنولوژی های مدرن و پیشرفته ی دنیا باشد .

شماره آرماتوربند و اکیپ آرماتوربندی در کرج

مزایای انواع آرماتوربندی در کرج

آرماتوربندی یکی از روش هایی است که در ساخت سازه های مختلف و ساختمان های جدید مورد استفاده قرار می گیرد و موجب افزایش ایمنی بیشتر ساختمان در برابر نیروهای وارده می شود.

به طور کلی مزایای انواع آرماتوربندی شامل موارد زیر می شود:

 • کاهش هزینه ی نگهداری بتن
 • امکان شکل گیری بیشتر بتن به اشکال مختلف
 • افزایش پایداری سازه ی بتنی
 • جلوگیری از انحراف سازه
 • افزایش تراکم سازی بتن و قدرت فشرده سازی بیشتر
 • افزایش مقاومت بتن در مقابل آتش و آب
 • افزایش قدرت کششی بتن

خدماتی که شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج انجام می دهد

شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج ارائه دهنده ی خدمات گوناگون و گسترده ای است که در پایین به شرح مختصر هر یک از آنها پرداخته ایم.

آرماتوربندی انواع سقف در کرج

سقف یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است که به روش های مختلف اجرا می شود به همین دلیل این بخش از بنا باید از مقاوت بالایی در برابر نیروهای وارده برخوردار باشد تا دچار مشکلات احتمالی نشود.

آرماتوربندی تیر و سقف به صورت همزمان با یکدیگر انجام می شود. یکی از بهترین سقف هایی که برای آرماتوربندی مورد استفاده قرار می گیرد سقف تیرچه بلوک می باشد، برای اینکه سقف تیرچه بلوک را طراحی کنید و آرماتوربندی آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید باید با اجزای آرماتوربندی سقف آشنایی کامل داشته باشید.

آرماتوربندی ستون در کرج

ستون ها جز اعضای اصلی ساختمان برای تحمل فشار ساختمان هستند که برای انتقال بار کل ساختمان به زمین و حفظ تعادل و ثبات سازه مورد استفاده قرار می گیرند. می توان گفت که ستون هم جز مهم ترین بخش در ساختمان های بتنی است و دقت در اجرای صحیح آن از جمله آرماتوربندی بدنه ستون و قالب بندی و بتن ریزی اثر ریادی در استحکام ساختمان در برابر نیروهای وارده دارد.

مراحل آرماتوربندی ستون در کرج

 • مرحله اول: نقشه کشی ساختمان
 • مرحله دوم: تهیه آرماتورها و قطعات مناسب
 • مرحله سوم: آماده سازی ریشه ها
 • مرحله چهارم: آرماتوربندی ستون
 • مرحله پنجم: استقرار سبر آرماتور
 • مرحله ششم: قالب بندی

آرماتوربندی فونداسیون در کرج

آرماتوربندی فونداسیون اولین مرحله از اجرای پی ساختمان بوده در واقع آرماتوربندی فونداسیون تمام مقاومتی که برای پی ساختمان لازم است را تامین می کند، آرماتوربندی فونداسیون شامل سه مرحله می باشد:

مرحله اول: آرماتوربندی فونداسیون پس از مشخص شدن محل قرارگیری ستون ها آغاز می شود. به این صورت که در ابتدا آرماتورها در کف فونداسیون به صورت شبکه تحتانی قرار می گیرند. در مرحله ی اول بین شبکه مش و بتن توسط اسپیسر فاصله گذاری می شود.

مرحله دوم: در این مرحله با توجه به عمق و بار فونداسیون آرماتوربندی در فونداسیون به صورت مش تحتانی یا ترکیب مش تحتانی و فوقانی اجرا خواهد شد. در مرحله ی آخر مش فوقانی فونداسیون انجام می گیرد.

مرحله سوم: در این مرحله هم برای فاصله گذاری میان مش فوقانی و تحتانی از آرماتور خرک استفاده می شود. همچنین برای انتقال مناسب نیرو میان فولاد و بتن و اتصال بیشتر میان این دو، آرماتورهای شبکه با خم 90 درجه و به طول مشخص شکل می گیرند.

آرماتوربندی ساختمان در کرج

در آرماتوربندی ساختمان ابتدا باید خاموت‌ ها باید به وسیله‌ی سیم آماتوربندی به آماتور‌های طولی بسته شود.

باید توجه شد که آرماتورها نباید با دستگاه هوابرش یا وسیله حرارت بریده شوند و این کار باید توسط قیچی مخصوص برش داده شود.

توجه به این نکته ضروری است که نباید آرماتورها در دمای پایین تر از 5 درجه سانتیگراد خم شوند. ر آرماتوربندی ساختمان خم کردن مجدد تمام آرماتورها به صورت سرد و با دستگاه مکانیکی انجام می شود.

از نظر ضخامت بندی فاصله ی بین آرماتورها و سطح قالب بندی باید از ضخامت مناسبی برخوردار باشد. این عمل موجب جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی آرماتورها می شود و باعث افزایش پیوستگی میان بتن و آرماتور می شود.

باید توجه داشت که آرماتوربندی قسمت های مختلف ساختمان از جمله آرماتوربندی فونداسیون توسط مهندس ناظر تایید شود.

آرماتوربندی استخر در کرج

حساسیت آرماتوربندی استخر و محاسبه ی میلگرد استفاده شده در آن تا حدی زیاد است که این فرآیند حتما باید توسط نیروهای متخصص در این زمینه و با رعایت قوانین مربوط به این زمینه و استاندارد های لازم و رعایت اصول ایمنی انجام شود.

زیرا که قرار است در استخر حجم بسیار زیادی از آب جای گیرد و باید در مقابل وزن بالا و تنش تحمل بالایی داشته باشد. اگر آرماتوربندی استخر به صورت اصولی و تحت نظر نتخصصین انجام شود از بروز هرگونه نشتی و خرابی احتمالی در آینده جلوگیری می شود. در آرماتوربندی استخر در کف و دیواره های استخر شبکه ای از میلگرد استخر قرار می گیرد.

آرماتوربندی سوله در کرج

از خدماتی که شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج انجام می دهد آرماتوربندی سوله می باشد. برای ایجاد یک سازه ی قوی و با مقاومت بالا مانند سوله باید در ابتدا منطقه و زمین مورد نظر بررسی شود.

پس از بررسی و تایید زمین مورد نظر می باشد. سپس فونداسیون قبل از ساخت سوله انجام می شود. برای اجرا و ساخت فونداسسیون هم باید پستی و بلندی های زمین سوله برطرف شده و زمین برای ساخت سوله سنگین وزن آماده شود.

خدمات آرماتوربندی و اکیپ آرماتوربندی در کرج

هزینه و استعلام قیمت آرماتوربندی در کرج

در تعییین هزینه و استعلام قیمت آرماتوربندی عواملی مانند متراژ پروژه، وزن و اندازه میلگرد، تعداد شبکه های آرماتور، موقعیت قرارگیری پروژه. … تاثیر گذارند. و در آخر نحوه ی محاسبه ی قیمت آرماتوربندی فونداسیون یا سقف با توجه به وزن میلگرد و دستمزد اجرای آرماتوربندی بر اساس متراژ تغییر می کند. به همین دلیل برای استعلام هزینه و قیمت آرماتوربندی درکرج با شماره های شرکت تماس بگیرید.

در تعیین هزینه و استعلام قیمت آرماتوربندی باید به نکات زیر توجه داشت:

 • اجرای بتن ریزی فونداسیون انواع سازه ها با عمق و ضخامت گوناگون که معیار قیمت گذاری آن مترمربع می باشد.
 • هزینه اجرای قالب بندی دیواره کانال بتنی تا ارتفاع 1.8 به شکل یک طرفه و یا دو طرفه در هر عمق با واحد مترمربع محاسبه می شود.
 • قیمت و هزینه ی اجرای آرماتوربندی روی میلگرد و اقداماتی که روی آن انجام می شود مانند خم کردن، بریدن و سیم پیچی با واحد کیلوگرم محاسبه می شوند.

چرا همکاری با شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج به نفع شماست؟

فرآیند آرماتوبندی یکی از روش های اصولی برای ساخت و ایجاد سازه های بتنی مقاوم و با استحکام بالا می باشد. همچنین آرماتوربندی یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل ساخت سازه های بتنی بوده و اجرای این فرآیند باید توسط شرکت های تخصصی با بهره مندی از نیروهای کاربلد و با نهایت دقت و حوصله صورت گیرد.

شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج این عملیات را با دقت بالا، رعایت تمامی‌ استانداردهای مربوطه و به کارگیری نیروی کار زبده و با استفاده از مواد با کیفیت انجام میدهد.

باید بدانید که استفاده از مواد نامرغوب در آرماتوربندی و سرپیچی از قوانین و استانداردها ضررهای مالی و جانی غیرقابل جبرانی را ایجاد خواهد کرد به همین دلیل لازم است انجام این عملیات را به یک پیمانکار مجرب و با تجربه بسپارید و در هر مرحله، خودتان بر روی انجام دقیق آن نظارت‌ کافی داشته باشید پس با جرات می توان گفت که همکاری با شرکت آرماتوربندی ما در کرج به نفع شماست.

اکیپ و پیمانکار آرماتوربندی ماهر و باتجربه در کرج

شرکت آرماتوربندی ما در کرج با بهره مندی از اکیپ و نیروهای متخصص، ماهر و با تجربه و به کارگیری تجهیزات مخصوص خدمات پیمانکاری آرماتور گذاری و آرماتوربندی را در شهر کرج انجام داده و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.

تجهیزات آرماتوربندی کامل

شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج خدمات آرماتورگذاری را با تجهیزات پشرفته و کامل و با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام می دهدو از این رو توانسته رضایت مشتری را در سطح گسترده به دست آورد.

مشاوره رایگان

خدمات مشاوره یکی از خدمات ارائه دهنده شرکت آرماتوربندی شرکت میچینم در کرج می باشد. تخصص و دانش مشاوره های شرکت ما موجب پیشبرد اهداف شما به بهترین شکل ممکن می شود. شرکت ما در کرج افتخار دارد که کلیه خدمات مرتبط با امور ساختمانی را توسط بهترین مهندسان متخصص و کارشناسان حرفه ای به کارفرمایان ارائه دهد بدین جهت برای دریافت مشاوره ی رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

اجرای آرماتوربندی استاندارد و از روی نقشه

بعد از پی ریزی ساختمان و ریختن بتن، کار آرماتوربندی شروع می شود، از آن جا که مهم ترین قسمت های پی بتنی آرماتوربندی صحیح و دقیق است به همین دلیل این عملیات باید مطابق با اصول و قواعد خاص و مطابق با نقشه هایی که طراح از قبل ارائه کرده اجرا شود که به نحوه چیدمان و اتصال آنها در فوندانسیون، سقف و ستون‌ ها لطمه ای وارد نشود.

سرعت و دقت بالا در انجام کار

آرماتوربندی یکی از مراحل مهم در ایجاد سازه های مختلف است از این رو اجرای این کار میبایست با دقت بسیار زیادی انجام گیرد. در شرکت آرماتوربندی میچینم در کرج عملیات آرماتوربندی را با داشتن تیمی متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته با سرعت و دقت بالا در حین کار انجام می دهد و موجب جذب رضایت کارفرما و صاحبین پروژه در طول خدمت رسانی خود شده است.