آرماتوربندی در قزوین؛ خدمات و اکیپ آرماتوربندی

خدمات آرماتوربندی و اکیپ آرماتوربندی در قزوین برای دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

آرماتوربندی یا آرماتورگذاری یکی از اقدامات مهم و ضروری برای تقویت بتن می باشد. زیرا که ماهیت بتن به شکلی است که در برابر نیروهای فشاری عملکرد مناسبی دارد اما در مقابل نیروهای کششی از مقاومت اندکی برخوردار است و بسیار شکننده می باشد. به همین دلیل از طریق فرآیند آرماتوربندی میلگردها و دیگر محصولات فولادی با ترتیب خاص کنار هم قرار گرفته و به کمک جوشکاری سرد یا بست فلزی به همدیگر وصل می شوند.

اجرای آرماتوربندی در طول ساخت بخش های مختلف یک سازه صورت میگرد اما نحوه ی اجرای آن در بخش های مختلف متفاوت است.

آرماتوربندی کاری تخصصی بوده و نیاز به دقت بالا و تخصص مناسب در هنگام اجرای آن بسیار ضروری است اکیپ آرماتوربندی در قزوین، خدمات آرماتوربندی را با داشتن تیمی متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

شهر قزوین یکی از شهرهای ایران بوده و در قسمت مرکزی این کشور قرار گرفته این شهر در دوره ای پایتخت صفویان بوده و بناهای ارزشمندی از این دوران را در خود دارد.

انجام انواع آرماتوربندی با شرکت میچینم در استان قزوین

سازه های بتنی به دلیل مقاومت بالایی که در مقابل نیروهای فشاری دارند و برعکس مقاومت کمی که نسبت به فشارهای کششی و برشی داشته اند نیازمند تقویت بوده تا از نیروهای وارده در امان باشند. انجام عملیات آرماتوربندی نیازمند تجهیزات پیشرفته و تخصص کافی برای اجرای آرماتور است.

حال خبر خوشحال کننده این است که شرکت میچینم با چندین سال تجربه در امور ساختمانی و سازه های عمرانی در قزوین با بهره مندی از اکیپ قوی آرماتوربندی و ابزارهای پیشرفته و مخصوص آماده ی اجرای خدمات پیمانکاری آرماتوربندی از جمله آرماتوربندی فونداسیون، آرماتوربندی ستون، آرماتوربندی دیوار و آرماتوربندی سقف، تیر و… می باشد که این عملیات را با کیفیت بالا در مدت زمان کوتاه به کارفرما تحویل می دهد.

شماره آرماتور بند و اکیپ آرماتور بندی در قزوین

مزایای انواع آرماتوربندی در قزوین

 • افزایش پایداری ساختمان
 • افزایش قابل توجه استحکام کششی و برشی بتن
 • کاهش هزینه های نگهداری بتن و هزینه های اضافی
 • افزایش مقاومت سازه در برابر آب و آتش
 • جلوگیری از انحراف ساختمان از حالت اولیه

مراحل اجرای آرماتوربندی در قزوین

اجرای عملیات آرماتوربندی دارای مراحل مختلفی است که در پایین به این مراحل اشاره شده است:

 1. طراحی پروژه: در مرحله ی اول در جریان ساخت یک سازه ی بتنی باید کارای مربوط به ساختمان و چگونگی قرارگیری میلگردها در بتن از قبل مشخص شود .
 2. خریداری میلگرد: در طول آرماتوربندی از میلگردهای مختلفی که برش داده شده اند و به شکل آرماتور در آمده اند مورد استفاده قرار می گیرند مانند آرماتورهای خاموت، میلگرد راستا، میلگرد سنجاقی، خرک، میلگرد رکابی و میلگرد ادکا
 3. روش مناسب برای آرماتوربندی: برای خم کردن میلگردها روش های مختلفی وجود دارد. اما در تمامی روش ها باید از روش های سرد برای خم کردن و اتصال میلگردها استفاده کرد و از دستگاه جوش استفاده نکرد.
 4. تصمیم گیری راجب چگونگی قرارگیری آرماتورها و میلگردها
 5. چک کردن مجدد آرماتورها: معمولا آرماتور‌ها در هنگام جا به جا شدن و دیگر فعایت های ساخت و ساز دچار مشکلاتی مثل باز شدن سیم مفتول و یا شل شدن میلگردها می شوند و باید چک کردن نهایی صورت گیرد.
 6. بتن ریزی: بتن ریزی آخرین مرحله در آرماتوربندی می باشد و عملیات بتن ریزی در این مرحله صورت می گیرد.
قزوین

خدماتی که شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین انجام می دهد

شرکت آرماتوربندی مچینم در قزوین ارائه دهنده ی خدمات گوناگون و گسترده ای است که در پایین به شرح مختصر هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

بعد از پی ریزی ساختمان و ریختن بتن و آماده شدن فضای داخلی فونداسیون، عملیات آرماتوربندی نواحی مختلف ساختمان مانند سقف، ستون، فونداسیون و… آغاز می شود. خدمات شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین به شرح زیر است:

آرماتوربندی انواع سقف در قزوین

سقف یکی از اصلی ترین قسمت های یک سازه می باشد و آرماتوربندی سقف یکی از حساس‌ ترین قسمت‌ های اجرایی در یک سازه بتنی می باشد. همچنین نحوه اجرای آرماتور هم در قسمت های مختلف متفاوت بوده در واقع انواع مختلفی سقف داریم که هر کدام از آنها، نحوه‌ی اجرا، مصالح و استحکام کششی متفاوتی دارند، انواع سقف عبارتند از:

 • سقف تیرچه بلوک
 • یوبوت
 • دال بتنی
 • کاذب
 • عرشه فولادی
 • کامپویتی
 • پیش تنیده
 • کوبیاکس
 • و…

یکی از بهترین سقف هایی که برای آرماتوربندی مورد استفاده قرار می گیرد سقف تیرچه بلوک می باشد. و یکی از بهترین و کاربردی ترین تجهیزاتی که برای آرماتوربندی سقف تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می گیرد اسپیسر می باشد. سقف تیرچه بلوک در ساختمان های اسکلت بتنی، فلزی و آجری کاربرد داشته و وزن سبکی دارد و در برابر نیروهای افقی از مقاومت بالایی برخوردار است.

آرماتوربندی ستون در قزوین

یکی دیگر از خدمات شرکت آرماتوربندی در قزوین آرماتوربندی ستون است. در سازه ها و ساختمان های بتنی ستون ها اهمیت بسیار بالایی در افزایش مقاومت ساختمان ها داشته و با اجرای درست آن می توان ساختمان را به شکل مطلوبی در برابر انواع فشارها مقاوم کرد.

لازم است که برای صرفه جویی در زمان و هزینه، کار آرماتوربندی ستون ها را به شکرت آرماتوربندی و پیمانکارهای مجرب سپرد تا از وقوع حوادث جبران ناپذیر جلوگیری کرده و مقاومت ساختمان را در برابر نیروهای وارده تا حد زیادی بالا برد.

در آرماتوربندی ستون باید به موارد زیر توجه کرد:

 • ضخات و طول تیر
 • ارتفاع ستون مورد نظر
 • طول مهار که از نقشه های سازه تعیین می شود

آرماتوربندی فونداسیون در قزوین

آرماتوربندی فونداسیون پس از مشخص شدن محل قرارگیری ستون ها آغاز می شود. نحوه ی اجرای آرماتوربندی فونداسیون تحت تاثیذ عمق و بار فونداسیون ممکن است به صورت مش تحتانی یا ترکیبی از مش تحتانی و فوقانی باشد.

تمام مقاومتی که پی ساختمان ها لازم دارند توسط آرماتوربندی فونداسیون تأمین می شود به همین دلیل است که این انجام این عملیات تخصصی و باید توسط پیمانکارهای مجرب و با داشتن علم لازم در این زمینه انجام شود.

آرماتوربندی ساختمان در قزوین

آرماتوربندی ساختمان عامل مهم در افزایش مقاوت ساختمان و حفظ شکل هندسی اجزا ساختمان بوده که در صورت عدم توج کافی به آرماتوربندی ساختمان ممکن است کل سازه تخریب شود و باید این عملیات توسط شرکت های متخصص در این زمینه انجام گیرد.

آرماتوربندی استخر در قزوین

استخر هم مانند تمام سازه های دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و انواع مختلفی دارد که مستلزم استحکام بالا و مقاومت در آرماتوربندی هستند. آرماتوربندی استخر با توجه به شرایط مکانی و متراز استخر انواع مختلفی داشته و باید توسط مهندسین متخصص و معمار در این زمینه و متناسب با این شرایط صورت گیرد.

آرماتور بندی کف و دیواره های استخر به دو صورت قابل انجام است که شامل اجرای آرماتور بندی دیوار و کفی استخر به صورت همزمان و اجرا و بتن ریزی جداگانه می باشد.

در َآرماتوربندی استخر پیش از اینکه به قیمت مصالح و مراحل آن دقت کنید لازم است به کیفیت انجام کار اهمیت داده و این کار تخصصی را توسط افراد متخصص در این زمینه انجام دهید.

آرماتوربندی سوله در قزوین

فونداسیون سوله به قسمت زیرین کف سوله که بار وارده را به زمین منتقل می کنند گفته می شود. این بخش سنگینی وزن سازه را تحمل کرده و نقش مهمی در مقاومت سازه دارند. آرماتوربندی فونداسیون سوله باعث مقاومت بیشتر در برابر فشار نیروهای کششی شده و در این فرآیند از ترکیب بتن و میلگرد استفاده می شود.

هزینه و استعلام قیمت آرماتوربندی در قزوین

قیمت و هزینه آرماتور بندی تحت تاثیر عوامل زیادی مانند وزن و قیمت میلگرد به صورت کیلویی، قیمت بتن و هزینه خمکاری و اتصال دهی آن می باشد. به همین دلیل برای استعلام هزینه و قیمت آرماتوربندی در قزوین با شماره های شرکت تماس بگیرید.

آرماتوربندی در قزوین

چرا همکاری با شرکت آرماتوربندی ما در قزوین به نفع شماست؟

شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین ارائه دهنده ی انواع خدمات آرماتوربندی می باشد که این فرآیند را با استفاده از تجهیزات مخصوص و بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در زمان کوتاه و با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد که موجب به همین دلیل است همکاری با شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین به نفع شماست.

اکیپ و پیمانکار آرماتوربندی ماهر و باتجربه در قزوین

شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین مراحل آرماتوربندی سازه های مختلف را توسط اکیپ و پیمانکار آرماتوربندی ماهر و باتجربه، طراح و ناظر در این زمینه انجام می دهد و با بهره گیری از نیروهای متخصص موجب افزایش سرعت کار و کاهش هزینه های اضافی شده و رضایت کارفرما را به خود جلب کرده است.

تجهیزات آرماتوربندی کامل

امروزه علاوه بر مهندسین ساختمان، تمام افراد فعال در حوزه ساخت‌ و ساز به اهمیت اجرای آرماتوربندی بخش های مختلف ساختمان مانند سقف، ستون‌ ها، تیرها و فونداسیون پی برده‌ اند. از این رو باید این فرآیند با رعایت اصول آرماتوربندی و قوانین مربوط یه خود و با استفاده از تجهیزات کامل انجام شود. شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین خدمات آرماتورگذاری را با تجهیزات پیشرفته و با بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهد.

مشاوره رایگان

مشورت با مهندس ناظر یک اصل مهم در شروع آرماتور بندی ساختمان است. در شرکت آرماتوربندی میچینم در قزوین مهندسین طراح و مجری شرکت می توانند در محل پروژه ی شما حاضر شده و راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان امور ساختمانی را به شما ارائه دهند، برای انجام این امر لازم است با شرکت ما تماس بگیرید.

اجرای آرماتوربندی استاندارد و از روی نقشه

اجرای آرماتوربندی در سازه، روشی نوین و به صرفه برای افزایش مقاومت بتن است، و در عین حال این عملیات باید باید با دقت و حوصله ی بالا، رعایت تمامی‌ استانداردهای لازم و از روی نقشه ی ارماتوربندی و با استفاده از مواد با کیفیت صورت گیرد. نقشه ی آرماتوربندی یک نقشه استاندارد است ک در ابتدای کار طراحی می شود و هدف از طراحی آن اشنایی پیمانکلار با جزئیات پروژه می باشد.

سرعت و دقت بالا در انجام کار

یکی از نکات مهم در فرآیند آرماتوربندی سازه های مختلف اطمینان از سالم بودن میلگرد و دقت بالا در اجرای این عملیات و سرعت انجام کار می باشد. در شرکت آرماتوربندی ما عملیات آرماتوربندی را با داشتن تیمی متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته با سرعت و دقت بالا در حین کار انجام می دهد و در تایید نهایی استحکام ساختمان نقش بسزایی دارد.

نکات مهمی که در آرماتوربندی باید به آن توجه داشت

از آنجایی که آرماتور بخش مهمی را در فونداسیون سازه های مختلف به خود اختصاص داده و نقش مهم در بالا بردن مقاومت سازه های بتنی دارند توجه به نکاتی در آن الزامی است، برخی از این نکات عبارتند از:

در فرآیند آرماتوربندی نباید از میلگردهای زنگ زده هستند و یا روغنی می باشند استفاده کرد.

خم کردن میلگردها نباید در دمایی کمتر از 5 سانتی گراد و در حالت سرد انجام شود.و برای خم کردن آرماتور ها باید از دستگاه های مکانیکی استفاده کرد.

 • آرماتورها باید به کمک قیچی های مخصوصی بریده شود.
 • قبل از بتن ریزی باید میلگردها به هم وصل شوند.
 • میلگردهای آرماتور باید طبق خواسته ی مهندس پروژه تهیه شود.