آرماتوربندی در رشت؛ خدمات و اکیپ آرماتوربندی

خدمات آرماتوربندی و اکیپ آرماتوربندی در رشت برای دریافت مشاوره رایگان همین لحضه با ما تماس بگیرید

فرایندی که طی آن میلگردها و یا هر گونه محصولات فولادی به شکلی خاص در کنار هم قرار داده شده و با استفاده از روش جوشکاری سرد یا انواع بست های فلزی به یکدیگر اتصال پیدا کرده آرماتوربندی نامیده می شود.

امروزه در ساخت ساختمان های مدرن از این اصول مهندسی بهره برده و این امر موجب افزایش مقاومت ساختمان ها نسبت به گذشته شده است.

آرماتوربندی یک روش مهم و حساس در مراحل ساخت سازه های بتنی می باشد که در استحکام و مقاومت سازه ها تاثیر به سزایی دارد به همین خاطر عملیات آرماتوربندی فرآیندی تخصصی بوده و نیاز به دقت بالا و تخصص مناسب در هنگام اجرای آن است.

شرکت میچینم، خدمات آرماتوربندی را در رشت با نقشه های آرماتوربندی ساختمان و تیمی متخصص و همچنین با استفاده از تجهیزات مخصوص و پیشرفته به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

رشت یکی از شهر های بسیار بزرگ ایران بوده و در میان شهرهای شمالی لقب پرجمعیت ترین شهر شمال ایران را به خود گرفته است، این شهر به دلیل همسایگی اش با دریای خزر، دارای آب و هوای دلنشین است.

انجام انواع آرماتوربندی و اکیپ آرماتور بندی در رشت با شرکت میچینم

آرماتوربندی در گروه‌ بندی مشاغل مختلف و در زیرمجموعه رشته عمران قرار گرفته است، این شغل برخلاف بیشتر تصورها که یک کار اجرایی است بیشتر از عمل کردن نیاز به خواندن دارد. در واقع خواندن نقشه‌ های آرماتوربندی، مهم‌ترین مرحله برای انجام عملیات آرماتوربندی است.

شرکت میچینم با داشتن تجربه ی فراوان در انجام امور ساختمانی و سازه های عمرانی در رشت با استفاده از اکیپ قوی آرماتوربندی و ابزارهای پیشرفته و مخصوص آماده ی اجرای خدمات پیمانکاری آرماتوربندی از جمله آرماتوربندی انواع سقف، آرماتوربندی ستون، آرماتوربندی دیوار و آرماتوربندی ستون، آرماتوربندی ساختمان، استخر، سوله، … می باشد که این عملیات را با کیفیت بالا و بهترین قیمت ارائه می دهد.

شماره آرماتوربند و اکیپ آرماتوربندی در رشت

دو روش اصلی استفاده از آرماتورها

به طور کلی آرماتوربندی به دو شیوه قابل انجام است، آرماتوربندی گاهی ممکن است به وسیله ی میلگردها و گاهی ممکن است به وسیله ی آرماتورهای تقویتی انجام شود.

آرماتوربندی به وسیله ی میلگرد: در این روش همان آرماتور اولیه و یا میلگردی که به فرم خاصی درنیامده مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد یا آرماتور اولیه برای ایجاد مقاومت در برابر بارهای سازه استفاده می شود.

آرماتوربندی با آرماتور تقویتی: استفاده از آرماتور تقویتی با محکم نگه داشتن میلگردهای اولیه در جای خود باعث افزایش مقاومت میلگردها شده و به دلیل توزیع بارهای وارد بر سازه، استحکام سازه را افزایش می دهند.

بازار رشت

خدمات آرماتوربندی که شرکت میچینم در رشت انجام می دهد

شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت آماده ی ارائه خدمات گوناگون و گسترده ای است که در پایین به شرح مختصر آنها خواهیم پرداخت.

آرماتوربندی انواع سقف در رشت

آرماتوربندی سقف و ستون از امور اصلی و مهم ساخت سازه های مختلف است زیرا دیگر اجزای سازه بر آنها متکی می شوند، در واقع یکی از کارهایی که در مقاوم سازی سقف ساختمان می شود انجام داد آرماتوربندی سقف می باشد.

در آرماتوربندی سقف میلگردها و سایر محصولات فولادی با ترتیب مخصوص کنار هم چیده شده و به کمک جوشکاری سرد یا بست فلزی به هم وصل شده و استحکام ساختمان و سقف را چندین برابر می کند.

از آرماتوربندی سقف برای افزایش مقاومت بیشتر سقف در برابرعوامل گوناگون استفاده می شود. ما انواع مختلفی از سقف ها را داریم که هر کدام از آنها، نحوه‌ ی اجرا، مصالح و استحکام کششی متفاوتی دارند، یکی از کاربردی ترین و رایج ترین انواع سقف ها، سقف تیرچه بلوک می باشد. سقف تیرچه بلوک به دلیل وزن کمی که دارد در برابر عواملی مانند آتش سوزی، باد، زلزله، رطوبت و حرارت مقاومت بیشتری دارد.

آرماتوربندی ستون در رشت

ستون ها یکی از اجزای مهم ساختمان بوده که برای انتقال بار کل ساختمان به زمین و نیز حفظ تعادل و ثبات ساه مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل آرماتوربندی ستون ها هم یکی از حساس‌ ترین قسمت‌های سازه های بتنی می‌ باشد و در اجرای این فرآیند باید از میلگردهای مناسب و همچنین قطعات استاندارد استفاده کرد.

در آرماتوربندی ستون توجه با این نکات الزامی است:

  • قبل ازاینکه فرایند بتن‌ریزی انجام شود، باید میلگردها را از هرگونه آلودگی مانند روغن و… پاک شوند.
  • باید به ضخامت و طول تیر توجه شود.
  • روش شکل دهی و خم کردن آرماتورها باید به روش سرد باشدو زیر دمای 5 درجه باید انجام شود.
  • در آرماتوربندی ستون نباید میلگردهای متقاطع را به هم جوش داد
  • حداقل فاصله لازم بین میلگردهای موازی نباید از دو و نیم سانت از طرفین بیشتر باشد
  • ارتفاع ستون مورد نظر باید مورد توجه قرار گیرد
  • در ستون‌ها شیب قسمت مایل میلگرد انتظار خم شده نسبت به محور ستون نباید از1 به 6 بالاتر باشد.
  • میلگردها در آرماتوربندی باید قبل از جایگذاری در قالب‌ ها خم شده باشند.

آرماتوربندی فونداسیون در رشت

آرماتوربندی فونداسیون اولین مرحله در اجرای پی ساختمان است و تمام مقاومتی که برای پی سازه لازم است توسط آرماتوربندی فونداسیون تامین می شود. به طور کلی آرماتوربندی فونداسیون از سه مرحله اجرای مش تحتانی، اجرای خرک و اجرای مش فوقانی تشکیل شده است. به طور کلی مراحل اجرای آرماتوربندی فونداسیون از قرار زیر است:

در مرحله ی اول پس از اینکه محل قرارگیری ستون ها مشخص شد آرماتوربندی فونداسیون به صورت قرارگیری آرماتورها در کف فونداسیون آغاز می شود، در این مرحله بین شبکه مش و بتن فاصله گذاری می شود.

در مرحله ی بعدی روش آرماتوربندی فونداسیون تحت تاثیر بار و عمق فونداسیون مشخص می شود به این صورت که آرماتوربندی در فونداسیون می تواند به صورت ترکیبی از مش تحتانی و مش فوقانی یا تنها به صورت مش تحتانی یا مش فوقانی باشد.

در این مرحله پس از مشخص شدن روش انجام آرماتوربندی فونداسیون، برای فاصله گذاری میان مش فوقانی و تحتانی از آرماتور خرک با خم 90 درجه و به طول مشخص استفاده می شود.

آرماتوربندی ساختمان در رشت

آرماتوربندی ساختمان یکی از مهم ترین و حساس ترین قسمت ساخت یک سازه است و اجرای آن امری تخصصی و نیاز به دقت بالا، علم و تجربه در این زمینه دارد، شرکت میچینم در زمینه ی آرماتوربندی ساختمان تبحر ویژه داشته و این امر را با نیروی کار متخصص و تجهیزات مخصوص در مدت زمان معین در شهر رشت انجام می دهد، برای کسب اطلاعاتی بیشتر با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.

آرماتوربندی استخر در رشت

آرماوربندی استخر روی ایمنی استخر تاثیر ویژه ای داشته به همین دلیل انجام آرماتوربندی استخر امری تخصصی و باید توسط نیروی کار متخصص انجام شود. به طور مثال یکی از موارد مهم و قابل توجه در آرماتوربندی استخر نحوه ی خم کردن آرماتورها می باشد و سرعت خم کردن آنها هم باید متناسب با دمای محیط باشد.

در تعیین هزینه ی آرماتوربندی استخر هم دو روش وجود دارد. در روش اول قیمت آرماتوربندی استخر با توجه به وزن میلگرد مشخص می شود و در روش دوم قیمت و دستمزد آرماتوربندی استخر با توجه به متر مربع تعیین می گردد.

آرماتوربندی سوله در رشت

سنگینی وزن سازه توسط فونداسیون سوله تحمل می شود و از این رو آرماتوربندی فونداسیون سوله نقش مهمی در استحکام سازه و ساختمان دارد. به همین دلیل آرماتوربندی فونداسیون حالت کلی آرماتوربندی کل سازه را تعیین می کند و یک امر کاملا تخصصی می باشد، شرکت میچینم این عملیات را یعنی از انتخاب نوع و تعداد مشخص میلگرد گرفته تا طراحی یک نقشه ی اصولی برای اجرای این فرایند را برعهده گرفته و این عملیات را به صورت تخصصی برای صاحبین پروژه در رشت انجام خواهد داد.

خدمات آرماتوربندی و اکیپ آرماتوربندی در رشت

هزینه و استعلام قیمت آرماتوربندی در رشت

در تعیین قیمت و دستمزد آرماتوربندی در رشت عوامل بسیاری تاثیرگذار است. به طور کلی عواملی مانند وزن و اندازه ی میلگرد به کار رفته در آرماتوربندی، متراژ پروژه ی مورد نظر، محل و مکان انجام پروژه و شرایط محیطی، اندازه ی آرماتور همگی در تعیین قیمت و هزینه ی آرماتوربندی تاثیرگذار است.

چرا همکاری با شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت به نفع شماست؟

شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت ارائه دهنده ی انواع خدمات از جمله آرماتوربندی می باشد که این عملیات را با استفاده از تجهیزات مخصوص و بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در زمان کوتاه و با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد که به همین دلیل است می گوییم همکاری با شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت به نفع شماست.

اجرای آرماتوربندی استاندارد و از روی نقشه

قبل از شروع عملیات ساخت سازه و تهیه ی مصالح لازم برای این عملیات باید نقشه ی کلی ساخت سازه طراحی شده و کارهایی که لازم است انجام شود از قبل مشخص شود. به صورت کلی آرماتوربندی باید به کمک میلگردها در چارچوب استاندارهای مشخص و از روی نقشه انجام شود.

در واقع در روند اجرای این عملیات یک مهندس با علم و تجربه کافی در این زمینه، نوع و اندازه میلگردهای تولیدی و مطابقت آنها را با نقشه ساختمان بررسی می‌ کند تا بهترین روش را برای اجرای عملیات انتخاب کند.

به کارگیری تجهیزات آرماتوربندی کامل

آرماتوربندی فرآیندی است که در آن میلگردها با یک نقشه و استاندارد مشخص در کنار یکدیگر قرار گرفته به همین دلیل انجام این عملیات علاوه بر داشتن نیروهای متخصص مستلزم استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تجهیزات آرماتوربندی کامل می باشد. شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت خدمات آرماتورگذاری را با تجهیزات پیشرفته و مخصوص و سرعت بالا و با کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهد.

اکیپ و پیمانکار آرماتوربندی ماهر و با تجربه در رشت

انجام هرگونه عملیات ساختمانی نیازمند رعایت ضوابط، قوانین خاص و به کارگیری استاندارد های لازم در این زمینه می باشد. حال انجام این عملیات تخصصی باید توسط نیروی کاربلد و با تجربه در این زمینه انجام شود.

آرماتور بندی یک سازه از با دقت ترین فرآیند‌ها در اسکلت بندی یک بنای بتنی است. به همین دلیل داشتن تخصص در آرماتور بندی و به کارگیری اکیپ و پیمانکار آرماتوربندی ماهر و با تجربه یک امر بسیار مهم و ضروری بوده و نیازمند نظارت اصولی و دقیق است.

مشاوره رایگان

اجرای درست و استاندارد فرآیند آرماتوربندی یکی از عوامل موفقیت ساخت یک سازه با کیفیت و ایمن محسوب می‌شود و باید به دقت و با رعایت استانداردهای لازم انجام شود. مهندسین ناظر باید پیش از اجرای بتن ریزی از آرماتوربندی سازه بازدید به عمل آورده و تا پایان بتن ریزی نظارت مستمر و مستقیم داشته باشند.

در شرکت آرماتوربندی میچینم در رشت مشاوران شرکت و طراحان پروژه در محل پروژه ی شما حاضر شده و مشاوره و راهنمایی لازم را به صورت رایگان در زمینه ی امور ساختمانی و اطلاعات مربط به پروژه ی شما در اختیارتان قرار دهند، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

سرعت و دقت بالا

از آنجایی که آرماتوربندی نقش مهمی در استحکام و بالا بردن مقاومت سازه دارد، باید توسط اکیپ و پیمانکار آرماتوربند متخصص و با رعایت یک سری اصول و قوائد خاص و به وسیله ی تجهیزات مخصوص انجام شود.

حال انجام آرماتوربندی ساختمان با سرعت بالا و دقت کافی یک مزیت است که شرکت آرماتوربندی میچینم در زنجان این عملیات را با سرعت و دقت بالا انجام داده و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ی صاحبین پروژه شده است برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرک تماس بگیرید.