بازسازی آپارتمان در قزوین |قدیمی و کوچک| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی آپارتمان در قزوین و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

امروزه به خاطر شرایط اقتصادی بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده بسیار مقرون به صرفه تر از خرید آپارتمان های جدید است، از طرف دیگر با قدیمی شدن یک آپارتمان علاوه بر اینکه تا حد بالایی کیفیت زندگی در این خانه ها کاهش پیدا کرده به دلیل پایین آمدن مقاومت ساختمان، خطرات جانی و مالی زیادی هم برای ساکنین آپارتمان وجود دارد.

اما باید بدانید که بازسازی یک آپارتمان قدیمی در تخصص افراد عادی نیست و باید کاملا برنامه ریزی شده و توسط متخصصین بازسازی انجام شود.

از آنجا که بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده آن هم به شکل تخصصی و حرفه‌ ایی شما را ملزم به گرفتن کمک، مشاوره و راهنمایی از شرکت‌ های متخصص در این زمینه می کند ما به شما شرکت میچینم را در قزوین پیشنهاد می کنیم.

شرکت مهندسی میچینم با سالها تجربه درخشان در زمینه معماری، طراحی و بازسازی خانه، ساختمان و آپارتمان قدیمی و فرسوده به صورت صفر تا صد عملیات بازسازی را برای شما همشهریان عزیز در قزوین انجام می دهد.

قزوین یکی از شهرهای قدیمی کشور ایران است که به دلیل سرسبزی و داشتن آثار تاریخی زیاد در ایام مختلف سال مقصد گردشگران ایرانی و خارجی زیادی بوده است این شهر به دلیل آنکه برای مدتی پایتخت ایران بوده است از نظر تعداد اثر تاریخی رتبه نخست در ایران و سوم در جهان را دارد و بازسازی و مرمت آثار تاریخی و خانه های قدیمی در قسمت های پایین شهر بسیار رزشمند است.

بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده در قزوین با شرکت میچینم

لازم است شما قبل از شروع هرگونه عملیات بازسازی آپارتمان های قدیمی از شرکت های فعال و رسمی در حوزه ی بازسازی راهنمایی گرفته و این عملیات تخصصی را توسط آنها انجام دهید. متخصصین شرکت میچینم با در نظر گرفتن فاکتورهای متنوع مانند مقاومت ساختمان، بودجه ی شما، متریال مورد نیاز و… شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مجموعه ی میچینم با همکاری شرکت های معتبر و رعایت قواعد و اصول مهندسی و تکیه بر علم و دانش فنی معماران، طراحان حرفه ای و ایده پردازان خلاق انواع روش های مختلف و سبک های گوناگون بازسازی انواع آپارتمان های قدیمی و مسکونی را انجام داده و هدف اصلی این مجموعه ارائه ی خدمات در بالاترین سطح کیفی با استفاده از جدیدترین مصالح و کسب رضایت مشتریان گرامی در قزوین و دیگر شهرها می باشد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی آپارتمان در قزوین

خدمات ما در بازسازی آپارتمان های قدیمی در شهر قزوین

شرکت میچینم با بهره مندی از کادر اجرایی متخصص و کارآزموده صفر تا صد عملیات بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده را بر عهده داشته و خدمات گسترده ای را به همشهریان عزیز در قزوین ارائه می دهد که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهید شد:

بازسازی آپارتمان های کوچک در قزوین

دلایل زیادی برای بازسازی آپارتمان های کوچک وجود دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • بالا رفتن سن بنا و فرسوده شدن تجهیزات
 • تغییر نما و دکوراسیون
 • ایجاد تنوع و مطابقت آپارتمان با سبک های جدید و به روز
 • افزودن تجهیزات

در بازسازی آپارتمان های کوچک گاهی افزودن تجهیزات مهم ترین دلیل بازسازی می باشد، ساکنین خانه به خاطر متراژ پایین گاهی ممکن است بخواهند از کمترین فضا بیشترین استفاده را ببرند و با بازسازی، فضا را بهینه کنند به طور مثال شاید بخواهند یک سرویس فرنگی به سرویس بهداشتی اضافه کنند یا برای جلوگیری از ورود صدا و گرما و سرما پنجره ها را دو جداره کنند.

بازسازی آپارتمان 50 متری در قزوین

فنون مختلفی در بازسازی آپارتمان های کوچک و با متراژ 50 متری وجود دارد که با اجرای این فنون کوچک و جزئی می توان تغییرات بزرگی در خانه ایجاد کرد. زیرا معمولا در آپارتمان های 50 متری و کوچک از فضا به خوبی استفاده نمی شود و بازسازی این آپارتمان ها موجب افزایش کارایی و استفاده ی بهینه از فضا خواهد شد.

بازسازی آپارتمان 60 متری در قزوین

کمبود فضا و متراژ کم در آپارتمان های کوچک و 60 متری نباید مانعی برای آنچه که می خواهید باشد، با تفکر و خلق ایده های مهیج می توان آپارتمان های کوچک را به محلی دنج برای زندگی تبدیل کرد، دریافت نور کافی در آپارتمان های کوچک بسیار مهم است و با بازسازی و جایگزینی پنجره های قدیمی با بزرگتر می توان فضای جدید و پر نور ایجاد کرد.

بازسازی آپارتمان 70 متری در قزوین

داشتن مهارت، تجربه و تجهیزات کافی برای بازسازی آپارتمان 70 متری بسیار مهم بوده و در این عملیات ابتدا باید هدف از بازسازی آپارتمان 70 متری مشخص شود و سپس این عملیات را انجام داد. رعایت برخی نکات برای کسب نتایج بهتر در بازسازی آپارتمان های 70 متری بسیار موثر است:

 • نوردهی بیشتر با جایگزینی پنجره‌ های قدیمی با پنجره‌ های بزرگ
 • رنگ آمیزی و استفاده از رنگ های روشن
 • استفاده از کمد و قفسه های بیشتر برای داشتن فضای ذخیره سازی بیشتر
 • برداشتن دیوارهای اضافی

بازسازی آپارتمان های بزرگ در قزوین

بازسازی آپارتمان های بزرگ و با متراژ بالا یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که از سمت شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی انجام می شود. در گذشته خانه ها با متراژ بالا ساخته می شده و معمولا آپارتمان های بزرگ قدیمی تر دارای بخش های مختلفی می باشند و امکاناتی که در آپارتمان های جدید تر و مدرن تر وجود دارد در این آپارتمان ها دیده نمی شود و ضرورت بازسازی در این آپارتمان ها بیشتر احساس می شود.

بازسازی حیاط و پارکینگ آپارتمان در قزوین

حیاط و پارکینگ با توجه به نوع کاربری که دارد یکی از پر تردد ترین مکان های آپارتمان ها می باشد. حجم بالای تردد در این فضاها باعث ایجاد خرابی و از بین رفتن برخی نقاط حیاط و پارکینگ می شود و از این رو بازسازی این نقاط راه حل مناسب برای برطرف کردن مشکلات و خرابی های به بار آمده است. دلایل اصلی بازسازی پارکینگ و حیاط آپارتمان ها:

 • جلوگیری از احتمال تصادف در پارکینگ به دلیل فضای نامناسب
 • جلوگیری از تخریب بیشتر کف پارکینگ و حیاط
 • برای اطمینان از ایمنی وسایل نقلیه
 • بالاتر رفتن هزینه تعمیر در آینده

بازسازی آپارتمان های اداری در قزوین

آپارتمان های اداری از جمله مکان هایی هستند که کارمندان بیشتر وقت خود را در آن سپری می کنند و افراد بسیاری به عنوان ارباب رجوع روزانه در آن تردد می کنند به همین دلیل بازسازی آپارتمان های اداری اهمیت بسیار زیادی دارد و موجب افزایش بهره وری کارمندان خواهد شد.

نحوه ی بازسازی آپارتمان ها و مراحل آن در قزوین

نحوه ی بازسازی آپارتمان ها و مراحل آن ربطی به نوع بازسازی و قدمت ساختمان نداشته و در هر صورت باید فرآیند آن طی یک سری مراحل مشخص پیش رود که مراحل بازسازی آپارتمان ها به شرح زیر است:

 • انتخاب یک شرکت پیمانکاری مناسب و متخصص در این زمینه
 • انتخاب نوع بازسازی
 • برآورد هزینه ها متناسب با نیازها و بودجه ی شما
 • طراحی بازسازی آپارتمان و تهیه ی نقشه ی کلی از بنا
 • گرفتن مجوزهای لازم در صورت نیاز
 • برنامه ریزی
 • تخریب
 • تهیه ی متریال و مواد مصرفی
 • شروع عملیات بازسازی
 • نظارت بر پروسه ی بازسازی آپارتمان طبق استاندارد های تعريف شده و بررسی کیفیت
 • تحویل نهایی ملک بازسازی شده به کارفرما در زمان تعیین شده
 • تایید نهایی

قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان در قزوین

قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند دستمزد شرکت های پیمانکاری، هزینه ی مواد و مصالح به کار برده شده، هزینه ی طراحی سه بعدی و نقشه ی کلی سازه، نوع بازسازی آپارتمان، متراژ آپارتمان، میزان و عمق خرابی آپارتمان، میزان تخریب و… می باشد.

از این رو توصیه می کنیم که قبل از اقدام به بازسازی آپارتمان، بودجه خود را مشخص کرده و با گرفتن مشاوره از کارشناسان حرفه ای کار خود را آغاز کنید. انتخاب یک تیم اجرایی کاربلد در صرفه جویی هزینه های ناشی از بازسازی آپارتمان های مختلف بسیار موثر است.

مزایای بازسازی آپارتمان با شرکت میچینم در قزوین

بازسازی آپارتمان های مختلف با شرکت میچینم در قزوین دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم:

مصالح با کیفیت

شرکت میچینم با به کارگیری جدیدترین متریال و مصالح مرغوب به بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده می پردازد.

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

با توجه به اهمیت بودجه برای مشتریان گرامی، شرکت میچینم به ارائه ی خدمات با کیفیت اما به هزینه ی مناسب متعهد می باشد و عملیات بازسازی را متناسب با بودجه ی شما انجام می دهد.

پیمانکار بازسازی آپارتمان و اکیپ متخصص در قزوین

شرکت میچینم دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه ی بازسازی، نوسازی و مستحکم سازی می باشد و کارشناسان به طور مستقیم بر روند اجرای عملیات و کیفیت و موفقیت پروژه نظارت دارند، مجموعه ی میچینم با گردآوری کادری مجرب موفقیت پروژه های خود را تضمین می کند.

زمان اجرای کم

با کمک گرفتن از شرکت میچینم شما می توانید پروژه های بازسازی آپارتمان های خود را در فاصله ی زمانی کوتاه و با کیفیت بالا به اتمام برسانید.

برای کسب مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه ی خود با کارشناسان شرکت میچینم در استان قزوین تماس بگیرید.