خدمات بازسازی آپارتمان |قدیمی و کوچک| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی آپارتمان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

از آن جا که امروزه خرید آپارتمان های نوساز برای بسیاری از افراد به دلیل قیمت بالایی که دارند سخت و دشوار شده است، یکی از بهترین روش ها برای افزایش مقاومت و نوسازی خانه های قدیمی و کلنگی اجرای عملیات بازسازی است که بسیار مقرون به صرفه تر است.

بازسازی آپارتمان های قدیمی یک روش هوشمندانه است که می توان با یک هزینه ی مناسب خانه ی خود را مستحکم و زیباتر کرده و در عین حال به ارزش و بهای آپارتمان خود افزود. امروزه با استفاده از روش های نوین در امر بازسازی و به کارگیری تجهیزات پیشرفته و متریال گوناگون روند بازسازی با سرعت و کیفیت بالایی انجام می شود، البته عملیات بازسازی آپارتمان های فرسوده امری تخصصی بوده و باید از بهترین شرکت ها که دارای طراحان و سازندگان برتر است کمک بگیرید.

اگر صاحب یک آپارتمان قدیمی هستید و به دنبال بازسازی آن می باشید و یا اگر عاشق تنوع بوده و دوست دارید که دکوراسیون داخلی آپارتمان خود را تغییر بدهید ما به شما شرکت میچینم را معرفی می کنیم.

مجموعه ی ما یکی از بهترین شرکت های ساختمانی در حوزه ی بازسازی و نوسازی خانه ها، ساختمان ها و آپارتمان های قدیمی است و بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند از طریق بازسازی یک آپارتمان مجهز و مدرن داشته باشند.

میچینم؛ شرکت بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده

مجموعه میچینم با همکاری برترین شرکت های عمرانی برخی استان ها و رعایت استانداردهای لازم در این زمینه با تکیه بر دانش فنی مهندسین معمار و طراحان حرفه ای، انواع روش های بازسازی آپارتمان های قدیمی، مسکونی، اداری و تجاری را انجام داده و هدف اصلی این مجموعه ارائه ی خدمات بازسازی و نوسازی با بالاترین سطح کیفیت با استفاده از جدیدترین متریال و مطابق با بودجه ی شما می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا اهمیت بازسازی آپارتمان های قدیمی برای شما به طور دقیق مشخص شود.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی آپارتمان


خدمات ما در استان های زیر:


بازسازی آپارتمان های قدیمی

بازسازی یک آپارتمان قدیمی و کلنگی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که با انجام دادن آن روی بنا، عمر ساختمان افزایش پیدا کرده و علاوه بر زیباتر شدن آن، با انجام تعمیرات به حفظ و ماندگاری بنا کمک می شود که البته همان طور که پیش تر هم گفته شد انجام پروسه ی بازسازی آپارتمان های فرسوده دارای قوانین و روش های مخصوص به خود است که باید توسط شرکت های معتبر در حوزه ی بازسای انجام شود.

هدف و دلایل اصلی بازسازی آپارتمان ها چیست؟

مالک و ساکنین یک آپارتمان ممکن است دلایل گوناگونی برای بازسازی آپارتمان خود داشته باشند. ممکن است بر اثر گذشت زمان مشکلات زیرساختی و تاسیساتی مختلفی برای ساختمان به وجود آمده باشد و کاربران بخواهند با بازسازی آپارتمان قدیمی خود، اقدام به تعمیر زیرساخت ها، عیب یابی و رفع مشکلات ساختمان کنند.

اما همیشه فرسودگی و وجود مشکلات در یک آپارتمان دلیل بازسازی نمی باشد گاهی به علت افزایش کیفیت ساختمان، تغییر کاربری، افزودن تجهیزات و امکانات جدید به آپارتمان، تغییر دکوراسیون داخلی و… افراد اقدام به بازسازی و تعمیرات می کنند.

مراحل بازسازی آپارتمان های قدیمی و کلنگی چیست؟

با توجه به نیازهای هر یک از افراد خانه فکر بازسازی آپارتمان در ذهن آنها شکل خواهد گرفت. پس لازم است پس از یافتن یک شرکت معتبر و متخصص بازسازی، نیازهای خود را با کارشناسان و متخصصین شرکت در میان بگذارید یعنی اینکه دقیقا چه انتظاراتی داشته و هدف شما از بازسازی آپارتمان خود چیست.

پس مشخص کردن اهداف افراد و درک و شناخت نیازهای آنها اولین گام برا بازسازی می باشد، پس از آن کارشناسان از آپارتمان بازدید کرده و هزینه ها را برآورد می کنند و پس از آن اقدام به تهیه ی نقشه ی کلی و طراحی سه بعدی خواهند کرد. و پس از انجام این امور عملیات بازسازی آغاز خواهد شد. اما به طور کلی مراحل بازسازی عبارتند از:

 • یافتن شرکت پیمانکاری مناسب و متخصص در این زمینه
 • تعيين نيازهاي كاربر بر اساس اولويت‌ ها و سليقه شخصی
 • انتخاب نوع بازسازی
 • برآورد هزینه ها متناسب با نیاز و بودجه ی مشتری و زمان تحویل پروژه
 • تهیه ی نقشه ی کلی از بنا و طراحی نقشه ی بازسازی آپارتمان
 • گرفتن مجوزهای لازم در صورت نیاز
 • انجام عملیات تخریب
 • انتخاب متریثال و مواد مصرفی لازم
 • شروع عملیات بازسازی
 • نظارت بر انجام پروسه ی بازسازی آپارتمان بر اساس اصول و قواعد آن
 • تحویل نهایی آپارتمان بازسازی شده به مالک در زمان تعیین شده
 • تایید نهایی از سوی مالک

انواع بازسازی آپارتمان که توسط شرکت مچینم قابل انجام است

شرکت میچینم با به کارگیری مهندسین متخصص و نیروی کار مجرب و کاربلد خدمات متنوع و گسترده ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهید شد:

بازسازی آپارتمان های کوچک (50، 60 و 70 متری)

بازسازی آپارتمان های کوچک و قدیمی یکی از بهترین روش ها برای به روزرسانی و مطابقت آپارتمان با مد روز است. معمولا اصول و روش های قدیمی ساخت موجب کوچک تر شدن فضای داخلی آپارتمان ها میشده است. اما امروزه با کمک بازسازی و استفاده از تکنولوژی های برتر می توان بهترین اصول طراحی و بازسازی را برای خانه های کوچک و قدیمی انجام داد تا این آپارتمان ها بزرگتر از متراژ خود دیده شوند. برخی از اقداماتی که در بازسازی آپارتمان های کوچک انجام می شود شامل موارد زیر است:

 • برداشتن دیوارهای اضافی و اپن آشپزخانه
 • نوردهی بیشتر با جایگزینی پنجره‌ های قدیمی با پنجره‌ های بزرگ
 • رنگ آمیزی و استفاده از رنگ های روشن
 • استفاده از کمد و قفسه های بیشتر برای داشتن فضای ذخیره سازی بیشتر

بازسازی آپارتمان های بزرگ

یکی از تخصصی ترین اقدامات شرکت میچینم بازسازی آپارتمان های بزرگ می باشد، در گذشته معمولا خانه ها با متراژ بالا ساخته می شده و معولا امکاناتای که امروزه در آپارتمان های بزرگ و مدرن وجود دارد در آپارتمان های بزرگ قدیمی دیده نمی شود، از این رو با انجام عملیات بازسای می توان آپارتمان های بزرگ را بر اساس سبک های جدید و مدرن و با توجه به نیاز ساکنین خانه به روز کرد.

بازسازی آپارتمان های اداری

آپارتمان های اداری از آن دسته از مکان هایی هستند که کارمندان بیشتر وقت خود را در آن سپری می کنند و از سوی دیگر روزانه افراد بسیاری به عنوان ارباب رجوع در آن رفت و آمد دارند از این رو قسمت های مختلف این گونه آپارتمان ها بیشتر در معرض تخریب و تغییر های نامطلوب هستند،به همین خاطر بازسازی آپارتمان های اداری اهمیت بسیار زیادی دارد و در عین حال موجب افزایش بهره وری کارمندان خواهد شد.

بازسازی حیاط و پارکینگ آپارتمان

پارکینگ ها و حیاط آپارتمان ها یکی دیگر از مکان های پر تردد می باشند که حجم بالای تردد افراد و خودروها در این فضا موجب ایجاد خرابی و از بین رفتن برخی نقاط حیاط و پارکینگ ها شده است از این رو بازسازی این نقاط برای جلوگیری از تخریب بیشتر کف پارکینگ ها و حیاط ساختمان و دیگر مشکلات ناشی از آن، راه حل مناسب برای برطرف کردن مشکلات و خرابی های به بار آمده است.

بازسازی نمای آپارتمان ها

بازسازی نمای آپارتمان ها یک پروسه ی حساس است که باید در مدت زمان مشخص انجام گیرد، معمولا بازسازی نمای آپارتمان هها به دلیل فرسودگی و قدمت بالای آپارتمان، استفاده از مصالح بی کیفیت، رعایت نکردن ایمنی ساختمان و گاهی هم به دلیل از مد افتادن نمای آپارتمان، بازسازی انجام می گیرد.

هزینه و قیمت بازسازی آپارتمان ها چقدر است؟

تعیین قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان متاثر از عوامل گوناگونی است که برخی از این عوامل عبارتند از:

 • نوع بازسازی و سبک مورد نظر
 • میزان و عمق خرابی آپارتمان
 • حجم تغییرات مد نظر
 • قدمت ساختمان و متراژ آپارتمان
 • نوع متریال و مواد مصرفی
 • هزینه و کیفیت مصالح مورد استفاده
 • دستمزد پیمانکاران و نیروی کار

کارشناسان شرکت میچینم پس از بازدید آپارتمانتان، به شما کمک خواهند کرد تا مطابق نیازها و بودجه ی خود نوع بازسازی و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و به شما خواهند گفت که باید به گونه ای برنامه ریزی کنید تا اتفاقات پیش بینی نشده در طول بازسازی به بهترین شکل پوشش داده شود.

مزایای بازسازی آپارتمان با شرکت میچینم

بازسازی آپارتمان های مختلف با شرکت میچینم به نفع شما بوده و دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم:

پیمانکار بازسازی آپارتمان و اکیپ متخصص

شرکت میچینم دارای کارشناسان و مهندسین متخصص در زمینه ی بازسازی، نوسازی و مستحکم سازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده می باشد و موفقیت پروژه های شما را به بهترین شکل ممکن تضمین می کند.

مصالح با کیفیت

به کارگیری بهترین متریال و مصالح مرغوب یکی از اصول مهم شرکت میچینم در اجرای عملیات ساخت و ساز و بازسازی می باشد.

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

مجموعه ی ما به ارائه ی خدمات با کیفیت اما با هزینه ی مناسب متعهد می باشد و عملیات بازسازی را متناسب با نیازها و بودجه ی شما انجام می دهد.

زمان اجرای کم

با سپردن بازسازی آپارتمان خود به شرکت میچینم شما می توانید پروژه های مختلف خود را در فاصله ی زمانی کوتاه و با سطح کیفی بالا به اتمام برسانید.

برای کسب مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه ی خود با کارشناسان شرکت میچینم تماس بگیرید.