بازسازی آپارتمان در زنجان |قدیمی و کوچک| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی آپارتمان در زنجان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

به دلیل آن که آپارتمان های نوساز دارای قیمت های بالایی هستند، بازسازی آپارتمان های قدیمی مقرون به صرفه تر است. امروزه با توجه به روش ‌های نوین در امر بازسازی آپارتمان ها و استفاده از مصالح و متریال گوناگون، روند بازسازی و تعمیرات ساختمان در مدت زمان کوتاه تر و با کیفیت بالاتری انجام می شود.

از این رو این امکان برای شما فراهم است که متناسب با بودجه ی خود از انواع متفاوت خدمات بازسازی بهره ببرید و آپارتمان قدیمی خودتان را مقاوم، نو و زیبا کنید. البته در درجه ی اول باید به این نکته توجه کنید که بازسازی آپارتمان شما به زیر ساخت ها مربوط می شود و یا مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی و زیبا سازی بوده و یا تلفیقی از هر دو است.

عملیات بازسازی امری تخصصی بوده و باید توسط شرکت های پیمانکاری معتبر در حوزه ی بارسازی و نوسازی خانه و آپارتمان انجام شود تا بهترین نتیجه و عملکرد حاصل شود. پیشنهاد ما به شما انتخاب شرکت پیمانکاری میچینم است. شرکت میچینم با بهره مندی از کارشناسان، مهندسین متخصص و افراد با سابقه و کارآزموده در زنجان آپارتمان شما را به شکل نوین و با تکونولوژی جدید بازسازی می کنند.

شهر زنجان مرکز استان زنجان است که در قسمت شمال غربی کشور واقع شده است. این شهر زیبا و تاریخی یکی از قدیمی ترین مناطق کشورمان است و بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت می باشد.

بازسازی آپارتمان در استان زنجان با شرکت میچینم

شرکت پیمانکاری میچینم با سال ها فعالیت در حوزه ی معماری، طراحی و بازسازی آپارتمان های مسکونی، اداری، تجاری و بازسازی آپارتمان های قدیمی، صفر تا صد عملیات را برای مشتریان عزیز در زنجان و برخی استان های دیگر با مقرون به صرفه ترین هزینه ها انجام می دهد. هدف تیم حرفه ای مجموعه ی میچینم ارائه ی جدیدترین شیوه های بازسازی و نوسازی آپارتمان و زیباترین طرح های دکوراسیون داخلی برای انواع آپارتمان ها با قیمت مناسب است.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی آپارتمان در زنجان

خدمات ما در بازسازی آپارتمان در استان زنجان

تیم حرفه ای شرکت میچینم تمام مراحل مختلف بازسازی را که شامل بازسازی زیرساخت ها و بازسازی دکوراسیون بنا می شود برعهده داشته و آماده ی ارائه ی خدمات متنوع به همهشریان محترم در زنجان و برخی استان های دیگر می باشد. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

بازسازی آپارتمان های کوچک در زنجان

به طور معمول درآپارتمان های کوچک آن طور که باید از فضا استفاده نشده و طراحی ها به شکلی است که فضای داخلی آپارتمان کوچک تر به نظر می رسد از این رو مهم ترین دلیل بازسازی آپارتمان های کوچک افزایش کارایی و استفاده بهینه از فضا می باشد. از این رو با استفاده از فنون ها و روش های مختلف بازسازی می توان یک آپارتمان معمولی و کوچک را به یک آپارتمان مدرن و جادار تبدیل کرد. دلایل مختلف بازسازی آپارتمان های کوچک شامل موارد زیر می شود:

 • بالا رفتن سن ساختمان و فرسوده شدن تجهیزات
 • تغییر دکوراسیون داخلی و نما
 • مطابقت آپارتمان با با مد روز و ایجاد تنوع
 • افزودن تجهیزات به آپارتمان و افزایش کارایی

بازسازی آپارتمان 50 متری در زنجان

قدم اول در بازسازی آپارتمان های کوچک و 50 متری مشخص کردن فضاهای مورد نیاز است. حداقل فضاهای مورد نیاز در یک خانه‌ی کوچک شامل آشپزخانه، یک اتاق نشیمن، اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی و حمام است. در بازسازی خانه های کوچک و 50 متری سه ترفند برای بزرگتر نشان دادن فضا وجود دارد:

 • ترفند تأمین فضاهای مورد نیاز خانه
 • ترفند بزرگ نمایی فضاهای مختلف یک خانه
 • ترفند بهبود کیفیت فضاهای مختلف یک خانه

بازسازی آپارتمان های 60 متری در زنجان

بازسازی آپارتمان کوچک و 60 متری در روزهای اخیر رونق بیشتری پیدا کرده و دلایل مختلفی برای بازسازی آپارتمان های 60 متری و با متراژ پایین وجود دارد که یک از دلایل آن برای بالا بردن استححکام بنا و دیگری به دلیل تغییر دکوراسیون داخلی است. نکات مهمی در بازسازی آپارتمان های کوچک وجود دارد که مهم ترین آنها توجه به دریافت نور کافی، رنگ آمیزی مناسب، استفاده از کمد و قفسه دیواری برای داشتن فضای بیشتر، حذف دیوارهای اضافی و… است.

بازسازی آپارتمان های 70 متری در زنجان

در بازسازی آپارتمان های 70 متری باید در ابتدا هدف و بودجه مشخص شده و برای اجرای این عملیات برنامه ریزی شده و الویت بندی شود. این الویت بندی به این صورت است:

الویت اول در بازسازی خانه های کوچک و 70 متری آشپرخانه است، با بازسازی این قسمت، خانه را از این رو به آن رو می شود. الویت دو اتاق نشیمن و پذیرایی بوده و الویت سوم اتاق خواب و الویت چهار حمام و سرویس بهداشتی است.

بازسازی آپارتمان های بزرگ در زنجان

در بازسازی آپارتمان های بزرگ فرآیند بازسازی می تواند شامل تخریب کلی و تغییر کاربری فضاهای موجود باشد. در آپارتمان های با متراژ بالا این امکان وجود دارد که برای افزایش کارایی و ایجاد یک فضای بهتر قسمت های مختلف خانه با یکدیگر جا به جا شوند به طور مثال برای نورگیری بیشتر آشپزخانه این فضا به مکان دیگر منتقل شود. در بازسازی آپارتمان های بزرگ باید زمان، هزینه و مدت بازسازی آپارتمان را تعیین کرده و سپس عملیا بازسازی را آغاز کنیم.

بازسازی حیاط و پارکینگ آپارتمان در زنجان

بازسازی حیاط و پارکینگ آپارتمان باعث جذابیت هرچه بیشتر آپارتمان خواهد شد. دلایل مختلفی برای بازسازی حیاط و محوطه ی آپارتمان ها وجود دارد که شامل:

 • قدیمی بودن آپارتمان
 • رطوبت مصالح ساختمانی
 • نشست ساختمان
 • ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون حیاط و پارکینگ

اما به طور کلی چون حیاط و پارکینگ آپارتمان ها یکی از پرتردد ترین مکان ها می باشد حجم بالای تردد موجب ایجاد خرابی بیشتر شده و از این رو نیاز به انجام عملیات بازسازی در این فضاها بیشتر احساس می شود.

بازسازی نمای آپارتمان در زنجان

نما یکی از مهم ترین اجزای ساختمان ها می باشد زیرا که مراجعه کنندگان و کسانی که قصد آپارتمان های مسکونی را دارند ابتدا با نمای ساختمان مواجه می شوند حال با توجه به تقاضای کارفرما می توان به طور کلی نمای ساختمان را تغییر داد و یا به ترمیم قسمتیی از این بخش پرداخت.

بازسازی آپارتمان های اداری در زنجان

بازسازی آپارتمان های اداری به خصوص از لحاظ تغییر دکوراسیون داخلی میان صاحبین کسب و کار از محبوبیت بالایی برخوردار است، از سوی دیگر ادارات مکانی هستند که کارمندان ساعت های زیادی از روز خود را در آن سپری کرده و مردم مختلف به عنوان ارباب رجوع در این مکان ها رفت و آمد دارند از این رو بازسازی آپارتمان های اداری بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی دلایل اصلی بازسازی آپارتمان های اداری شامل:

 • مقاوم سازی ساختمان و افزایش استحکام بنا
 • بازسازی اداری به دلیل فرسودگی ساختمان
 • ایجاد تغییرات در معماری داخلی
 • بازسازی مبلمان و دکوراسیون داخلی

شرکت میچینم با رعایت استانداردهای موجود و با بهره گیری از به روزترین روش ها، انواع خدماتی که در بالا به آنها اشاره شد را به همشهریان عزیز در استان زنجان ارائه داده و هدف اصلی مجموعه ی ما کسب رضایت کارفرما با ارائه ی خدمات در بالاترین سطح کیفی خود می باشد.

نحوه ی بازسازی آپارتمان ها و مراحل آن در زنجان

نحوه ی بازسازی آپارتمان ها بسته به شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشد اما این عملیات با هر نوعی که باشد دارای مراحلی است که باید با دقت انجام شود این مراحل شامل موارد زیر می شود:

 • تصمیم گیری اولیه و برآورد هزینه و زمان برای بازسازی
 • انتخاب مجری و شرکت پیمانکاری معتبر برای انجام عملیات بازسازی
 • انجام برنامه ریزی دقیق برای اجرای پروژه
 • عقد قراداد بازسازی با شرکت
 • اخد مجوز در صورت نیاز
 • تحویل محل پروژه بازسازی به پیمانکار
 • شروع تخریب و اولین مرحله اجرایی از مراحل بازسازی
 • نظارت بر پروسه ی بازسازی آپارتمان طبق استاندارد های تعريف شده و بررسی کیفیت
 • تحویل نهایی ملک بازسازی شده به صاحبینش و تایید نهایی

قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان در زنجان

بخش مهم در هر بازسازی و نوسازی ساختمان و آپارتمان ها قیمت و هزینه ی بازسازی است که عوامل بسیاری روی آن تاثیرگذار است که البته متخصصین فعال در مجموعه ی میچینم این هزینه ها را برای شما در ابتدای کار تخمین زده و بر اساس بودجه و نیاز شما نوع بازسازی را پیشنهاد داده و برآورد قیمت خواهند کرد.

یکی از عوامل موثر در برآورد قیمت بازسازی، نوع بازسازی، متراژ آپارتمان و نوع سبکی است که انتخاب می کنید، به طور مثال بسیاری از افراد سبک مدرن را برای بازسازی انتخاب می کنند و برخی دیگر سبک کلاسیک را در نظر دارند که همگی این ها در تعیین هزینه تاثیگذار هستند.

از دیگر عوامل موثر می توان به دستمزد شرکت های پیمانکاری، هزینه ی مواد و مصالح به کار برده شده، هزینه ی طراحی سه بعدی و نقشه ی کلی سازه، میزان و عمق خرابی آپارتمان، میزان تخریب و… اشاره کرد که انتخاب یک تیم اجرایی کاربلد در صرفه جویی هزینه های ناشی از بازسازی آپارتمان های مختلف بسیار موثر است.

مزایای بازسازی آپارتمان با شرکت میچینم در زنجان

شرکت میچینم یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده در استان زنجان بوده و سپردن کار بازسازی به مجموعه ی ما دارای مزایای زیادی است که در ادامه با برخی از این مزایا آشنا خواهید شد:

طراحی مدرن: با انتخاب شرکت میچینم در امر بازسازی می توانید از طراحی به روز و مدرن در دکوراسیون داخلی و سبک معماری منزل خود بهره مند شوید.

مصالح با کیفیت: کادر اجرایی مجموعه ی میچینم از جدیدترین متریال و مرغوب ترین محصولات در بازسازی آپاراتمان های مسکونی، اداری، تجاری استفاده می کنند.

قیمت و هزینه مناسب: یکی از تعهدات مجموعه ی میچینم ارائه ی خدمات با کیفیت اما با هزینه ی مناسب و متناسب با بودجه ی شما می باشد.

زمان اجرای کم: تیم ما با تجربه و تخصص لازم، از مراحل اولیه تا اجرای کامل پروژه همراه شماست و پروژه های بازسازی آپارتمان های شما را در مدت زمان کوتاه و بالاترین کیفیت به اتمام می رساند.

برای کسب مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه ی خود با کارشناسان شرکت میچینم در استان زنجان تماس بگیرید.