بازسازی آپارتمان در یزد |قدیمی و کوچک| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی آپارتمان در یزد و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

خانه و آپارتمان هر کسی سرمایه ی او می باشد. از این رو نباید نسبت به خرابی و فرسودگی قسمت های مختلف ساختمان و تجهیزات آن بی تفاوت بود، در چنین شرایطی لازم است که به بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده ی خود پرداخت.

اما تنها فرسودگی علت انجام بازسازی نمی باشد و گاهی به علت ایجاد تغییرات و افزودن تجهیزات و مطابقت دکوراسیون داخلی خانه با مد روز ممکن است افراد به فکر بازسازی بیفتند. اما در بازسازی آپارتمان ها لازم است که از یک تیم حرفه ای در این زمینه کمک گرفته شود. این گروه باید حتما متشکل از پیمانکاران، مهندسان معمار و طراح دکوراسیون داخلی باشد.

شرکت میچینم با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص در زمینه ی بازسازی و رعایت استاندارد های موجود در حوزه ی بازسازی و با بهره‌ گیری از بروزترین تجهیزات و متود ها این توانایی را دارد که با درخواست کارفرما مجموعه‌ ای از ایده‌ ها و روش های موثر را در بازسازی انواع ساختمان اداری، تجاری و ساختمان مسکونی را به مشتریان گرامی در یزد ارائه دهد. هدف اصلی مجموعه ی میچینم کسب رضایت مشتری با ارائه ی خدمات در بالاترین حد کیفیت و متناسب با بودجه ی مشتری است.

یزد یکی از شهرهای تاریخی و باستانی ایران است که اماکن، مراسم و آثار تاریخی به یادگار مانده و تازه از زرتشتیان در این استان به وفور یافت می شود، اهمیت بازسازی و مرمت بخش های آسیب دیده در این شهر به دلیل حفظ آثار تاریخی نسبت به شهرهای دیگر دو چندان است.

بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده در یزد با شرکت میچینم

بازسازی آپارتمان ها در انواع و سطوح مختلفی انجام شده و در هر زمینه تیم تخصصی و حرفه ای خود را می طلبد. شرکت میچینم یک از معتبرترین شرکت های ساختمانی در زمینه ی بازسازی و نوسازی آپارتمان های مسکونی، اداری و تجاری می باشد.

مجموعه ی میچینم علاوه بر توجه ویژه به موضوع مقاوم سازی در بازسازی ساختمان ها و آپارتمان ها و ارائه ی راه کارهای مناسب جهت افزایش استحکام سازه، با ارائه ایده های خلاقانه و تکنیک های نوین به زیباسازی فضای ساختمان های شما می پردازد و دکوراسیون داخلی خانه را تغییر داده و حس خوب و آرامش و راحتی را برای کاربران آن به وجود می آورد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی آپارتمان در یزد

خدمات ما در بازسازی آپارتمان های قدیمی در شهر یزد

شرکت میچینم با بهره مندی از کادر اجرایی متخصص و کارآزموده صفر تا صد عملیات بازسازی آپارتمان را اعم از بازسازی زیرساخت ها، تعمیر تاسیسات، تغییر در نمای خانه، نورپردازی متفاوت، تعویض کف پوش ها ازجمله کاشی و سرامیک و پارکت ها و… بر عهده داشته و خدمات متنوع و گسترده ای را به همشهریان عزیز در یزد ارائه می دهد که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهید شد:

بازسازی آپارتمان های کوچک در یزد

دلایل بسیاری برای بازسازی آپارتمان های کوچک وجود دارد که مهم ترین آن استفاده ی بهینه از تمام فضای خانه است، معمولا آپارتمان های کوچک به گونه ای ساخته شده اند که کاربر امکان استفاده ی بهینه از تمام فضای خانه را ندارد، از دیگر دلایل بازسازی آپارتمان های کوچک فرسوده شدن ساختمان و قدمت بالای ساختمان، تغییر نما و دکوراسیون داخلی، ایجاد تنوع و مطابق خانه با مد روز است.

بازسازی آپارتمان 50 متری در یزد

امروزه با وجود نرخ های نجومی خانه ها دیگر زندگی در آپارتمان های 50 متری امری عجیب نیست، با وجود متراژ کم آپارتمان های کوچک اما می توان با به کارگیری تکنیک ها و ترفند های خاص بیشترین استفاده را از این آپارتمان ها برد و خانه را جادارتر و بزرگتر نشان داد. برای بزرگتر کردن خانه های کوچک باید ترفند حذف کردن دیوارهای اضافی و دیوارهای جداکننده را به کار برد.

بازسازی آپارتمان های 60 متری در یزد

در بازسازی آپارتمان های کوچک و 60 متری در ابتدا باید بدانیم هدف از بازسازی چیست، مهم ترین دلیل در بازسازی آپارتمانهای کوچک همان طور که گفته شد بزرگ تر نشان دادن فضا است، دلیل دیگر روشن تر کردن فضا و هدف دیگر ایجاد فضای کافی برای قرار دادن تمام وسایل می باشد.

بازسازی آپارتمان های 70 متری در یزد

روش های مختلفی برای بازسازی آپارتمان های کوچک و 70 متری وجود دارد که مهم ترین آنها موارد زیر است:

 • تغییر در پنجره ها
 • حذف دیوارهای اضافی و اپن آشپزخانه
 • استفاده از دیوارهای مشترک
 • استفاده از رنگ های خنثی و روشن
 • حذف تزئینات شلوغ دیوارها و ستون ها

بازسازی آپارتمان های بزرگ در یزد

در بازسازی آپارتمان های بزرگ ابتدا باید سطح انتظار و هدف کاربر از بازسازی آپارتمان مشخص شود، اینکه قصد دارید کل فضای ساختمان بازسازی شود و یا تنها قسمتی از آن مورد بازسازی قرار گیرد. یکی از تخصص های شرکت میچینم بازسازی آپارتمان های بزرگ در دو بخش تعمیر و بازسازی زیر ساخت ها و تاسیسات و بخش دیگر مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی و قسمت زیباسازی آپارتمان است.

بازسازی حیاط و پارکینگ آپارتمان در یزد

گاهی ممکن است برخی از صاحبین آپارتمان ها برای بهبود فضا و موقعیت پارکینگ خود برای بازسازی اقدام کنند، در بعضی اوقات هم ممکن است هدف از بازسازی حیاط و پارکینگ، افزودن امکانات جدید و ایجاد یک فضا در محیط حیاط و پارکینگ باشد.

بازسازی آپارتمان های اداری در یزد

در بازسازی آپارتمان های اداری علاوه بر اهمیت مقاوم سازی و بحث زیبا شناختی سازه، طراحی مناسب و بجا در ساختمان های اداری در ارتقا روحیه، خلاقیت، کارایی کارکنان تاثیر بسزایی دارد. به طور کلی مهم ترین عاملی که موجب می شود افراد به بازسازی آپارتمان های اداری بپردازند عبارتند از:

 • اصولی نبودن طراحی ساختمان
 • فرسودگی تجهیزات و تاسیسات ساختمان
 • نورپردازی نا مناسب
 • تغییر سبک طراحی از فضای سنتی به یک فضای مدرن و شیک
 • تغییر کاربری
 • برای مرتب سازی اتاق های آپارتمان و طبقه بندی

قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان در یزد

هرچقدر میزان خرابی ها در آپارتمان های قدیمی و فرسوده بیشتر باشند به همان میزان قیمت و هزینه ی بازسازی هم افزایش پیدا می کند.

از سوی دیگر عواملی مانند حجم تغییرات در بازسازی، خواسته ی کارفرما، قدمت ساختمان، متراژ آپارتمان، فصلی که برای بازسازی انتخاب کرده اید، طرح بازسازی، سطح بازسازی، نوع متریال به کار برده شده و… همگی در تعیین هزینه ها نقش دارند.

با این حال تیم حرفه ای و متخصص شرکت میچینم تلاش می کند که عملیات بازسازی آپارتمان ها را در بالاترین سطح کیفیت و پایین ترین قیمت برای مشتریان عزیز در یزد انجام دهد.

مزایای بازسازی آپارتمان با شرکت میچینم در یزد

بازسازی آپارتمان های فرسوده و قدیمی دارای مزایای بسیاری هستند که مهم ترین آنها:

افزایش طول عمر: بازسازی آپارتمان های قدیم یک روش ساده و ارزان در افزایش طول عمر و حفظ و نگهداری بنا می باشد.

صرفه جویی در انرژی: در هنگام اجرای عملیات بازسازی با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یا تغییر سیستم گرمایشی و سرمایشی می توان تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد.

اما بازسازی آپارتمان ها با شرکت میچینم دارای مزایای بسیاری است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

پیمانکار بازسازی آپارتمان و اکیپ متخصص در یزد: مجموعه میچینم با تکیه بر دانش فنی و تخصص کادر مجرب و مهندسین معمار خود عملیات بازسازی و نوسازی آپارتمان های مسکونی، اداری و تجاری را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

مصالح با کیفیت: شرکت میچینم علاوه بر مشاوره، طراحی و اجرا با به کارگیری جدیدترین متریال و مصالح مرغوب سعی دارد که عملیات بازسازی را در بالاترین سطح کیفیت خود انجام دهد.

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه:

ارائه خدمات بازسازی و نوسازی آپارتمان به صورت حرفه ای و با کمترین قیمت یکی از مزایای سپردن کار به شرکت میچینم می باشد.

برای کسب مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه ی خود با کارشناسان شرکت میچینم در یزد تماس بگیرید.