بازسازی آپارتمان در کرج |قدیمی و کوچک| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی آپارتمان در کرج و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

آپارتمان ها هم مانند انسان ها و دیگر موجودات دچار فرسودگی می شوند اما از آنجایی که بسیاری از مردم دلبسته ی محل زندگی خود بوده و خاطرات زیادی در خانه خود دارند حاضر به فروش خانه نبوده و از سوی دیگر به دلیل افزایش نرخ خانه های نوساز بسیاری از صاحبین خانه به فکر بازسازی آپارتمان قدیمی خود می افتند.

اما بازسازی تنها مختصص آپارتمان های فرسوده نیست و گاهی نقشه داخلی آپارتمان قدیمی بوده و مطابق سبک های جدید و به روز نیست و نیاز به تغییرات و بازسازی دارد که این تغییرات ممکن است مربوط به معماری داخلی آپارتمان، یا بخش آشپزخانه و … باشد

اما از آنجا که بازسازی آپارتمان ها امری تخصصی بوده و دارای اصول و قواعد مخصوص به خود است باید پیش از شروع کار از تخصص شرکت های فعال در حوزه ی بازسازی استفاده کرده تا از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری شده و نتیجه ی مطلوب حاصل شود.

اگر بخواهیم بهترین و متخصص ترین شرکت بازسازی را به شما معرفی کنیم باید نام شرکت میچینم را ببریم. مجموعه ی ما از سال ها پیش با همکاری شرکت های معتبر محیطی امن را با هدف ارائه انواع خدمات ساختمانی، ساخت و ساز، خدمات بازسازی و تاسیسات ساختمان در استان کرج و برخی استان های دیگر به وجود آورده است.

شهر کرج مرکز استان البرز و در 36 کیلومتری غرب تهران قرار گرفته است. این شهر به دلیل داشتن موقعیت ارتباطی مناسب و نزدیکی اش به تهران بسیار مهاجرپذیر بوده و دارای ترکیب جمعیتی مختلف است.

بازسازی آپارتمان در کرج با شرکت میچینم

انواع شرکت های گوناگون در حوزه ی بازسازی و نوسازی آپارتمان ها در حال فعالیت هستند اما اگر به دنبال بهترین شرکت بازسازی آپارتمان های قدیمی و فرسوده هستید ما به شما شرکت میچینم را معرفی می کنیم که با داشتن اکیپ حرفه ای از مهندسان و متخصصین حوزه ی بازسازی عملیات بازسازی آپارتمان های مسکونی و اداری را با بهترین متریال و مصالح مرغوب در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت انجام داده و هدف اصلی مجموعه ی ما کسب رضایت مشتریان عزیز در سراسر نقاط کشور است.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی آپارتمان در کرج

خدمات ما در بازسازی آپارتمان ها در شهر کرج

شرکت میچینم در شهر کرج و برخی استان های دیگر به ارائه ی خدمات متنوع در زمینه بازسازی آپارتمان و طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نما و… پرداخته که در ادامه به شرح این خدمات پرداخته ایم:

بازسازی آپارتمان در کرج

بازسازی آپارتمان یک شیوه ی مناسب برای مقاوم سازی و نوسازی ساختمان های قدیمی با هزینه ی مناسب است.

بازسازی آپارتمان کوچک در کرج

با بالاتر رفتن سن بنا و قدیمی شدن تجهیزات افراد ممکن است به فکر بازسازی آپارتمان های کوچک خود بیفتند. گاهی هم ممکن است ساکنین خانه بخواهند تجهیزات جدید را به خانه ی کوچک خود اضافه کنند از این رو دست به بازسازی آپارتمان خود می زنند.

بازسازی آپارتمان 50 متری در کرج

قبل از شروع عملیات بازسازی در آپارتمان های کوچک باید هدف از بازسازی مشخص شود هدف از بازسازی آپارتمان های کوچک و 50 متری بزرگ تر نشان دادن فضا، ایجاد فضای کافی برای قراردادن تمام وسایل خانه، روشن تر کردن فضا و نوردهی بیشتر می باشد.

بازسازی آپارتمان 60 متری در کرج

با ایجاد برخی فنون و تکنیک های خاص و جزئی می توان فضای آپارتمان های کوچک و 60 متری را بزرگتر نشان داد این روش ها شامل:

 • حذف دیوارهای اضافی
 • حذف اپن آشپزخانه
 • تغییر پنجره ها برای دریافت نور بیشتر
 • استفاده از رنگ های روشن در رنگ آمیزی

بازسازی آپارتمان های 70 متری در کرج

اهداف گوناگونی برای بازسازی آپارتمان های 70 متری وجو دارد که می توان آنها را به چند دسته ی کلی تقسیم کرد:

 • نیاز به مقاوم سازی به دلیل فرسودگی بنا
 • تغییر کاربری فضا با ایجاد یک فضای جدید
 • تعمیرات تاسیساتی
 • تغییر دکوراسیون
 • افزودن امکانات جدید
 • افزایش قیمت خانه به دلیل فروش

بازسازی آپارتمان های اداری در کرج

آپارتمان های اداری با گذشت زمان و رفت و آمد زیاد ارباب رجوع ها و مشتریان زودتر در معرض آسیب قرار گرفته و نیاز به بازسازی دارند.

نحوه ی بازسازی آپارتمان و مراحل آن در کرج

پس از اینکه هدف خود را از بازسازی مشخص کردیم باید با توجه به بودجه و نیازهای افراد ساکن در آپارتمان سراغ فرآیند اصلی بازسازی برویم که اجرای این عملیات دارای مراحلی است که باید به دقت و طبق اصول و قواعد خود انجام شود:

 • انتخاب یک شرکت مناسب پیمانکاری برای انجام عملیات بازسازی
 • بازدید از پروژه و برآورد هزینه ها
 • عقد قرارداد و قید تمام جزئیات
 • تهیه ی نقشه ی کلی ساختمان و شروع طراحی سه بعدی
 • تایید طرح نهایی از سوی کارفرما
 • شروع مراحل اجرایی بازسازی و تکمیل هر یک از مراحل آن در مدت زمان مشخص
 • نظارت بر اجرای پروسه ی بازسازی بر اساس استانداردها
 • تحویل پروژه به کارفرما

قیمت و هزینه ی بازسازی آپارتمان در کرج

پس از شرح مراحل بازسازی آپارتمان حال باید بدانیم که چه عواملی روی هزینه ی مورد نیاز برای بازسازی تاثیرگذار هستند. با دانستن عوامل موثر روی قیمت و هزینه ی بازسازی میتوان هزینه ها را بهتر مدیریت کرد.

یکی از عوامل اصلی انتخاب نوع بازسازی و متراژ آپارتمان است باید بدانیم که بازسازی مربوط به زیرساخت ها و بحث مقاوم سازی بوده و یا مربوط به دکوراسیون داخلی و بحث زیباسازی آپارتمان است، یکی دیگر از این عوامل متریال و مصالح به کاربرده شده بوده و دیگری میزان تخریب و عمق خرابی ها در ساختمان های قدیمی و فرسوده می باشد.

کارشناسان مجموعه میچینم پس از بازدید از محل پروژه ی شما پس از شناخت نیازها و مشخص کردن اهداف بازسازی هزینه های لازم برای اجرای عملیات را برآورد خواهند کرد.

مزایای بازسازی آپارتمان با شرکت میچینم در کرج

بازسازی آپارتمان های مختلف با شرکت میچینم در کرج دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم:

پیمانکار بازسازی آپارتمان و اکیپ متخصص در کرج

شرکت میچینم با تکیه بر علم مهندسان و معماران متخصص در زمینه بازسازی و هنر و خلاقیت طراحان موفقیت پروژه های خود را برای همشهری های عزیز در کرج تضمین می کند.

مصالح با کیفیت

اجرای انواع خدمات بازسازی آپارتمان های مسکونی، اداری و تجاری با مجموعه ی میچینم با به کارگیری جدیدترین متریال و مصالح مرغوب و با کیفیت می باشد.

بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه

با توجه به اهمیت بودجه برای مشتریان گرامی، شرکت میچینم به ارائه ی خدمات با کیفیت اما به هزینه ی مناسب متعهد می باشد و عملیات بازسازی را متناسب با بودجه ی شما انجام می دهد.

زمان اجرای کم

تیم حرفه ای مجموعه ی میچینم با به کارگیری تجهیزات جدید و با برنامه ریزی و مدیریت مراحل مختلف عملیات بازسازی، پروژه های مختلف را در مدت زمان مشخص و کوتاه، با کیفیت بالا به صاحبین پروژه تحویل می دهد.

برای کسب مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه ی خود با کارشناسان شرکت میچینم در استان کرج تماس بگیرید.