زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا؛ خدمات کامل و اجرای حرفه ای

زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا

اجرای عملیات آسفالت کاری دارای مراحل مختلفی است که مهم ترین و اولین قدم آن زیرسازی آسفالت می باشد. زیرسازی یا آماده سازی سطح مورد نظر یکی از مهم ترین اقدامات برای ایجاد یک بستر مناسب پیش از آسفالت کاری بوده و اجرای صحیح آن از بروز مشکلات آتی همچون جا به جایی، نشست، ترک خوردگی و… جلوگیری می کند. درصورتی‌ که زیرسازی جاده به‌خوبی انجام نشود بعد از گذشت مدت‌ زمانی سطح مورد نظر با مشکلاتی مواجه می شود. از این رو شرکت پیمانکار باید شناخت کافی و لازم را در مورد عملیات زیرسازی آسفالت تمام سطوح را داشته باشد.

گاهی ممکن است یک شرکت پیمانکار فقط مسئولیت انجام زیرسازی جاده را به عهده بگیرد که همین امر نشان‌ دهنده‌ی اهمیت این موضوع می باشد.

شرکت میچینم به صورت کاملا تخصصی در زمینه ی اجرای زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری فعالیت داشته و پروژه های مختلف زیرسازی اعم از زیرسازی محوطه های بزرگ، جاده ها، خیابان ها، کوچه ها و پشت بام ها را با استفاده از مصالح با کیفیت و نیروی متخصص با رعایت استانداردها در شهرستان بوئین زهرا انجام می دهد، برای دریافت راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شهرستان بوئین زهرا یکی از شهرستان های استان قزوین است و مرکز این شهرستان شهر بوئین زهرا می باشد. این شهرستان دارای 4 بخش به نام های شال، رامند، دشتابی و مرکزی می باشد و از 14 دهستان و 130 روستا تشکیل شده است.

اجرای زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا با شرکت میچینم

مهم ترین بخش در اجرای آسفالت کاری، زیرسازی آسفالت می باشد. شرکت میچینم با سال ها تجربه پروژه های مختلف آسفالت کاری راه ها و زیرسازی آسفالت را با استفاده از متریال درجه یک و مصالح با کیفیت به صورت مکانیزه با استفاده از ماشین آلات زیرسازی و پخش آسفالت با رعایت استاندارد ها انجام داده و عملیات زیرسازی، تسطیح و شیب بندی مناسب قبل از اجرای آسفالت را به بهترین شکل انجام می دهد.

شماره شرکت و پیمانکار آسفالت در بوئین زهرا (قزوین)

خدمات زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا با شرکت میچینم

شرکت میچینم به عنوان یک شرکت رسمی پیمانکاری خدمات زیرسازی آسفالت را برای مشتریان خود در شهرستان بوئین زهرا با رعایت استاندارها زیر نظر متخصصین در این زمینه انجام می دهد، برخی از خدمات شرکت میچینم شامل موارد زیر است:

زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ (کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، سوله های ورزشی و…) در بوئین زهرا

زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ مانند باند فرودگاه ها، سوله های ورزشی، کف دانشگاه ها، ویلاها، کارخانه ها، انبارها و… از جمله خدمات شرکت میچینم بوده که صاحبین این محوطه ها می توانند از خدمات شرکت بهره ببرند.

زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها در بوئین زهرا

در اجرای زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها باید بهترین نوع آسفالت و مناسب ترین روش زیرکاری انتخاب شود، زیرا ممکن است در برخی خیابان ها نیاز به زیرسازی و یا یک نوع خاصی از آسفالت باشد. زیرسازی جاده، خیابان ها و کوچه ها و همچنین ترمیم آسفالت آسیب دیده خیابان ها و جاده ها از دیگر خدمات شرکت میچینم بوده که صاحبین پروژه میتوانند از این خدمات بهره ببرند.

زیرسازی آسفالت پشت بام ها در بوئین زهرا

چون در پشت بام ها هدف اززیر سازی و آسفالت کردن، عایق بندی در برابر باران و رطوبت است، نیازی به تحمل فشار و وزن های سنگین نیست، به همین دلیل تشخیص اینکه چه روشی برای زیرسازی مناسب بوده در تخصص شرکت پیمانکاری می باشد که باید با رعایت نکات زیرسازی صورت پذیرد.

مراحل زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا

زیرسازی آسفالت شامل دو مرحله ی خاکبرداری پیش از اجرای آسفالت و خاکریزی می باشد.

خاکبرداری

اگر خاک محل مورد نظر نرم و نا مرغوب و به اصطلاح نباتی باشد باید عملیات خاکبرداری به اندازه ی 20 تا 60 سانتی متر از سطح خاک با توجه به ضخامت خاک و نوع آن صورت پذیرد.

خاکریزی

سطحی که قرار است آسفالت شود پس از مرحله ی خاکبرداری باید با خاک جدید طبق استاندارهای خاص خاکریزی شود، خاک مناسب شامل شن، ماسه، سنگ و… می باشد. هدف از انجام این کار جلوگیری از بروز مشکلات در آینده مانند نشست، ترک خوردگی و… و کاهش هزینه های اضافی می باشد.

قیمت و هزینه زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا

مهم ترین عامل در آماده سازی سطح مورد نظر و زیرسازی آسفالت، کیفیت انجام خدمات و مصالح مورد نیاز می باشد. علاوه بر این عواملی مانند نیاز به انجام عملیات حفاری، نوع خاک، خاکبرداری، استفاده از روش دستی یا مکانیکی، متراژ کار و… در تعیین قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت موثر هستند. شرکت میچینم به صورت تخصصی در زمینه ی زیرسازی آسفالت فعالیت داشته و به همین دلیل می تواند قیمت های بسیار مناسب و منصفانه را به صاحبین پروژه ارائه دهد.

چرا زیرسازی آسفالت در بوئین زهرا با ما به نفع شماست؟

شرکت میچینم بدون هیچ واسطه ای اجرای تمام مراحل آسفالت کاری اعم از زیرسازی آسفالت را انجام داده و آنچه برای شرکت ما حائز اهمیت است اجرای استاندارد و بی عیب و نقص آسفالت همراه با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار برای آینده آن است. شرکت ما سعی دارد تمام پروژه های محوله را در مدت زمان مشخص با ارائه ی با کیفیت ترین خدمات انجام داده و رضایت کارفرما را جلب کند به همین دلیل به جرات می توان گفت که زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم در بوئین زهرا به نفع شماست.

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های مفید با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر شده و با ارائه ی راهنمایی های لازم و مشاوره رایگان، هزینه آسفالت کاری و زیرسازی پروژه تان را در اختیارتان قرار میدهند.