زیرسازی آسفالت در زیباشهر (محمدیه)؛ خدمات کامل و اجرا

خدمات و اجرای زیرسازی آسفالت در زیباشهر (محمدیه)

اجرای عملیات آسفالت کاری باید روی سطحی انجام شود که از استانداردهای لازم برخوردار بوده تا از مشکلاتی چون ترک خوردگی، جابه جایی، نشست و… جلوگیری شود، اگر سطح مورد نظر استانداردهای لازم را نداشته باشد عملیات زیرسازی آسفالت انجام خواهد شد، آماده سازی و زیرسازی آسفالت یکی از مهم ترین مراحل آسفالت کاری بوده که خود شامل اموری مانند شیب سازی، پل گذاری، جدول بندی و… روی سطح مورد نظر می باشد.

شرکت میچینم ارائه دهنده ی خدمات آسفالت کاری و مراحل مختلف آن اعم از زیرسازی محل مورد نظر در زیباشهر می باشد. شرکت ما این خدمات را با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات زیرسازی زیر نظر متخصصین در این زمینه و با استفاده از بهترین مواد اولیه و مصالح با کیفیت در مدت زمان مشخص و کیفیت عالی انجام داده و با ارائه ی قیمت مقرون به صرفه سعی در کسب رضایت مشتری و کارفرما دارد.

شهرستان زیباشهر یا محمدیه در 14 کیلومتری شهر قزوین و 125 کیلومتری تهران قرار گرفته است. این شهر دارای 7 منطقه و سه ناحیه شهری به نام های شریفیه، امیدیه و مهرگان است.

اجرای زیرسازی آسفالت در زیباشهر با شرکت میچینم

انجام هر یک از مراحل آسفالت کاری از جمله زیرسازی آسفالت، مستلزم رعایت اصول و قوانین مشخص و رعایت جزئیات مربوط به این عملیات است. اگر اجرای زیرسازی آسفالت به درستی انجام نشود بی شک سطح مورد نظر پس از مدتی دچار جا به جایی، فرورفتگی، نشست و… می شود. به همین دلیل قبل از آغاز عملیات آسفالت کاری باید به مرحله ی زیرسازی توجه ویژه ای داشت.

یک شرکت پیمانکاری باید در زمینه ی زیرسازی آسفالت دارای تخصص کافی باشد، برخی شرکت ها ممکن است فقط بخشی از مراحل ساخت راه ها، جاده ها و آسفالت کاری را برعهده داشته و تخصص زیرسازی راه و جاده را نداشته باشند و این اهمیت این موضوع را دوچندان می کند.

شرکت میچینم اجرای زیرسازی آسفالت را در زیباشهر با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تجهیزات پیشرفته زیر نظر افراد متخصص با رعایت تمام جزئیات انجام داده و با ارائه ی خدمات با کیفیت تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام می دهد و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

شماره شرکت و پیمانکار آسفالت در محمدیه (قزوین)

خدمات زیرسازی آسفالت در زیباشهر با شرکت میچینم

شرکت میچینم یک شرکت رسمی پیمانکاری است که خدمات زیر سازی آسفالت و آسفالتکاری را به صورت تخصصی به مشتریان خود در زیباشهر ارائه می کند. برخی از خدمات شرکت میچینم شامل موارد زیر است:

زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها در زیباشهر (محمدیه)

در زمینه ی زیرسازی آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها باید به این نکته توجه داشت که با داشتن اطلاعات صحیح در مورد سطح مورد نظر به انتخاب روش مناسب برای زیرسازی و انتخاب نوع مناسب آسفالت از جمله آسفالت سرد، گرم و محافظتی کمک می کند و در هزینه ها صرفه جویی می شود، زیرسازی مناسب آسفالت جاده، خیابان ها و کوچه ها یکی از خدمات شرکت میچینم می باشد.

زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ مانند کارخانه ها، انبارها، سوله های ورزشی و…

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم زیرسازی آسفالت محوطه های بزرگ مانند سوله های ورزشی، انبارها، کارگاه ها و کارخانه ها، کف حیاط دانشگاه ها، باند فرودگاه ها و… می باشد که شرکت ما این خدمات را به صورت مکانیزه با استفاده از تجهیزات پبشرفته و مصالح با کیفیت به شکل مطلوب انجام می دهد و موجب جلب رضایت صاحبین پروژه می شود.

زیرسازی آسفالت پشت بام ها در زیباشهر (محمدیه)

زیرسازی آسفالت و اجرای آسفالت پشت بام ها یکی از انواع روش ها برای عایق کردن سقف در برابر رطوبت و نم باران می باشد. اجرای با کیفیت زیرسازی آسفالت سطوح مختلف اعم از پشت بام ها، تجربه و تخصص کاری و همچنین استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب از وظایف اصلی شرکت میچینم می باشد که با رعایت استانداردهای لازم تمامی مراحل زیرسازی، تسطیح، شیب بندی و پخش آسفالت به بهترین شکل اجرا می شود.

مراحل زیرسازی آسفالت در زیباشهر (محمدیه)

به طور کلی عملیات خاکبرداری، خاکریزی، آماده سازی بستر سطح مورد نظر برای آسفالتکاری از مراحل زیرسازی آسفالت می باشند که باید به دقت انجام گیرد.

عملیات خاکبرداری

به تمیز کردن سطح مورد نظر از خاک نامرغوب، ریشه ی گیاهان و درختان، خاک های نباتی و نرم عملیات خاکبرداری گفته می شود، این عملیات از مهمترین اقدامات برای ایجاد یک بستر خوب، قبل از آسفالتکاری بشمار می رود.

عملیات خاکریزی

پس از انجام عملیات خاکبرداری سطح مورد نظر باید با استفاده از مصالحی مانند شن و سنگ ریزه مخصوص پوشانده شود و توسط گریدر صاف شود، پس از انجام ابپاشی و عبور غلتک از روی آن، سطح مورد نظر برای مرحله ی بعد آماده می شود.

لایه های زیرسازی آسفالت در زیباشهر (محمدیه)

در طول ساخت و اجرای راه ها و جاده ها، بدنه ی اصلی جاده از شن و ماسه تشکیل شده است، در زمینه ی زیرسازی، این بخش از دو لایه ی اصلی زیراساس و اساس راه تشکیل شده است و در زمینه ی روسازی هم این بخش شامل دو لایه ی آستر و رویه می باشد.

پس به طور کلی در راه سازی و جاده سازی لایه های اصلی زیرسازی و روسازی شامل موارد زیر است:

  • لایه ی زیراساس
  • لایه ی اساس راه
  • لایه ی آستر
  • لایه ی رویه

قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت در زیباشهر

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت و هزینه ی زیرسازی آسفالت، کیفیت اجرای خدمات زیرسازی و مواد اولیه به کار رفته در آن می باشد. یکی دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه ی زیرسازی آسفالت شرایط محیط یا فضای مورد نظر برای انجام کار است به این صورت که اگر امکان استفاده از تجهیزات آسفاات کاری و زیرسازی برای یک مکان خاص وجود نداشته باشد به نیروی کار بیشتری نیاز است و به همین نسبت دستمزد هم افزایش پیدا می کند.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت می توان به نوع و ضخامت خاک، انتخاب روش دستس یا مکانیزه، متراژ کار و شرایط محیط و… اشاره کرد. شرکت میچینم به صورت تخصصی در زمینه ی زیرسازی آسفالت فعالیت داشته و می تواند قیمت های بسیار منصفانه و مناسب را به مشتریان خود در زیباشهر ارائه دهد.

چرا زیرسازی آسفالت در زیباشهر (محمدیه) با ما به نفع شماست؟

الویت شرکت میچینم در ارائه ی خدمات مختلف اعم از آسفالتکاری و زیرسازی آسفالت اجرای اصولی و استاندارد و بی عیب و نقص آسفالت با مسئولیت ‌پذیری و ضمانت کار در طولانی مدت می باشد. خدمات شرکت میچینم اجرای زیرسازی و آسفالتکاری خیابان ها، کوچه ها، محوطه های بزرگ، پشت بام ها و سایر سطوح به صورت روش دستی و مکانیزه با ماشین آلات سبک و سنگین می باشد. شرکت میچینم تمامی این خدمات را بدون هیچ واسطه ای به صورت مستقیم انجام می دهد و با این کار موجب صرفه جویی در هزینه ها شده است به همین دلیل باید گفت که زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم به نفع شماست.

استفاده از مصالح با کیفیت و افراد متخصص

استفاده از متریال و مصالح با کیفیت برای یک پروژه ی راه سازی و محوطه های بزرگ یک امر ضروری است که باید به آن توجه ویژه داشت. شرکت میچینم با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه با کیفیت زیرسازی و آسفالتکاری را انجام می دهد. این شرکت با سالیان سال تجربه پروژه های محول شده را با داشتن نیروهای متخصص و کاربلد و با تجهیزات پیشرفته با رعایت تمامی جزئیات به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

مشاوره رایگان

برای دریافت راهنمایی های لازم، مشاوره، بازدید و اطلاع دقیق قیمت آسفالت و اجرای زیرسازی آسفالت با شرکت میچینم تماس بگیرید، کارشناسان ما در مناسب ترین فرصت در محل حضور یافته و هزینه ی زیرسازی آسفالت و آسفالت کاری محل مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهند.