آسفالت کاری در تاکستان؛ خدمات و اجرای آسفالت

برای خدمات آسفالت کاری در تاکستان و مشاوره رایگان تماس بگیرید

آسفالت یک نوع عایق رطوبتی در برابر باران و آب است و از مخلوط شدن شن و ماسه با قیر در ابعاد گوناگون تولید می شود. مراحل اجرای آسفالت کاری شامل بخش های مختلفی است که اجرای صحیح آن مستلزم رعایت قوانین و استانداردهای تعیین شده و دقت کافی می باشد زیرا در غیر این صورت نمیتوان انتظار داشت که سطح آسفالت از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. از این رو انجام این عملیات باید توسط یک تیم متخصص و ماهر و با به کارگیری ماشین آلات مجهز و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت انجام شود.

شرکت میچینم پیمانکار رسمی آسفالت در تاکستان بوده و ارائه دهنده خدمات آسفالت کاری قزوین و زیرسازی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

انجام آسفالت کاری با شرکت میچینم در تاکستان

شرکت میچینم در تاکستان خدمات و اجرای آسفالتکاری و انجام تمام مراحل آن را با مجهزترین ماشین آلات زیر نظر کارشناسان متخصص و نیروی کار ماهر در این زمینه با استفاده از مواد اولیه مرغوب در سطوح مختلف مانند جاده ها، خیابان ها، کف پارکینگ ها، پشت بام ساختمان ها، زمین های ورزشی و… برای صاحبین پروژه انجام می دهد.

تاکستان یکی از شهرستان های استان قزوین و جز سومین شهرستان پرجمعیت استان قزوین می باشد که در 35 کیلومتری استان قزوین قرار دارد. این شهرستان با 35 هزار هکتار باغ انگور دومین شهر تولید انگور کشور به شمار می آید.

شماره تلفن اسفالت کار در تاکستان

مراحل عملیات آسفالت کاری و اجرا آن در تاکستان

خدمات و اجرای آسفالت کاری در تاکستان دارای مراحل مختلفی بوده که اجرای صحیح آن نیازمند رعایت استانداردهای مخصوص به آن است زیرا اگر هر یک از مراحل عملیات آسفالت کاری به درستی انجام نشود سطح آسفالت شده از کیفیت و ماندگاری لازم برخوردار نبوده و پس از مدتی دچار ترک خوردگی، نشست و جا به جایی خواهد شد. مراحل عملیات آسفالتکاری شامل موارد زیر است:

مرحله زیرسازی

نخستین و مهم ترین بخش از اجرای خدمات آسفالت کاری مرحله ی زیرسازی یا آماده سازی سطح مورد نظر می باشد. به این صورت که قبل از انجام عملیات آسفالت کاری، سطح خیابان، جاده و یا هر سطح دیگر باید توسط شن، ماسه و سنگ ریزه مخصوص پوشانده شده و به وسیله ی گریدر صاف شود. پس از انجام این عملیات هم با انجام امور آب پاشی و عبور غلتک از روی آن سطح جاده یا هر سطح دیگر آماده ی مرحله ی بعدی می شود.

مرحله ی قیرپاشی

پس از اجرای مرحله ی زیرسازی نوبت به مرحله ی قیر پاشی می رسد. در این مرحله روی سطحی که قبلا از شن و ماسه پوشیده شده بود به وسیله ی ماشین های قیرپاشی قیر ریخته شده که این عمل علاوه بر پرکردن منافذ خالی و یکدستی آسفالت باعث چسبندگی بیشتر آسفالت نیز می گردد.

مرحله ی آسفالت کاری در تاکستان

پس از زیرسازی و قیر پاشی نوبت به مرحله ی اصلی یعنی اسفالت کاری می رسد که در دو مرحله صورت می گیرد در مرحله ی اول مقداری آسفالت روی سطح آماده شده ریخته شده که به آن لایه ی آستر گفته می شود و پس از آن در مرحله ی بعدی لایه ی دوم به عنوان روکش اصلی روی آستر کار ریخته شده و آماده ی مرحله ی بعدی می شود.

مرحله ی کوبیدن و غلتک زنی

در آخرین مرحله در اجرای آسفالت کاری، با استفاده از غلتک های مخصوص لاستیکی یا فولادی سطح مورد نظر در یک دمای مشخص کوبیده و فشرده سازی می شود.شرکت میچینم در تاکستان تمامی مراحل اجرای خدمات آسفالت کاری توسط ماشین آلات مجهز زیر نظر افراد کارشناس و متخصص به صورت استاندارد و دقیق انجام می شود.

عوامل تاثیر گذار در عمر مفید آسفالت

  1. مواد اولیه به کار برده شده در ترکیبات آسفالت و ریز و درشتی شن، ماسه و سنگ های خرد شده
  2. زیرسازی مناسب آسفالت با رعایت استانداردها و اصول فنی
  3. ضخامت اجرای آسفالت با توجه به شرایط جاده و شرایط جوی
  4. حرارت آسفالت در زمان ترکیب و اجرای آن
  5. قیرپاشی اصولی پیش از اجرای خدمات آسفالت کاری
  6. شیوه ی کوبیدن و فشرده سازی آسفالت ریخته شده
  7. انتخاب زمان مناسب برای اجرای آسفالت از نظر شرایط جوی

قیمت اجرای عملیات آسفالت کاریدر تاکستان شرکت میچینم

به طور کلی قیمت اجرای عملیات آسفالت کاری به عوامل گوناگونی بستگی دارد که نوع مواد اولیه به کار رفته در آسفالت و نحوه ی انجام کار مهم ترین فاکتورها برای تعیین قیمت اجرای عملیات آسفالت کاری می باشد. از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت اجرای عملیات آسفالت کاری می توان به متراژ فضا، زیرسازی قبل از انجام آسفالت کاری، وع قیر استفاده شده در آسفالت، دانه بندی شن و ماسه، حجم و مقدار اسفالت مصرفی برای پوشش، نوع ماشین آلات به کاررفته و هزینه های حمل و نقل و… می توان اشاره کرد.

سخن پایانی:

همان طور که گفیتم انجام صحیح هر یک از مراحل اجرای آسفالت کاری از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورتی می توان این اطمینان را داشت که تمام مراحل آسفالتکاری به دقت انجام شده است که یک تیم حرفه ای و متخصص این عملیات را انجام داده است، شرکت میچینم در تاکستان با بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات اولیه به همراه تامین مواد استاندارد آسفالت یک گزینه ی مناسب در این زمینه است که صاحبین پروژه های مختلف در تاکستان می توانند اجرای عملیات آسفالت کاری را به تیم حرفه ای شرکت میچینم بسپارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.