بازسازی ساختمان در کرج |قدیمی و فرسوده| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ساختمان در کرج و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

ساختمان ها هم مانند انسان ها دچار فرسودگی و کهولت سن می شوند، برخی از مردم به ساختمان های خود دلبستگی داشته و حاضر نیستند که به سادگی محل و خانه ی خود را ترک کنند از این رو تصمیم به بازسازی ساختمان قدیمی خود می گیرند. در واقع بازسازی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که با انجام آن روی یک سازه، عمر مفید بنا افزایش پیدا کرده و موجب استحکام و حفظ ماندگاری بیشتر آن می شود.

اما زمانی که بازسازی ساختمان قدیمی استارت میخورد مشکلات پیش بینی نشده ی زیادی بر سر راه قرار میگیرد از این رو باید این عملیات توسط شرکت های معتبر ساختمانی و تیم مهندسین مجرب انجام شود، شرکت میچینم در کرج با داشتن متخصصین مختلف در زمینه بازسازی، تمام امور از جمله بازسازی بخش های اساسی و زیربنایی ساختمان و همچنین دکوراسیون داخلی را با مرغوب ترین مصالح و جدیدترین متد ها انجام داده و موجب کسب رضایت مشتریان عزیز در کرج شده است.

شهر کرج مرکز استان البرز و جز کلان شهرهای ایران می باشد. این شهر در 36 کیلومتری غرب تهران قرار گرفته و به دلیل نزدیکی اش به پایتخت، بزرگترین شهر مهاجرپذیر ایران پس از تهران است.

بازسازی ساختمان قدیمی خود در کرج را به ما بسپارید

شرکت میچینم با همکاری شرکت های معتبر و با رعایت استانداردها و تکیه بر علم مهندسین مجرب و طراحان حرفه ای و بهره گیری از جدیدترین متدها فضایی را ایجاد کرده که بتواند با درخواست کارفرمایان گرامی و مالکین مجموعه ای از ایده ها و روش های موثر را در بازسازی انواع ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و ساختمان های لوکس به کار برده و یک محیط زندگی و کار امن و زیبا را خلق کند.

هدف اصلی مجموعه ی میچینم ارائه خدمات خود در بالاترین سطح کیفیت با مصالح مرغوب ساخت و ساز و کسب رضایت کارفرما در کرج و برخی استان های دیگر است.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان در کرج

خدمات بازسازی ساختمان شرکت میچینم در کرج

شرکت میچینم با بهره گیری از کادر اجرایی متخصص و مجرب صفر تا صد عملیات بازسازی ساختمان ها را برعهده گرفته و خدمات گسترده ای را به همشهریان عزیز درکرج ارائه می دهد که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهیم شد:

طراحی بازسازی ساختمان در کرج

یکی از مهم ترین مسائل در بازسازی ساختمان ها آشنایی با نیاز افراد و ساکنین ساختمان است، پس از اینکه با دلیل اصلی بازسازی و نیاز ساکنین آشنا شدیم طراح شرکت ساختمانی وارد عمل می شود. پاسخ به نیاز های ساکنین توسط طراحان مجموعه ی میچینم از مهمترین بخش های بازسازی یک ساختمان است. پس از بررسی های لازم طراح یک طرح سه بعدی متناسب با فضای موجود و جدیدترین ایده ها آماده میکند که این امر باعث می شود قبل از انجام کار شما نتیجه ی کار را ببینید.

بازسازی داخل ساختمان در کرج

پس از تهیه ی یک نقشه ی کلی و طراحی نوبت به مرحله ی اجرای بازسازی داخل ساختمان میرسد. بازسازی ساختمان می تواند شامل تخریب گچ بری های قدیمی، تعمیر تاسیسات، تعویض قسمت های مختلف ساختمان و جا به جایی دیوارهای اضافی باشد. به طور کلی هدف از بازسازی داخل ساختمان افزایش طول ساختمان و زیباسازی بنا می باشد. از این رو بازسازی ساختمان های مسکونی و یا تجاری و اداری با توجه به طراحی اصولی که قبلا صورت گرفته انجام می شود و به مراتب از نوسازی و دوباره سازی حساس تر است.

بازسازی بیرون ساختمان ( نما و محوطه) در کرج

اولین بخش از ساختمان که به چشم می آید نمای ساختمان است که پس از گذشت چند سال، نمای ساختمان فرسوده و زیبایی اولیه ی خود را ندارد و حتی ممکن است فرسودگی نما خطر سقوط مصالح را هم به دنبال داشته و برای افراد دیگر خطرناک باشد، از این رو بازسازی نمای ساختمان قدیمی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

شرکت میچینم با استفاده از مصالح مرغوب و درجه یک در کوتاه ترین زمان می تواند به بازسازی بیرون ساختمان و تعمیر نمای آسیب دیده ی شما پرداخته و خانه ی شما را زیباتر کند. این بازسازی شامل بازسازی نمای سنگی، نمای آجری، نمای کامپوزیتی، نمای رنگ شده و ترمیم نمای ساختمان و… می شود.

بازسازی ساختمان تجاری در کرج

قبل از شروع بازسازی ساختمان تجاری باید دلیل و اهداف خود را از این بازسازی مشخص کنید، اهداف بازسازی ساختمان های تجاری ممکن است به دلیل:

 1. قدیمی بودن بنا
 2. بهینه کردن محیط کار
 3. تغییر نقشه ی ساختمان باشد.

اما به طور کلی قبل از شروع بازسازی ساختمان تجاری باید ابتدا از بهترین طراحان و پیمانکاران بازسازی ساختمان های تجاری کمک گرفته و یک برنامه ریزی دقیق از کارهایی که می خواهید انجام دهید، داشته باشید. پیشنهاد ما برای بهترین متخصص بازسازی شرکت میچینم در کرج می باشد. کارشناسان مجموعه ما آماده ی بازدید رایگان از ساختمان تجاری شما و ارائه ی مشاوره ی بازسازی هستند.

مراحل بازسازی ساختمان قدیمی و فرسوده در کرج

همان طور که گفته شد اقدام برای بازسازی ساختمان های قدیمی تصمیم بزرگی است و به عوامل مختلفی از جمله نیاز های شما، میزان بودجه و… بستگی دارد. پس از اینکه هدف از بازسازی با توجه به بودجه و نیازهایتان مشخص شد باید سراغ فرآیند اصلی بازسازی بروید که این پروسه شامل دو مرحله ی کلی است: بازسازی زیرساخت های ساختمان و بازسازی دکوراسیون بنا.

بازسازی زیرساخت های ساختمان

بازسازی زیرساخت های بنا شامل تعمیر لوله کشی های ساختمان، تاسیسات، سیستم برق کشی ساختمان و.. می شود که به نیاز روزمره ی شما مربوط می شود.

بازسازی دکوراسیون بنا

بازسازی دکوراسیون بنا مربوط به ظاهر ساختمان و بخش زیبایی دیزاین و دکوراسیون داخلی ساختمان می شود.

اگر بخواهیم مراحل بازسازی ساختمان قدیمی و فرسوده را گام به گام توضیح دهیم باید بگوییم ابتدا با توجه به نیازهایتان ابتدا فکر بازسازی ساختمان قدیمی در شما شکل میگیرد، پس از آن با یک شرکت پیمانکاری معتبر صحبت کرده و اهداف خود را از بازسازی مطرح می کنید. پس از اين مرحله، پيمانكار از خانه بازديد كرده و عمليات مورد نياز براي بازسازي را پيش‌ بينی كرده و هزينه‌ ها را برآورد می كند و کار بازسازی ساختمان را آغاز می کند.. بنابراين به طور خلاصه مراحل بازسازي خانه شامل انجام موارد زير است:

 • تعيين نيازهای ساکنین ساختمان بر اساس اولويت‌ ها و سليقه شخصی
 • انتخاب یک شرکت پیمانکاری رسمی، معتبر و خبره
 • انتخاب نوع بازسازی
 • برآورد هزینه ها
 • طراحی بازسازی ساختمان
 • اخذ مجوز در صورت نياز
 • شروع عمليات تخريب
 • انتخاب و تهيه متريال و ملزومات مورد نياز براي عملیات بازسازی
 • شروع عمليات بازسازی
 • نظارت بر پروسه ی بازسازی طبق استاندارد های تعريف شده با حضور مهندس ناظر
 • تأييد نهایی

قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان در کرج

قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان متاثر از عوامل گوناگونی مانند نوع بازسازی، میزان و عمق خرابی ساختمان، متراژ ساختمان، میزان تخریب، هزینه ی مصالح و متریال به کار برده شده، دستمزد شرکت های پیمانکاری و… می باشد. به طور مثال هزینه ی بازسازی زیرساخت های خانه که شامل تعمیر لوله کشی ساختمان، برق کشی و… است با هزینه ی بازسازی دکوراسیون خانه که شامل تعویض کاشی و سرامیک و تغییر کاغذ دیواری و رنگ ساختمان است متفاوت می باشد.

با این وجود توصیه می کنیم که قبل از اقدام به بازسازی ساختمان، بودجه خود را مشخص کرده و با گرفتن مشاوره از کارشناسان حرفه ای کار خود را آغاز کنید. انتخاب یک تیم اجرایی کاربلد در صرفه جویی هزینه های ناشی از بازسازی بسیار موثر است.

چرا بازسازی ساختمان در کرج با شرکت میچینم به نفع شماست؟

کارشناسان شرکت میچینم سعی می کنند قبل از هر چیز با نیازهای افراد ساکن در خانه آشنا شوند و بازسازی را طبق اهداف افراد در سال های آتی انجام دهند. تمامی مراحل بازسازی ساختمان توسط تیم حرفه ای شرکت میچینم که فارغ التحصیلان رشته های عمران، معماری و طراحی داخلی هستند انجام شده و مجموعه ی ما همواره سعی دارد که با حفظ کیفیت کار بازسازی، قیمتی مناسب و ارزان و متناسب با هزینه و بودجه تان به شما همشهریان عزیز در کرج ارائه دهد، به این دلیل باید بگوییم بازسازی ساختمان با شرکت میچینم به نفع شماست.

پیمانکار بازسازی ساختمان و اکیپ مجهز

عملیات بازسازی ساختمان با بهره گیری از به روز ترین متدها با تکیه بر دانش فنی مهندسین و طراحان ایده پرداز مطابق درخواست کارفرما صورت می گیرد.

صفر تا صد بازسازی ساختمان

شرکت میچینم با بهره مندی از کادر اجرایی مجرب اجرای صفر تا صد عملیات بازسازی را اعم از طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان های قدیمی، ساختمان های تجاری و اداری، بازسازی نمای ساختمان و… را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت اجرا می کند.

محاسبه و برآورد هزینه بازسازی ساختمان

پس از طراحی بازسازی ساختمان کارشناسان شرکت میچینم هزینه ی بازسازی ساختمان را با توجه به بودجه ی شما محاسبه و هزینه هارا اعلام کرده که شما بتوانید پیش از شروع کار بهتر تصمیم بگیرید.

مشاوره رایگان

شرکت میچینم خدمات گسترده ای شامل مشاوره رایگان و بازدید در محل را برای کارفرمایان عزیز در کرج در نظر گرفته است. برای دریافت راهنمایی های بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.