بازسازی ساختمان |قدیمی و فرسوده| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ساختمان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

خیلی وقت ها ممکن است با قدم زدن در خیابان های شهر چشمتان به ساختمان های فرسوده و قدیمی بیفتد که لازم است با انجام اقداماتی بار دیگر نو شده و از حال و هوای قدیمی و مستهلک شدن دربیایند.

امروزه با افزایش قیمت ها و قیمت های نجومی خانه ممکن است خیلی ها توان خرید خانه ی جدید را نداشته باشند و تصمیم بگیرند با انجام بازسازی، ساختمان قدیمی خود را نو و مستحکم کنند. اما بازسازی و نوسازی تنها مختص خانه های فرسوده نیست گاهی هم ممکن است ساکنین خانه پس از گذشت زمان از دکوراسیون داخلی خانه ی خود خسته شده و دلشان بخواهد که با طراحی جدید و تغییر دکوراسیون داخلی، ساختمان خود را بازسازی و نوسازی کنند.

اما لازم است که اجرای عملیات بازسازی ساختمان به بهترین شکل خود انجام شود، راه این بهینه انجام دادن عملیات، سپردن کار به شرکت های معتبر و رسمی در زمینه ی بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی است تا هم از لحاظ زمان و انرژی و هم از نظر صرف هزینه و قیمت صرفه جویی شود.

ما به شما شرکت میچینم را پیشنهاد می کنیم، مجموعه ی میچینم با همکاری شرکت های معتبر و با رعایت اصول و قواعد بازسازی ساختمان و به کار گیری مهندسین متخصص و طراحان حرفه ای و کارآزموده می‌ تواند به شما کمک کرده و نیازهای ساختمان شما را به نحو احسن برآورده کند.

خدمات بازسازی ساختمان ما در استان های

بازسازی ساختمان قدیمی خود را به ما بسپارید

شرکت میچینم در زمینه ارائه ی خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده با رعایت استانداردها و بهره گیری از به روزترین روش ها و تکیه بر علم مهندسان و طراحان حرفه ای و ایده پردازان این توانایی را دارد که بر اساس تقاضای مشتری، مجموعه ای کامل از ایده ها و روش های موثر در بازسازی انواع ساختمان های مسکونی، اداری و واحد های تجاری را ارائه دهد.

علاوه بر زیباسازی هدف اصلی مجموعه ی ما ارائه ی راه حل ها و اجرای انواع تکنیک های مختلف برای مقاوم سازی و مستحکم سازی محیط زندگی و کار شما می باشد. شما می توانید انواع خدمات بازسازی ساختمان های قدیمی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نما، مقاوم سازی ساختمان و… را از شرکت میچینم و کارشناسان این مجموعه بخواهید.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان

هدف از بازسازی ساختمان چیست؟

همان طور که گفته شد همیشه هدف از بازسازی ساختمان، مقاوم سازی و تعمیر و نگهداری ساختمان نیست، گاهی ممکن است صاحبان خانه بخواهند بعد از مدتی تغییرات کلی و یا جزئی در دکوراسیون داخلی خانه ی خود ایجاد کنند.

از این رو هدف از بازسازی ساختمان گاه ممکن است به دلیل مستحکم سازی، مقاوم سازی، بازسازی زیرساخت ها و تعمیر تاسیسات مانند لوله کشی ساختمان، برق کشی و… باشد .

گاهی به علت تغییر دکوراسیون داخلی، تغییر کف، دیوارها، سقف و یا حتی تغییر کاربری اجزای خانه و گاهی هم ممکن است تلفیقی از هر دو باشد. برای اینکه بتوانید نتیجه ی بهتری به دست بیاورید لازم است که اجرای مراحل بازسازی ساختمان خود را به شرکت های معتبر بازسازی و نوسازی سپرده تا بهترین نتیجه شامل حال شما شود.

مراحل بازسازی ساختمان به چه شکل است؟

اجرای عملیات بازسازی مستلزم انجام مراحل مختلف آن است که در ادامه با این مراحل آشنا می شویم:

  • ابتدا باید یک شرکت پیمانکاری رسمی در زمینه ی بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب شرکت مناسب، بازدید اولیه از قسمت های مختلف ساختمان و نوع سازه صورت خواهد گرفت.
  • در مرحله ی بعد باید نوع بازسازی و سبک مورد نظر انتخاب شود
  • پس از تعیین نوع بازسازی، برآورد هزینه ها صورت گرفته و طراحی سه بعدی توسط طراح حرفه ای صورت می گیرد.
  • در صورت نیاز مجوزهای لازم اخذ شده و عملیات تخریب آغاز می شود.
  • متریال و مصالح مورد نیاز انتخاب شده و اجرای عملیات بازسازی آغاز می شود.
  • در هنگام اجرای عملیات بازسازی نظارت بر پروسه ی بازسازی طبق استاندارد های تعريف شده با حضور مهندس ناظر صورت گرفته و پس از اتمام کار تایید نهایی انجام می شود.

برآورد هزینه های بازسازی ساختمان

هنگام انجام عملیات بازسازی، اطلاع از هزینه ها و برآورد قیمت عملیات بازسازی و نوسازی پروژه های مختلف اهمیت بسیاری دارد، برای اینکه بتوانیم هزینه های بازسازی را تخمین بزنیم باید بدانیم که هدف ما از بازسازی ساختمان چه بوده و قرار است کدام یک از قسمت های خانه تغییر کنند و کدام قسمت ها نیاز به بازسازی دارند و برای این عملیات چه مصالحی لازم است.

با انتخاب یک شرکت پیمانکاری معتبر تمامی موارد ذکر شده توسط کارشناسان شرکت انجام شده و تخمین درستی از هزینه ها انجام شده و علاوه بر این از صرف هزینه های اضافی جلوگیری می شود. کارشناسان شرکت میچینم پس از بازدید از محل مورد نظر شما و با شناخت نیازها و اهدافتان، یک نقشه ی کلی از ساختمان تهیه کرده و هزینه ها را برآورده کرده و پس از تایید نهایی طراحی ساختمان، اجرای عملیات بازسازی را آغاز خواهند کرد.

مزایای بازسازی ساختمان با شرکت میچینم

شرکت میچینم همواره در تلاش است که با همکاری شرکت های معتبر، انواع خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان های قدیمی، ساختمان های مسکونی و اداری، واحدهای تجاری را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب با بودجه ی شما به مشتریان عزیز ارائه دهد از این رو به جرات می توان گفت که بازسازی ساختمان با شرکت میچینم به نفع شماست از دیگر مزایای سپردن کار بازسازی به کارشناسان شرکت میچینم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در هزینه و زمان

انتخاب روش بازسازی ساختمان بسیار با صرفه تر از تخریب کلی سازه می باشد. کارشناسان مجموعه ی میچینم در تلاش اند که با ارائه ی خدمات مناسب بازسازی، شما هزینه ی مناسبی را برای بازسازی پرداخت کرده و علاوه بر این در مدت زمان کوتاه یک ساختمان مقاوم و مستحکم داشته باشید.

جلوگیری از پیشرفت بیشتر خسارات و افزایش ارزش ساختمان هتنگام فروش یا اجاره

با گذشت بیشتر زمان، متریال و مصالح به کار برده شده در ساختمان دچار تغییر و تحول شده و کارایی لازم خود را از دست می دهند و در نتیجه به علت بی توجهی، عمر مفید ساختمان کاسته شده و همین امر ممکن است ضررهای جانی و مالی زیادی را به ساکنین ساختمان وارد کند با انجام عملیات بازسازی عمر مفید ساختمان افزایش پیدا کرده و موجب افزایش مقاومت و استحکام سازه خواهد شد.

همچنین با بازسازی ساختمان های قدیمی ارزش ساختمان و ملک افزایش پیدا می کند. در واقع بازسازی یک نوع سرمایه گذاری بوده و اجرای این عملیات برای مالک ساختمان نوعی ارزش افزوده ایجاد خواهد کرد.

به روز شدن ساختمان و افزایش کیفیت زندگی

یکی از اصول مهم طراحی دکوراسیون داخلی اصل زیبا شناسی است، شما می توانید با بازسازی داخلی خانه و ساختمان خود و همچنین به روز کردن امکانات خانه، یک چشم انداز زیبا داشته و از سوی دیگر کیفیت زندگی خود را افزایش دهید.

امکان تغییر کاربری

با بازسازی ساختمان خود به دلیل ایجاد تغییرات در فضای داخلی می توانید از فضای خانه بیشترین استفاده را ببرید، تعداد کم اتاق خواب ها، آشپزخانه های قدیمی، سالن های پذیرایی نامتناسب با نیاز های خانواده، سرویس بهداشتی و حمام با کاشی های قدیمی و نامناسب ممکن است پس از مدتی برای ساکنین خانه موجب ایجاد احساس ناخوشایند شده و با انجام عملیات بازسازی می توان زندگی در یک فضای مطلوب را تجربه کرد.

انتخاب شرکت مناسب

با انتخاب شرکت میچینم می توانید از روند اجرای عملیات بازسازی و کیفیت کار مطمئن باشید، شما می توانید بازسازی ساختمان خود را به دست مهندسین متخصص و طراحان حرفه ای این مجموعه سپرده و از نتیجه کار رضایتمند باشید. شما از طریق ایده پردازان و طراحان خلاق شرکت میچینم می توانید هر نوع سبکی اعم از کلاسیک، مدرن، سنتی و … را در ساختمان خود اجرا نمایید و از نتیجه ی کار نهایت استفاده را ببرید.

برای بازدید کارشناسان مجموعه ی میچینم از محل مورد نظر خود و دریافت راهنمایی و مشاوره ی رایگان، با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.