بازسازی ساختمان در رشت |قدیمی و فرسوده| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ساختمان در رشت و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

ساختمان های قدیمی و فرسوده خطرات جانی و مالی بسیاری برای ساکنین آن دارند. عواملی مانند قیمت بالای خانه ها در رشت و یا علاقه به محله و خانه ی خود موجب شده که بسیاری به فکر بازسازی ساختمان قدیمی خود بیفتند. اما همانطور که می دانید اقدام برای بازسازی ساختمان و نوسازی آن تصمیم بزرگی است و باید توسط شرکت های بازسازی ساختمان در این زمینه انجام شود زیرا انجام این عملیات دارای اصول و قواعد مخصوص به خود است و پیمانکاری که انتخاب می کنید در کار خود دارای تسلط است و مهارت کافی در این زمینه دارد.

شرکت میچینم با چندین سال سابقه در زمینه ی بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده در رشت تمام نیازهای بازسازی و نوسازی ساختمان شما را با بهترین متریال و مدرن ترین ایده ها در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه انجام می دهد.

شهر رشت یکی از شهرهای بزرگ ایران است که در مرکز استان گیلان واقع شده و دارای آب و هوای عالی می باشد. این کلان شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای شمالی ایران بوده که مردم آن به زبان گیلکی صحبت می کنند.

بازسازی ساختمان قدیمی خود در رشت را به ما بسپارید

شرکت میچینم یکی از بهترین شرکت ها در حوزه ی بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده می باشد که با تکیه بر علم و دانش مهندسین و نیروی کار خلاق و حرفه ای آماده ی ارائه خدمات به همشهریان عزیز در رشت می باشد مجموعه ی ما عملیات بازسازی را با جدیدترین تجهیزات و متریال مرغوب در کمترین زمان و متناسب با بودجه ی شما با بهترین کیفیت انجام می دهد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان در رشت

خدمات بازسازی ساختمان شرکت میچینم در رشت

بازسازی ساختمان های فرسوده یکی از تخصص های شرکت میچینم در زمینه ی کارهای ساختمانی است که دو مرحله ی اصلی این عملیات را که شامل بازسازی زیر ساخت های ساختمان و بازسازی دکوراسیون می شود به طور صفر تا صد توسط طراحان حرفه ای، مهندسین متخصص و برنامه ریزان به طور دقیق برای همشهریان عزیز در رشت انجام می دهد، انواع خدمات بازسازی شرکت میچینم شامل موارد زیر می شود:

طراحی بازسازی ساختمان در رشت

در مرحله ی اول باید نیازهای افراد ساکن در ساختمان قدیمی مشخص شده و بدانید اهداف این افراد از بازسازی چیست. پس از مشخص کردن اهداف، طراحان شرکت با توجه به نیازهای افراد کار طراحی بازسازی ساختمان را آغاز می کنند. خدمات طراحی و بازسازی معماری توسط کارشناسان و طراحان شرکت میچینم طبق اصول و قواعد مشخص انجام شده و شرکت با ارائه ی یک نقشه ی کلی با توجه به پتانسیل های ساختمانتان شما را در امر بازسازی یاری می دهند.

بازسازی داخل ساختمان در رشت

بازسازی داخل ساختمان از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که پس از طراحی و تهیه ی نقشه ی کلی انجام می شود. بازسازی داخل ساختمان شامل دو مرحله ی بازسازی زیرساخت ساختمان و بازسازی دکوراسیون بنا می باشد که بازسازی زیرساخت های ساختمان شامل بازسازی و تعمیر لوله کشی، سیستم برق کشی و… است و بازسازی دکوراسیون بنا شامل زیباسازی و تمام قسمت داخلی ساختمان می شود.

بازسازی بیرون ساختمان و نما در رشت

بیرون و نمای ساختمان اولین بخشی است که به چشم هر بیننده ای می آید، نمای ساختمان هم پس از گذشت چندین سال فرسوده شده و زیبایی خود را از دست می دهد و علاوه بر فرسودگی نما ممکن است خطر سقوط مصالح را به دنبال خودش داشته باشد، تیم تخصصی نمای ساختمان در مجموعه ی میچینم در کوتاه ترین زمان با استفاده از بهترین متریال نمای ساختمان شما را به حرفه ای ترین شکل ممکن بازسازی می کنند. به طور کلی اصلی ترین دلایل بازسازی نمای ساختمان شامل موارد زیر است:

 • نمای ساختمان
 • تغییر کاربری ساختمان
 • تغییر ظاهر ساختمان
 • تخریب نما

بازسازی ساختمان تجاری در رشت

یکی از پراهمیت ترین بازسازی ها بازسازی ساختمان های تجاری می باشد زیرا بیشتر بازسازی های ساختمان های مسکونی برای تغییر و طراحی دکوراسیون داخلی است اما برای ساختمان های تجاری و بزرگ انجام بازسازی و تعمیرات ساختمان برای حفظ امنیت و آرامش و جان و مال مردم است. البته بازسازی ساختمان های تجاری هم به دو روش انجام می شود:

بازسازی کلی ساختمان: این نوع از بازسازی تمام زیرساخت ها و تاسیسات را شامل می شود و بسته به قدمت ساختمان عملیات بازسازی زیرساخت ها انجام می شود.

بازسازی جزئی ساختمان: این نوع از بازسازی شامل تغییرات در بخش داخلی و دکوراسیون ساختمان است و با هدف بهبود محیط و مطلوب شدن فضا برای کارکنان انجام می شود.

مراحل بازسازی ساختمان قدیمی و فرسوده در رشت

بازسازی ساختمان های فرسوده به دلیل قدمت بالا و داشتن خطرات جانی و مالی برای ساکنین دارای اصول و قوانین مخصوص خود بوده و دارای مراحلی هستتند که در ادامه با آن اشنا خواهید شد:

 1. پیدا کردن یک شرکت معتبر بازسازی خانه و ساختمان های قدیمی
 2. شناخت نیازها و تعیین کردن اهداف ساکنین ساختمان توسط کارشناسان شرکت
 3. انتخاب نوع بازسازی
 4. عقد قرارداد میان مالک ساختمان و پیمانکار شرکت و برآورد قیمت ها
 5. طراحی و تهیه ی یک نقشه ی کلی و طرح ایده بر اساس سلیقه ی مشتری
 6. تایید نقشه نهایی توسط مالک
 7. برنامه ریزی
 8. اخذ مجوزهای لازم در صورت نیاز
 9. امتخاب متریال و ملزومات لازم
 10. شروع عملیات بازسازی
 11. نظارت بر طراحی و اجرای بازسازی
 12. تایید نهایی و تحویل ساختمان

قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان در رشت

عوامل متعددی در تعیین قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان دخیل هستند به همین دلیل بهتر است هزینه ی بازسازی ساختمان های قدیمی توسط شرکت ها و پیمانکارهای بازسازی برآورد شوند تا امکان ایجاد اشتباه کمتر شود.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ی بازسازی شامل نوع بازسازی، میزان و عمق خرابی ساختمان، متراژ ساختمان، میزان تخریب، هزینه ی مصالح و متریال به کار برده شده، دستمزد شرکت های پیمانکاری و… می باشند.

اگر تمام عوامل موثر در تعیین قیمت بازسازی ساختمان به درستی بررسی شود می توان تا حد زیادی هزینه ها را کاهش داد. البته همان طور که گفتیم مشورت کردن با پیمانکاران و کارشناسان می تواند یک راه کار مناسب برای بهینه کردن قیمت ها باشد.

چرا بازسازی ساختمان در رشت با شرکت میچینم به نفع شماست؟

شرکت میچینم متشکل از معماران، طراحان، برنامه ریزان، مدیران برنامه و مهندسین متخصص با ارائه ی راه حل های طراحی مناسب به شما این امکان را می دهند که از فضای خود بیشترین بهره را ببرید، بازسازی ساختمان با شرکت میچینم به دلایل زیر به نغع شما می باشد:

 • کادر متخصص و حرفه ای: بازسازی ساختمان های قدیمی با به کارگیری به روزترین متدها توسط مهندسین و طراحان ایده پرداز و خلاق
 • اجرای صفر تا صد کار: اجرای صفر تا صد پروژه های طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان های مسکونی و تجاری
 • قیمت متناسب با بودجه ی شما: طرح بازسازی ساختمان و ارائه ی ایده و سبک های مختلف متناسب با بودجه ی شما
 • اجرای پروژه با بالاترین کیفیت: ارائه ی بالاترین کیفیت ها با به کارگیری بهترین و مرغوب ترین متریال ها جهت برآورد اهداف و نیازهای مشتری
 • تحویل به موقع پروژه: برنامه ریزی، طراحی و اجرای عملیات بازسازی و اجرای مراحل آن در یک مدت زمان مشخص
 • مشاوره رایگان: ارائه ی خدمات رایگان، مشاوره و بازدید در محل توسط کارشناسان خبره