بازسازی ساختمان در قزوین |قدیمی و فرسوده| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ساختمان در قزوین همین حالا با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

بازسازی ساختمان های قدیمی یکی از بهترین ها روش ها برای افزایش مقاومت و استحکام خانه های فرسوده و قدیمی است. ساختمان های قدیمی برای اینکه در برابر حوادث مقاوم و ایمن باشند باید بازسازی شوند. اما اگر بخواهید عملیات بازسازی ساختمان های فرسوده را در راستای کار خود قرار دهید باید از شرکت های بازسازی ساختمان رسمی در این زمینه کمک بگیرید زیرا مراحل اجرای کار بازسازی دارای اصول و قواعد مخصوص است که افراد عادی و مالک ساختمان نمی توانند این کار را انجام دهند.

شرکت میچینم با تکیه بر دانش مهندسین ساختمان و طراحان متخصص و بهره گیری از به روزترین متد روز دنیا عملیات بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده را با رعایت استانداردهای موجود بنا به درخواست کارفرما در شهر قزوین انجام می دهد. هدف اصلی مجموعه ی میچینم ارائه ی خدمات بازسازی با بالاترین سطح کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن است.

شهر قزوین مرکز استان قزوین و یکی از شهرهای صنعتی ایران است که دارای موقعیت ویژه ای است. این شهر دارای معادن بزرگ سرب، روی، مس و گچ بوده و از تنوع قومیتی گوناگونی برخوردار است.

بازسازی ساختمان قدیمی خود در قزوین را به ما بسپارید

شرکت میچینم با سالها فعالیت در زمینه ی ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی، کلیه ی خدمات مربوط به مشاوره، طراحی، بازسازی ساختمان های فرسوده و طراحی دکوراسیون داخلی را در قزوین با تکیه بر دانش مهندسان خود و با استفاده از مصالح مرغوب و جدیدترین متدها در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می دهد، شما با همکاری مجموعه ی ما می توانید انواع سبک ها اعم از سبک کلاسیک، مدرن و سنتی را در ساختمان خود اجرا نمایید.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان در قزوین

خدمات بازسازی ساختمان شرکت میچینم در قزوین

شرکت مچینم متشکل از معماران متخصص، برنامه ریزان، مدیران برنامه و مهندسان طراحی انواع خدمات بازسازی ساختمان های قدیمی را به صورت صفر تا صد به همشهریان عزیز درقزوین ارائه می دهد که در ادامه با برخی از این خدمات آشنا خواهیم شد:

طراحی بازسازی ساختمان در قزوین

بازسازی ساختمان یک روش بسیار مناسب برای نوسازی و تغییر دکوراسیون ساختمان های قدیمی می باشد، ابتدا پس از شناخت نیازهای ساکنین باید طراحی ساختمان توسط طراحان شرکت ساختمانی انجام شود. با سپردن کار بازسازی به شرکت میچینم خدمات طراحی و بازسازی معماری بر اساس اصول و قواعد مشخص به کارفرمایان گرامی ارائه شده و شرکت با ارائه ی یک نقشه ی کلی و برآورد هزینه ها شما را در بهتر شدن کار بازسازی ساختمان قدیمی تان یاری می دهد.

بازسازی داخل ساختمان در قزوین

پس از اجرای مرحله ی طراحی و تهیه ی یک نقشه ی کلی نوبت به مرحله ی اجرای عملیات بازسازی داخل ساختمان میرسد. بازسازی ساختمان های قدیمی به دو قسمت بازسازی زیرساخت ساختمان و بازسازی دکوراسیون تقسیم می شود که به طور کلی با بازسازی داخلی عمر بنا افزایش یافته و به حفظ و ماندگاری بنا کمک می شود.

بازسازی بیرون ساختمان و نما در قزوین

نمای ساختمان ها هم مانند انسان ها دارای یک طول عمرمشخص بوده و بعد از مدتی دچار فرسودگی و ریزش بنا می شود و نیاز است که ترمیم و بازسازی شود، گاهی هم ممکن است صاحبین یک ساختمان برای زیبایی بیشتر ساختمان خود به فکر بازسازی نما بیفتند، در برخی اوقات هم در بعضی از ساختمان ها به دلیل تغییر کاربری ساختمان از مسکونی به اداری و یا بالعکس لازم است نمای ساختمان تغییر کند تا متناسب با کاربری ساختمان باشد.، شرکت میچینم خدمات بازسازی نمای ساختمان را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما همشهری های عزیز در قزوین انجام می دهد.

بازسازی ساختمان تجاری در قزوین

دلایل و اهداف بازسازی ساختمان های تجاری متفاوت بوده و ممکن است به دلیل قدیمی بودن بنا، بهینه کردن محیط کار و تغییر نقشه ی ساختمان انجام شود. به طور کلی یکی از مهم ترین بخش ها در فرآیند بازسازی ساختمان های تجاری ابتدا مرحله برنامه ریزی و بودجه بندی بوده و سپس انتخاب یک شرکت پیمانکاری بازسازی ساختمان های تجاری است. مجموعه میچینم یکی از بهترین شرکت های متخصص بازسازی ساختمان های تجاری می باشد که با تکیه بر اصول و مبانى مهندسى و معمارى عملیات بازسازی را انجام می دهد.

مراحل بازسازی ساختمان قدیمی و فرسوده در قزوین

به طور کلی بازسازی ساختمان قدیمی و فرسوده شامل موارد زیر می شود:

 • انتخاب نوع و میزان بازسازی
 • یافتن یک شرکت بازسازی ساختمان و مشاوره با متخصصان این شرکت و انتخاب یک پیمانکار ماهر
 • بازدید متخصصین از محل مورد نظر و بررسی موارد فنی و تخصصی
 • اخذ مجوز در صورت نیاز
 • انجام طراحی و ارائه نقشه کلی ساختمان و پردازش ایده
 • تایید نقشه طراحی شده توسط مالک
 • تعیین زمانبندی و برآورد هزینه های لازم
 • تخریب
 • تعیین فازهای مختلف اجرای عملیات بازسازی و آغاز فعالیت
 • بررسی و نظارت صحیح بر رعایت اصول و استانداردها
 • تایید بازسازی

قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان در قزوین

در تعیین قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان عوامل متعددی مانند نوع بازسازی، میزان و عمق خرابی ساختمان، متراژ ساختمان، میزان تخریب، هزینه ی مصالح و متریال به کار برده شده، دستمزد شرکت های پیمانکاری و…دخیل هستند.

از این رو اگر قصد بازسازی ساختمان را داشته باشید مهم ترین و اولین گام برآورد هزینه بازسازی ساختمان می باشد. اگر می خواهید هزینه بازسازی ساختمان خود را تخمین بزنید و یا پس از برآورد هزینه تصمیم قطعی برای بازسازی ساختمان بگیرید، می‌توانید از خدمات بازسازی شرکت میچینم استفاده کنید.

مجموعه ی میچینم بازسازی ساختمان را با مناسب‌ ترین قیمت و با به کارگیری بهترین و با کیفیت‌ ترین مصالح و مواد در کوتاه زمان ممکن انجام می دهد.

چرا بازسازی ساختمان در قزوین با شرکت میچینم به نفع شماست؟

شرکت میچینم با بهره مندی از تیم متخصص و حرفه ای به همراه ناظرین و معمارانی با دانش فنی بالا، طی سال ها تجربه توانسته بسیاری از پروژه های بازسازی خانه ها و ساختمان های قدیمی و کلنگی را با بالاترین کیفیت و بدون نقص انجام دهد. با سپردن کار بازسازی به شرکت میچینم در زمان صرفه جویی کرده و بازسازی و تعمیر تاسیسات ساختمان و نورپردازی فضای داخلی ساختمان به صورت حرفه ای متناسب با بودجه و نیاز کارفرما انجام می شود به همین دلیل باید گفت بازسازی ساختمان با شرکت میچینم به نفع شماست.

مزایای سپردن کار به شرکت میچینم

 • بهره مندی از مهندسین متخصص، تیم مجرب و حرفه ای
 • اجرای صفر تا صد پروژه های طراحی دکوراسیون و بازسازی منازل
 • بهره گیری از به روز ترین متد ها و طراحی مدرن و چشم نواز
 • تحویل به‌ موقع پروژه
 • اجرای پروژه با بالاترین کیفیت
 • مشاوره رایگان
 • قیمت متناسب با بودجه ی شما