بازسازی ساختمان در زنجان |قدیمی و فرسوده| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ساختمان در زنجان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده به تقاضای مشتری موجب افزایش طول عمر ساختمان، بهبود زندگی ساکنین، افزایش کارایی ساختمان برای اهداف دیگر و… می شود.

به خصوص در مواقعی که به دلیل فرسودگی ساختمان تاسیسات زیرزمینی و زیرساخت ها دچار مشکل می شوند بازسازی یک امر ضروری به حساب می آید. از سوی دیگر اجرای عملیات بازسازی موجب صرفه جویی در منابع خواهد شد زیرا روش ساخت و ساز در گذشته دارای عیوب بسیاری می باشد. اما اجرای عملیات بازسازی دارای اصول و قواعد فنی مخصوص است که باید توسط شرکت های رسمی و پیمانکاری در این زمینه انجام شود.

شما می توانید کار بازسازی ساختمان خود را به گروه معماری و مهندسین شرکت میچینم در زنجان بسپارید که در این مجموعه عملیات بازسازی تلفیقی از علم و هنر مهندسین است. با سپردن کار به شرکت میچینم می توانید با مرغوب ترین متریال و بالاترین کیفیت ها ساختمان قدیمی خود را بازسازی و تعمیر کرده و از نتیجه ی کار نهایت لذت را ببرید.

شرکت میچینم با هدف شناخت و تامین نیاز مشتری کار بازسازی ساختمان، طراحی داخلی و اجرای انواع سبک های مدرن و کلاسیک را با تکیه بر اصول و مبانی معماری انجام داده و موجب کسب رضایت مشتریان عزیز در زنجان و برخی شهرهای دیگر شده است.

شهر زنجان مرکز استان زنجان و در قسمت شمال غربی ایران قرار گرفته است. این استان حدود هزار سال سابقه ی سکونت داشته و یافته های باستان شناسی مختلفی از دوره های مختلف در این شهر وجود داشته و اهمیت بازسازی در این شهر بسیار زیاد است.

خدمات بازسازی ساختمان قدیمی خود در زنجان را به ما بسپارید

شرکت میچینم با همکاری شرکت های معتبر و رعایت استانداردها و تکیه بر علم مهندسین مجرب به ارائه ی انواع خدمات در زمینه ی بازسازی ساختمان های قدیمی پرداخته که در ادامه با این خدمات آشنا خواهیم شد:

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ساختمان در زنجان

طراحی بازسازی ساختمان در زنجان

طراحی بازسازی ساختمان مرحله ی قبل از بازسازی می باشد که توسط طراحان شرکت انجام می گیرد، در این مرحله طراحی سه بعدی صورت گرفته و یک نقشه ی کلی از ساختمان تهیه می شود و اگر این طراحی با نیازها و درخواست ساکنین ساختمان مطابقت داشت عملیات بازسازی ساختمان قدیمی انجام می شود.

بازسازی داخل ساختمان در زنجان

بعد از شناخت نیازهای افراد و تعیین نقشه ی نهایی، کار بازسازی داخل ساختمان آغاز می شود. در این مرحله معمولا مهندسین به تعمیر تاسیسات از جمله نوسازی لوله کشی های آب و فاضلاب پرداخته و سپس وضعیت سیم‌ کشی‌ های برق مورد بررسی قرار می گیرد. پس از آن تخریب گچ بری های قدیمی و تعویض قسمت های مختلف ساختمان و جا به جایی دیوارهای اضافی را در صورت لزوم انجام میدهند.

هدف اصلی مجموعه بازسازی میچینم ایجاد خانه های زیبا و جلب رضایت مشتریان می باشد. از این رو کارشناسان ما قبل از اقدام به بازسازی با شما یک جلسه مشاوره برگزار می کنند. هدف از برگزاری این جلسه شناخت نیازها و تعییین اهداف شما از بازسازی می باشد. همچنین در این جلسه میزان هزینه مدنظر برای تغییرات از شما سوال می شود.

بازسازی نمای ساختمان در زنجان

گاهی تعمیر نمای ساختمان جهت بازسازی فرسودگی و خرابی نمای ساختمان است و گاهی به دلیل تغییر کاربری و نوسازی ظاهر آن انجام می‌ شود. زیرا تمام ساختمان ها پس از گذشت چندین سال از زمان ساخت دچار آسیب های ظاهری شده و ساختمان های بسیار قدیمی با خطر ریزش و سقوط مصالح نیز مواجه‌ اند و باید قبل از رسیدن به این مرحله بازسازی شوند. انتخاب یک گروه متخصص در بازسازی نمای ساختمان بسیار مهم بوده و تیم متخصص مجموعه ی میچینم در زمینه‌ ی تعمیر نما، می‌ تواند یکی از گزینه‌ های مناسب برای تعمیر نمای ساختمان شما باشد.

بازسازی ساختمان های تجاری در زنجان

ساختمان های تجاری دارای کاربری خاصی بوده و متشکل از واحدهای تجاری بوده که شامل مغازه ها، فضاهای تفریحی، رستوران ها، کافی شاپ ها و … می شود که هر یک در حوزه ی خاصی از تجارت مشغول به کار هستند.

متاسفانه بسیار شاهد این بوده ایم که در ساختمان های تجاری قدیمی حوادثی به وجود آمده است که علاوه بر غیر قابل جبران بودن آن، خسارت های جانی و مالی بسیاری به کسبه و افراد دیگر وارد کرده است بنابراین بازسازی ساختمان های تجاری در زمان مناسب خود امری ضروری است، شرکت میچینم یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه ی بازسازی ساختمان های تجاری، اجرای دکوراسیون داخلی و تعمیرات ساختمان است که می توانید از خدمات این مجموعه نهایت استفاده را ببرید.

مزایای بازسازی ساختمان در زنجان با شرکت میچینم

اجرای عملیات بازسازی ساختمان های قدیمی توسط شرکت میچینم دارای مزایای بسیاری است که شامل موارد زیر می شود:

جلوگیری از پیشرفت خسارات: در صورت گسترش خرابی و فرسودگی تاسیسات ساختمان و متریال به کار برده شده در داخل ساختمان دستخوش تغییرات نامطلوبی می شوند از این رو بازسازی موجب افزایش طول عمر مفید سازه شده و از ضررهای جانی و مالی جلوگیری می شود.

صرفه جویی در هزینه و زمان: هزینه ی بازسازی ساختمان بسیار به صرفه تر از تخریب کل سازه می باشد و در مدت زمان کوتاه موجب افزایش استحکام و مقاومت سازه خواهد شد.

امکان تغییر کاربری: با بازسازی ساختمان می توان موجب افزایش، کاهش و تغییر فضا شد و در عین حال می توان سازه را برای کاربری جدید آن آماده کرد.

قیمت و هزینه ی بازسازی ساختمان در زنجان

برای شروع عملیات بازسازی ابتدا باید قیمت بازسازی را مشخص نمود زیرا اجرای پروژه ی بازسازی تنها به خرید مصالح و دستمزد گروه اجرایی ختم نمی شود و هزینه های دیگری مانند نوع بازسازی، میزان و عمق خرابی ساختمان، متراژ ساختمان، میزان تخریب و… بستگی دارد، با انتخاب یک شرکت رسمی ساخت و ساز و بازسازی می توان تا حد بسیار زیادی از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کرد.

چرا بازسازی ساختمان در زنجان با شرکت میچینم به نفع شماست؟

شرکت مهندسی میچینم آماده ی ارائه ی خدمات طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان های قدیمی مسکونی، اداری، تجاری و… با تسلط کافی و سرعت بالا می باشد. شما با سپردن کار به مجموعه ی ما می توانید از روند بازسازی و کیفیت آن مطمئن باشید و از انواع سبک های گوناگون مانند کلاسیک، مدرن، سنتی و… در ساختمان خود بهره ببرید. بازسازی ساختمان با شرکت میچینم به نفع شماست زیرا در این مجموعه:

  • صفر تا صد پروژه های طراحی دکوراسیون و بازسازی منازل، ساختمان های تجاری و اداری توسط کارشناسان و مهندسین معمار به صورت تخصصی انجام می شود.
  • طرح بازسازی ساختمان ارائه شده متناسب با بودجه شما تعیین خواهد شد.
  • بازسازی ساختمان با به کارگیری از به روزترین روش ها و تکیه بر علم پیمانکاران بازسازی و اکیپ مجهز انجام می شود.
  • خدمات رایگان، مشاوره و امکان بازدید در محل وجود دارد و شما مشتریان عزیز در زنجان می توانید از این خدمات نهایت استفاده را ببرید.