بتن آماده در زنجان؛ (خرید و قیمت) انجام با بهترین ماشین آلات

برای تهیه بتن آماده در زنجان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

امروزه برای مقابله با شلوغی و آلودگی های ناشی از تولید بتن در محل پروژه های ساخت و ساز از راهکاری به نام بتن آماده استفاده می شود. در واقع بتن آماده یک نوع ماده ی با ارزش و پر کاربرد در صنعت عمران و ساخت و ساز است اما آماده سازی بتن امری تخصصی و در حیطه ی کار برخی شرکت های متخصص در این زمینه است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کارشناسان و نیروی کار آموزش دیده در این زمینه تولید و عرضه می شود. از این رو باید مطمئن شوید که بتن آماده را از شرکت های معتبر خریداری می کنید.

شرکت میچنم یکی از تولید کنندگان اصلی بتن آماده در زنجان است که با استفاده از بهترین مصالح و مواد اولیه زیر نظر کارشناسان مجرب به طور تخصصی در زمینه ی تولید بتن آماده فعالیت دارد. در مجموعه ی ما تمام مراحل تولید بتن آماده توسط تیمی متخصص و حرفه‌ ای در آزمایشگاه های مجهز به طور دقیق کنترل می شود و پس از تایید به مرحله ی تولید میرسد از این رو صاحبین پروژه به راحتی می توانند خرید بتن آماده را از شرکت میچینم انجام دهند.

استان زنجان با مرکز زنجان یکی از شهر های ایران است که در شمال غربی کشور واقع شده است و بیستمین شهر ایران از نظر جمعیت می باشد و یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای کشور عزیزمان می باشد.

برای تهیه (خرید) بتن آماده در زنجان با بهترین کیفیت در کنار شماییم

مجموعه ی میچینم در زنجان یک از مجهزترین مجموعه ها در زمینه ی تولید بتن آماده می باشد. این کارخانه با بهره مندی از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات فرآیند تولید بتن آماده را زیر نظر متخصصان مجرب در این زمینه و توسط نیروی کار آموزش دیده انجام می دهد.

تمام مواد تشکیل دهنده بتن آماده از لحاظ کیفیت و خواص فیزیکی در آزمایشگاه های مجهز مجموعه میچینم طبق اصول و استاندارد های تعیین شده مورد بررسی قرار گرفته و پس از کنترل کیفی به مرحله ی تولید رسیده و پس از اتمام مراحل تولید توسط ماشین های مخصوص میکسر به محل پروژه ی مورد نظر فرستاده می شود.

شماره شرکت بتن آماده در زنجان

تعریف بتن آماده

اگر بخواهیم به بیانی ساده به تعریف بتن آماده بپردازیم باید بگوییم که این مواد در موقعیت مکانی متفاوت از محل پروژه تهیه شده و توسط کامیون های مخصوص به محل پروژه فرستاده و اجرا می شود. ترکیبات بتن آماده شن، ماسه، سیمان و آب می باشد و گاهی ممکن است برای استفاده در موارد خاص از ترکیبات ویژه ای هم استفاده شود.

بتن های آماده انواع مختلفی دارند و بر اساس کارایی خود هرکدام نسبت ترکیب متفاوتی خواهند داشت. تعریف انواع بتن آماده را درادامه خواهید خواند.

انواع بتن آماده تولید شده در شرکت میچینم در زنجان

همان طور که گفتیم بتن های آماده با توجه به کارایی آنها انواع مختلفی دارند و نسبت مخلوط مواد اولیه بتن آماده در هر یک متفاوت است و تنها سیمان ماده ی اصلی این ماده می باشد. انواع مختلف بتن آماده در زنجان توسط شرکت میچینم تولید می شود و عبارتند از:

بتن آماده استاندارد در زنجان

یکی از اصلی ترین نوع بتن آماده، بتن آماده استاندارد می باشد که یکی از پرکاربردترین و ساده ترین نوع آن است. بتن آماده استاندارد از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به همین دلیل در پروژه های مختلف و انواع ساخت و سازها در زمینه ی طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

بتن سیال در زنجان

بتن سیال یکی دیگر از انواع بتن آماده می باشد که بر پایه ی سیمان تهیه شده و برای تراز کردن سطوح سخت مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کارایی این نوع بتن آماده می توان برای تعمیر بخش های مختلف لوله ها و کابل ها و درزگیری اشاره کرد.

بتن تقویت شده با فیبر در زنجان

بتن تقویت شده یا مسلح شده با فیبر( هر گونه فیبر یا الیاف) به بتنی گفته می شود که در ترکیبات آن از فیبر یا FRC استفاده شده و مقاومت آن نسبت به بتن های معمولی بیشتر بوده و میزان ترک خوردگی آن نسبت به بتن معمولی کمتر است. الیاف های فیبری به صورت یکنواخت در ترکیبات بتن به کار گرفته می شوند و باعث استحکام انعطاف پذیری بیشتر بتن می شوند.

بتن خود متراکم یا خود تراکم در زنجان

بتن خود تراکم یک نوع بتن خاص است که با وزن خود در قالب پخش و متراکم شده و نیاز به ویبره و لرزاندن ندارد. مهم ترین مزیت بتن خود تراکم توانایی پر کردن و عبور از میان آرماتورها و مقاومت بالا در مقابل جدا شدگی است و در پروژه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از ویبراتورها برای پخش بتن دشوار است.

بتن متراکم در زنجان

بتن آماده متراکم یا غلتکی نوع دیگر از بتن آماده است که با فشار بالا تولید شده و در ترکیبات آن از میزان آب کمی استفاده شده است. کارایی این نوع بتن بیشتر در ساخت پروژه های عظیم و پل سازی می باشد و نسبت به بتن معمولی بسیار سخت تر است و از انعطاف پذیری پایینی برخوردار است.

بتن معماری و تزئینی در زنجان

بتن معماری و تزئینی در هر شکل، بافت و رنگی برای بهبود نمای ساختمان به کار گرفته می شود و با وجود زیبایی بخشی به نمای ساختمان عملکرد سازه ای هم دارد. امروزه برای طراحی دکوراسیون و معماری ساختمان از روش های گوناگونی استفاده می شود که نیاز است از بتن خاص و نرم تری استفاده شود ، از بتن معماری و تزئینی برای ورودی ساختمان ها، اطراف استخرها و پیاده رو ها استفاده می شود.

تجهیزات و ماشین آلات بتن ریزی شرکت میچینم در زنجان

امروزه در بسیاری از ساخت و سازها بتن کارایی بسیار بالایی دارد، مخلوط کردن مواد بتن آماده و ریختن بتن مستلزم به کار گیری کارگران بسیاری است که در پروژه های مختلف امکان انجامش توسط نیروی کار دستی غیر عملی است از این رو تمام شرکت هایی که به تولید بتن آماده مشغول هستند از انواع تجهیزات بتنی برای مخلوط کردن (اختلاط) و ریختن بتن آماده استفاده می کنند که علاوه بر کاهش هزینه های نیروی کار، ماشین آلات بتن ریزی خطاهای نیروی انسانی را کاهش داده است.

شرکت میچینم در زنجان در زمینه ی ارائه ی خدمات بتن ریزی و تولید بتن آماده داراي مجهزترين ماشين آلات توليد، میکسر، انتقال دهنده (پمپ، شوت، لوله)، ویبراتور و ابزار پرداخت (ماله، شمشه و..) بمی باشد. انواع ماشین بتن ریزی میکسر بتن شامل موارد زیر می شود:

ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته

یکی از انواع ماشین های بتن ریزی، ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته است که تمام مراحل اختلاط، بارگیری و خروج مخلوط بتن را تا آخرین مرحله به صورت پیوسته انجام می دهد. از این ماشین در پروژه های مختلف و بسیبار بزرگ مانند برج سازی، سد سازی، پل سازی و… استفاده می شود.

ماشین بتن ریزی بچ میکسر: درام میکسر و پن میکسر

یکی از متداول‌ ترین نوع میکسر ماشین بتن ریزی، ماشین بتن ریزی بچ میکسر یا مخلوط کننده ی پیمانه ای می باشد. این ماشین برخلاف میکسرهای پیشرفته تمام مراحل اختلاط و تخلیه مواد مخلوط شده را به صورت مرحله‌ به مرحله انجام می‌ دهند. عمل مخلوط کردن مواد اولیه بتن در بچ میکسرها با ریختن درون محفظه میکسر با یک سرعت ثابت انجام می شود. انوع بچ میکسرها شامل: ماشین بتن ریزی درام میکسر یا میکسر بشکه‌ ای، ماشین بتن ریزی پن میکسر یا میکسر دیگی می باشد.

ماشین بتن ریزی درام میکسر

یکی از پرکاربردترین انواع ماشین آلات بچ میکسر، ماشین بتن ریزی درام میکسر می باشد که محفظه ی آن به شکل یک بشکه است. به طور کلی درام میکسرها با توجه به کارایی خود به انواع شیب‌ دار، بدون شیب و معکوس تقسیم می شوند.

ماشین بتن ریزی درام میکسر شیب‌ دار: درام میکسر شیب‌ دار در زاویه‌ های مختلفی تنظیم می شود و تخلیه بتن در محل مورد نظر با چرخاندن محفظه به پایین انجام می شود.

ماشین بتن ریزی درام میکسر بدون شیب: درام میکسر بدون شیب قابل تنظیم در زاویه های مختلفی نیست و محفظه ی آن به صورت افقی بوده و تخلیه ی بتن بدون شیب بوده و با شوت شیب دار انجام می شود.

ماشین بتن ریزی درام میکس معکوس: این ماشین مانند درام میکسر بدون شیب بوده و دارای دو دهانه است ولی با این فرق که یک دهانه برای ریختن مواد اولیه و دهانه ی دیگر برای خروج بتن آماده است.

ماشین بتن ریزی تراک میکسر

تراک میکسر نوعی کامیون مخصوص برای حمل بتن از محل تولید شده تا محل پروژه ی مورد نظر است، تراک میکسر ها دارای دو نوع است که نوع اول فقط برای حمل‌ و نقل بتن آماده شده در محل تولید کاربرد داشته اما نوع دوم آن علاوه بر حمل و نقل بتن، عمل مخلوط کردن و میکس کردن را هم به طور همزمان انجام می دهند.

انواع پمپ بتن

توسط پمپ بتن، عمل انتقال بتن از دستگاه میکسر به محل مورد نظر به کمک لوله انجام می شود. کارایی پمپ های بتن با توجه به ساختار اصلی آنها متفاوت بوده و انواع مختلفی دارند که می توان به پمپ های پیستونی، دو سیلندری و… اشاره کرد. لوله هایی که در روش پمپاژ بتن استفاده می شود باید از قطر و ضخامت دیواره مشخص برخوردار باشند معمولا از پمپ بتن برای تخلیه و انتقال حجم زیاد بتن و در محل هایی که مسیرهای تو در تو و پیچیده دارد استفاده می شود.

ویبراتور بتن

ویبراتور بتن دستگاهی است که برای پخش بتن و لرزاندن بتن به منظور حذف هوای اضافی و محبوس در لایه های بتن استفاده می شود. ویبراتور بتن هوای اضافی در بتن را از بین برده و با این عمل، چگالی و مقاومت بتن را افزایش می دهد. انواع ویبراتور بتن شامل ویبراتور برقی، ویبراتور بنزینی، ویبراتور دیزلی و ویبراتور دریلی می باشد.

قیمت بتن آماده در زنجان تحت تاثیر چه عواملی است؟

بتن آماده طی یک فرآیند پیچیده و خاص تولید می شود به همین دلیل عوامل بسیاری در تعیین قیمت آن دخالت دارند. قیمت مواد اولیه یک از این موارد است، مثلا سیمان ماده ی اصلی بتن آماده است و قیمت آن دستخوش تغییرات زیادی است و همین امر بر قیمت تمام شده ی بتن آماده تاثیر گذاشته است، هزینه کنترل کیفیت و آزمایشگاه از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت بتن آماده است زیرا فرایند کنترل کیفیت هزینه‌ های خاص خود را دارد و بر قیمت بتن آماده تاثیر می گذارد از دیگر عوامل تاثیر گذار می توان به هزینه ی اختلاط مواد اولیه و هزینه های حمل و نقل اشاره کرد. یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی بتن آماده کارخانه ی تولید کننده ی بتن آماده است زیرا بتن آماده قیمت ثابتی ندارد و معمولا هر شرکت یک قیمت را برای بتن آماده ی تولید شده ی خود در نظر می گیرد. شرکت میچینم بتن آماده را با برترین کیفیت با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم در زنجان قرار میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

بتن آماده ی شرکت میچینم در زنجان چه مزایایی دارد؟

بتن آماده ی تولید شده در شرکت میچینم در زنجان دارای مزایای بی شماری است که بیشتر پیمانکاران و صاحبین پروژه ترجیح می دهند از این بتن آماده استفاده کنند که مهم ترین مزیت بتن آماده ی شرکت میچینم کیفیت برتر آن می باشد، بتن آماده در شرکت میچینم با مواد اولیه ی مرغوب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته طی فرآیند پیچیده ای تولید و در آزمایشگاه های کنترل کیفی مورد آزمایش قرار گرفته و از نظر مواد اولیه و استحکام مورد ارزیابی قرار می گیرد و سپس طبق استانداردهای تعیین شده به مرحله ی تولید می رسد و با استفاده از ماشین های میکسر مخصوص به محل پروژه منتقل می شود و به مرحله ی اجرا می رسد، به همین دلیل بتن آماده در شرکت میچینم از هر لحاظ از کیفیت بالایی برخوردار است