بازسازی خانه در یزد (قدیمی و کلنگی) خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی خانه در یزد و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

بهتر است برای بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی از یک شرکت معتبر و رسمی بخواهید که کار بازسازی منزل شما را انجام دهند زیرا متاسفانه بیشتر بازسازی ها غیر اصولی انجام می شوند و تفکربسیاری از افراد از بازسازی این است که باید همه چیز خراب شود و از نو ساخته شود در حالی که اینطور نیست و می توان برای ایجاد تاسیسات جدید فقط مسیر لوله ها تخریب شود.

به همین دلیل انتخاب یک شرکت پیمانکاری متخصص در بازسازی خانه های کلنگی و ساختمان های قدیمی امری مهم در بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی می باشد.

شرکت میچینم یکی از بهترین شرکت ها در حوزه طراحی و بازسازی خانه های قدیمی می باشد که با بهره مندی از نیروهای متخصص و خلاق آماده ی ارائه ی خدمت به همشهری های عزیز در یزد می باشد. بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی در شهرهایی مانند یزد که دارای بافت تاریخی ارزشمند هستند بسیار مرسوم تر است و هدف این است که با بازسازی بخش فرسوده به حفظ این بافت تاریخی ارزشمند کمک شود.

یزد یکی از شهرهای معروف ایران است که به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست و دومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. شهر یزد به عنوان شهر بادگیرها، شهر شیرینی، شهر قنات معروف می باشد.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی با شرکت میچینم در استان یزد

شما می توانید خانه های قدیمی و فرسوده ی خود را به شرکت میچینم بسپارید و در انتها یک خانه ی مقاوم و مدرن تحویل بگیرید.

هدف اصلی تیم حرفه ای شرکت میچینم ایجاد یک خانه ی مقاوم و در عین حال زیبا با کمترین هزینه ها می باشد.

شرکت میچینم یک مجموعه ی قوی متشکل از یک گروه متخصص و طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی است که با شناخت نیازهای افراد خانه و اهداف آنها از بازسازی ایده ی خود را ارائه داده و با برآورد هزینه ها تمام امورات مربوط به بازسازی را در شهر زیبای یزد به نحو احسن انجام می دهد تا با حفظ بافت تاریخی خانه های این شهر یک محیط جذاب را برای ساکنین خانه فراهم کند.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی خانه در یزد

خدمات شرکت میچینم در زمینه بازسازی خانه های قدیمی در یزد

همان طور که گفته شد شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی خدمات گسترده و متنوعی را به همشهری های عزیز در یزد ارائه می دهد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

بازسازی خانه های قدیمی و فرسوده در یزد

بدیهی است که هرچقدر یک خانه فرسوده و قدیمی تر باشد باید بازسازی آن اصولی تر و با دقت تر انجام شود.

بازسازی خانه های قدیم شامل دو مرحله می شود که مرحله ی اول مربوط به زیرساخت های خانه مانند سیم کشی و لوله کشی خانه است و مرحله ی دوم بازسازی دکوراسیون داخلی و بحث زیبایی آن می باشد. به همین دلیل مهم است که ابتدا بدانیم صاحب خانه به چه علت می خواهد خانه ی خود را بازسازی کند پس از مشخص کردن هدف، برآورد هزینه ها انجام می شود.

بازسازی خانه کوچک در یزد

بازسازی خانه های کوچک به مراتب از خانه های بزرگتر دشوارتر است. زیرا به دلیل مساحت کم و متراژ کوچکتر طراحی و بازسازی باید به گونه ای انجام شود که بتوان از حداکثر فضا استفاده ی بهینه کرد. از این رو لازم است که بازسازی خانه های کوچک تر توسط پیمانکار و گروه بازسازی منازل به صورت دقیق انجام شود تا با کاهش هزینه های غیر ضروری یک خانه ی زیبا و کاربردی تر داشت.

بازسازی خانه کوچک 40 متری در یزد

در بازسازی خانه های کوچک و با متراژ 40 متری توجه به جزئیات بسیار مهم است زیرا این خانه ها با توجه به متراژ کمی که دارند باید به دقت طراحی شده تا از کمترین فضا بیشترین استفاده را بتوان برد.

بازسازی خانه کوچک 50 متری در یزد

اگر خانه ی کوچک و زیبای 50 متری خریده اید و تمایل دارید که نمای داخلی آن را تغییر دهید تا منزلتان جادارتر و بزرگتر دیده شود از مهندسین و طراحان شرکت میچینم بخواهید تا به شما کمک کرده تا با صرف کمترین هزینه بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

بازسازی خانه کوچک 60 متری در یزد

در بازسازی خانه های کوچک و 60 متری به کار بردن ترفندهای طراحی و بازسازی خانه بسیار مهم استترفندهای ساده ای که با کمترین هزینه ها قابل اجرا هستند. مهم ترین ویژگی این ترفندها این است که از اجزا و عناصر با چندین کاربرد استفاده می‌شود. یکی از این ترفندها از بین بردن مرزها و دیوارهای میان اتاق نشیمن با آشپزخانه و یا استفاده از کاغذ دیواری ساده و رنگ روشن است.

بازسازی خانه کوچک 70 متری در یزد

برخی معتقد هستند که مساحت های کوچت خانه های 70 متری و کمتر یک مانع برای بازسازی است اما باید بگوییم تصورشان اشتباه است زیرا فضای محدود موجب استفاده بهینه از فضا و خلاقیت در فرآیند بازسازی خواهد شد. بنابراین با برنامه ریزی و طراحی شرکت های عمرانی در امر بازسازی می توان با صرف هزینه ی کم از فضای کوچک نهایت استفاده را برد.

بازسازی حیاط خانه در یزد

معمولا خانه هایی که دارای حیاط مستقل هستند از قدمت زیادی برخوردار هستند و نیاز به بازسازی دارند. بازسازی حیاط های قدیمی معمولا با تغییر مصالح همراه است زیرا لازم است که موزاییک های قدیمی را تعویض کرده و به جای آن از کفپوش ها و سنگ های جدیدتر استفاده شود. گاهی لازم است که ظاهر حیاط خانه تغییر کند و از قابلیت های حیاط استفاده ی بهینه تری شود.

بازسازی خانه های بزرگ در یزد

امروزه هزینه ی خرید خانه های بزرگ قابل مقایسه با هزینه ی بازسازی این خانه ها نمی باشد. حتی تخریب دوباره ی این خانه ها با توجه به افزایش هزینه های خرید مصالح امری دشوار است در اینجا روش بازسازی بهترین گزینه می باشد. اما همان طور که می دانید هرگونه بازسازی در هر زمینه ای در یک خانه ی بزرگ و قدیمی باید طبق اصول و قوانینی از پیش تعیین شده، انجام شود.

هزینه و قیمت بازسازی خانه های قدیمی و فرسوده در یزد

مهم ترین نکته در تعیین هزینه و قیمت بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی اهداف بازسازی می باشد.

شناخت هدف ها و اینکه قرار است کدام بخش خانه مورد بازسازی قرار گیرد مهم ترین عامل تعیین هزینه و قیمت می باشد. در واقع باید بدانیم که می خواهیم به بازسازی زیر ساخت ها و یا طراحی دکوراسیون داخلی و یا هر دوی آن بپردازیم. پس از تعیین هدف بازسازی باید بدانید که سپردن این کار به افراد متخصص موجب می شود که چه از نظر زمان و چه از نظر مالی این امر مقرون به صرفه تر باشد.

مزایای بازسازی خانه با شرکت میچینم در یزد

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی با تیم حرفه ای شرکت میچینم در یزد دارای مزایای بسیاری است که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

بازسازی خانه با هزینه ی کم

شما با انتخاب شرکت میچینم می توانید خیالتان را از بابت هزینه های بازسازی راحت کنید. زیرا تیم پیمانکاری متخصص و طراحی داخلی مجموعه میچینم با استفاده از بهترین متریال با توجه به نیازها و سلیقه ی شما یک ایده و طرح خوب و کارآمد را با کمترین هزینه ها برای شما اجرا می کند. از این رو انتخاب یک شرکت بازسازی متخصص در تعیین هزینه های شما بسیار موثر هستند.

پیمانکار بازسازی خانه متخصص و استفاده از مصالح با کیفیت در یزد

مجموعه میچینم با همکاری برترین شرکت های عمرانی برخی استان ها عملیات بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی را با استفاده از کارشناسان و مهندسین با تجربه و تجهیزات بروز با بهره گیری از متریال روز و مصالح با کیفیت در کوتاه ترین زمان انجام داده و موجب کسب رضایت مشتریان محترم شده است.

مشاوره رایگان

اگر در زمینه ی بازسازی و طراحی منزل قدیمی و کلنگی خود دچار ابهاماتی هستید می توانید با مشاوران و کارشناسان شرکت میچینم در ارتباط بوده و مشاوره رایگان بگیرید. شرکت میچینم با برنامه ریزی و طراحی انواع بازسازی و تعمیرات خانه های قدیمی را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ها به شکل مطلوب انجام داده و رضایت مشتریان را کسب کرده است.