بازسازی خانه قدیمی و کلنگی کوچک و بزرگ؛ خدمات و مشاوره

برای مشاوره و بازسازی خانه قدیمی همین حالا با ما تماس بگیرید

یکی از اصلی ترین و مهم ترین موارد در زندگی همه ی انسان ها خانه و محل زندگی آنها می باشد از این رو مناسب بودن این فضا نقش مهمی بر کیفیت زندگی و برقراری آرامش دارد. تمام خانه ها پس از مدتی که از ساخت آنها می گذرد فرسوده شده و نیاز به تعمیر دارند. از سوی دیگر با آمدن سبک های جدید طراحی دکوراسیون داخلی بسیاری از مردم ممکن است پس از مدتی بخواهند با ایجاد تغییراتی در منزل خود یک خانه ی مدرن تر و زیباتری داشته باشند. اما بازسازی خانه های قدیمی و طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها دارای اصول و قواعد مشخصی است که باید توسط متخصصین و شرکت های معتبر انجام شود.

شرکت میچینم یکی از بهترین شرکت ها در حوزه ی طراحی و و بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی می باشد که با بهره مندی از نیروی های خلاق و با تجربه آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان بازسازی منازل قدیمی و تغییر دکوراسیون داخلی می باشد.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی با شرکت میچینم

مجموعه ی میچینم در رابطه با بازسازی خانه های قدیمی و فرسوده شرایطی را فراهم کرده است که تا شما صاحبین خانه های قدیمی و فرسوده و تمام کسانی که خواستار ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل خود هستند، بتوانید با مناسب ترین قیمت ها و بهترین متریال و مصالح مرغوب در انواع سبک ها بازسازی منزل خود را انجام داده و شاهد خانه ی دلخواه خود باشید.

برای مشاوره رایگان و بازسازی خانه قدیمی هم اکنون با ما تماس بگیرید


خدمات ما در استان های زیر:


برای بازسازی خانه های فرسوده چه شرایطی لازم است؟

برای بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون شرایطی لازم است که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

 • ابتدا برای بازسازی باید هدف بازسازی را مشخص کرده و به شناخت نیازها پرداخت و بر اساس آن یک نقشه ی کلی بر روی کاغذ پیاده کرد. داشتن دقت و مدیریت صحیح در این مرحله می تواند موجب تسریع در انجام مراحل بازسازی شده و از ایجاد اشتباه و سردرگمی در مراحل بعد جلوگیری کرد.
 • شرط بعدی بازسازی خانه های فرسوده برآورد میزان هزینه های مورد نیاز است، یعنی پس از تعیین نقشه ی کلی منزل باید قیمت بازسازی منزل و بودجه بندی مشخص شود، برآورد هزینه ها هم می تواند توسط شرکت متخصص و هم توسط مالک خانه ی قدیمی انجام شود. مهم ترین مساله در این مرحله مدیریت درست هزینه ها می باشد که بتوان با مقرون به صرفه ترین هزینه ها یک نتیجه ی مطلوب را کسب کرد.
 • شرط بعدی در بازسازی انجام مقدمات این امر می باشد. پس از تعیین هدف و نقشه و برآورد هزینه ها نوبت به انجام مقدمات می رسد در واقع قبل از شروع عملیات بازسازی باید مقدمات را فراهم کرد که این مقدمات شامل طرح ایده، تهیه ی متریال و مصالح مورد نیاز و کسب آگاهی های بیشتر است.

خدمات شرکت میچینم در زمینه بازسازی خانه های قدیمی

همان طور که گفته شد شرکت میچینم با همکاری شرکت های معتبر در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی خدمات گسترده و متنوعی را به همشهری های عزیز در برخی استان ها ارائه می دهد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

بازسازی خانه های قدیمی

در بازسازی خانه های قدیمی نکته ی اصلی انجام اصول تخریب برخی از قسمت ها می باشد، در این مرحله کوچک ترین بی تجربگی و قصور می تواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

به همین دلیل انجام این مرحله مستلزم به کارگیری تجهیزات خاص مانند دریل مخصوص و متناسب با حد تخریب می باشد و از سوی دیگر باید محل های عبور لوله های آب و سیم کشی های خانه با دقت بررسی و مشخص شود. با تیم حرفه ای میچینم می توانید عملیات بازسازی را به وسیله ی تجهیزات تخصصی در مدت زمان کوتاه انجام دهید.

به طور کلی در بازسازی خانه های قدیمی در درجه ی اول باید به نوع کاربرد قسمت های مختلف توجه کرد و از سوی دیگر هدف مالک و ساکنین خانه را از بازسازی در نظر گرفت و یک نکته ی مهم دیگر که در رابطه با بازسازی خانه های قدیمی حائز اهمیت می باشد قدمت خانه است که نحوه ی تخریب و بازسازی خانه را مشخص می کند، زیرا با توجه به میزان فرسودگی خانه باید عملیات بازسازی را تعیین کرده و به اجرای مراحل مختلف آن پرداخت.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی

همان طور که می دانید برای بازسازی بافت خانه های کلنگی علاوه بر نوسازی و تغییر دکوراسیون باید زیرساخت ها مورد توجه قرار گرفته و جهت ارتقای آن اقدام کرد. از این رو بازسازی خانه های کلنگی دارای اصول و فنون خاص خود بوده و انجام آن توسط خود مالک نمی تواند امکان پذیر باشد.

انجام بازسازی خانه های کلنگی و قدیمی دارای یک پروسه است که شامل مراخل زیر می شود:

 • پیدا کردن یک شرکت معتبر و رسمی در حوزه ی بازسازی و طراحی دکوراسیون
 • بازید از محل مورد نظر و بررسی مسائل فنی و تخصصی
 • عقد قرارداد میان مالک خانه و متخصصین شرکت پیمانکار برای تعیین اهداف و نیازهای مالک
 • انجام طراحی و ارائه ی یک نقشه ی کلی
 • تایید نقشه ی طراحی شده از سوی مالک
 • برآورد هزینه ها و تعیین زمان بندی پایان پروژه
 • اجرای عملیات بازسازی و درجه بندی هر یک از مراحل
 • نظارت صحیح بر اجرای هر یک از مراحل بازسازی

بازسازی خانه های کوچک (40، 50، 60 و 70 متری)

افراد ممکن است به دلیل بالا رفتن سن بنای خانه ی خود و فرسوده شدن تجهیزات به فکر بازسازی خانه ی قدیمی خود بیفتند اما از سوی دیگر با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش قیمت ها امروزه بسیاری از افراد به خرید خانه های کوچک رو آورده اند و ممکن است بخواهند با بازسازی خانه ی کوچک خود فضای بیشتری داشته باشند و دوست داشته باشند با ایجاد تنوع، خانه ی کوچک خود را با سبک های جدید و مد روز تطابق دهند.

در بازسازی خانه های کوچک با شرکت میچینم یکی از مهم ترین نکات که به آن توجه می شود طراحی نقشه ی خانه توسط طراحان و مهندسین حرفه ای و نورپردازی اصولی می باشد. از سوی دیگر با حذف دیوارهای اضافی سعی می شود که فضای بیشتری در اختیار افراد قرار گیرد.

بازسازی حیاط خانه های قدیمی

بازسازی حیاط خانه های قدیمی هم قوانین خاص خودش را داشته که باید برای کسب نتیجه ی مطلوب علاوه بر استفاده از ایده ی مالک خانه از اصول و قوانین مهندسی و طراحی فضای سبز هم استفاده کرد. بازسازی حیاط خانه های قدیمی، از حیاط های فرسوده و کهنه قدیمی یک فضایی جذاب و دلچسب را در اختیار شما قرار می دهد.

بازسازی خانه های بزرگ

بازسازی خانه های بزرگ قدیمی به دلیل متراژ بالایی که دارند هم از نظر زیرساخت ها و هم از نظر زیبایی و تنوع و تغییر کاربری از ظرفیت بیشتری برای بازسازی برخوردار هستند. به همین دلیل هدف بازسازی خانه های بزرگ می تواند موارد گوناگونی را شامل شود. فرسودگی بنا، مستحکم سازی، تعمیرات تاسیسات، تغییر کاربری، تغییر دکوراسیون داخلی، اضافه کردن تجهیزات جدید، تغییر نما، محوطه سازی از جمله این اهداف می باشد. ازاین رو بازسازی خانه های بزرگ به دو روش امکان پذیر است:

بازسازی به روش حفاظتی: این روش بیشتر برای خانه هایی که به بازسازی عمیق تری نیاز دارند کاربرد دارد و به دلیل حساس بودن سازه و احتمال ریزش از روش بازسازی حفاظتی و بسیار دقیق برای بازسازی استفاده می شود.

بازسازی به روش سبکی: این روش برای سازه هایی که عمق بازسازی کمتر است مورد استفاده قرار می گیرد و بافت کلی و معماری بنا حفظ شده و تنها بخش هایی که نیاز به تعمیر و تریمیم دارند بازسازی می شود.

تاثیر بازسازی در فروش و اجاره خانه

خیلی از خانه های قدیمی و فرسوده که دارای قدمت بالایی هستند پس از انجام عملیات بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی از نظر مالی ارزشمندتر شده و اگر مالک آن قصد اجاره و یا فروش را داشته باشد با قیمت بیشتری می تواند این کار را انجام دهد .

حالا دلیل این امر این است که بسیاری از خانه های کلنگی پر طرفدار هستند شامل موارد زیر می شود:

 • معمولا متراژ بالایی دارند.
 • این خانه ها اصالت داشته و از موقعیت محلی خوبی برخوردار هستند.
 • معمولا حیاط دار و دلباز هستند و مشکلات زندگی در آپارتمان ها و مجتمع ها را ندارند.

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

اگر بخواهید که بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه انجام شود باید این عملیات توسط شرکت یا پیمانکاران مجرب انجام شده تا در مراحل اول برآورد هزینه ها صورت گیرد تا امکان اسجاد اشتباه به حداقل خود برسد، در واقع با مدیریت صحیح و بهره گیری از رش های منطقی می توان به بازسازی ارزان خانه پرداخت.

برای بازسازی خانه های قدیمی در شهرهایی مانند رشت که میزان نم و رطوبت بالاست شما می توانید برای دیوارها از کاغذ دیواری با جنس پی وی سی استفاده کنید که مقاومت بیشتری دارد یا در انتخاب شیرآلات می توانید از متریال ضد آب استفاده کنید که به راحتی در برابر نم و رطوبت پوسیده نشوند در نگاه اول ممکن است خرید این وسایل هزینه بر به نظر برسد اما در طولانی مدت موجب می شود که کارایی و عمر این متریال به کار رفته بیشتر باشد و از خرج هزینه های اضافی جلوگیری شود.

مزایای بازسازی خانه های قدیمی با شرکت میچینم

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی با تیم حرفه ای شرکت میچینم دارای مزایای بسیاری است که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

جلوگیری از پیشرفت خسارات

با گذشت زمان، قسمت های مختلف خانه و متریال ساختمانی دستخوش تغییرات نا مطلوب و فرسودگی می شوند و در نتیجه عمر مفید سازه پایین می آید اما با انجام عملیات بازسازی، از ضرر های جانی و مالی جلوگیری شده و طول عمر سازه افزایش می یابد

صرفه جویی در زمان و هزینه

تخریب کلی سازه پروژه ای زمان بر و بسیار گران است اما با انجام عملیات بازسازی می توان هزینه ها را تا حد زیادی پایین آورد و در مدت زمان کوتاه صاحب یک خانه ی مستحکم و مقاوم شد.

امکان تغییر کاربری

یکی از بهترین روش ها برای ایجاد تغییرات ظاهری، داخلی و تغییر کاربری عملیات بازسازی است. با بازسازی خانه می توان سازه را برای کاربری جدید آماده کرد.

پیمانکار بازسازی خانه و اکیپ متخصص و مصالح مرغوب

مجموعه ی میچینم با بهره مندی از مهندسین متخصص و تجهیزات پیشرفته، کاربازسازی منازل شما را با استفاده از متریال درجه یک و مصالح مرغوب در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام می دهد.

بازسازی خانه با هزینه ی کم

مهندسین مجموعه ی میچینم با مدیریت صحیح و استفاده از روش های اصولی هزینه ی بازسازی منزل بخصوص در بخش های اصلی و هزینه بر را به حداقل رسانده و سعی دارد بازسازی منزلتان هزینه کمتری برای شما در بر داشته باشد.

مشاروه تخصصی بازسازی خانه های قدیمی

تیم حرفه ای معماری و دکوراسیون میچینم، به صورت رایگان از خانه ی شما بازدید کرده و با ارائه نکات کلیدی و مهم و مشاوره تخصصی شما را در امر بازسازی منزلتان راهنمایی می کند و برآورد هزینه ها را نیز در همان محل انجام می دهد، پس با یک تیم تخصصی، از بابت بازسازی منزل خود هیچ نگرانی نداشته باشید.

برای دریافت مشاوره در رابطه با بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی، با شرکت میچینم تماس بگیرید.