بازسازی خانه (منزل) در رشت |قدیمی و کلنگی| خدمات و مشاوره

برای بازسازی خانه در رشت و دریافت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید

این روزها که خرید خانه برای خیلی ها سخت شده است اگر دارای خانه ای هستید که قدیمی و کلنگی شده و به تعمیرات احتیاج دارد و یا خانه ای دارید که از نظر دکوراسیون داخلی مطابق با مد روز نیست و تصمیم دارید یک جای جدید را تجربه کنید بازسازی می تواند جایگزین خوبی به جای تعویض منزلتان باشد.

اما از آنجا که انجام عملیات بازسازی امری تخصصی بوده و باید بر اساس اصول و قواعد مشخص انجام شود باید به دنبال یک شرکت معتبر و رسمی برای انجام امور بازسازی خانه ی قدیمی خود باشید.

ما به شما شرکت میچینم را معرفی می کنیم، مجموعه ی ما یکی از بهترین شرکت ها در حوزه ی طراحی و بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی می باشد که با بهره مندی از نیروهای متخصص و کار بلد آماده ی خدمت رسانی به شما همشهری های عزیزدر رشت می باشد تا شما متقاضیان بازسازی شاهد با کیفیت ترین و جدیدترین طراحی و بازسازی با بهترین متریال روز دنیا در کمترین زمان ممکن باشید.

رشت یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. شهر رشت با وسعتی بیش از 50 کیلومتر مربع بزرگترین شهر کناره دریای خزر به شمار میرود و از مناطق حاصل خیز و پر باران ایران می باشد.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی با شرکت میچینم در رشت

شرکت میچینم با هدف ارائه ی سبکی جدید از طراحی و بازسازی فضاهای داخلی و خارجی در سبک های مدرن و کلاسیک از سال ها پیش فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون پروژه های زیادی را در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی و طراحی دکوراسیون داخلی در رشت با موفقیت به اتمام رسانده است، مجموعه ی ما با بهره مندی از دانش مهندسین متخصص با برنامه ریزی دقیق از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری کرده و بودجه مورد نظر شما را هدفمند و در راستای پاسخ به نیاز های شما قرار میدهد.

بریا دریافت مشاوره رایگان بازسازی خانه هم اکنون با ما تماس بگیرید

خدمات شرکت میچینم در زمینه بازسازی خانه های قدیمی در رشت

همان طور که گفته شد شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی خدمات گسترده و متنوعی را به همشهری های عزیز در رشت ارائه می دهد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

بازسازی خانه های کلنگی در رشت

عمر مفید ساختمان موضوع مهمی است که در زمان خرید و فروش بسیار قابل توجه بوده و در تعیین قیمت نهایی تأثیر بسیاری دارد به همین دلیل با بازسازی خانه های کلنگی می توان عمر مفید و مقاومت سازه را در برابر انواع حادثه افزایش داد و بر ارزش مالی و ریالی ملک افزود. از این رو بازسازی خانه های کلنگی به دلیل استاندارد نبودن طراحی های داخلی و عدم استفاده از مصالح مرغوب مهم ترین دلیل برای بازسازی خانه های کلنگی محسوب می شود.

بازسازی خانه های کوچک ؤ

از کوچکترین فواید بازسازی خانه های کوچک این است که فضای خانه تغییر پیدا کرده و منجر به شاد تر شدن افراد و احساس آرامش بیشتر اعضای منزل خواهد شد، نکته ی مهمی که در بازسازی خانه های کوچک باید به آن توجه کرد این است که با رعایت و انجام برخی تکنیک و اصول مهندسی فضای کوچک را به گونه ای طراحی کرد که بزرگتر نشان داده شده و کارایی بیشتری داشته باشد.

بازسازی خانه کوچک 40 متری در رشت

امروزه دیگر زندگی در خانه های کوچک 40 متری امری عجیب نیست، اما برای زندگی در خانه های کوچک باید بدانیم چگونه از فضای محدود بهترین استفاده را برده و با بازسازی خانه کوچک بتوانیم فضای بیشتر و مفیدتری در اختیار داشته باشیم.

بازسازی خانه کوچک 50 متری در رشت

جادار بودن خانه ربطی به متراژ آن ندارد و با بازسازی خانه کوچک 50 متری به صورت حرفه ای می توان در خانه های کوچک فضای کاربردی بیشتری را ایجاد کرد.

بازسازی خانه کوچک 60 متری در رشت

بازسازی خانه های با متراژ کم و 60 متری به عوامل مختلفی مانند نوع سازه، میزان بودجه و چگونگی نورگیر بودن خانه بستگی دارد. به همین دلیل بازسازی هر بنایی به خصوص با متراژ کم را باید بر اساس اصول مهندسی و معماری مدرن انجام داد، رعایت این اصول توسط شرکت میچینم و مهندسین این مجموعه در رشت موجب کاهش هزینه ها و کسب نتیجه ی بهتر شده است.

بازسازی خانه کوچک 70 متری در رشت

در بازسازی خانه های کوچک و 70 متری استفاده ی مفید از محدودترین فضاها از خلاقیت هنر معماری و طراحی داخلی است که می‌ تواند کوچکترین و بی استفاده ‌ترین فضاها را به مکانی کاربردی و دلباز تبدیل کند. به طور مثال فضای زیرپله می تواند تبدیل به یک انباری کاربردی شود در مرحله ی طراحی داخلی باید همه ی این موارد با جزئیات طراحی و سپس به مرحله ی اجرا دربیاید.

بازسازی حیاط خانه در رشت

بازسازی حیاط خانه های قدیمی یکی دیگر از مواردی است که در مرمت و بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی مورد توجه صاحبان و پیمانکاران قرار گرفته است که باید مانند دیگر قسمت های خانه بر اساس قوانین و اصول معماری انجام شود تا نتیجه ی دلخواه حاصل شود با بازسازی حیاط خانه های قدمیمی می توان حس تازگی و سرزندگی را به محیط زندگی تان بیاورید در این زمینه می توانید از کارشناسان شرکت میچینم کمک بگیرید.

بازسازی خانه های بزرگ در رشت

اگر خانه ی بزرگی که خریداری کرده اید قدیمی است نیاز به بازسازی خواهد داشت، از این رو توجه به این نکات ضروری است:

 • ابتدا باید تاسیسات و لوله کشی های قدیمی را نوسازی کرده و تعویض آنها را در الویت کارهای خود قرار دهید.
 • در بازسازی خانه های بزرگ بازسازی نمای بیرونی هم باید مورد توجه قرار دهید.
 • توجه به دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ هم با توجه به متراژ بالایی که دارند بسیار حائز اهمیت است.
بازسازی خانه (منزل) در رشت |قدیمی و کلنگی| خدمات و مشاوره

مراحل بازسازی خانه های قدیمی در رشت

پروسه ی بازسازی خانه های قدیمی شامل موارد زیر می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد:

 1. یافتن یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه ی طراحی و بازسازی خانه های قدیمی
 2. بازدید از پروژه توسط متخصصین و بررسی تمامی مشکلات و موارد فنی و تخصصی
 3. شناخت نیازها و مشخص کردن اهداف افراد ساکن منزل
 4. انجام طراحی و ارائه طرح
 5. تایید طراحی توسط کار فرما
 6. تعیین فاز های اجرای بازسازی و اولویت بندی
 7. تعیین هزینه و زمان بندی صحیح
 8. نظارت درست بر انجام پروسه بازسازی و طراحی

چگونه در رشت شرکت بازسازی معتبر را پیدا کنیم؟

شما می توانید با دیدن سابقه و تجربه کاری شرکت بازسازی و صحبت با مشتری های قبل شرکت از متعهد بود و کیفیت کار آنان مطلع شوید. شرکت میچینم با بهره مندی از تیم متخصص و وظیفه شناس، مشتری مداری بالا و نمونه کار های فراوان اعتماد و اطمینان را به شما هدیه می دهد.

مزایای بازسازی خانه های قدیمی با شرکت میچینم در رشت 

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی با تیم حرفه ای شرکت میچینم در رشت دارای مزایای بسیاری است که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

بازسازی خانه با هزینه ی کم

بازسازی خانه با هزینه ی کم را می توانید از تیم مهندسی شرکت میچینم بخواهید. اگر خانه ی قدیمی و کلنگی دارید در چنین شرایطی با توجه به محدود بودن بودجه ی خود بهتر است اقدام به تعمیرات زیرساختی مانند تعمیرات لوله کشی، سیم کشی ها، تاسیسات و… کنید و تعمیرات ظاهری را به زمان دیگری موکول کنید زیرا در صورتی که تعمیرات زیرساختی را مهم نشمارید.

ممکن است در فاصله کوتاهی از بازسازی انجام شده تان، یک لوله یا قسمت دیگری به مشکل بخورد و لازم باشد بازسازی های انجام شده را تخریب کنید. اما اگر عمر بنای شما خیلی بالا نیست می توانید به سراغ بازسازی و زیبا سازی فضای خود بپردازید و با کمترین هزینه ی یک خانه ی مدرن و زیبا داشته باشید.

پیمانکاربازسازی خانه با و اکیپ متخصص و مصالح با کیفیت

گروه معماری شرکت میچینم با بهره مندی از اکیپ خلاق، متخصص و با تجربه اقدام به بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی و طراحی دکوراسیون داخلی کرده و با استفاده از بهترین مصالح و متریال روز دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن خانه های قدیمی شما را به بهترین شکل ممکن بازسازی کرده و آماده ی خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز در رشت می باشد.

توجه داشته باشید که بازسازی علاوه برتخصص و تجربه به تیم اجرایی متعهد و کاربلد نیاز دارد، پس در انتخاب شرکت پیمانکاری بازسازی و طراحی دکوراسیون نهایت دقت را داشته باشید.

طراحی مناسب با سلیقه ی مشتری

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی منزل قدیمی شما اجرای انواع طرح ها با به کارگیری سبک های طراحی داخلی مانند سبک های مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، ایرانی و… با توجه به سلیقه ی مشتری و طرح های روز دنیا می باشد.

مشاوره رایگان

مجموعه مچینم با بازدید رایگان از پروژه، مشاوره رایگان و برآورد قیمت طبق بودجه ی کارفرما اقدام به طراحی فضا می کند و با عقد قرارداد رسمی و براساس زمان بندی منظم و نقشه های اجرایی عملیات بازسازی را برای کارفرمایان گرامی و شما مشتریان عزیز در رشت انجام می دهد.

برای مشاوره رایگان با تیم معماری میچینم در رشت با ما در تماس باشید.