بازسازی خانه در زنجان (قدیمی و کلنگی) خدمات و مشاوره

برای بازسازی خانه در زنجان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

همه ی خانه ها در هر زمانی که ساخته شده باشند پس از مدتی احتیاج به تعمیرات پیدا می کنند زیرا با گذشت زمان قدیمی و فرسوده می شوند و از سوی دیگر با آمدن مدل های متنوع و جدید ممکن است این نیاز در بسیاری از صاحبین خانه احساس شوند که بخواهند یک خانه ی زیبا و مدرن داشته باشند. اما بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی دارای اصول و قواعد خود می باشد که باید توسط شرکت های معتبر و افراد متخصص انجام شود.

شرکت میچینم یکی از این شرکت های رسمی و معتبر در زمینه ی بازسازی و طراحی خانه های قدیمی و کلنگی می باشد که با بهره مندی از مهندسین و کارشناسان متخصص با استفاده از جدیدترین متریال و مصالح مرغوب آماده ی خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز در زنجان می باشد.

زنجان مرکز استان زنجان است و در قسمت شمال غربی کشورمان قرار گرفته است. این شهر یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای ایران است و جاذبه های گردشگری بسیاری دارد.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی با شرکت میچینم در استان زنجان

اگر به فکر بازسازی منزل قدیمی خود افتادید باید با بهترین شرکت های بازسازی آشنایی کامل داشته باشد. شرکت میچینم یکی از بهترین شرکت ها در حوزه ی طراحی و بازسازی خانه های قدیمی می باشد، مجموعه ی ما از تیم حرفه ای مهندسی و طراحی دکوراسیون داخلی فارغ التحصیل رشته های عمران، معماری و طراحی داخلی می باشد. هدف شرکت ما ارائه ی جدیدترین طرح های بازسازی خانه های مسکونی و قدیمی و اجرای مدرن ترین روش های طراحی دکوراسیون داخلی با بهترین متریال در تمامی نقاطر شهر زنجان و برخی از شهرهای دیگر می باشد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی خانه در زنجان

بازسازی خانه در زنجان (قدیمی و کلنگی) خدمات و مشاوره

خدمات شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی در زنجان

شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی به ارائه ی خدمات و مشاوره رایگان پرداخته و خدمات گسترده ای را به همشهری های عزیز در زنجان ارائه می دهد که در ادامه راجب جزئیات این خدمات بیشتر می خوانید:

بازسازی خانه های کلنگی و قدیمی در زنجان

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی به دلیل سال ساخت بالایی که دارند ممکن است عملیات بازسازی و گاهی تخریب برخی قسمت ها برای افراد خطرات جانی و مالی گسترده ای به همراه داشته باشد به همین دلیل این عملیات نباید توسط خود مالک و یا افراد غیر متخصص انجام شود. با بازسازی خانه های قدیمی توسط شرکت های رسمی و متخصص از یک طرف می توان مقاومت و عمر مفید این خانه های فرسوده را افزایش داد و در برابر انواع حوادث ایمن کرد و از سوی دیگر به ارزش مالی ملک افزود زیرا هنگام خرید و فروش ملک، عمر مفید سازه و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

بازسازی خانه های کوچک در زنجان

یکی از دلایل اصلی بازسازی خانه های کوچک استفاده ی بهینه از حداکثر فضا می باشد، در واقع در برخی موارد بازسازی خانه های کوچک به دلیل خرابی در خانه و تاسیسات ساختمان است و گاهی به دلیل عدم پاسخگویی به نیازهای امروزی می باشد. گاهی نادیده گرفتن برخی فضاها در ساخت خانه ها لذت استفاده از فضا را به دلیل کاهش عملکرد ممکن است از افراد بگیرد و ما می خواهیم در کوچک ترین خانه ها بیشترین امکانات را با طراحی دکوراسیون داخلی در اختیار ساکنین خانه قرار دهیم.

نکته ی مهم در بازسازی خانه های کوچک مشخص کردن هدف بازسازی و شناخت نیازها می باشد، اینکه ساکنین خانه به چه علت می خواهند خانه ی خود را بازسازی کنند. پس از اینکه هدف و سبک مورد نظر برای بازسازی مشخص شد و نیاز هر یک از افراد شناخته شد، باید کار آغاز شود

بازسازی خانه کوچک 40 متری در زنجان

برای زندگی در خانه های کوچک و با متراژ 40 متری باید بدانیم که چگونه از کمترین فضا می توانیم بیشترین استفاده را ببریم. در بازسازی خانه های کوچک باید سادگی را الویت قرار دهید، استفاده از رنگ های روشن موجب می شود که خانه ی شما بزرگتر دیده شد.

بازسازی خانه کوچک 50 متری در زنجان

در بازسازی خانه های کوچک 50 متری باید به موضوع استفاده ی بهینه از فضای محدود و دسترسی آسان به همه چیز توجه ویژه ای داشت. از این رو به کارگیری اصول مهندسی و معماری مدرن و رعایت این اصول موجب کسب نتیجه ی بهتر و کاهش هزینه ها خواهد شد.

بازسازی خانه کوچک 60 متری در زنجان

در بازسازی خانه های کوچک و با متراژ 60 متری می توان ایده های بسیاری را پیاده کرد تا از همه ی قسمت ها بتوان استفاده ی مفید داشت. به همین دلیل مرحله ی طراحی بسیار مهم بوده و با طراحی کاربردی می توان یک جای زیباتر و یک فضای مفیدتر داشت.

بازسازی خانه کوچک 70 متری در زنجان

بازسازی خانه های کوچک تر و با متراژ 70 متری و کمتر در مقایسه با خانه های بزرگتر از هزینه ی کمتری برخوردار هستند و در بازسازی پر هزینه ترین بخش خانه آشپزخانه و ارزان ترین بخش اتاق نشیمن می باشد. اما به طور کلی چندین راه کار برای بزرگتر شدن و کاربردی تر شدن فضای داخلی خانه های کوچک وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم:

جریان نور: تعداد پنجره ها در خانه های کوچک به اندازه ی کافی نیست اما می توان با چند روش و ترکیب نور طبیعی و نور لامپ خانه ای روشن و دلباز داشت.

استفاده ی هرچه بیشتر ازکمد: یکی از تغییرات مهم دیگر در خانه های کوچک استفاده از کمد دیواری می باشد که به مرتب تر نگه داشتن خانه و چیدمان راحت تر کمک می کند.

برداشتن مرزبندی ها: خراب کردن دیوارهای غیرضروری و داشتن یک فضای یک سره موجب بزرگتر و دلبازتر شدن خانه می شود و برای جبران دیوار برداشته شده می توان از میزناهار خوری در مرز آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده کرد.

بازسازی حیاط خانه در زنجان

یکی از مراحل جذاب بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی در زنجان بازسازی حیاط خانه می باشد، اما در بازسازی حیاط خانه باید دقت کافی داشته و این امر توسط افراد متخصص مطابق با اصول و قواعد انجام شود زیرا ممکن است با تخریب یک دیوار با نشست ساختمان رو به رو شوید به همین دلیل مسائل مختلف در بازسازی باید مورد بررسی قرار گیرد.

بازسازی خانه های بزرگدر زنجان

بازسازی خانه های بزرگ و قدیمی یکی از بهترین راه ها برای افزایش استحکام و زیبا سازی این خانه ها می باشد. البته که قبل از شروع بازسازی باید اهداف بازسازی مشخص شود. این اهداف ممکن است هر یک از موارد زیر باشد:

  • تغییر نوع کاربری
  • فرسودگی خانه های بزرگ و قدیمی بودن آن
  • تغییر دکوراسیون
  • تغییر نما و زیباسازی
  • ایجا امکانات جدید تر و متناسب با نیاز ساکنین
  • افزایش ارزش ملک و سرمایه گذاری

هزینه و قیمت بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی در زنجان

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی موضوع هزینه و قیمت می باشد. حال باید توجه داشت که هزینه ی بازسازی خانه های قدیمی باید به نحوی در نظر گرفته شود که با کمترین هزینه، کار بازسازی با بالاترین کیفیت به پایان برسد.

البته عوامل متعددی در تعیین هزینه و قیمت بازسازی خانه های قدیمی موثر هستند که شامل هزینه ی تخریب خانه، هزینه ی سبک بازسازی و متریال به کار برده شده، هزینه ی بازسازی پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و…، هزینه ی پیمانکار و… می شود. از این رو نمی توان هزینه ی ثابتی را برای بازسازی خانه های کلنگی در نظر گرفت و معمولا در الویت اول در تعیین هزینه های بازسازی بودجه ی افراد در نظر گرفته می شود.

شرکت میچینم با همکاری برترین شرکت های عمرانی استان زنجان و برخی استان های دیگر با به کارگیری افراد متخصص و جدیدترین تجهیزات عملیات بازسازی خانه های قدیمی شما را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت و با کمترین هزینه ها انجام می دهد

مزایای بازسازی خانه های قدیمی در زنجان با شرکت میچینم  

همان طور که گفتیم بازسازی خانه های قدیمی با تیم حرفه ای شرکت میچینم دارای مزایای بسیاری است که شمل موارد زیر می شود:

بازسازی خانه با پیمانکار و اکیپ متخصص و مصالح با کیفیت در زنجان

شرکت میچینم با داشتن تیم حرفه ای متشکل از افراد متخصص و خلاق و مهندسین طراحی و بازسازی با استفاده از هترین متریال و مصالح مرغوب در کوتاه ترین زمان ممکن خانه های قدیمی شما را به بهترین شکل ممکن بازسازی کرده و آماده ی خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز در زنجان می باشد.

بازسازی خانه با هزینه ی کم

بازسازی خانه با هزینه ی کم را می توانید از تیم مهندسی شرکت میچینم بخواهید. هزینه های بازسازی خانه های قدیمی توسط پیمانکار شرکت میچینم با توجه به خواسته های ساکنین خانه برآورد می شود تا با مدیریت درست از ایجاد اشتباه و خطا جلوگیری شده و با کمترین هزینه ها بتوان یک بازسازی خوب و کارآمد انجام داد.

طراحی مناسب با سلیقه ی مشتری

یکی دیگر از مزایای سپردن کار بازسازی به شرکت میچینم اجرای انواع طرح ها با به کارگیری سبک های طراحی داخلی مانند سبک دکوراسیون کلاسیک، سبک دکوراسیون مدرن، سبک دکوراسیون مدیترانه ای، سبک دکوراسیون روستیک، سبک دکوراسیون تلفیقی، صنعتی و… می باشد.

مشاروه رایگان

کارشناسان و مشاوران مجموعه ی میچینم آماده ی خدمت رسانی به همشهری های عزیز در زنجان در زمینه ی بازدید رایگان از خانه های قدیمی شما، ارائه ی مشاوره رایگان و برآورد قیمت طبق بودجه ی کارفرما می باشند. برای دریافت مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.