بازسازی خانه در کرج (خانه قدیمی و کلنگی) خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی خانه در کرج و دریافت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی یکی از بهترین روش ها برای افزایش مقاومت آنها می باشد. از سوی دیگر بسیاری از افراد که منزل آنها برایشان تکراری و خسته کننده شده ممکن است به جای تعویض خانه به دنبال بازسازی آن رفته و خانه ی خود را با توجه به نیاز و سلیقه ی خود بازسازی کنند.

البته برای بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی به افراد متخصص که در این زمینه دانش فنی دارند نیاز است، از این رو پیدا کردن یک پیمانکار متخصص مهم ترین کار برای پیشبرد بهتر بازسازی می باشد.

شرکت میچینم با پشتوانه ی تخصصی و بهره گیری از متدهای جدید و ترندهای طراحی روز دنیا با بهره مندی از طراحان خوش ذوق و با تجربه کار بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی و همچینین اجرای دکوراسیون داخلی را در کرج برعهده گرفته و آماده ی همکاری با همشهریان عزیز می باشد.

شهر کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران است، این شهر به علت موقعیت جغرافیایی مناسب،شهرک های صنعتی مختلف، موقعیت اقتصادی و نزدیکی اش به تهران بسیار مهاجرپذیر می باشد.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی با شرکت میچینم در استان کرج

شرکت مچینم با سال ها فعالیت در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی و با شناخت ی نیازهای بازسازی و نوسازی دکوراسیون منزل شما، این کار را با بهترین و مدرن ترین سبک ها و با استفاده از بهترین متریال و مصالح با کیفیت با کمترین هزینه انجام می دهد و آماده ی ارائه ی خدمت در زمینه ی مشاوره، طراحی و بازسازی خانه های قدیمی در کرج می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با شماره های ما تماس بگیرید.

خدمات شرکت میچینم در زمینه بازسازی خانه های قدیمی در کرج

همان طور که گفته شد شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی خدمات گسترده و متنوعی را به همشهری های عزیز در کرج ارائه می دهد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

بازسازی خانه های کلنگی در کرج

خانه های کلنگی از قدمت بالایی برخوردار هستند و بازسازی آنها ممکن است خطرات مالی و جانی زیادی را به همراه داشته باشند به همین دلیل کار بازسازی خانه های کلنگی بسیار حساس بوده و مهم ترین نکته انجام اصولی مرحله تخریب است و باید توسط افراد متخصص و طبق اصول و قواعد مشخص انجام شود.

به طور کلی در بازسازی خانه های کلنگی باید ابتدا هدف بازسازی مشخص شود و پس از اینکه مشخص شد هدف از بازسازی چیست کار بازسازی آغاز می شود، بازسازی خانه های کلنگی شامل تعمیر لوله کشی ها، تاسیسات، سیم کشی خانه، بازسازی سقف، کف، دیوارها، درب و پنجره، کابینت ها و… می شود که می توانید مطابق نیاز و سلیقه خود بهترن طراحی و بازسازی خانه های کلنگی را انجام دهید.

بازسازی خانه کوچک در کرج

بازسازی خانه های کوچک با توجه به ابعاد کوچکی که دارند چالش های زیادی را با خود به همراه دارند، دلیل بازسازی خانه های کوچک ممکن است ایجاد تنوع و مطابق کردن خانه با مد روز باشد، دلیل دیگر بازسازی خانه های کوچک ممکن است افزودن تجهیزات به خانه باشد که نیازهای بیشتر افراد را برطرف کند به طور مثال ممکن است فردی بخواهد سرویس فرنگی را به سرویس بهداشتی خود اضافه کند و یا بخواهد با انجام کار بازسازی بیشتری استفاده را از خانه ی کوچک خود ببرد.

بازسازی خانه کوچک 40 متری در کرج

در بازسازی خانه های کوچک 40 متری باید توجه داشت که وجود دیوارهای گچی برای جداسازی اتاق ها و آشپزخانه از سایر فضاها خانه را کوچک و دلگیرتر نشان می دهد از این رو در صورت حایل نبودن این دیوارها باید تخریب شده و به جای آن از اپن دلباز استفاده شود همچنین استفاده از رنگ های روشن و ملایم در بازسازی خانه های کوچک خانه را دلبازتر می کند.

بازسازی خانه کوچک 50 متری در کرج

در بازسازی خانه های کوچک 50 متری داشتن تجربه بسیار مهم است و توجه به جزئیات در بازسازی خانه ها با ابعاد کوچک امری ضروری می باشد. در خانه های کوچک به دلیل آن که فضای مورد استفاده در ساختمان‌ های کوچک کمتر است، این خلاقیت پیمانکار و مهندسین است که علاوه بر زیبایی بخشی به خانه بتوانند از کمترین فضا بیشترین بهره را برده تا پاسخگوی تمام نیازهای افراد خانه باشد.

بازسازی خانه کوچک 60 متری در کرج

یکی از نکاتی که در بازسازی خانه های کوچک و خانه های با متراژ 60 متری وجود دارد این است که با انجام کارهای لازم بتوان فضا را بزرگتر و جادارتر جلوه داد. از این رو با مدیریت و برنامه ریزی و انتخاب یک تیم حرفه ای مجرب و بودجه بندی مناسب می توان پروژه ی بازسازی خانه های کوچک را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

بازسازی خانه کوچک 70 متری در کرج

از بین بردن موانع ناخواسته یکی از مهم ترین کارها در بازسازی خانه های کوچک 70 متری می باشد. طراحی داخلی نادرست در ابتدای ساخت بنای یک خانه ی کوچک می تواند فضای داخلی آن را کوچکتر از آنچه که هست نشان دهد، از این رو در بازسازی خانه های کوچک با تغییر دکوراسیون داخلی می توان از کمترین از کمترین فضا بیشترین فضا را برد.

بازسازی حیاط خانه در کرج

بازسازی حیاط خانه های قدیمی علاوه بر این که شما را صاحب یک فضای سر سبز و جذاب می کند بلکه به ارزش و اعتبار خانه های قدیمی هم می افزاید. داشتن یک حیاط قدیمی مشکلات متعددی را پیش رو دارد و به همین دلیل بازسازی حیاط خانه در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. ساخت و نصب آلاچیق، تغییر کف پوش حیاط، استفاده از آبنما، تغییر باغچه و ایجاد فضای سبز، تغییر نورپردازی از جمله کارهایی است که می توان در بازسازی حیاط منزل از آنها استفاده کرد.

بازسازی خانه های بزرگ در کرج

در بازسازی خانه های بزرگ توجه به دلایل اصلی کارفرما برای بازسازی بسیار مهم است، یکی از این دلایل ممکن است فرسودگی باشد، این فرسودگی هم می تواند درظاهر خانه باشد و هم در تاسیسات و لوله کشی های خانه وجود داشته باشد. یکی دیگر از دلایلی که کارفرما برای بازسازی منزل خود مراجعه میکند بحث عدم پاسخگویی ساختمان به نیاز های آن فرد میباشد. در شرکت میچینم در بازسازی خانه های بزرگ به علت فرسودگی تیم تخصصی مجموعه میچینم به تعویض و به روز رسانی تاسیسات پرداخته و هم در پلان خانه و دکوراسیون داخلی اقدام به ایجاد تغییراتی می کند.

بازسازی خانه در کرج ( خانه قدیمی و کلنگی) خدمات و مشاوره

مراحل بازسازی خانه های قدیمی در کرج

بازسازی خانه های کلنگی با توجه به قدمت بالایی که دارند و به دلیل داشتن خطرات جانی و مالی برای ساکنین دارای اصول و فنون خاص خود بوده و انجام آن توسط افراد عادی و بی تخصص و خود مالک امکان پذیر نمی باشد. از این رو استفاده از خدمات یک شرکت بازسازی معتبر و پرسنل متخصص و با تجربه، هم می تواند از میزان اشتباهات و خسارات احتمالی در فرآیند بازسازی های قدیمی بکاهد و هم روند بازسازی را سریع تر کند. به طور کلی مراحل بازسازی خانه های قدیمی شامل موارد زیر می شود:

  • پیدا کردن یک شرکت بازسازی معتبر با پرسنل متخصص و با تجربه
  • بازدید کارشناسان و مهندسین شرکت از خانه و بررسی موارد فنی
  • شناخت نیاز ساکنین خانه ی قدیمی و هدف آنها از بازسازی خانه
  • انجام طراحی و ایجاد نقشه ی کلی خانه
  • تایید نقشه طراحی شده توسط مالک
  • تعیین زمان پایان بازسازی و برآورد هزینه ها
  • اجرای عملیات بازسازی
  • نظارت صحیح روی اجرای صحیح طرح بازسازی

مزایای بازسازی خانه در کرج با شرکت میچینم در کرج

بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی با تیم حرفه ای شرکت میچینم در کرج دارای مزایای بسیاری است که در ادامه با برخی از آنها اشاره خواهیم شد:

بازسازی خانه با هزینه ی کم

بازسازی خانه با هزینه ی کم یکی از مزایای سپردن کار بازسازی خانه های قدیمی به شرکت میچینم می باشد. برای این که بازسازی خانه‌ ها هزینه کمتری برای شما در بر داشته باشد شرکت میچینم دقت زیادی برای خرید وسایل و تعویض آنها دارد، به طور مثال در انتخاب شیرآلات از متریال ضد آب و ضد زنگ استفاده کرده تا عمر بیشتری داشته و مدت طولانی تر برای شما کار کند.

بازسازی خانه با پیمانکار متخصص و استفاده از مصالح با کیفیت

گروه معماری و مهندسی شرکت میچینم با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود و با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و بهره گیری متریال روز و مصالح با کیفیت میتواند بهترین مجری در امور بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی بوده و با اتکا بر تجربه و دانش خود عملیات بازسازی را در کوتاهترین زمان ممکن برای شما همشهری های عزیز در کرج انجام می دهد.

طراحی مناسب با سلیقه ی مشتری

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در زمینه ی بازسازی منزل قدیمی شما اجرای معماری داخلی با طرح های روز دنیا و به کارگیری سبک های طراحی داخلی مانند سبک های مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، ایرانی و… می باشد

مشاوره رایگان

گروه معماری و دکوراسیون شرکت میچینم، به صورت رایگان از خانه ی قدیمی شما بازدید کرده و با ارائه نکات کلیدی و مهم و مشاوره تخصصی شما را در امر نوسازی خانه تان راهنمایی می کند و همچنین برآورد هزینه نیز درهمان زمان اتفاق می افتد و شما می توانید در کنار تیم تخصصی شرکت میچینم بهترین تصمیم را برای بازسازی منزل خود بگیرید.