سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه در قزوین

سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه در قزوین

یکی از مهم ترین قسمت های خانه که بخش زیادی از دکوراسیون منزل هم به آن بستگی دارد، نصب و طراحی کابینت می باشد، طراحی و ساخت کابینت اصلی ترین مرحله در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به حساب می آید.

اگر شما قصد دارید برای خانه خود کابینت سفارش دهید باید با قوانین و شرایط آن آشنا شوید تا در سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت یا محاسبه ی قیمت با مشکل مواجه نشوید.

تمامی مراحل طراحی و ساخت کابینت های آشپزخانه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در قزوین از طریق تیم تخصصی شرکت میچینم امکان پذیر است.

قزوین یکی از شهرهای صنعتی ایران است که در قسمت مرکزی ایران واقع شده و در گذشته برای مدتی پایتخت ایران نیز بوده‌ است.

طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه در قزوین با میچینم

سفارش ساخت و نصب کابینت از تصمیمات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی برای هر خانه ای می باشد. شرکت میچینم یکی از مجموعه های فعال و شناخته شده در زمینه ی طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه در قزوین می باشد که به شما در طراحی کمک می کند.

مجموعه ی ما با سال ها تجربه و تخصص و بهره مندی از ابزارهای پیشرفته به عنوان یکی از سازندگان با تجربه و حرفه ای در زمینه ی ساخت کابینت آشپزخانه، کسب نتیجه مطلوب را برای شما تضمین خواهد کرد.

اگر کابینت ساز در زمینه طراحی، ساخت و نصب کابینت ضعیف عمل کرده و خدمات بی کیفیت ارائه دهد، نه تنها باعث افرایش هزینه ها می شود بلکه باعث اتلاف زمان زیادی نیز میشود.

شما مشتریان محترم قزوین برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات می توانید با شماره های شرکت میچینم تماس بگیرید.

خدمات ما در کابینت آشپزخانه (کابینت سازی) در قزوین

مجموعه میچینم انواع خدمات طراحی و اجرا آشپزخانه را برای مشتریان محترم در قزوین ارائه می کند در ادامه خدمات ما را در کابینت سازی بخوانید:

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن در قزوین

طراحی کابینت مدرن ممکن است برای افراد مختلف تعاریف متفاوتی داشته باشد اما به صورت کلی هر سبکی از کابینت که با خلاقیت طراحی شده باشد، مدرن نامیده می شود.

کابینت های مدرن یک سبک جدید در دکوراسیون آشپزخانه هستند و طراحی این سبک کابینت کاملا برعکس کابینت های کلاسیک می باشد.

در سبک کابینت های مدرن بیش از هرچیزی سادگی نمایان است، تنوع رنگ و نوع ورق به کار برده در این سبک بسیار بالاست و شرکت میچینم انواع کابینت مدرن را مطابق با سلیقه ی شما طراحی می کند.

سه نوع کابینت روکش هایگلاس، روکش لمینت و رنگ پلی اورتان جز کابینت های مدرن می باشند، بیشتر کابینت های با سبک مدرن از کابینت های کلاسیک بلندتر بوده و معمولا تا سقف امتداد دارند.

از دیگر ویژگی های کابینت های با سبک مدرن:

 • کابینت‌ های مدرن به دلیل ارتفاع بلند و سادگی که دارند، نسبت به سبک های دیگر کابینت ها بسیار جادار هستند.
 • کابینت‌ های مدرن معمولا دستگیره نداشته یا در طراحی آنها از دستگیره‌ های مخفی استفاده می‌ شود.
 • درب برخی از این کابینت‌ها به صورت مگنت‌ دار بوده و با یک فشار کوچک باز می شود.
 • طراح برای انتخاب رنگ‌ های مختلف در ساخت کابینت مدرن انتخاب های زیادی دارند.
 • قیمت این نوع کابینت ها در طیف های گوناگون بوده و از ارزان و تا گران قابل سفارش و تولید می باشد.

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک در قزوین

کابینت سبک کلاسیک از چهار دسته ی کابینت کلاسیک چوبی، کابینت کلاسیک ممبران، کابینت کلاسیک روکش چوب و کابینت کلاسیک رومی تشکیل شده است.

کابینت های سبک کلاسیک معمولا برای آشپزخانه های بزرگ تر و با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند. این سبک از کابینت ها نقش ها و طرح های گوناگونی دارند. شرکت میچینم انواع کابینت های کلاسیک را برای شما طراحی و اجرا می کند.

از ویژگی های کابینت های کلاسیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در قسمت بالای کابینت های کلاسیک از طرح هایی مانند تاج استفاده شده و از منبت کاری و کنده کاری برای ایجاد تزئینات ظاهری استفاده می شود.
 • در طراحی این سبک از کابینت ها معمولا از معماری یونان و روم باستان الهام گرفته شده است.
 • دستگیره های سبک کلاسیک به صورت حکاکی و از جنس فلز یا چوب می باشد.
 • رنگ کابینت های کلاسیک سفید، کرم یا قهوه ای می باشد.
 • برای این دسته از کابینت ها از کانترهای سنگی گران قیمت از جنس گرانیک و مرمر استفاده می شود.
 • معمولا برای زیبایی بیشتر در این سبک حتما از ویترین استفاده می شود.
 • قیمت تمام شده کابینت های کلاسیک معمولا کمی بالاتر از مدرن می باشد.

مراحل طراحی کابینت آشپزخانه در قزوین

عوامل زیادی در طراحی کابینت آشپزخانه موثر هستند، یک طراح حرفه ای در ابتدا باید تمام فاکتورهای طراحی را با شما هماهنگ کرده و سپس اقدام به طراحی کند، عواملی که در طراحی کابینت آشپزخانه دخیل هستند عبارتند از:

 • اندازه و ابعاد کابینت
 • تناسب کابینت ها با وسایل آشپزخانه
 • طرلح نمای کابینت ها
 • طراحی چیدمان کابینت ها

توجه به عوامل بالا به ارائه ی کیفیت بهتر طراحی و ساخت کابینت کمک زیادی خواهد کرد.

ساخت کابینت آشپزخانه در انواع جنس ها و سبک ها در قزوین

همان طور که گفتیم تمامی خدمات طراحی، ساخت و نصب کابینت از هر سبکی اعم از مدرن و کلاسیک و از هر نوع و جنسی توسط شرکت میچینم قابل انجام است.

انواع کابینت هایی که توسط تیم حرفه ای شرکت میچینم قابل سفارش و طراحی است:

 • کابینت ملامینه
 • کابینت ام دی اف MDF
 • کابینت هایگلاس
 • کابینت ممبران
 • کابینت انزو
 • کابینت روکش چوب
 • کابینت تمام چوب
 • کابینت پلی اورتان

شما تنها کافی است سفارش خود را در شرکت میچینم ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و مطابق خواسته ی شما خدمات لازم را ارائه دهند.

سفارش طراحی، ساخت و نصب کابینت آشپزخانه در قزوین

نصب کابینت آشپزخانه در قزوین

پس از اینکه مواد اولیه و متریال ساخت کابینت آشپزخانه مشخص و طراحی سبک مورد نظر انجام شد، ساخت کابینت آغاز می شود، به طور کلی ساخت کابینت یک پروسه ی زمان بر است و استفاده از ابزارهای پیشرفته و حرفه ای تا حد بسیار زیادی می تواند زمان ساخت کابینت را کاهش دهد.

شرکت میچینم با داشتن ابزارهای پیشرفته و حرفه ای کیفیت ارائه ی خدمات را افزایش و زمان ساخت کابینت را تا حد زیادی کاهش داده است. مراحل نصب کابینت به شرح زیر است:

علامت گذاری روی دیوار

یکی از مهم ترین کارهایی که در نصب کابینت آشپزخانه باید انجام داد علامت زدن اندازه ها برای نصب اتصالات کابینت ها در آشپزخانه می باشد. به این صورت که اگر هنگام علامت گذاری به تراز بودن خطوط و نقطه ها توجه نشود در این صورت به طور کلی نصب کابینت با مشکل مواجه خواهد شد.

نصابان شرکت میچینم در این مرحله نهایت دقت و توجه را داشته و اندازه‌ هایی دقیق و خطوطی صاف بر روی دیوار ترسیم می‌ کنند تا نمای پایانی کار، همان چیزی که مشتری در ابتدا گفته باشد.

نصب اتصالات روی دیوار

برای اینکه نصب کابینت ها تا حد کافی محکم و قوی باشد و بتوانند بر روی دیوارها قرار بگیرند و وزن لوازمی که درون کابینت قرار می گیرد را تحمل کنند، نیاز به اتصالات قوی دارند. یکی از رایج ترین اتصالات برای نصب کابینت، اتصال 45 می باشد که با چوب و فلز انجام پذیر است. این اتصالات باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا بتواند وزن کابینت را تحمل کند.

نصب بدنه ی کابینت ها بر روی اتصالات

پس از نصب اتصالات به صورت دقیق و محکم روی دیوار، باید بدنه کابینت روی آنها نصب شود. نصب کابینت ها روی اتصالات از دو مرحله تشکیل می شود. در مرحله ی اول ابتدا کابینت های زمینی نصب می شود و در مرحله ی دوم نصب کابینت های بالایی آغاز می شود.

پس از نصب کابینت های زمینی، نصاب آنها را به وسیله ی پیچ کنار یکدیگر فیکس کرده و پس از ثابت شدن کابینت ها، اقدام به تراز شدن با سطح زمین می کند زیرا سطح کف آشپزخانه دارای اختلاف سطح بوده و باید توسط چرخاندن پایه های زیرین کابینت ها، تراز شود تا از تکان خوردن و لق زدن جلوگیری شود.

در مرحله ی بعدی کابینت های دیواری و بالایی روی اتصالات قرار گرفته می شوند و پس از فیکس شدن آنها، تاج زیر مهتابی و پاخور نصب می شود.

نصب رو کابینتی بر روی کابینت ها

پس از نصب کابینت ها روی اتصالات، باید روکابینتی یا پیشخوان آشپزخانه روی کابینت های زمینی نصب شود، در این مرحله باید صفحه ی روکابینتی دقیق اندازه‌گیری و برش داده شود و محل دقیق گاز و سینک مشخص شود و سپس به وسیله‌ ی پیچ و اتصالات محکم به کابینت‌ های پایینی متصل شود.

برای نصب هر مدل کابینت با هر سبکی می توانید از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان شرکت میچینم کمک بگیرید و از نتیجه ی کار نهایت لذت را ببرید.

قیمت کابینت آشپزخانه در قزوین

در تعیین قیمت کابینت و هزینه ی طراحی و ساخت آن، عوامل زیادی تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

 • تعداد و متراژ کابینت
 • طراحی کابینت
 • نوع متریال و مواد اولیه به کار رفته در کابینت
 • هزینه ی حمل و نصب
 • تجهیزات و یراق آلات به کار رفته در کابینت

مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت کابینت، متریال به کار برده شده در آن می باشد. به طور مثال اگر کابینت تمام چوب باشد نوع ستون های به کار برده شده، نوع تاج ها، حکاکی روی درب ها و… روی قیمت تاثیرگذار می باشد.

از آنجایی که قیمت کابینت به صورت دقیق مشخص نیست به شما توصیه می کنیم جهت اطلاع از قیمت دقیق هر متریال کابینت با کارشناسان شرکت میچینم مشورت کنید.

چرا سپردن کار کابینت آشپزخانه به ما در قزوین به نفع شماست؟

سفارش طراحی، ساخت و نصب یکی از پر هزینه ترین موارد در طراحی دکوراسیون و نوسازی خانه می باشد به همین دلیل در انتخاب مجموعه ای که بشود با خیال راحت کار را به آنها واگذار کرد باید نهایت دقت را داشت. زیرا نصب کابینت کاری تخصصی است و هرگونه اشتباه در مراحل نصب آن، ممکن است موجب هدر رفتن هزینه و زحماتی شود که صرف ساخت کابینت شده است.

تیم طراحی و اجرایی میچینم با سال ها تجربه و با در اختیار داشتن متخصصین طراحی، ساخت و نصب کابینت و همچنین بهره گیری از ابزآلات پیشرفته اجرای دکوراسیون آشپزخانه ی شما را برعهده گرفته و ضمانت کسب نتیجه ی مطلوب را برای شما به همراه دارد.

در مجموعه ی ما کارشناسان با توجه به محل آشپزخانه ی شما و متراژ آن بهترین نوع و جنس کابینت را به شما پیشنهاد می دهند که علاوه بر زیبایی آشپزخانه شما و کیفیت جنس، یک قیمت مقرون به صرفه شامل حال شما شود به همین دلیل به جرات می توان گفت که سپردن کار کابینت آشپزخانه به ما در قزوین به نفع شماست.

سرعت انجام کار

یکی از مهم ترین دغدغه های کسانی که قصد خرید کابینت آشپزخانه را دارند سرعت انجام کار است، زیرا پروسه ی طراحی، اجرا و نصب کابینت زمان بر است. به همین خاطر مجموعه ی میچینم با در دست داشتن ابزارآلات پیشرفته و نیروی کار متخصص، طراحی و نصب کابینت را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتریان خود در قزوین ارائه می دهد.

مشاوره رایگان

بهتر است قبل از اینکه اقدام به سفارش و نصب کابینت کنید در ابتدا با انواع سبک کابینت ها و طرح های مختلف آن آشنا شوید. تیم مشاوران شرکت میچینم به تمام جزئیات پروژه ی مورد نظر توجه کرده و بهترین راهکارهای اجرایی را برای کسب یک نتیجه ی عالی و مطابق با نیاز و سلیقه ی مشتری ارائه می دهند. برای کسب راهنمایی های مفید و مشاوره رایگان با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.

نیروی متخصص

متخصصین مجموعه ی میچینم با به کارگیری دانش فنی، مهارت در طراحی، دانش در مورد مواد و تجهیزات استفاده شده، صبر و دقت در کار و همچنین قدرت تفکر خلاق و مهارت در ارتباط با مشتری، نصب کابینت آشپزخانه ی شما را برعهده گرفته و موجب کسب رضایت مشتری خواهند شد اگر می خواهید صاحب یک کابینت خاص و برجسته در آشپزخانه ی خود شوید با تیم حرفه ای مجموعه ی میچینم مشورت کنید.

قیمت مناسب در قزوین

قیمت مناسب و ارائه ی بهترین قیمت کابینت در بازار به معنی اجرای کابینت با کیفیت بالا و ارائه ی یک قیمت رقابتی با توجه به نیاز و بودجه ی مشتری می باشد. در شرکت میچینم هزینه ها و قیمت ها شفاف بوده و شما به راحتی می توانید با انتخاب سبک و جنس مورد نظر خود از قیمت ها آگاه شوید.

استفاده از متریال مرغوب

استفاده از تجهیزات، مصالح و متریال با کیفیت علاوه بر زیبایی بخشی به کابینت و استحکام آنها باعث افزایش طول عمر و استفاده ی بهینه از کابینت طراحی شده می شود. شرکت میچینم به عنوان یکی از سازندگان باتجربه و حرفه‌ ای در زمینه طراحی، ساخت و نصب کابینت از متریال مرغوب و درجه یک استفاده کرده و موجب استحکام و افزایش طول عمر کابینت می شود.