خاکبرداری در کرج؛ خدمات خاکبرداری جاده، ساختمان و استخر

برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان خدمات خاکبرداری در کرج همن حالا با ما تماس بگیرد

خاکبرداری مناسب از جمله مواردی است که در عدم نشست ساختمان بر اثر حوادث طبیعی و گذشت زمان تاثیر به سزایی دارد به همین دلیل انجام درست خدمات خاکبرداری ساختمان باید تحت نظر افراد متخصص و با رعایت قوانین خاص صورت گیرد.

شرکت میچینم به عنوان یکی از مجهز ترین شرکت رسمی پیمانکاری ساختمان در کرج، با سابقه ی طولانی آماده ی ارائه ی خدمات خاکبرداری در کرج با تجهیزات کامل و پیشرفته و با سرعت بالا می باشد.

کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران می باشد و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته شده است.

انجام انواع خاکبرداری در کرج با شرکت خاکبرداری میچینم

شرکت شرکت میچینم به عنوان مجهزترین شرکت های رسمی پیمانکاری خاکبرداری در کرج در زمینه ی خدمات خاکبرداری می باشد که با داشتن تجهیزات پیشرفته و پرسنل متخصص، پروژه های مختلف ساخت و ساز را در شهر کرج به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در این شرکت خدمات پیمانکاری ساختمانی مانند تخریب، خاکبرداری و گودبرداری و اجرای دیگر خدمات ساختمانی در مدت زمان مشخص انجام می پذیرد.

شرکت شرکت میچینم با سال ها تجربه در زمینه ی پیمانکاری ساختمان و خدمات خاکبرداری در کرج پروژه های محوله را با رعایت قوانین موجود در مدت زمان مشخص انجام داده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین تجهیزات استاندارد سعی در انجام این عملیات به بهترین شکل ممکن را دارد.

شماره شرکت و پیمانکار خاکبرداری در کرج

برج پارمیدا کرج

خدماتی که شرکت خاکبرداری شرکت میچینم در کرج انجام میدهد

شرکت شرکت میچینم با خدمات کامل آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز در کرج می باشد، یکی از این خدمات عملیات خاکبرداری می باشد.

انجام اصولی مراحل خاکبرداری ساختمان با رعایت قوانین و شیب خاکبرداری، یکی از حساس ترین و مهم ترین اقداماتی است که در ساختمان سازی باید به آن توجه ی ویژه ای کرد.

در شرکت میچینم عملیات خاکبرداری با تجهیزات پیشرفته از جمله خاکبرداری با لودر و کامیون، بابکت، بیل میکانیکی یا بیل بکهو انجام می شود و همچنین خاکبرداری ساختمان، خاکبرداری و خاکریزی جاده، خاکبرداری استخر از دیگر خدمات شرکت ما می باشد که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

خاکبرداری ساختمان در کرج

عملیات خاکبرداری یکی از اصول مهم و اولیه ساخت و ساز می باشد که برای آماده سازی محل پی ساختمان صورت می گیرد. انجام درست و اصولی مراحل خاکبرداری ساختمان باید تحت نظارت افراد متخصص و در یک فضای استاندارد و قانونی صورت بپذیرد.

محاسبه حجم خاکبرداری ساختمان، رعایت اصول و قوانین خاکبرداری، خاکریزی ساختمان با رعایت قوانین و توجه به شیب خاکبرداری از نکات مهم در انجام مراحل خاکبرداری ساختمان می باشد.

شرکت خاکبرداری میچینم و پیمانکار خاکبرداری با استفاده از تجهیزات و ماشین‌ های مخصوص مراحل خاکبرداری ساختمان را به بهترین شکل انجام داده و شرایط زمین مورد نظر را برای پی ریزی و شروع ساخت و ساز فراهم می کند.

خاکبرداری و خاکریزی جاده در کرج

برای زیرسازی خیابان ها ابتدا باید عملیات خاکبرداری و خاکریزی بر اساس نقشه‌ های اجرایی انجام شود. از این رو اگر پس از خاکبرداری چنانچه برای رسیدن به تراز موردنظر نیاز به خاکریزی باشد، پس از برداشت خاک نباتی، باید خاکریزی با استفاده از خاک حاصل از عملیات خاکبرداری صورت پذیرد.

خاکبرداری استخر در کرج

یکی دیگر از فعالیت های شرکت شرکت میچینم خاکبرداری استخر می باشد. در شرکت ما عملیات خاکبرداری استخر بوسیله لودر ها و در مواردی بوسیله بیل های مکانیکی انجام می شود. شکل و نحوه خاکبرداری در انواع استخرها متفاوت است به همین دلیل در مراحل خاکبرداری باید دقت داشت که هرکدام از مراحل اجرایی به شیوه ی درست و استاندارد صورت گیرد.

ماشین آلات و تجهیزات خاکبرداری شرکت میچینم در کرج

شرکت شرکت میچینم به عنوان یکی از مجهزترین شرکت های رسمی پیمانکاری ساختمان در کرج جهت انجام عملیات‌های خاکی از ابزار و ماشین آلات مخصوص و استاندارد استفاده می کند. انتخاب تجهیزات سنگین بستگی به بزرگی کار و شرایط اقتصادی پروژه دارد. استفاده از انواع مختلف این تجهیزات فرایند ساخت و ساز و عملیات خاکبرداری و گود برداری را آسان تر و سریع تر می کند.

خاکبرداری با لودر و کامیون در کرج

با استفاده از لودرها مصالح داخل کامیون‌ های سبک و سنگین و … بارگذاری می شود. لودر ها و کامیون ها متناسب با اندازه کارگاه و محلی که در آن قرار است خاکبردای انجام شود متفاوت است و تلاش همیشه بر این است که مناسب ترین تجهیزات مورد استفاده قرار گیرند.

خاکبرداری با بابکت یا مینی لودر در کرج

بابکت یا مینی لودر همان لودر است که به دلیل ابعاد کوچکی که دارد کارایی بالایی دارد. فرآیند خاکبرداری با مینی لودربسته به شرایط موجودمی تواند توسط بابکت انجام می شود.

مینی لودر بابکت به دلیل ابعاد کوچکی که دارد، محبوبیت بالایی میان پیمانکاران دارد به همین دلیل این دستگاه به یکی از کارامد ترین ماشین آلات ساختمانی در پروژه های کوچک تبدیل شده است.

خاکبرداری با بیل مکانیکی یا بیل بکهو در کرج

بیل مکانیکی یا بیل بکهو هم متناسب با شرایط و محل کار انتخاب می شود. در شرکت ما با مشاوره ها و بازدید محل تلاش می شود ماشین آلات خاکبرداری مناسب به محل اعزام شود تا در وقت و هزینه ها صرفه جویی شود.

خاکبرداری در کرج

مراحل خاکبرداری ساختمانی در کرج

عملیات خاکبرداری ساختمانی نقش مهم و اساسی در سلامت روند پروژه ی ساختمانی دارد که باید به وسلیه ی تجهیزات و ماشین آلات استاندارد و زیر نظر افراد متخصص انجام شود، در این فرایند نوع خاک و میزان فاصله ای که باید برای پی ریزی ساختمان تا سطح دیگر ساختمان های همسایه انجام شود بسیار مهم است و هرچقدر با عمق بیشتری صورت گیرد حساسیت پروژه بیشتر می شود. عدم آشنایی با اصول و سهل انگاری در انجام این عملیات می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد، مراحل خاکبرداری ساختمان و خاکریزی به شرح زیر است:

نقشه برداری

اولین اقدام در عملیات خاکبرداری ساختمان، نقشه برداری می باشد. این اقدام بدین جهت انجام می پذیرد که برخی ساختمان ها از شیب نامعین در نقشه برخوردار هستند. نقشه برداری برای خاکبرداری ساختمان شامل شامل تست‌ های جغرافیایی برای تعیین نوع خاک و نقشه برداری از خدمات زیر زمینی می باشد. با استفاده از نقشه برداری هر یک از مشکلات و عیوب ساختمان رفع می گردد.

تحقیقات مهندسی

با انجام تحقیقات مهندسی، عمق و میزان تقویت زمین برای بنیاد ساختمان تعییین خواهد شد، تحقیقات مهندسی بر اساس نقشه های ساختمانی تکمیل شده، صورت می پذیرد و موجب طراحی فنی و اصولی دسترسی جاده‌ ها و نصب و راه اندازی تجهیزات خواهد شد.

شروع خاکبرداری با تایید ساختمان

پس از اینکه پروژه ی ساختمانی در اجرای مراحل فنی توسط ناظر پروژه تایید شد، کار خاکبرداری و گودبرداری آغاز می شود. در مرحله ی شروع خاکبرداری با نظارت مهندسین و متخصصان مربوطه فعالیت پاکسازی آغاز می شود.

پاکسازی پروژه

در این مرحله از خاکبرداری ساختمان، محل مربوطه از گیاهان و سنگ های موجود در سطح زمین پاک می شوند و به خارج از محل مورد نظر منتقل می شوند و دیگر خدمات تخریب شروع می شود.

درجه بندی خاک محل مورد نظر

در این مرحله نوع خاک محل مورد نظر درجه بندی می شود که این مرحله در انجام مراحل خاکبرداری ساختمان تاثیر به سزایی دارد. در این مرحله باید به نکات زیر توجه کرد:

خرد کردن خاک: در این مرحله خرد کردن خاک به صورت گام به گام صورت می پذیرد این مرحله به منظور هم اندازه کردن خاک هایی است که بیش از اندازه سفت می باشند.

خاک شیب دار: در این مرحله باید میزان خاک با توجه به نوع خاک در زاویه ی مناسب شیب دار شود.

نشانه گذاری

در مرحله ی نشانه گذاری در فرایند خاکبرداری، از ستون‌ ها و علائم نشانگر نیمه دائمی برای تعیین یک معیار اندازه گیری مناسب استفاده می شود. علاوه بر نشانه های موازی از نشانگر های عمودی برای تعیین محل درست پایه ها هم استفاده می شود.

شروع خاکبرداری ساختمان در کرج

در این مرحله خاکبرداری ساختمان آغاز می شود. در این مرحله باید خاکبرداری نه به اندازه ای عمیق باشد که مصالح بیش از حد استفاده شود و هدر برود و نه به اندازه ای سطحی باشد که سستی خاک بر مقاوت ساختمان اثر منفی بگذارد.

این مرحله توسط تجهیزات حرکتی انجام می پذیرد و پس از خاکبرداری باید زمین های اطراف از خاک مناسب پر شود، این مرحله کاری حساس بوده و باید کسانی که این عملیات را انجام می دهند با تکنیک های خاکبرداری آشنایی کامل داشته باشند، شرکت خاکبرداری شرکت میچینم در کرج این عملیات را با بهره گیری از کارشناسان و نیروهای متخصص به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

بتن ریزی

گاهی لازم است متخصصان بیشتر از حد مجاز تعیین شده خاکبرداری ساختمان را انجام دهند تا به یک سطح مطلوب و مطمئن زمین دسترسی پیدا کنند در این صورت باید برای رسیدن به حد مجاز از بتن برای بنیاد و اساس لازم برای پی ریزی ساختمان استفاده کنند.

کفپوش

در صورتی که خاک خیلی نرم باشد نیاز است که دیوارهای حفاری بسته بندی و پوشیده شوند. در واقع در هنگام خاکبرداری برای پی ریزی کم عمق در سطح خاک نرم باید بنیان های بزرگ با رعایت استاندارهای مهندسی و ایمنی استفاده شود، این شرایط زمانی اتفاق می افتد که خاکبرداری در عمقی بیش از 1.5 صورت گرفته باشد.

ایمنی در حین خاکبرداری

رعایت استاندارهای لازم و استفاده از تجهیزات مناسب برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی در عملیات خاکبرداری امری ضروری بوده و رعایت این قوانین و اجرای آن توسط کارگران به عهده ی پیمانکار می باشد.

تفاوت خاکبرداری و گود برداری

عملیات خاکبرداری و گود برداری جز عملیات عمرانی برای ساخت ساز می باشند، گاهی ممکن است عملیات خاکبرداری و گود برداری را برخی یکسان بدانند اما باید گفت که این دو فرآیند با هم متفاوت می باشد.

خاکبرداری به عملیات هموار و هم‌ شیب کردن بخشی از زمین گفته می شود. در واقع در زمین مورد نظر که قرار است سازه ای بنا شود ممکن است برآمدگی داشته باشد از این رو برآمدگی‌ ها برداشته می ‌شود و فرو رفتگی ‌ها با سطح زمین هم تراز می گردد. به طور کلی در فرایند خاکبرداری تمام پستی‌ ها و بلندی ‌های زمین اصلاح می‌ شود. خاکبرداری حداکثر تا عمق 60 سانتی متری حفاری صورت می گیرد.

گودبرداری مانند خاک برداری به هموار و هم ‌تراز کردن قسمتی از زمین مورد نظر گفته می شود که در آن‌ ها عملیات حفاری تا بیش از عمق 60 سانتی‌ متری انجام می ‌شود، اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که گود برداری بیشتر برای سازه ها انجام می شود که نیازمند فونداسیون هستند.

قیمت و استعلام قیمت خاکبرداری در کرج

با توجه به اینکه قیمت ها و هزینه خاکبرداری ساختمان در هر مترمکعب به میزان سختی زمین و موقعیت مکانی بستگی دارند و بر این اساس قیمت ها متفاوت می باشد. برای تعیین تعرفه انجام کار خاکبرداری محل قرارگیری سایت، نوع پروژه، متراژ و همین طور وضعیت خاک نقش مهمی داشته و باید پس از نظارت افراد متخصص تایید شود. شما می توانید برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

خاکبرداری

چرا خاکبرداری با شرکت خاکبرداری میچینم در کرج به نفع شماست؟

عملیات خاکبرداری پیش از ساخت و ساز نیازمند تجربه، تخصص و مهارت است زیرا که این عملیات مقدمه و اصول اولیه برای ایجاد سازه های بزرگ است، به همین دلیل عملیات خاکبرداری ساختمان باید با رعایت استاندارد های مخصوص و ماشین آلات مخصوص انجام شود.

از این رو برای انجام این عملیات باید از ماشین آلات و ابزار مخصوصی هم چون بیل مکانیکی، لودر، مینی لودر و …استفاده شود. با انجام این عملیات باید زمین را برای پی ریزی و شروع ساخت سازه آماده نمود. حال اگر این عملیات به خوبی اجرا نشود ساختمان بر اثر حوادث طبیعی و گذر زمان نشست می‌ کند.

شرکت ما با بهره گیری نیروهای متخصص و با تجربه در مراحل خاکبرداری ساختمان کنارشما بوده و از این رو به راحتی می توان گفت که خاکبرداری با شرکت شرکت میچینم در کرح به نفع شما می باشد.

سرعت در انجام کار

شرکت خاکبرداری ما با داشتن نیروهای کار بلد و دستگاه های پیشرفته و مدرن پروژه های محوله را در مدت زمان کوتاه و به موقع با رعایت حساسیت و پیچیدگی خاص مربوط به این عملیات به صاحبین پروژه و کارفرمایان تحویل می دهد.

مشاوره رایگان

شرکت خاکبرداری شرکت میچینم با داشتن نیروی کار متخصص و تجربه ی بالا در زمینه ی خاکبرداری، تخریب و گودبرداری در کرج در حال فعالیت است. استفاده از نظرات مشاوران با تجربه، وقت، انرژی و هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. چناچه شما نیازمند دریافت مشاوره در زمینه عملیات ساختمانی و عملیات خاکبرداری هستید می توانید با مشاوران شرکت ایکس تماس گرفته و به صورت رایگان از راهنمایی کارشناسان بهره مند شوید.

کاهش هزینه ها

هزینه خاکبرداری به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله ی آن می توان به نوع کار، اندازه ی پروژه، طول پروژه، موقعیت جغرافیایی، شرایط فصلی، استفاده از تجهیزات لازم، استفاده از یک طراح یا نظارت کننده و… اشاره کرد. از این رو هرچقدر پروژه ی شما بزرگتر باشد نیاز به کارگران بیشتری دارد. با این حال شرکت ما در تلاش است که با ارائه ی بهترین خدمات هزینه های صاحبین پروژه را به حداقل برساند.

چگونه یک شرکت خاکبرداری مناسب در کرج انتخاب کنیم؟

همان طور که بالاتر گفته شد عملیات خاکبرداری مستلزم رعایت استاندارد ها و قوانین خاص و بهره گیری از تجربه و مهارت نیروهای متخصص و توجه به جزئیات است. به همین دلیل شما می توانید از اعتبار و سوابق کاری شرکت های خاکبرداری استاندارد و با تجربه یک فهرست تهیه کنید.

از این رو کافی است آدرس سایت های شرکت های عمرانی و ساختمانی را در گوگل جستجو کرده و اطلاعات مربوط به پیمانکاران را در آن ها مطالعه کنید. انتخاب یک شرکت عمرانی و ساختمانی که تمام استانداردها را رعایت می کند، و تجربه ی بالایی در ساخت حفاری دارد، موجب کسب نتیجه ی بهتر برای پروژه ی شما و عملیات خاک برداری شما خواهد شد.