7 روش سریع و آسان برای تغییر دکوراسیون خانه با بودجه کم

تغییر دکوراسیون خانه

در یک زمانی ، بیشتر ما این احساس را داشته ایم که به اطراف خانه خود نگاه می کنیم و دیگر از فضای داخلی آن راضی نیستیم و الهام نمی گیریم. شاید چند روند را امتحان کرده باشید که به نظر نمی رسد مانند گذشته باشد یا شاید رنگ دیواری که قبلا دوست داشتید اکنون احساس خسته کننده ای دارد یا قدیمی شده است.  با این حال ، گاهی اوقات بودجه ما به اندازه انگیزه های تغییر نیست. خوشبختانه تعداد کمی از ایده ها برای  تغییر دکوراسیون خانه با بودجه کم موجود هستند  که می توانید اعمال کنید  ، تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد. اگر آماده هستید که دوباره عاشق خانه خود شوید ، حتماً به روزرسانی های داخلی زیر را به لیست کارهای خود اضافه کنید.

 

کابینت آشپزخانه خود را جایگزین کنید

کابینت آشپزخانه خود را جایگزین کنید

واقعاً شگفت آور است که شیرآلات ، لوازم خانگی و حتی  دستگیره های درب چه تفاوتی می تواند در زیبایی کلی شما ایجاد کند. و گزینه های شما برای این کار هم بی پایان و هم مقرون به صرفه است .

 

می توانید کششهای برنجی مرسوم و یک شیر آب جدیدی ​​را اضافه کنید ، می توانید دستگیره های سرامیکی طرح دار را به جای دستگیره های استاندارد اضافه کنید. یا ، می توانید فلزات خود را مخلوط کرده و مطابقت دهید تا لایه هایی از دکوراسیون بصری اضافه کنید. همانطور که گفتیم ، این امکانات بی پایان هستند.

 

 

یک کاغذ دیواری اضافه کنید

یک کاغذ دیواری اضافه کنید

کاغذ دیوار راهی ساده و کم هزینه برای ایجاد یک تغییر اساسی بدون صرف وقت و تلاش زیاد برای انجام آن است. و می توان با آن ها دکوراسیون خود را پویاتر نشان داد.

 

الگوی بازیگوشی را در نظر بگیرید ،  یا می توانید یک دیوار را به رنگ دلخواه خود نقاشی کنید. بسته به فضای خانه خود و خصوصیاتی که دارید می توانید از انواع مختلف کاغذ دیواری ها برای تغییر دکوراسیون خانه با هزینه کم استفاده کنید.

 

 

قاب پنجره خود را به روز کنید

قاب پنجره خود را به روز کنید

اگر اتاق شما یک پنجره دارد ، راز تغییر دکوراسیون تازه قاب پنجره شما  است ، بنابراین تغییر دادن آن یک حرکت فوق العاده ساده است که می تواند نمای فضای شما را کاملاً متحول کند.

 

به علاوه ، گزینه های واقعا بی پایانی وجود دارد. شما می توانید پرده های شفاف یا مجموعه ای از پرده های رومی را انتخاب کنید ، یا می توانید این دو را با هم  ترکیب کنید .

 

کوسن های روی مبل خود را عوض کنید

تغییر دکوراسیون خانه

بالش های پرتابی اساساً برای اتاق نشیمن شما آرایش هستند – بسته به روحیه و فصل خود می توانید آنها را تعویض کرده و عوض کنید ، اما تأثیر آن چیزی نیست که تغییر دهنده باشد.

 

اگر فضای شما کمی کسل کننده است ، در نظر بگیرید چند بالش با رنگ های زنده اضافه کنید تا باعث ایجاد تغییر های بیشتری شود. و اگر به سمت زیبایی شناسی حرکت می کنید ، افزودن بالشهایی با رنگ و بافت های ارگانیک ، راهی عالی برای انجام این کار است.

 

یک فرش جدید بیاورید

یک فرش جدید بیاورید

فرش ها توانایی خاصی در افزودن گرما و تعریف به فضاهایی که در آن هستند ، دارند. بنابراین ، اگر به دنبال تعریف جدیدی از فضای خود هستید ، هیچ راهی بهتر از فرش جدید برای انجام این کار وجود ندارد.

 

مطمئناً رنگها و الگوهای فرش شما مهم است ، اما قرار دادن فرش شما نیز تأثیرگذار است. در عکس بالا  ، فرش بر روی یک مورب گذاشته شده است ، که باعث ایجاد حرکت و علاقه بصری بیشتری می شود.

 

به دیوارهای خود عشق ببخشید

تغییر دکوراسیون خانه

دیوار ها واقعا راهی عالی برای هنر بخشیدن به فضای خانه و اتاق ها  و تغییر دکوراسیون خانه هستند ، دیوارهای شما می تواند به شما کمک کند فضای خود را احیا کنید. دیوارهای شما مملو از امکانات تازه کننده است.

 

شما می توانید با مهارت چند قفسه شناور را به نمایش بگذارید و برخی از دکور های مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید ، یک تابلو بزرگ هنری اضافه کنید ، یا یک دیوار گالری شیک و پیچیده مانند چیدمان زیبا از بالا را  ایجاد کنید .

 

ملافه های خود را تغییر دهید

ملافه های خود را تغییر دهید

تختخواب شما اساساً مرکز اصلی اتاق خواب شما است. بنابراین ، اگر می خواهید زندگی بیشتری به طراحی اتاق خواب خود ببخشید ، پس هیچ راهی بهتر از به روزرسانی ملافه ها نیست.

 

از یک تخت خواب دنج و تزئین شده از وسایل بهداشتی شامل لایه هایی از پتوهای بزرگ و راحت گرفته تا رنگ های شاد و بافتهای جذاب ، مانند طرح بالا ، گزینه های شما در این قسمت فقط با تخیل شما محدود می شود.

مطالب مرتبط