بازسازی ویلا در رشت |قدیمی، خانه باغ و باغ ویلا| خدمات و مشاوره

برای خدمات بازسازی ویلا در رشت و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

از آنجا که هزینه ی بازسازی ویلا در رشت و سایر استان ها نسبت به خرید زمین و ساخت ویلا خیلی کمتر است و به دلیل گرانی ویلاهای تازه ساخت بسیاری از افراد به دنبال این هستند که یک ویلا با ساختمان قدیمی تر خریداری کرده و با قیمت خیلی کمتر به بازسازی آن بپردازند زیرا به مروز زمان، تجهیزات و دکوراسیون داخلی ویلاها قدیمی شده و نیازمند بازسازی هستند.

بازسازی ویلا در قسمت های مختلف قابل انجام است، برخی به دنبال تغییر و بازسازی کامل ویلا یعنی هم زیرساخت ها و هم ظاهر و زیبایی ویلا هستند و برخی ممکن است بخواهند تنها بخشی را تغییر دهند. اما لازم است قبل از اقدام به بازسازی ویلا و یا خانه ویلای قدیمی به دنبال یک شرکت پیمانکاری مناسب برای بازسازی باشید و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

شرکت میچینم یکی از بهترین و متخصص ترین شرکت های بازسازی در رشت می باشد. مجموعه ی ما سال ها است که با همکاری شرکت های معتبر محیطی امن را با هدف ارائه انواع خدمات ساختمانی، ساخت و ساز، خدمات بازسازی ویلا و خانه ویلای قدیمی در رشت و برخی استان های دیگر به وجود آورده است.

شهر رشت مرکز استان گیلان یکی از بزرگترین شهرهای شالی است و به دلیل نزدیکی اش با دریا، سر سبزی و آب و هوای مناسبش طرفداران بسیاری داشته و دارای ویلاهای بسیاری است از این رو بازسازی ویلا در این رشت بسیار حائز اهمیت است.

بازسازی ویلا در رشت با شرکت میچینم

بازسازی ویلا در رشت نیازمند رعایت اصول و مراحل مختلف خود می باشد. به همین خاطر همه ی افراد برای بازسازی ویلای خود باید به سمت بهترین شرکت بازسازی رفته تا از ایجاد خطا و هزینه های اضافی جلوگیری کنند.

شرکت میچینم یکی از تخصصی ترین شرکت ها در حوزه ی طراحی و بازسازی ویلا می باشد که با تکیه برتخصص و دانش فنی مهندسین معمار خود بهترین و بالاترین کیفیت را در زمینه ی بازسازی به مشتریان خود ارائه می دهد.

مجموعه ی میچینم با داشتن اکیپ حرفه ای و کارآزموده عملیات بازسازی ویلا ها را در رشت با استفاده از بهترین متریال و مصالح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت برای مشتریان خود انجام داده و هدف اصلی اش کسب رضایت مشتری می باشد.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ویلا در رشت

خدمات ما در بازسازی ویلا در رشت

شرکت میچینم در شهر رشت و برخی استان های دیگر به ارائه ی خدمات متنوع در زمینه بازسازی ویلا و طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نما و… پرداخته که در ادامه به شرح این خدمات پرداخته ایم:

طراحی بازسازی ویلا در رشت

وقتی از بازسازی ویلا صحبت می کنیم در واقع طیف گسترده ای از تغییرات را در نظر میگیریم، به این معنا که تمام بخش های ویلا قابلیت این را دارند که تغییر کرده و بازسازی شوند. تغییر معماری و طراحی بازسازی ویلا یکی از راه های بازسازی ویلاها می باشد که بسته به نیاز و خواسته های ساکنین ویلا اقدام به تغییر کاربری و بازسازی و نوسازی معماری داخلی می شود.

بازسازی باغ ویلا در رشت

معمولا شهرهای مرطوب مانند شهرهای شمالی و رشت بیش از سایر نقاط به بازسازی نیاز پیدا می کنند، در بازسازی باغ ویلا لازم است که شرایط و قسمت های مختلف مورد بازیابی قرار گرفته و سپس اقدام به بازسازی شود گاهی ممکن است تنها با یک رنگ آمیزی دیوار و انجام کف پوش روی سطح زمین نیاز ما بر طرف شود و گاهی ممکن است فرسودگی زیرساخت ها و تاسیسات مکانیکی و یا ترکیدگی لوله ها ما را وادار به انجام بازسازی باغ ویلا کند.

برای بازسازی باغ ویلا، توجه به محوطه و پوشش گیاهی ضروری بوده و کاشت درختان و گل و گیاهانی که با آب و هوای آن‌جا انطباق دارند، بهترین کاری است که برای محوطه سازی و ایجاد فضای سرسبز می توان انجام داد.

بازسازی خانه ویلایی در رشت

در بازسازی خانه ویلایی می توان اقدامات زیادی را انجام داد که این اقدامات در بازسازی شامل جابجایی تیغه ها و دیوارهای جدا کننده، تغییر پوشش سقف، تغییر پوشش کف، تغییر دکوراسیون و معماری داخلی خانه ویلایی، تغییر در آشپرخانه و کابینت ها، تغییر در سیستم گرمایشی و ایجاد شومینه، تغییر در حمام و سرویس بهداشتی و… می باشد.

بازسازی خانه باغ در رشت

صاحبین خانه باغ ممکن است پس از گذشت مدتی برای نوسازی و افزایش دوام خانه باغ خود اقدام به بازسازی کنند گاهی هم ممکن است افراد برای بالا بردن ارزش خانه باغ خود دست به این کار بزنند که یک نوع سرمایه گذاری هم محسوب می شود.اقداماتی که در بازسای خانه باغ می توان انجام داد شامل نصب و اجرای شومینه، باربیکیو و استخر و… ، ایجاد تغییر در سقف خانه با ایجاد کناف و سقف کاذب، تعمیر تاسیسات ساختمان و لوله کشی، نقاشی یا نصب کاغذ دیواری در فضای داخلی، زیباسازی فضای بیرونی خانه باغ، اجرای نور پردازی داخلی و خارجی ساختمان و … می باشد.

بازسازی فضای سبز ویلا در رشت

طراحی و فضای سبز ویلا یکی دیگر از اقدامات شرکت میچینم در رشت می باشد. فضای سبز در ویلاها دارای جایگاه ویژه ای است و زیبایی ویلا تا حد زیادی به فضای سبز و کیفیت آن بستگی دارد. اگر شما نیز قصد بازسازی فضای سبز ویلای و آپارتمان خود را دارید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و وارد سایت میچینم شده و از پروژه های بازسازی ما دیدن فرمایید.

بازسازی استخر ویلا در رشت

برای بازسازی استخر ویلا هم مانند دیگر اجزای ویلا روش های مختلفی وجود دارد که شامل بازسازی تاسیسات استخر که شامل تعمیر و تعویض لوله های پوسیده شده و تجهیزات موتورخانه استخر ویلا در رشت می باشد و دسته ی دیگر بازسازی مربوط به بخش سازه ای استخر است که شامل برطرف کردن ترک های دیوار و کف استخر، تعویض کاشی ها، اصلاح شیب استخر در صورت نیاز و … می باشد.

بازسازی نمای ویلا در رشت

بازسازی نمای ویلا هم یکی از اقدامات مهم است که شما می توانید از مجموه ی ما بخواهید، نمای ویلا چشم انداز اصلی ویلا بوده و اولین قسمتی است که در نگاه اول به چشم می خورد، زمانی که نمای ویلا برای افراد جذابیت نداشته باشد اقدام به بازسازی می کنند. در رشت به دلیل شرایط آب و هوایی و رطوبت بالا نمای ویلا و دیگر بخش های آن بیشتر دستخوش فرسودگی می باشند.

مراحل بازسازی ویلا در رشت

برای بازسازی ویلاهای کوچک یا بزرگ، خانه ویلاهای قدیمی، خانه باغ، باغ ویلا و… نیاز است مراحل زیر طی شود:

  • تعیین اهداف بازسازی ویلا
  • پیدا کردن بهترین پیمانکار برای بازسازی ویلا
  • تعیین یک برنامه ی کاربردی برای بازسازی ویلا
  • مشخص کردن بودجه ی خود برای بازسازی
  • تهیه ی طرح و ایجاد نقشه ی اجرایی کلی توسط کارشناسان متخصص شرکت
  • انجام اقدامات اساسی برای بازسازی
  • تصمیم گیری برای انتخاب سبک مورد نظر برای تغییر دکوراسیون داخلی ویلا در صورت نیاز
  • انتخاب متریال مناسب و با کیفیت
  • آغاز فعالیت بازسازی
  • تایید نهایی توسط مالک ویلا

قیمت و هزینه ی بازسازی ویلا در رشت

در رابطه با هزینه و قیمت بازسازی ویلا باید گفت که شما میتوانید با هر بودجه و سرمایه ای که دارید اقدام به بازسازی ویلا در رشت کنید، زیرا بازسازی ویلا شامل طیف گسترده ای از تغییرات در بخش های مختلف ویلا است. به طور مثال شما میتوانید با یک نقاشی ساده ویلای خود را نو کرده و یا میتوانید به فکر اضافه کردن استخر و یا روف گاردن در ویلای خودتان در رشت باشید.

اما به طور کلی عوامل زیادی در تعیین قیمت و هزینه ی بازسازی ویلا موثر هستند که عبارتند از متراژ ویلا، قدمت و میزان فرسودگی مصالح و تجهیزات ویلاو… می باشد.

قیمت بازسازی ویلا با توجه به اینکه در کدام بخش قرار است انجام شود مانند نمای ویلا، بازسازی کف، بازسازی سقف، بازسازی و تغییر دیوارها، تعویض اتصالات، تجهیزات برقی، پرداختن به نورپردازی ویلا، تعویض کابینت و… متفاوت است.

مزایای بازسازی ویلا در رشت با شرکت میچینم

بازسازی ویلاهای مختلف مختلف با شرکت میچینم در رشت دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم:

پیمانکار بازسازی ویلا و اکیپ متخصص در رشت

مجموعه میچینم با تکیه بر علم مهندسان و معماران متخصص در زمینه بازسازی ویلا و خلاقیت طراحان و ایده پردازان موفقیت پروژه های خود را برای همشهری های عزیز دررشت تضمین می کند.

مصالح با کیفیت

در شرکت میچینم بازسازی ویلا ها، خانه باغ، باغ ویلا، بازسازی ویلاهای قدیمی و کلنگی با استفاده از متریال درجه یک و مصالح با کیفیت انجام می شود.

اجرای صفر تا صد بازسازی ویلا

همان طور که گفتیم بازسازی تنها در صورت فرسودگی ویلا اتفاق نمی افتد و بسیاری از مواقع عدم پاسخگویی ویلا به نیاز های جدید ما باعث میشود که ما به فکر بازسازی ویلا بیفتیم. از این رو مجموعه ی میچینم صفر تا صد عملیات بازسازی را در قسمت های مختلف ویلا با اکیپ متخصص خود انجام می دهد.

زمان اجرای کم

تیم حرفه ای مجموعه ی میچینم با به کارگیری تجهیزات جدید و با برنامه ریزی و مدیریت مراحل مختلف عملیات بازسازی، پروژه های مختلف را در مدت زمان مشخص و کوتاه، با کیفیت بالا به صاحبین پروژه تحویل می دهد.

مشاوره رایگان

کارشناسان و متخصصان مجموعه ی میچینم آماده ی بازدید رایگان از محل پروژه شما و ارائه ی مشاوره می باشند برای کسب مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت میچینم در رشت تماس بگیرید.